رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

دانلود بزرگترین عنوان اختصاصی سازی ایرانی || حماسه سورنا 2 Surene Epic (فیکس رفع کننده باگ ها منتشر شد)

پست های پیشنهاد شده

مهمان

به به حاج قاسم خودمون . کم پیدا ولی همیشه با وفا 

اره این مود حتی به خاطر وجود فایل EXE اختصاصی و بدون نیاز به مود منیجر و فلان سر و صدای زیادی داشت

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببینم کاری میکنین که از شوگان دو کوچ کنم به روم 2

من با روم خیلی حال نکردم چون داستان و ... نداشت و گرافیک سیستم هم نمیکشه :-)

و این فایل اجرایی مجزا هم خیلی تاثیر گذار هست !

واقعا خسته نباشید دارید ...

لینک به ارسال

شهاب جان سلام دستت درد نکنه بابت DLC زیبات چندتا باگ خدمتت عرض میکنم اگه برات مهم باشه و هنوز اگه به فکرشی
1- در قسمت بازی با PERSIA EMPIRE در خشم اسپارتا کارکتر HERO نمیتونه خودشو آپدیت کنه و اسکیل های جدید به خودش اضافه کنه
2- قبل از هر جنگ با فکشن PERSIA EMPIRE کلیپ خشم اسپارتا پخش میشه
3- و در آخر این باگ مربوط به سیستم های ضعیف هستش شما ماشالله سیستم های اولترا دارین و احساس نمیکنید ولی وقتی با فکشن هایی که آپدیت کردید سیستم من موقع نشان دادنشون دچار FPS DROP میشه که خیلی آزار دهندست  امید وارم پیامم رو بخونی بازم دمتون گرم.

لینک به ارسال
مهمان
در 6 ساعت قبل، wanton گفته است :

شهاب جان سلام دستت درد نکنه بابت DLC زیبات چندتا باگ خدمتت عرض میکنم اگه برات مهم باشه و هنوز اگه به فکرشی
1- در قسمت بازی با PERSIA EMPIRE در خشم اسپارتا کارکتر HERO نمیتونه خودشو آپدیت کنه و اسکیل های جدید به خودش اضافه کنه
3- و در آخر این باگ مربوط به سیستم های ضعیف هستش شما ماشالله سیستم های اولترا دارین و احساس نمیکنید ولی وقتی با فکشن هایی که آپدیت کردید سیستم من موقع نشان دادنشون دچار FPS DROP میشه که خیلی آزار دهندست  امید وارم پیامم رو بخونی بازم دمتون گرم.

سلام . ممنون از اینکه از این مود استفاده کردید و وقت گذاشتید سپاس :)

موارد رو توضیح بدم : 1- مسئولیت این بخش با جناب حسن قربانی بود که ایشون توضیح میدن داستان رو

2- کلیپ های بازی دستکاری نشده جز کلیپ ورود به بازی . فکشن پرشین امپایر به طور دیفالت از همون کلیپ اسپارتا استفاده میکنه که اگر وقت و حوصلشو داشتیم در آپدیت پیش رو ، یه کلیپ اختصاصی برای این فکشن نیز منتشر میکنیم در بازی

3- فایل بوت مخصوص روم 2 رو دانلود کنید . این فایل رو من برای تمامی گرافیک ها بهینه کردم طوری که از رم استفاده کنه تا بارگذاری تکسچر رو صورت بده . افت فریم در بعضی موارد که یونیت های جدید رو میبینید به این دلیله که جناب محمد اسماعیلی مدل سازی با تری دی مکس انجام دادن و این فایل ها وارد بازی شدن . متاسفانه ما تکنولوژی اینو نداریم که این مدل ها رو بر اساس بازی بهینه کنیم تا افت فریم کمتر بشه (مثلا آتیلا در برابر روم 2 که بهینه شد)

http://totalwarpersian.ir/files/file/12-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%88%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D9%85-2-%D8%AA%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%85/

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Shahab گفته است :

سلام . ممنون از اینکه از این مود استفاده کردید و وقت گذاشتید سپاس :)

موارد رو توضیح بدم : 1- مسئولیت این بخش با جناب حسن قربانی بود که ایشون توضیح میدن داستان رو

2- کلیپ های بازی دستکاری نشده جز کلیپ ورود به بازی . فکشن پرشین امپایر به طور دیفالت از همون کلیپ اسپارتا استفاده میکنه که اگر وقت و حوصلشو داشتیم در آپدیت پیش رو ، یه کلیپ اختصاصی برای این فکشن نیز منتشر میکنیم در بازی

3- فایل بوت مخصوص روم 2 رو دانلود کنید . این فایل رو من برای تمامی گرافیک ها بهینه کردم طوری که از رم استفاده کنه تا بارگذاری تکسچر رو صورت بده . افت فریم در بعضی موارد که یونیت های جدید رو میبینید به این دلیله که جناب محمد اسماعیلی مدل سازی با تری دی مکس انجام دادن و این فایل ها وارد بازی شدن . متاسفانه ما تکنولوژی اینو نداریم که این مدل ها رو بر اساس بازی بهینه کنیم تا افت فریم کمتر بشه (مثلا آتیلا در برابر روم 2 که بهینه شد)

http://totalwarpersian.ir/files/file/12-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%88%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D9%85-2-%D8%AA%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%85/

گزینه دومی که گفتم یه نوع باگه وقتی با اون فکشن  به یجا حمله میکنی وقتی میخواد بره تو لودینگ که بتل رو بالا بیاره قبلش کلیپ خشم اسپارتا رو نشون میده . فکشن های دیگه خوبن نرمالن . راستی شهاب جان کاش برای فکشن های دیگه قابلیت زوم کردن جدید رومیذاشتی .یک باگه دیگه هم پیدا کردم نمیدونم خودتون اینطوری تنظیم کردین یا نه اینه که تو بتل قبل درگیر آهنگ پخش میشه ولی موقعی که بهم میرسن قطع میشه

ویرایش شده در توسط wanton

لینک به ارسال
مهمان
در در 1395/03/08, 10:00:35، wanton گفته است :

1. از جایی که فکشن هخامنشیان تو بازی ازاد نبودند و ca هیچ کاری روی این فکشن نکرده بود تقریبا همه چیش داغون بود ما تا حد امکان امکانات به هخامنشیان دادیم ولی بعضی چیز ها از دسترس مودر ها خارجه که یکیش اینه. توصیه میکنم مود ازاد کردن هخامنشیان رو بریزید و بدون سورنا و هر مود دیگه ای با هخامنشیان برید تا متوجه بشید ca چه گندی به هخامنشیان زده.

لینک به ارسال
مهمان
در در 1395/03/08, 19:24:32، wanton گفته است :

گزینه دومی که گفتم یه نوع باگه وقتی با اون فکشن  به یجا حمله میکنی وقتی میخواد بره تو لودینگ که بتل رو بالا بیاره قبلش کلیپ خشم اسپارتا رو نشون میده . فکشن های دیگه خوبن نرمالن . راستی شهاب جان کاش برای فکشن های دیگه قابلیت زوم کردن جدید رومیذاشتی .یک باگه دیگه هم پیدا کردم نمیدونم خودتون اینطوری تنظیم کردین یا نه اینه که تو بتل قبل درگیر آهنگ پخش میشه ولی موقعی که بهم میرسن قطع میشه

ورژن خود بازی رو بدون مود برید و میبینید که اونم همینه و باگ نیست.

لینک به ارسال
در در 1395/03/10, 13:50:02، ninjassan گفته است :

ورژن خود بازی رو بدون مود برید و میبینید که اونم همینه و باگ نیست.

اگه در مورد پخش فیلم خشم بازی موقع لودینگ منظورته باگ نیست . نه داش مشکل از موده من با فکشن اسپارتا قبل از مود همه چی رو تست کرده بودم هیچ مشکلی نبود

لینک به ارسال
مهمان
در 9 ساعت قبل، wanton گفته است :

اگه در مورد پخش فیلم خشم بازی موقع لودینگ منظورته باگ نیست . نه داش مشکل از موده من با فکشن اسپارتا قبل از مود همه چی رو تست کرده بودم هیچ مشکلی نبود

در این مورد اطلاعی ندارم. ما به این قسمت های کمپین اسپارتا دست نزدیم

لینک به ارسال
مهمان

احتمالا این کلیپ از اسکریپت کمپینش حذف شده . بله در این مود احتمال چنین چیزی هست . این رو در آپدیت بعدیمون فیکس میکنیم

آپدیت بعدی بازی با سناریو و داستان فکشن کوشانیان هست + آهنگ های جدید و بهتر و مناسب تر 

و تغییرات دیگه

لینک به ارسال

با سلام

دوستان من مشکلی دارم. بعد از اینکه همه چیز رو نصب کردم. وقتی روی آیکون سورنا دبل کلیک می کنم و می خاد وارد بازی بشه ناگهان استاپ ورکینگ میده و میاد بیرون. چکار کنم؟

لینک به ارسال
مهمان

ورژن بازیت 2.2 نیست و نسخه خشم اسپارتا رو نداری

لینک به ارسال
مهمان

نه باید یه نسخه آپدیت کنی خشم اسپارتا

لینک به ارسال

سلام من امیررضا نصیری هستم  بخاطر کنکور یه سال از میادین دور بودم.

اول از همه بهninjassan خسته نباشید میگم بعد از اون تایپکش تو انجمن توتال وار برای درخواست دی ال سی تا الان که در ساخت کامل ترین مود توتال وار نقش اصلی رو داشته.

من این مود کلن  ندارم این نسخه نسخه کامل مود هست؟

لینک به ارسال
مهمان
در ۱ ساعت قبل، AmirR.N گفته است :

اول از همه بهninjassan خسته نباشید میگم بعد از اون تایپکش تو انجمن توتال وار برای درخواست دی ال سی تا الان که در ساخت کامل ترین مود توتال وار نقش اصلی رو داشته.

بله این نسخه کامل ترین دستاورد مود سازی تیمه !

البته آپدیت اول و دومش هم بریز . این مودخودش فایل اجرایی داره و نیازی به فعال سازی مود نداره

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Shahab گفته است :

بله این نسخه کامل ترین دستاورد مود سازی تیمه !

البته آپدیت اول و دومش هم بریز . این مودخودش فایل اجرایی داره و نیازی به فعال سازی مود نداره

این لینک که تو صفحه اول گذاشتید نسخه کامل موده؟

https://drive.google.com/file/d/0B-f3CZMx6IHFOEtCR2k0V2NxbEE/view?pref=2&pli=1

یا این رو هم باید دانلود کنم؟

لینک به ارسال
مهمان
در 13 ساعت قبل، AmirR.N گفته است :

ممنون

لینک به ارسال
مهمان
در 1 ساعت قبل، AmirR.N گفته است :

این لینک که تو صفحه اول گذاشتید نسخه کامل موده؟

https://drive.google.com/file/d/0B-f3CZMx6IHFOEtCR2k0V2NxbEE/view?pref=2&pli=1

یا این رو هم باید دانلود کنم؟

این نسخه اصلی و پایه هست که باید دانلود کنید.

دو تا اپدیت هم برایش اومده که اونا هم دانلود کنید بهتره.

لینک به ارسال

ببخشید وقتی می خ.ام خشم اسپارتا رو از سایتتون دانلود کنم فیلتره.فیلتر شکن  برا کامپیوتر هم نذاارم

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، MOHAMMAD.R.JAFARI گفته است :

من بعد از نصب مود کرش دارم.چه کنم

این روی نسخه 2.2 خشم اسپارتا کار میکنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری