رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
sina3

نحوه آنلاک کردن فکشن ایران

پست های پیشنهاد شده

آقا به خدا اعصابم خورد شد بس ترکا روسا سوئدی ها رو اوردم لطفا بگید چه جوری میشه صفویه رو اورد خیلی ممنون :heart::heart::heart::heart::heart::heart::D:D:D:D

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Shogun مهمان

این که کاری نداره.برو توی سایت twcenter.net بعد اون جا یه برنامه دانلود میکنی که فکر کنم اسمش esf editor باشه اگه اشتباه نکنم .از طریق اون برنامه می تونی فکشن صفویان رو بازی کنی.

لینک به ارسال
Aryamehr مهمان

صفویان چیز حاصی نداره یک شاه بی عرضه سربازان ضعیف (حتی از عثمانی هم ضعیف تر است) فقط سرباز قزلباش دارد همین!

لینک به ارسال

من خودم از اون ترکای قزلباشم پس فامیلامو میارم حجمش چه قدره رو دارینوس هم کار میکنه ؟؟

لینک به ارسال
Napoleon مهمان

حجمش 36 kb هست.

آره دیگه باید روی دارینوس کار کنه که حتما هم کار می کنه

لینک به ارسال

ایول جه کم

من این آدرس رو ندیدم چه کنم ؟

CAMPAIGN_PREOPEN_MAP_INFO/CAMPAIGN_PLAYERS_SETUP2

یه کمک دیگه الآن ایران رو آنلاک کردم مشکلی که هست اینه که شهر اصفهان و کابل رو کلیک میکنم باز نمیکنه په کار باید کنم ؟

یه کمک دیگه الآن ایران رو آنلاک کردم مشکلی که هست اینه که شهر اصفهان و کابل رو کلیک میکنم باز نمیکنه په کار باید کنم ؟

لینک به ارسال
Shogun مهمان

باید یه نیرو بفرستی توی این شهر ها بعد اون شهر ها هم می تونی بیاری.به همین راحتی.

لینک به ارسال
مهمان

یعنی درست کار نمی کنه؟اخه راحت بای شهر ها رو راحت باز کنه.توی روم هم وقتی اس پی کیو ار ال رو باز می کنی وقتی روی گزینه ی سنا می زنی این طوری میشه.فکر کنم باید یه پچی دانلود بشه نه یه فایل 30 کیلو بایتی.این فایل فقط ایران رو باز می کنه.

لینک به ارسال

ای بابا حیف شد زبونشون هم که عربیه راستی گورکانین هند چی اونا رو هم عربی گذاشتن ؟

لینک به ارسال

نه گوركانيا رو من نفهميدم كجايي حرف ميزنن

هندي نيست

معلوم نيست

كسي فهميد به ما هم بگه

لینک به ارسال
Aryamehr مهمان

من با صفویه تونستم هند رو تصرف کنم و عثمانی رو هم منقرض کنم ودر امریکا هم کل قلمرو اسپانیا رو خریدم و قلمروی قبایل هم در امریکا گرفتم.اسکرین شات هایش هم به زودی نشان میدهم.

لینک به ارسال
Aryamehr مهمان

Empire_2011_07_06_18_56_48_62.bmpEmpire_2011_07_06_18_56_59_11.bmpEmpire_2011_07_06_18_57_17_31.bmp

بفرمایید این هم عکس های من عکس امریکام هم رو به زودی میگذارم.

لینک به ارسال
مهمان

لطفا عکس ها رو کوچک ت وبا حجم کم تر بذار که راحت بالا بیاد

لینک به ارسال

راستی زبون گورکانیان رو با زبون مردم داغستان و چچن یکی گذاشتن اگر به زبونشون هم گوش بدین مثل لهجه های روستایی فارسی است البته واقعیت این هست که در اون زمان از عثمانی تا تیموریان هند همه فارسی میدونستند و زبان رسمی بوده یه پژوهش هایی هم کردم دیدم یه کلمه هایی با زبانهای اروپایی یکسان هست که بعدا یک تاپیک در این مورد میزنم

لینک به ارسال

پچه ها نیروی دریایی اران رو دیدین ؟ کاملا اروپایی هست لباس تفنگدارای دریایشونو ببینید همینطور ملوان که دستمال یزدی زدن هاهاها

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری