رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
Dr.Shahab

معرفی عنوان جدید توتال وار: سه قلمرو (Total War: THREE KINGDOMS)

پست های پیشنهاد شده

sc04_0040.jpg

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران به شرح زیر است. این آخرین اطلاعات این بازی می باشد.

Total War: THREE KINGDOMS  چیست؟

بازی تاریخی بعدی از سری توتال وار می باشد که در تاریخ چین اتفاق می افتد. دوران سه پادشاهی یکی از آشفته ترین دوران در تاریخ چین است. سلسله هان از هم فروپاشیده است. اکنون دوره جدیدی در حال شکل گیریست. بسیاری از جنگ سالاران به دنبال فتح و گسترش تاج و تخت خود می باشند که هر کدام ارتشی بزرگ فراهم دیده اند. بنابراین واضح است که آینده چین توسط این قهرمانان شکل خواهد گرفت.

چه زمانی منتشر می شود؟

در پاییز 2018

آیا این بازی بعدی توتال وار است که شما قرار است منتشر کنید؟

خیر، ما همچنین بازی Total War Saga: THRONES OF BRITANNIA  در بهار 2018 منتشر خواهیم کرد. سپس سه پادشاهی در پاییز منتشر می شود.

نقشه آن چقدر بزرگ است؟

از دیدن نقشه بزرگ آن تعجب خواهید کرد. ما برای شما دوران پر جزییات دوران سه پادشاهی چین را فراهم خواهیم کرد که در آن تاخت و تاز کنید.

آیا مود سازی را ساپورت می کند؟

همانند نسخه های قبلی، هدف ما ساپورت مود سازی با استفاده از اسمبلی کیت مخصوص آن است. کارگاه استیم نیز بعد از انتشار آن، مود ها را ساپورت می کند.

نسخه Mac یا لینکوس؟ بعدا خبر می دهیم

در سال ۲۰۱۸ شاهد عرضه‌ی دو توتال وار جدید خواهیم بود.

مجموعه بازی‌های توتال وار، با ادغام سبک استراتژی مدیریتی و استراتژی‌های همزمان، سبک جدیدی را خلق کرده‌اند. روند و مکانیک‌های این بازی‌های استراتژی عمق بسیار زیادی دارند؛ طوری که فاکتورها و عناصر متعددی در پیروزی یا پیشرفت تاثیرگذار هستند. تا به امروز استودیوی بازی‌سازی Creative Assembly در روم باستان، اروپای قرون وسطی، ژاپن فئودال و حتی دنیای فانتزی وارهمر به ساخت توتال وار دست زده است. چین باستان و اتفاقات سیاسی و مبارزات آن می‌توانند پایه و اساس شگفت‌انگیزی برای یک توتال وار باشند.

در سال ۲۰۱۸ شاهد عرضه‌ی دو توتال وار جدید خواهیم بود. مجموعه‌ی دیگری هم به اسم Total War Saga راه اندازی شده که به یک اتفاق مهم تاریخی می‌پردازند. اولین قسمت Total War Saga به اسم «تاج و تخت بریتانیا» (Thrones of Britannia) در سال ۲۰۱۸ عرضه می‌شود.

Total-War-Three-Kingdoms-1-610x380.jpg
Total-War-Three-Kingdoms-2-610x380.jpg
Total-War-Three-Kingdoms-3-610x380.jpg
Total-War-Three-Kingdoms-4-610x380.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نام خدا

با سلام خدمت دوستان قدیمی و جدید 

بعد از مدتی تقریبا طولانی  و بعد از گذر از مشغله  های کاری و روزمره امروز  گفتم یادی از گذشته و خاطرات بکنم  و با بروزرسانی سایت واقعا خوشحال شدم چون توتال وار  فقط یه بازی نیست اونایی که با توتال وار زندگی کردن میدونن من چی میگم و امیدوارم که نسل  کوچکتر از ما هم بتونه لذت این سری بازیها رو درک کنه و خاطره ی خوبی ازش داشته باشه.

با ارزوی موفقیت همه  MASOUD.A

لینک به ارسال

سلام 

بعد مدتی برگشتیم 

خدایا شکرت که اخر از وارهمرکشیدن بیرون برگشتن به ژانر تاریخی 

اتفاقا جای چین واقعا خالی بود تو سری توتال وار 

لینک به ارسال
در در 1397/01/06, 12:04:09، Danial RJ گفته است :

سلام 

بعد مدتی برگشتیم 

خدایا شکرت که اخر از وارهمرکشیدن بیرون برگشتن به ژانر تاریخی 

اتفاقا جای چین واقعا خالی بود تو سری توتال وار 

وارهمر هم دنیای خودش رو داشت
پرفروش ترین سری توتال وار  بود!

لینک به ارسال

بله همینطوره

وارهمر با اینکه شاید در نگاه اول غیر جذاب باشه ولی بسیار بسیار جذابه و صد درصد پیشنهاد میشه بازی کنه هرکسی که توتال وار های گذشته رو بازی کرده. کلا یه ایده جدید و گیم پلی جدید و جذابی داره.

در 8 دقیقه قبل، Alireza.SH گفته است :

وارهمر هم دنیای خودش رو داشت
پرفروش ترین سری توتال وار  بود!

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Dr.Shahab گفته است :

بله همینطوره

وارهمر با اینکه شاید در نگاه اول غیر جذاب باشه ولی بسیار بسیار جذابه و صد درصد پیشنهاد میشه بازی کنه هرکسی که توتال وار های گذشته رو بازی کرده. کلا یه ایده جدید و گیم پلی جدید و جذابی داره.

من که لذت بردم از سری وارهمر

لینک به ارسال

بالاخره بعد از دادن دو نسخه از سری Warhammer که واسه طرفداراش احترام زیادی قائلم، بعد از دیدن تریلر سه قلمرو واقعا امیدوارم شدم، پرداختن به این دوره و بازی کردنش محشره!

ویرایش شده در توسط Norton

لینک به ارسال

یاد دوران نوجوانی بخیر...الان که 27 سالم بعد مدتها با گوش دادن به موزیکهای روم توتال وار یاد خاطرات گذشته افتادم

چقدر سری توتال وار عوض شده

هنوز وار همر بازی نکردم ولی برای تجربه جدید بد نیست...شاید امشب تست کنم ولی با شناختی که از خودم دارم و میدونم با بازیهای تخیلی زیاد حال نمیکنم

تمام لذت توتال وار به تاریخی بودن بازی هستش جنگها،سربازها و استراتژی که به کار ببری

حالا باید دید این سری که سر از تمدن بزرگ چین درآورده چطور میشه!! یک بازی خوب مثل روم توتال وار 2 میشه یا یک نسخه آبکی مثل شوگان 2 ؟!

البته از حق نگذریم شوگان 2 فقط نقشه جنگش آبکی بود ،موقع جنگ حس توتال وار به آدم نمیداد ولی نقشه اصلی بازی بد نبود،جزئیات بد نبود ریزه کاری ها مثل خرابکارها و جاسوسها جالب بود

با این وضع دلار نمیدونم میتونم سیستم ارتقا بدم که بتونم سری جدید بازی کنم یا نه!

لینک به ارسال

سلام به همگی دوستان 
من فایل fix شوگان 2 میخواستم ممنون میشم اگر لینک درست بشه هر جایی رو فکر کنید گشتم نیست توی اینترنت ممنون میشم اگر فقط برای یه مدت محدود هم که شده فایل fix بازی رو بزارید تا من بتونم دانلود کنم یک دفعه وسط بازی ارور shogun2 Fall Of The Samurai has stop working  یا وقتی که میخوام ادامه بازی رو از save شروع منم همین ارور رو میده ممنون میشم کمکم کنید.

هیچ وقت آدم از سری بازی های توتال وار خسته نمیشه ممنون میشم اگز کمکم کنید

لینک به ارسال

ای کاش بعد این سری توتال وار یه بازی کامل از دوره جنگ های صلیبی و قرون وسطی کامل بزنه با گرافیک جدید و جذابیت های خاص مثل اتیلا

لینک به ارسال

سلام دوستان، بعد 6 سال برگشتم به اینجا، یادش بخیر واقعا دورانی خوبی بود ولی خب مگه میشه آدم بیخیال توتال وار بشه، ویدئو گیم پلی Total War: THREE KINGDOMS رو آپلود میکنم اینجا ،تو آپارت هم آپلود کردم ولی اگه کیفیت بالاش رو میخواین ببینین برین تو یوتیوب، فقط آخرش که دو تا هیرو یا همون قهرمان بازی با هم مبارزه میکنن خیلی باحاله از دست ندین.

https://www.youtube.com/watch?v=jQX6qBiCu9E

https://www.aparat.com/v/UR6BE

Total War- THREE KINGDOMS – E3 Gameplay Reveal - YouTube.MP4

لینک به ارسال
در در 1397/03/03, 16:24:03، LORD II گفته است :

ای کاش بعد این سری توتال وار یه بازی کامل از دوره جنگ های صلیبی و قرون وسطی کامل بزنه با گرافیک جدید و جذابیت های خاص مثل اتیلا

ایده واسه کار زیاده، واسه خودمم باید بگم متاسفانه، چون بعد از سری سه قلمرو احتمالا وارهمر 3 رو بدن...

لینک به ارسال
در در 1397/01/12, 14:37:41، Dr.Shahab گفته است :

بله همینطوره

خود من که از 13-14 سال پیش با توتال وار آشنا شدم و بازی کردم متاسفانه اصلا نتونستم با این سری ارتباط بر قرار کنم، بیشتر سلیقه‌ای هست.

لینک به ارسال

گیم‌پلی بازی Total War: THREE KINGDOMS که در جریان E3 2018 منتشر شد.

لینک یوتیوب: 

لینک به ارسال

سلام ببخشید من shogun 2 رو از سایت ایرانی دانلود کردم میخواستم بدونم میشه بگید چجوری باید مد های دیگه مثل ROTK رو نصب کنم اون استیم میخواد و مد منجر که من ندارم میشه بهم لینک مد منجر شوگان بدی داداش ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری