مهمان

کاملترین مود شناخته شده برای GTA IV + عکس

141 پست در این موضوع قرار دارد

کاملترین مود در بازی GTA IV محصول توتال وار دات کام

در اینجا به بررسی GTA IV میپردازیم اخیرا یه مود بسیار قشنگ برای اون ساختم بسیار مود بزرگی هست و گرافیک رو بی نهایت بالا میبره و شبیه فیل سینمایی میکنه و هزاران ویژگی دیگه هم داره که تمام ویژگیهای آنها + دانلودشون که کاملا فشرده شده و 6 یا 7 مگ هست رو برای دانلود میذارم درضمن افزایش گرافیک بزای سبب افت فریم و فشار به سی پی یو نمیشود و گرافیک بسیار قشنگ میشه و رغبت بازی کردن رو برای شما دوبرابر میکنه این مود فقط روی ورژن بدون باگ و کامل EFLC کار میکنه و روی هیچ ورژنی اجرا نمیشه(باعث کرک هم نمیشه)

ویژگی های این مود بسیار کامل

1-رانندگی با تاکسی و مسافرکشی و دریافت پول (با زدن دکمه E در حین تاکسی رانی)

2-کار کردن در سازمان اتوبوس رانی و مسافر کشی با اتوبوس و دریافت پول

برای اتوبوس رانی باید page up رو زده بعد به طرف آیکون اتوبوس روی نقشه بروید و سوار یکی از اتوبوسهای سازمان شوید بعد برید مسافرها رو سوار کنید با علامت قرمز در نقشه اند)

3-مراحل پلیسی و تبدیل شدن به پلیس کار آزموده برای دستگیری دزدان (با زدن F2 تبدیل به پلیس میشوید و مراحل پلیسی را پشت سر میگذارید)

4-گرافیک بسیار عظیم تر از اصل بازی (بدون افت فریم)

5-داشتن منو برای انجام کارها(دریافت اسلحه و ...) با دکمه F3

6-سوار شدن به عنوان مسافر در هر ماشین با زدن دکمه g

7-گوش دادن به رادیو توسط موبایل در منو

8-کار کردن در شرکت مترو با زدن دکمه میانی موس

9-وجود یک اسلحه فوق قدرت بشر در بازی این اسلحه با فشار دادن Q انجام گرفته و اگر دوباره این دکمه را فشار دهید کاراکتر بازی میتواند تمام اشیاو اطراف خود را با ذهن خود دور کند و تمام افراد و ماشینهای اطراف فرد به هوا پرتاب شده و منفجر میشوند

10-از بین رفتن نقاط ضعف بازی و باگ ها

11-در هر خانه به روی شما باز است و میتونید تو هر آپارتمانی برید با شکستن در بعد به صاحب خانه حمله کنید وگرنه یا به پلیس زنگ میزنه یا اسلحه داره

12-افزایش قدرت انفجا

13-اضافه شده یک شهرک مسابقات اتومبیل رانی در بازی

14-افزایش قدرت هندلینگ ماشین ها و ...

15-کنترل ترافیک با زدن 5 تمام چراغ ها قرمز بعد دوباره بزنید سبز میشن

16-حمل اسلحه تو خیابون الکی نیست اگه با یه اسلحه جلوی پلیس وایسن و ببینه که اسلحه داری یا زندانی میشی یا میمیری در صورت مقاومت

17-رانندگی تو سطح شهر قانونمدن شده و هر گونه تخلف مجازات داره

و هزاران ویژگی کوچک دیگر در بازی

نقاط ضعف: بعد از انجام بازی حتما باید بازی را سیو کنید و خارج شوید یعنی به خانه تان بروید و سیو کنید در غیر اینصورت بازی بار بعد کرش میکند

نقاط قوت: به جز بالا این مود هرگز کرش نکرده و بدون باگ است و گرافیک را بی نهایت بالا میبره و مثل قیلم سینمایی میشه افت فریم هم کمتر میشه

image002.jpg

ماشین جدید + گرافیک عالی محیط بازی خداشاهده با گرافیک اصلی بازی قابل مقایسس؟

image004.jpg

ها... دزده رو گرفتم چون من پلیسم

image006.jpg

تاکسی پلیس!!!!!! هر وقت خواستید تو ماشین تاکسی بشینید و E رو بزنید تا تو خیابون یه مسافر برای شما سوت بزنه و دست تکون بده بعد سوارش کنید و در مکان قرمز رنگ پیادش کنید

image008.jpg

انفجار مهیب تو محیط بارونی:D

image010.jpg

پلیس + ماشین جدید + گرافیک محیطی زیبای بازی + موبایل پلیسی!

تو مراحل پلیسی جالب اینه که وقتی پلیس شدید پلیسه مثلا تصادف میکنه به یارو میگه من پلیسم .... اگه انگلیسی بلد باشین

کجا میری این همه عکس گذاشتم تا لذت ببری حالا یه اعتبار هم بدی ممنون میشم!

راستی حجم مود خیلی زیاده 200 مگ:D

البته این همش پلیسی نیست شما میتونید مراحل خود بازی رو هم با شخصیت اصلی برید اما یادتون باشه برای رفتن به مراحل بازی باید مود پلیس رو غیر فعال کنید

چند تا ویژگی جدید دیگه اخیرا اضافه کردم

1-یه سری دلال های خیابونی هستن که خطرناکن و با خود آر پی جی و اسلحه حمل میکنن وقتی تو خیابون بهش برخوردین اگه بکشیدشون رییس پلیس به شما پول میده اتفاقا انیمیشن هم داره که پول میگیره

2-جمعیت رو زیادتر کنید بدون افت فریم البته برای کارتهای 9500 افزایش جمعیت ممکنه و افت فریم نداره اکثر باگها رو حذف کردم

3- وای وای وای بر کسی که پلیسا رو بریزه دنبال خودش ...... وقتی جنایتی بکنید بعد از اینکه یکی از مردم با موبایل زنگ زد تمام پلیسها مثل مور و ملخ میرزن سرت اما فرار هم راحته اگه شما دست به فرمونتو خوب باشه و هی تو خیابونا بپیچید به این کوچه و اون کوچه حتی اگر تو دایره باشی پلیسا گمت میکنن ........

در حال کار کردن روی ویژگی های جدید هستم

با هزار زحمت فشردش کردم شد 200 مگ اما آی بی چیه اینها که قابل قیاس نیستن این جی تی آ و اون توتال وار .....

بیشترش هم برنامه و اسکریپت هست اما یه شهر جدید و ماشین و ... حجمش رو بالا بردن

ویژگی های جدید آی ویو نیم!

- فیلمهای تلویزیونی در آی وی { شما هم میتونید اینکار رو بکنید که مثلا یه فیلم سینمایی رو به جای فیلم های تلویزیون آی وی قرار بدین}

-گلوله واقعی میشود وقتی تیر میزنید گلوله به طور طبیعی حرکت میکنه و به هدف میخوره

-انتخاب مراحل و تغییر تکسچر شما به شخصی دیگر در آن مرحله یعنی چی؟ یعنی اینکه مثلا یه مرحله رو میخوای بری مثلا اون مرحله ای که رومن رو میگیرن شما میتونید نیکو باسید یا نباشید میتونید به جای رومن بازی کنید و تکسچر شما تبدیل به رومن میشه و مراحل جدیدی دارین یعنی دیگه نیکو نیستین( با زدن یک دکمه) و مراحل رومن رو بگذرونید! یا شخصیت های دیگر در بازی که نیکو باهاشون ارتباط داره!

-تصادف شدید و له شدن مردم تو تصادف!

به زندان انداختن افراد !!!! شما میتونید در بازی خودتونو پلیس معرفی کنید و مردم رو گول بزنید و کت بسته سوار ماشین کنید با گفتن:

LCPD

هنوز درگیر مسایل جدیدی هستم که اضاف کنم

چیزهای جدید دیگر اضافه شدند و باگها فیکس شدند

اضافات جدید: 1 : ماشین های جدید و مد روز

2-افزایش جمعیت بدون افت فریم در بازی

3-کیلومتر شمار که از جایی دانلود کردم و خودم ویرایش کردم و متناسب با مود گذاشتمش

4- ماشین پلیس جدید + آمبولانس جدید

5- آتش نشانی در مواقع آتش سوزی و انفجار میرسن اما باگ دارد که باید تنظیمشون کنم

6-در تصادفات شدید ماشین مچاله میشه درست عین واقعیت

7- انیمشن شکستن در هر خانه ( برای حمله به اون خانه) در این قسمت جلوی در هر خانه ای قرار بگیرین و E رو بزنید در رو مشکنه و وارد خانه میشه اگه اسلحه داشته باشین صاحب خانه به شما حمله میکنه اگر وارد خانه فقیری بشید میتوانید به او پول بدهید برای کمک به او اگه بدون اسلحه وارد شید یارو فحش میده

8- انیمیشن تحویل دزدان به سرگرد زن جلوی پلیس خانه(!) و گرفتن دو درجه پلیس در صورت پلیس شدن

9- رادیو در ماشین پلیس و گوش کردن به آهنگهای بازی در ماشین پلیس

10- مغازه های ماشین فروشی و خرید ماشین یا هلیکوپتر و .... اما فروشش باگ دارد و فیکس میکنم

و چند چیز کوچک دیگر

باگ فیکس شده

اما باگ مهمی که فیکس شد این بود که بعد از مدتی ماشین ها مثل هم میشدند مثلا سوار هیوندا بشید ماشین های هیوندا در سطح شهر زیاد میشدن و من این باگ رو فیکس کردم و از هر مدل ماشین در بازی وجود دارد و مانند شهر واقعی میشود و مدلهای مختلف ماشین از فقیر تا فوق پیشرفته وجود دارد اما ماشینهای آدمای سطح متوسط زیادن و سطح بالا کمن مثل هیوندا یا مرسدس و بی ام وه که اضافه شد به مود و جز ماشین های ثروتمندهاست!

دیگر به جز بالا باگی ندیدم{فکر کردن}

ازیهای اول شخص محبوبیت خاصی دارن اما جی تی آ خسته کننده هست!

من گفتم برای اینکه فرد با بازی مخصوصا در این مود که گرافیک خیلی عالی ای داره زندگی کنه این قابلیت را اد کردم دیگه وقتی سوار ماشین میشید یا پیاده اید میتونید اول شخص بشید در جالت پیاده با زدن دو بار V پشت سر هم و تو ماشین با زدن دکمه های دوربین V تا اول شخص بشید اگه هم تو ماشین و هم تو حالت پیاده اول شخص باشین هنگام سوار شدن در ماشین اول شخص هستید مثلا در رو باز میکنید و سوویچ رو میذارین اول شخصید!

تو مترو اول شخصید

همچنین قبلا ذکر شد با زدن G به عنوان مسافر سوار هر ماشینی میشید باز هم میتونید اول شخص باشید

هنگام تیر اندازی مثل سری کال آو هست

آیا این مود شایسته اینکه نامش را بذاریم GTA 4.5 نیست؟

بعدا آپلود خواهد شد

درضمن فایلهای جانبی برای اجرای مود در بسته قرار میگیرن از جمله آخرین آپدیت گرافیک و net frameworن و .... که آخرین ورژنشونه

اضافات جدید ویرایش شده و حذف باگها

برف در بازی به جای rain

تغییر قطار و هلیکوپتر ها البته تکسچرشون قشنگتر شده

فیکس باگی کوچک هنگام اول شخص باگ خیلی کوچیکی بود که کاملا فیکس شد درضمن با اول شخص رفتن علاوه بر حال داشتن بازی افت فریم را تا 40 درصد کاهش میدهد

تغییر شکل دلار به دلار امروزی

اضافه شدن قابلیت جدید در بازی عکس گرفتن با دوربین عکس گیری که انمیشن عکس گرفتن داره و از هرجا عکس میگیرین و در فولد photo با فرمت jpg ذخیره میشه

اکانت بانکی! قابل استفاده در عابر بانک و سپرده گذاری کوتاه مدت در بانک و برداشت + سود آن از ATM ه بانک

سوار تاکسی شدین و مسافر سوار کردین هناگم پیاده شدن میگه thanks ! و دیگه تو ماشین جیغ نمیزنه آخه وقتی با یکی دیگه تو ماشینی یارو جیغ میکشه! اما نه در این مود!

این مود آموزش فجیعی خواهد داشت هم نصبش و هم چگونگی استفاده مخصوصا نصب که اول باید یه سری برنامه های کمکی رو نصب کنین بعدش این مود رو

حجم فعلی مود 17 گیگابایت بله تعجب نکنید تا جایی که تونستم حجمشو کم کردم حجمش از خود بازی بیشتر شده

به نظر شما اسم این بازی جدید سایتمونو چی بذارم؟ که وقتی آپلود کردم بگم جی تی آ : چی؟

یه اسم پیشنهاد کنین

این عکس رو ببینید:

snezhnyj_mod.jpg

برف! اینو روی خود آی وی گذاشتم این مودی که ساختم هم برای EFLC هست هم IV اینجا آی وی هست

قبل از ساخت گرافیک! اون اوایل مودم بود ساخت مودم با این شروع شد

حالا این تصویر رو فرض کنید تو گرافیک عالی که الآن هست البته حوصله عکس گرفتن ازش نداشتم اینو تو عید گرفتم

عکسای جدید هم میذارم در آینده

افکتها تا 30 درصد طبیعی شده مخصوا گوله هنگام شلیک دودی که از خودش میذاره و گولولهه مشخصه داره میره درست مثل واقعیت یادمه پارسال رفته بودیم میدون تیر فرماندهه یه تیر کلاش در کرد گلوگشو میدیدیم!

با تریلی بخوری به یه ماشین بدبختی یارو پرت میشه! البته طبیعی تر! و تصادف مردم با خودرو

محمود جان تو که نیکو رو نمیبینی حال بازی به اینه که خودت نیکو باشی یعنی دوبار V رو بزنی بشی اول شخص که به ماشین بخوری پرت میشی مثل خیابون معمولی

اینم یه عکس از افکت تیر خوردن واقعی

betterfx.jpg

وای وای وای

با تغییر کدهای بازی مخصوص هندلینگ(کنترل خودرو) کنترلش رو واقعی تر کردم

دقیقا شده عین اینکه پست فرمون بشینید از بین دو ماشین بدون تصادف رد شین و ویراژ بدین بدون هیچ مشکلی عین واقعیت عالیییییییییییییی شده!

خیلی خیلی خوب شده کنترل ماشین البته برای اول شخص حالش بیشتره{فکر کردن}

این هم درختان جدید

110910223440.jpg

نه کلت کمری دارن

این هم کوهستان های آی وی البته یکی از اونا معلومه این کوهستان طبیعی تر میکنه بازیو نمیشه شهری جایی باشه همش دور و برش آب باشه این طبیعی ترش کرده

110911193131.jpg

دیگه اون کار باشه برای پچ های بعدی این مود

درضمن محمود نقشه رو که نمیشه به هم ریخت چرا که مراحلش قاطی پاتی میشه مثلا یارو داره تو مرحله ای با موتور در میره بعد میره تو دریا و..... نمیشه

این ورژن 1.0 این مود هست تا اینجا هر کاری کردم تموم شد از این به بعد عکس میذارم از این مود

در ورژن های بعدی قصد دارم لس آنجلس را کامل به بازی بیارم و میارم حتما و 100 درصد ورژن بعدی لس آنجلس خواهد بود...

در ورژن بعدی که ساختش میفته بعد کنکورم چیزهای زیادی اضافه خواهم کرد و کوهستان رو پیشرفته تر میکنم و میکنم یه پارک جنگلی ولی دیگه وقت کفاف نداد در این ورژن این کار رو بکنم . ورژن بعدی لس آنجلس را صد درصد تضمین میکنم که در بازی قرار خواهد گرفت یعنی تاکید من روی این مساله هست

هیچکس نگفت اون آدمکه اون گوشه سمت چپ بالای تصویر چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!{فکر کردن}

این هم تو عکس معلومه ماشین جدید پلیس از این به بعد عکس از ویژگی های این مود در این تاپیک قرار میگیره از شما هم میخوام نظر بدین و سوالاتتونو بپرسین

110911000609.jpg

آب و هوا و گرافیک و ... پارک مرکزی

خونه یارو که رفتم توش البته دکور هر خونه ای با اون یکی فرق داره من یکی از خونه ها که جلوم بود رفتم توش

110911212021.jpg

این هم عکس خرید و فروش ماشین که فروشنده این زنه هست

http://s2.picofile.com/file/7136673331/110911213047.jpg

توی رادار مپ نقاط مختلفی با عکس ماشین نمایان هست که اونجا میری میخری البته یه عکس هلیکوپتر هم هست که هلیکوپتر میخری

این هم عکسی دیگر دیگه همش عکس میذارم لذت ببرین

درضمن مود رو بسته بندی کردم در یک فایل فشرده 17 گیگ + آخرین آپدیت درایور گرافیک+ نت فریمورک 4 + پکیج کوچک افزایش سرعت و فریم ریت بازی که برنامه نصب زیبایی هم داره و خودکار نصب میشه شما هیچ کاری نباید بکنید حالا موندم تو انتشارش آیا بذارم تا سال بعد که ای دی اس ال میگیرم آپلود کنم یا اینکه بفروشم؟ من خودم با اولی موافقم اما کی میتونه 17 گیگ رو دانلود کنه؟ اینجاش رو موندم ولی یه کاریش میکنم

اما نام بازی چیست؟ نام بازی را GTA IV.5 نهادم یا همان gold edition

این بازی کرش ندارد

نیازی به خود آی وی ندارد بلکه خودش یه بازی جداست چرا حالا بسته رو طوری نکردم که آی وی رو نیاز داشته باشه؟ چون این داستانش جداست و اینکه کل بازی یه مود هست یعنی اصلا فایلای آی وی رو نیاز نداره که سرعت بازی کم نشه به هر حال یک بازی جداست مانند کینگدامز

خبر رسیده گروهی درحال ساخت جی تی آ : تهران هستن من جویا شدم اما دیدم نه گرافیک بیخودی داره مثل جی تی آ 3 و خیلی کمتر گفتم چرا آی وی رو به هم نمیریزید روی موتور آی وی بسازید هنوز جواب ندادن تصمیم گرفتم من این کار رو کنم ولی یک نفره نمیشه نیاز به تیم دارم برای تکسچر ساختمانها و .... که مقدور نبود البته وقت هم کفاف نداد ولی تنها سرگرمی من ساخت مود و ادیت بازیهاست و آی وی رو پسندیدم چون خیلی ادیتش میشه کرد

خلاصه این مود با خواست و اراده خداوند به پایان رسید دارای همان ویژگی هاییست که در این 11 صفحه نگاشته شد و ویژگی ها ی کوچکتر دیگر هم دارد که نگفتم

http://s2.picofile.com/file/7137652896/110911212936.jpg

هر سوالی داشتین در خدمتم

شما لطف دارین بله من پولدارترین آدم هستم تو مود همه زیر سلطه منن لوووووووووووووووووول!!{خندیدن}

این هم یکی دیگه اگه گفتی اینجا کجاست من استعفا میدم از مودینگ

http://s2.picofile.com/file/7137664294/110911212603.jpg

داستانش هم با آی وی فرق داره ها

این هم لازم به توضیح نیست چیه

http://s2.picofile.com/file/7137722040/110913214811.jpg

کیفیت ماشین رو حال میکنی رنگ متالیک اصلا من تو نخ این موندم که چه طور یه بازی میتونه اینقدر گرافیک داشته باشه اما در حالت عادی اون نسخه راک استار گرافیک مسخره گذاشته توش؟ این مود دیگه کاملترین مود جهان هست {پوزخند}

محمود اگه گفتی این دو عکس کجان من اصلا دیگه بازی نمیکنم و مودینگو میذارم کنار لول

http://s2.picofile.com/file/7137723973/110913214140.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این همون مودی هست که من ساختم خیلی عظیمه و تو رو بی نیاز میکنه

اسمش GTA 4.5 هست که خودم ساختم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

oخودت ساختی ؟ بابا ایول کجا باید دانلود کنی ؟ شاید برم کافی نت بگیرمش قیافش مثل برادران ...... شده هاهاها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هنوز آپلودش نکردم دارم یه سری چیزهای جدید اضاف میکنم مثل ساپورت دریایی و زمینی و هوایی و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوشم اومد راست میگه.قیافش رو نگاه کن...

حالا برای چی این قیافه ای درستش کردی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آزتک جان شما که این را گذاشتید لطفا این مود انگلستان برای مدیوال هم را بگذارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1000 تا قیافه دیگه هم داره این همون یعنی این امکان رو میده که تکسچر یارو رو عوض کنی حتی میتونی پلیس مخفی باشی!!!!

اما همین یارو عین سگ میدوعه یعنی دوندس!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما که اینو گذاشتید نمیتونید اون هم بگذارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینو که هنوز آپلودش نکردم که تازه این آپلودش راحتر از انگلستانه چون حجمش به مراتب کمتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مگه حجم اين مود انگلستان چقدره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آزتک جان من هر چی اون مود رو نصب کردم درست نشد.نمیدونم چی کار کنم؟چه طوری باید از محل بازی عکس بگیرم تا ببینی درست گذاشتم یا نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حجم انگلستان زیاده

شوگان از اون صفحه توسط دکمه prt scr روی کیبورد عکس بگیر بعد نرم افزار ورد رو بیارش سپس ctrl+V رو بزن عکسه اونجا میاد سپس با فرمت HTML سیو کن یه فولدری درست میشه که عکسه اونجاست اونو آپ کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چیز های جالبی هستن.مگه میشه فیلم سینمایی مثلا 1 ساعته اضافه کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه جایگزین خود فیلمها کردم با همون نام فیلمهای بازی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حیف که من برای ایکس باکس دارم و نمیتونم از اینا استفاده کنم .حیف:(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به همین دلیل من کامپیوتر رو ترجیح میدم چون میشه مود روش ساخت این مودی که ساختم حجمش از 3 گیگ بالاتر رفته!:s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ميگم اين ديگه داره ميشه :
GTA : Aztec expension pack

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه چه باحال گفت محمود
اما جدا خیلی بازی خوبی شده اصلا با نسخه اصلش قابل قیاس نیست یعنی با ورژن اصل بازی 10 کیلومتر بیشتر جلو رفته و خواهد رفت!
الآن بازی اینطوری حال میده حجمش هر ثانیه و به افزایش هست اما آپلود خواهد شد!
چرا اینقدر جا برای مودینگ زیاده؟ چون در این بازی میتوان یک دستور به زبان سی یا ASI یا VB بنویسی و در فولدر مخصوص قرار بدی البته الکی هم نیست باید برای اجرای کامل مود net framework 4 باشه اگه 3 باشه بعضی چیزا اجرا نمیشه مثلا رفتن به خانه مردم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ميگم الان راك استار ميدزدت براي GTA بعدي !!!!!!!
GTA : Aztec Pack
مخفف:
GTAAP
خدائي تركونديااااااااااااا
از مودهاي ديگه اي هم استفاده كردي ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حالا بیشتر میترکونم اصلا وقتی آپلود کردم آخرین ورژن EFLC هم باهاش میذارم خوبه؟
حالا خیلی برام حال میده بازی کنم
اما aztec pack جالب نی خنده دار هست اما میخاوم بعدش همه جا معرفیش کنم
عکس هم میذارم یه عکسهای حرفه ای!
من حرفه ای ام تو مودینگ اما این بیش از حد مودینگ شده از پارسال شروع کردم برای مودینگش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری