رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

فروش بازی Total War Warhammer نسخه اورجینال در فروشگاه انجمن

پست های پیشنهاد شده

مهمان

header.jpg?t=1463664332

برای دریافت اطلاعات و نحوه خرید و پرداخت به فروشنده انجمن جناب امیررضا صالحی پیام دهید

نسخه بازی استیم هست. اگر تا 4 روز دیگر برای پیش خرید اقدام کنید دی ال سی رایگا و ست دوتا 2 وار همر هم دریافت می کنید

نسخه بازی دیجیتالی هست ( دانلودی ) ولی تا 2 هفته دیگر نسخه فیزیکی هم موجود می شود .

انجمن توتال وار پارسی پایین ترین قیمت ها رو داره و ارزان تر ای اینجا پیدا نمی کنید.

و این که بچه های مولتی پلیری انجمن از جمله آقای محمد محمدیان ،امیررضا صالحی ،دانیال مرتضی پور و علی مساحتی و ...

از نسخه ی اورجینال آتیلا و روم 2 استفاده می کنند و از فروشگاه انجمن خرید کرده اند و در باره ی کیفیت محصولات می توانید از ایشان سوال کنید.

درباره بازی :

ss_8e269324ebfb94e64bd4937a284e1d170f8cf

ss_8f4e833dfab1a5d9a2f2fbee7ec823dc78aa8ss_15b6f0d0039e29d2c200687b92c996526fd5d

ویرایش شده در توسط AmirrezaSLH

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 روز و 8 ساعت تا انتشار این عنوان من که دارم نسخه پریلور استیمشو دانلود می کنم. :blush:

ولی تا زمان انتشار نمی ذاره بازیو اجرا کنم

لینک به ارسال
مهدی مهمان

ببینیم استقبال از اولین بازی غیر تاریخی چگونه هست

لینک به ارسال
مهمان

فکر میکنم استقبال زیادی ازش بشه چون احتمالا باگ هاش خیلی کم باشن و مشکلات روم 2 رو نداشته باشن . درسته تخیلی هست ولی به نظرم ارزش بازی کردن رو داره

لینک به ارسال
مهمان
در 34 دقیقه قبل، miladrasoli80 گفته است :

من که سفارش دادم منتظرم برسه دستم 

خرید از سایت توتال وار فارسی

حتما به دستتون میرسه نگران نباشید

من تضمین میکنم .

لینک به ارسال
مهمان
در 34 دقیقه قبل، miladrasoli80 گفته است :

من که سفارش دادم منتظرم برسه دستم 

خرید از سایت توتال وار فارسی

حتما به دستتون میرسه نگران نباشید

من تضمین میکنم .

لینک به ارسال

من که گذاشتم روی دانلود فردا تموم میشه ای کاش یه لینکی داشت مجبور نمیشدیم از استیم دانلود کنیم

لینک به ارسال

توضیحی در مورد cd key اشتراکی ::

و در مورد سی دی کی اشتراکی دروغیست که شیادین می گویند برای درامد زای بیشتر

استیم قابلیتی دارد به اسم family share با این قابلیت بازی خودتون رو می تونید با اعضای خانواده خود. شیر کنید. افرادی که می گویند سی دی کی اشتراکی دارند از این روش استفاده می کنند که محدودیت هایی داد به ذکر زیر:

1 ) اتصال به اینتر نت برای بازی کردن دقت کنید اگر اتصاب اینترنت قطع باشد استیم نمیگذارد بازی رو اجرا کنید

2) فقط یک نفر می تواند در لحظه بازی کند و افراد دیگر اجازه ورود به بازی رو ندارند

3) اولویت با صاحب اصلیست و به محض ورود او نفر دیگر از بازی به بیرون انداخته می شه

4) قابلیت MULTI PLAYER فقط برای صاحب اصلی فعال است

5) در صورت LOGIN کردن اکانت بر روی سیستم دیگر SHARE شما باطل می شود

6) صاحب بازی در هر زمان که اراده کند دسترسی شما رو مسدود می کنه

لینک به ارسال

گرافیک که مثل آتیلاست بتلم که همونه فقط اژدها اضافه شده و یک سری امکانات جادویی فقط شاهد تغییرات تخیلی زیادی در مپ هستیم اونم واسه من که طرفدار سبک تاریخی  هستم جالب نیست به نظر من ارزش نداره شاید از سر کنجکاوی یک بار

لینک به ارسال
مهمان
در 10 ساعت قبل، amirali14 گفته است :

گرافیک که مثل آتیلاست بتلم که همونه فقط اژدها اضافه شده و یک سری امکانات جادویی فقط شاهد تغییرات تخیلی زیادی در مپ هستیم اونم واسه من که طرفدار سبک تاریخی  هستم جالب نیست به نظر من ارزش نداره شاید از سر کنجکاوی یک بار

نه یکی از اعضا انجمن داره بازی میکنه.

کمپینش کلا متفاوت شده.

هوش منصوعی در بتل کلا متحول شده.

کلا تغییرات زیادی داشته و از همه مهم تر پیش زمینه بزرگی برای مود ارباب حلقه هاست. چون همه نیرو های اون رو داره و دادا پتانسیل بالاست.

لینک به ارسال
مهمان

اگر من این بازی رو تهیه کنم فقط برای مودینگش و تغییر در گرافیکشه تا چندین گرافیکی که لایق محیط های حماسی باشه براش درست کنم . محیط های تاریک و خشن ! چند نمونشو در مود هام دیدید

لینک به ارسال
امین مهمان

سلام شهاب جون . یه سئوال . با مشخصات سیستمی که ااری هیچ بازی لگ نمیزنه و راحت اجرا میشه مث روم 2 ؟

لینک به ارسال
مهمان

سلام . من بازیو ندارم ولی سیستم من قوی هست و بدون لگ بازی رو خواهد آورد ! چون در آتیلا و روم 2 نیز لگ ندارم . 

البته باید یه مود boot هم براش بسازم

لینک به ارسال

سلام آقا شهاب فقط این سری از توتال وار تو سایت برا خرید هست  شوگان فال اف سامورایی  اورجینالش برا خرید نیست

لینک به ارسال

امیدوارم اون بخشی که فرمودین "نسخه ی فیزیکی" هر چه زودتر به واقعیت بپیونده.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، AmirrezaSLH گفته است :

درود نسخه بک آپ استیم ( فیزیکی ) + لایسنس موجود شد .

درود امیر جان

قیمتش چنده ؟ ینی بدون دانلود به صورت دی وی دی میفرستین دیگ نه؟

ویرایش شده در توسط MobinS

لینک به ارسال

آره نیاز به دانلود نیست

قیمت بازی + هزینه ی تهیه دی وی دی ها + هزینه پست اطلاعات بیشتر PV

لینک به ارسال
رضا مهمان

سلام من هرچی میگردم پیدانمیکنم قسمت خرید آنلاین یا پستی وموارد دیگرش لطفا راهنمایی کنین

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Guest رضا گفته است :

سلام من هرچی میگردم پیدانمیکنم قسمت خرید آنلاین یا پستی وموارد دیگرش لطفا راهنمایی کنین

آخ گفتی،حرف دل منو......عاغا این قسمتو درست کنین دیگه

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری