رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

جنگهایی که انجام دادین!

پست های پیشنهاد شده

مهمان

جنگ خنده دار من با هندو ها بود وقتی که من نیروهای نارنجک پرتاب کن داشتم هندی ها از ترس رفته بودن تو ساختمونها با توپ ساختمونها رو نابود کردم فرمان حمله توسط من به بقیه ارتش سواره صادر شد این سواران با قدرت حمله کردن و ژنرال دشمن رو به آرزوش یعنی دیدن چهره عزراییل رسوندن

اما فیل ها چی؟ با کشتن ژنرال فیلها گفتن : در ریم تا فیلسوف نشدیم

خلاصه در جنگ پیروز شدو و و شهر تصرف شده رو به ایران دادم و ایران رو به تاج و تخت هند نشوندم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان

خیلی هم خوب بود{پوزخند}

به یک علتی تاحالا امپایر بازی نکردم

فیلسوف ازتک حالا یه چیز یاد گرفتی ولی خوب چیز با حالایه مثل پتروس کبیر

لینک به ارسال

توی یه جنگ دریایی با اسپانیا من با یک کشتی رفتم به سمت ناوگان فرماندهی اسپانیایی ها سپس دستور دادم تمام توپ ها امداه باشن بعد همزمان شلیک کردم

یهو ناو فرماندهی منفجر شد !

بعد هرچی کشتی اسپانیایی بود فرار کردند

راحت ترین جنگ دریایی من بود {پوزخند}

لینک به ارسال

من سوئد بودم و با روسیه و دانمارک و پروس رابطه ی خوبی نداشتم؛کاری با روسیه نداشتم اما بعد از چند ترن دیدم در پایتختم استکهلم بمب گذاشتن و از اون موقع خودم رو آماده جنگ با روسیه کردم؛ اول با دادن جواهرات به همسایگانم(پروس و دانمارک) توجهشون رو به خودم جلب کردم و بعد از مدتی هم با آنها و از جمله انگلستان اتحاد چهار گانه ایجاد کردم و با ایران هم رفیق دونگ شدم و در ایران هم نیروی نظامی گذاشتم؛و اون زمان وقت حمله به روسیه بود من از دو سمت جنوب و شمال به روسیه حمله کردم و بعد از مدت کمی مسکو را فتح کردم؛ و زمانی هم که عثمانی به ایران حمله کرد بغداد را تصرف کردم و به ایران دادم{پوزخند}

اما هیچ وقت در جنگ های دریایی قوی نبودم و کمتر میجنگیدم و اکثرا شکست میخوردم

لینک به ارسال

سال 1720 پس از در هم کوبیدن سوئد - دانمارک و بخشی از اتریش امپراطور لهستان دستور حمله به روسیه را صادر کرد

با لشکری کامل خواستم عملیاتی خیره کننده انجام بدم و تا مسکو پیشرفتم ولی متاسفانه در مسیر به دام ارتش تزاری افتاده و ارتشم نابود شد و تا مرز ها عقب نشینی کرد .

اما این پایان ماجرا نبود

سال 1730 پس از فتح کامل اتریش و یورش به شبه جزیره ایتالیا

اینبار با 2 لشکر به مصاف پطر کبیر رفتم و در یک نبرد سخت در مرز ها عظیم ترین لشکر تزار از هم پاشید .

و تا مسکو بدو دردسر پیشرفتم

سرانجام در نردی سخت با مدافعان مسکو توپ های لهستانی اتشی سنگین بر سر مدافعان ریختند

اما مدافعان می دانستند که باید تا اخرین نفس بجنگدند و با اتش سنگین توپ ها خد را به مواضع توپخانه رساندند اما ناگهان باران از گلوله از همه جا

ارتش تزار در محاصره کامل بو و شکست خورد

سرانجام مسکو تسخیر شد :cool:{پوزخند}

لینک به ارسال

من تو جنگ های دریایی خیلی ضعیفم به خاطر همین هیچ وقت خودم به جنگ نمیرم ولی یه دفعه که رفتمو یادمه.

چون اولای بازی بود دزدان دریایی ناوگان قویی نداشتن به همین دلیل خودم رفتم بجنگم{پوزخند}{پوزخند}

خلاصه من با 5تا از این کشتی هایی که به25 تا توپ مجهزن به دزدان دریایی که 2تا ناو 36 توپی داشتن حمله کردم .

انقد بهم حال داد که نگو اول زدم کشتیاشونو داغون کردم بعد جنگ تن به تن راه انداختم{پوزخند}{پوزخند}

اخرش همه نیرو هام مردن {خندیدن}{خندیدن}

بعضیاشون داشتن شنا می کردن اون یکی هام داشتن به دست دزدان دریایی می مردن .

من نشسته بودم دزدان دریایی کارائیب نگاه می کردم{خندیدن}{خندیدن}

خیلی باحال بود

لینک به ارسال
مهمان

جنوگ دریایی که خیلی باحاله ولی تو شوگان که افتضاحشو در آوردن آبروشونو بردن!

لینک به ارسال

سال 1730 من بریتانبا بودم ودشمنم فرانسه بود ,جنگی در شمال شهر پاریس روی داد.من با یک ارتش مجهز به 3 توپ جلو رفتم.

ولی از شانس بدم ارتش پاریسی ها جلوم سبز شد.ارتش با توپ های فراوون و پباده نظامی بی نظیر به ارتش خسته من حمله کرد.وااااااااااای خدااااااااااااااای من ......سخترین جنگی بود که انجام داده بودم.

همون اول شروع جنگ پیاده نظامم زیر اتیش سنگین توپ ها قرار گرفت.............تلافاتم زیاد شد. ولی سریع سواره نظامی زبده برای حمله به توپ های دشمن ااماده کردم ............حمله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یاد جنگ چالدران افتادم ........خلاصه سواره نظامم تا اخرین نفر جنگیدن و همشون شهید شدن ولی خوشبختانه توپارو نابود کردن.

منم از فرصت استفاده کردمو پیاده نظاممو فرستادم جلو.

خلاصه باختم چون پیاده نظامم تلفات سنگینیو متحمل شده بودن:blush::blush:

لینک به ارسال
من یک بار با جمهوری روسیه!!!! تونستم کل قلمرو عثمانی و لهستان رو فتح کنم رفیق ایران بودم ولی بدلیل اینکه حکومت من جمهوری بود از نظر دیپلماتیک تو انزوا بودم داشتم اماده حمله به فلاند و مرکز اروپا میشدم که ویندوزم داغون شد و عوضش کردم من خودم به این اتفاق میگم مرگ رییس جمهور رضا خخخخخخخخخخخخخخخ

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری