forouzan99

طراحی سایت با سئو

1 پست در این موضوع قرار دارد

طراحی سایت با سئو
برای اینکه یک طراحی سایت خوب داشته باشیم و سایت پس از طراحی با موفقیت در حوزه ی کاری اش عمل کند باید اصول سئو در ان به درستی اجرا شده باشد . به این صورت که سایت به خوبی بتواند در راس جستجوها و کلید واژه های حوزه ی کاری اش قرار بگیرد و متناسب با این موضوع با بالاتر رفتن بازدید ها میتوانیم بگوییم که این سایت دارای کارایی و عملکرد مناسبی است . بهینه سازی نیز مانند طراحی یک پروسه ی زمانبر و هزینه بر خواهد بود اما لازمه ی موفقیت سایت شما و چه بسا تعیین کننده ی موفقیت کسب و کار شما در فضای مجازی نیز باشد . و از این جهت باید بهینه سازی را نیز توام با طراحی مهم بشماریم . کلیدواژه ها در بهینه سازی می توانند شامل بسیاری از واژه ها باشند مثلا میتواند نام تجاری شرکت شما و محصولات تان و حوزه ی مرتبط با فعالیت سایت تان باشد تا از این طریق باعث شود موتور جستجو ان واژه را در سایت شما نیز یافته و سایت تان را نیز به عنوان یکی از نتایج جستجوی مورد نظر به فرد معرفی نماید .
 

web-design-topnonegar-300x153.jpgطراحی سایت

مطالب در طراحی سایت با سئو
در بهینه سازی سایت مطالب از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند . در صورتی که مطالب شما تکراری و کپی شده از سایت های دیگر نباشد موتور جستجوگر گوگل سایت شمارا به عنوان یک سایت تولید کننده و مولد محتوا خواهد شناخت . برای اینکه سایت شما در جستجو های کلید واژه ها دارای رتبه های خوبی باشد باید از کلید واژه ها نه به صورت بسیار زیاد و نه خیلی کم استفاده کنید . درواقع باید غلظت واژه های کلیدی استفاده شده در متن شما بیت دو تا پنج درصد باشد . این امر باعث تطابق سایت شما با الگوریتم سئو گوگل خواهد شد و سبب بهبود سایت تان در امر بهینه سازی می شود.

طراحی سایتطراحی سایتطراحی سایتطراحی سایت ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت ، طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایت ، شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایت
شرکت طراحی سایت ، پارکتکاغذ دیواریکابینت MDF

 

mergatroid_keyboatd.png 

طراحی سایت

تیم تحقیق و توسعه ی نونگار پردازش مطابق با اخرین تغییرات الگوریتم های موتورهای جستجو به مدیریت بهینه سازی سایت شما خواهند پرداخت و همراه و همقدم با طراحی به تکنیک های سئو و بهبود عملکرد سایت طراحی شده ی شما خواهند پرداخت. مفتخریم که در این راه همراه شماییم و به رضایت شما خوبان همواره میبالیم.

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری