رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

دانلود بزرگترین عنوان اختصاصی سازی ایرانی || حماسه سورنا 2 Surene Epic (فیکس رفع کننده باگ ها منتشر شد)

پست های پیشنهاد شده

مهمان
در 14 ساعت قبل، ninjassan گفته است :

به لطف گیر من:grimace:

نه جز تو بعدش چند نفر دیگه اومدن گفتن . من به حرف یک نفر چیزی رو عوض نمیکنم :)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان

سورنا 2 در صفحه اول توتال وار سنتر اعلان شد

لطفا در تاپیک مود در سنتر ما را همراهی کنید : 

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?683993-Rome-2-total-war-Surena-Epic-2-(Released-22-Apirl-2016-The-Global-Version)

لینک به ارسال

من باید هرچه زودتر روم2رو رو سیستم جدید ران کنم

واقعا مجذوب این مود شدم:)

ممنون بابت زحمتاتون

لینک به ارسال

سلام وخسته نباشید واقعا مود بزرگ و عالی هستش

لینک به ارسال

دمتون گرم عالی شده. فقظ تو    Carrhae historical battle هیچی برای کنترل یونت ها نمیاد فقط میشه حرکتشون داد .این مشکل رو فقط من دارم یا باگه ؟

لینک به ارسال
مهمان
در 8 ساعت قبل، fmogaddam گفته است :

دمتون گرم عالی شده. فقظ تو    Carrhae historical battle هیچی برای کنترل یونت ها نمیاد فقط میشه حرکتشون داد .این مشکل رو فقط من دارم یا باگه ؟

دکمه K یا J رو بزنید میاد

لینک به ارسال

حسن آقا این مَسلِه یِ شورشِ برده ها واقعا دیگه داره جدی میشه و اعصاب منو خورد میکنه،برده جماعت که تو دوران باستان دیگه اینجوری هم نبوده شورش هاشون بابا،یه دفه شورش میکنن میزنن دهن شهرو سرویس میکنن باو.خیلی آنرماله.تازه بی خیال هم نمیشن بلافاصله دفعه ی های بعد هم مکرر تکرار میشه شورششون.البته من واسه خوش حالی ملت هر کاری میتونم میکنما.ولی باز شما لطفا یه فکری به حال این وضعیت بکن.

24324.jpg.e22de810cd714ba6aef038d5763f1b

ویرایش شده در توسط Zarmehr sokhra

لینک به ارسال
مهمان
در 3 ساعت قبل، Zarmehr sokhra گفته است :

حسن آقا این مَسلِه یِ شورشِ برده ها واقعا دیگه داره جدی میشه و اعصاب منو خورد میکنه،برده جماعت که تو دوران باستان دیگه اینجوری هم نبوده شورش هاشون بابا،یه دفه شورش میکنن میزنن دهن شهرو سرویس میکنن باو.خیلی آنرماله.تازه بی خیال هم نمیشن بلافاصله دفعه ی های بعد هم مکرر تکرار میشه شورششون.البته من واسه خوش حالی ملت هر کاری میتونم میکنما.ولی باز شما لطفا یه فکری به حال این وضعیت بکن.

24324.jpg.e22de810cd714ba6aef038d5763f1b

والا این مربوط به ما نمیشه ولی به شهاب میگم و ببینم میشه براش کاری کرد یا نه. البته من باهاشون مشکلی ندارم ولی خب این مشکل جدی هست. ca فکر کرده همه جا اسپارتاکوس بوده

لینک به ارسال

دوستان کسی میدونه چه طور میشه کمپین ها ی قفل دار رو باز کرد من کراسوس روم و ارمنی رو نابود کردم ولی کمپین سورنا تموم نمیشه یه جا هم نبرد حران اتفاق میفته که وقتی برنده میشم میاد  main menu

لینک به ارسال
مهمان
در 37 دقیقه قبل، fmogaddam گفته است :

دوستان کسی میدونه چه طور میشه کمپین ها ی قفل دار رو باز کرد من کراسوس روم و ارمنی رو نابود کردم ولی کمپین سورنا تموم نمیشه یه جا هم نبرد حران اتفاق میفته که وقتی برنده میشم میاد  main menu

اره خیلی ها این مشکل رو دارند. در اپدیت رفع خواهد شد

لینک به ارسال
مهمان
در 5 ساعت قبل، nimaamg گفته است :

ببخشید یه سوال ابتدایی.

روی  امپرور ادیشن نصب میشه؟

خیر

لینک به ارسال
مهمان
در 19 دقیقه قبل، ninjassan گفته است :

اره خیلی ها این مشکل رو دارند. در اپدیت رفع خواهد شد

درواقع این مشکل از خود بازیست نه مود و در آپدیت کاری نمیتونیم بکنیم ! 

ولی یه فایل اجرایی جدا برای بازی با فکشن کوشان منتشر میشه

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، ninjassan گفته است :

خیر

مگه نگفتید رو 2.2 اجرا میشه؟ امپرور ادیتیشن نسخه ی 2.2 عه دیگه

لینک به ارسال
مهمان

امپرور 2.0 هست ! باید DLC اسپارتا داشته باشی دیگه !

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، Shahab گفته است :

امپرور 2.0 هست ! باید DLC اسپارتا داشته باشی دیگه !

آخه من دیدم اینیکه سایتا میفروشن امپرور ادیتیشنه بعد زیرشم زده 2.2 گفتم شاید این بنده خدا هم ازونا خریده.راستی شهاب از کدوم سایت آخرین نسخه که همه ی dlc هارو داره بخرم؟

ویرایش شده در توسط Fardin.M

لینک به ارسال

خشم اسپارتا رو نصبیدم بازی هم اجرا شد بعد سورنا رو نصبیدم فایل فیکسشم ریختم هم رو ایکون روم 2 هم رو ایکون سورنا 2 کلیک میکنم صفحه اول بازی بالا میاد دیگه جلو نمیره ارورش استاپ ورکینگ هست .
چیکار کنم ؟

ویرایش شده در توسط Zoneblackout

لینک به ارسال
مهمان
در 2 ساعت قبل، Zoneblackout گفته است :

خشم اسپارتا رو نصبیدم بازی هم اجرا شد بعد سورنا رو نصبیدم فایل فیکسشم ریختم هم رو ایکون روم 2 هم رو ایکون سورنا 2 کلیک میکنم صفحه اول بازی بالا میاد دیگه جلو نمیره ارورش استاپ ورکینگ هست .
چیکار کنم ؟

احتمالا سورنا رو درست نصب نکردید

لینک به ارسال

درست شد بعد از نصب سورنا یه پوشه تو جایی که نصب میکنی درست میشه به اسم سورنا 2 داخلش فایلها رو تو پوشه امپرور ادیشن انداختم و کرک کردم درست شد .
دمتون گرم مود عالییه آهنگهاش دیونه کنندس .
فقط کاشکی رنگ پارتها رو عوض میکردید .
یه چیز دیگه :
surena_epic2.pack و SE2_fix1.pack رو باید با مود منیجر فعال کنم ؟

لینک به ارسال
مهمان
در 5 دقیقه قبل، Zoneblackout گفته است :

درست شد بعد از نصب سورنا یه پوشه تو جایی که نصب میکنی درست میشه به اسم سورنا 2 داخلش فایلها رو تو پوشه امپرور ادیشن انداختم و کرک کردم درست شد .

رنگ تاریخی پارتها همون بتفش و طلایی بوده.

لینک به ارسال
مهمان
در 13 دقیقه قبل، Zoneblackout گفته است :

یه چیز دیگه :
surena_epic2.pack و SE2_fix1.pack رو باید با مود منیجر فعال کنم ؟

اونم یه راهشه ولی نکته داره که load order SE2_fix1 رو بالا تر بذاری تا فایلهای مشترکش با هسته اصلی سورنا ، اپدیته اجرا شه درواقع !

بهتر هست که از همون فایل exe خود سورنا که در محل نصب روم 2 ریختی استفاده کنی . همه چیز براش تعریف شده و مثل یک بازی اجرا میکنه (این حالت در تمام دنیا سابقه نداشته و فقط CA میتونسته این کار رو بکنه برای بازیش به هرحال این تکنولوژیشو یافتیم :))) )

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، Shahab گفته است :

اونم یه راهشه ولی نکته داره که load order SE2_fix1 رو بالا تر بذاری تا فایلهای مشترکش با هسته اصلی سورنا ، اپدیته اجرا شه درواقع !

بهتر هست که از همون فایل exe خود سورنا که در محل نصب روم 2 ریختی استفاده کنی . همه چیز براش تعریف شده و مثل یک بازی اجرا میکنه (این حالت در تمام دنیا سابقه نداشته و فقط CA میتونسته این کار رو بکنه برای بازیش به هرحال این تکنولوژیشو یافتیم :))) )

پس آتیلا حسابی منتظرته برادر شهاب....:grimace:

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید .
آقا این مود به نوبه خودش شاهکاره فقط چند تا مورد هست که میخام بهتون بگم که شاید در ساخت مودهای بعدی کمکتون کنه . وقتی با پارتها بازی میکنی اسبهاشو تا مرحله 3 اپگرید میکنی خوبه وقتی به 4 اپگرید میکنی یه اسبهایی برات آزاد میشه که قویه ولی به تعداد محدود میتونی بیاری و اینکه باید واسه ساختنشون 2 ترن وایسی..... . یه نوع اسب هست تو مرحله 3 که قویترینشه و وقتی به 4 اپگرید میکنی اون اسبها رو دیگه نمیتونی بسازی حذف میشن.در مورد نیروهای پیاده هم همین موضوع صدق میکنه .

لینک به ارسال
مهمان
در 56 دقیقه قبل، Zoneblackout گفته است :

سلام خسته نباشید .
آقا این مود به نوبه خودش شاهکاره فقط چند تا مورد هست که میخام بهتون بگم که شاید در ساخت مودهای بعدی کمکتون کنه . وقتی با پارتها بازی میکنی اسبهاشو تا مرحله 3 اپگرید میکنی خوبه وقتی به 4 اپگرید میکنی یه اسبهایی برات آزاد میشه که قویه ولی به تعداد محدود میتونی بیاری و اینکه باید واسه ساختنشون 2 ترن وایسی..... . یه نوع اسب هست تو مرحله 3 که قویترینشه و وقتی به 4 اپگرید میکنی اون اسبها رو دیگه نمیتونی بسازی حذف میشن.در مورد نیروهای پیاده هم همین موضوع صدق میکنه .

دوست عزیز پیاده محدودیت نداره بجزنیرو های پهلوانیگ که گاردشاهی اند. اونا باید محدود باشند چون زبده ترین های پارت بودند.

سوار ها هم همشون تو ساختمان چهارم محدود نیستند و پهلوانیگ کاتافراکت محدوده. ما پچ سورنا رو برای بازی انلاین نیز درست کردیم و اگر قرار باشه پارتها فراتر از همه فکشن ها باشند دیگه توان مقابله باهاشون رو دیگران ندارند. الانم  پارتها به حدی که باید ،رسیدند و بالانس کامل رعایت شده و میتونید با این پچ انلاین بازی کنید .

با تشکر

ویرایش شده در توسط ninjassan

لینک به ارسال

نه !

باریک اله ... نه !

باریک اله ... میبینم که دست به دست هم داده و twcnter رو ترکوندید !

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری