رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

دانلود بزرگترین عنوان اختصاصی سازی ایرانی || حماسه سورنا 2 Surene Epic (فیکس رفع کننده باگ ها منتشر شد)

پست های پیشنهاد شده

مهمان

به دلیل مشکلات فنی و اجرایی در بارگذاری و آپلود ، ان را در 50 فایل 10 مگاباتی آپلود کردیم . بعد از دانلود تمامی پارت ها ، فایل install را اجرا کنید و مراحل نصب را پیگیری کنید . بعد از نصب یک پوشه و یک فایل اجرایی و یک فایل readme خواهید داشت . 

پوشه ای که وجود دارد به اسم data هست که آن را به محل نصب بازی کپی کنید تا سه فایل : boot.pack ، movies.pack , surena epic 2.pack در فولدر data در محل نصب بازیتون قرار بگیرد . 

فایل اجرایی SurenaEpic.exe را در همان جایی کپی کنید که Rome2.exe وجود دارد یعنی همان محل نصب بازی ... این فایل همان به اصطلاح کرک سورنا هست . برای اجرای مود بدون هیچ کار دیگری روی این فایل اجرایی کلیک کنید تا وارد بازی شوید این بار به جای روم ، حماسه سورنا را خواهید دید . 

از هیچ مود دیگر در کنار ان استفاده نکنید

نسخه روم 2 شما باید ورژن 2.2 باشد (نسخه خشم اسپارتا ) 

از مود منیجر به هیچ وجه برای اجرای این مود استفاده نکنید

این محصول را خریداری کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بلاخره!!!!

آقا به شدت میخوام واکنش خارجی ها رو ببینم لینکا رو بزارید خواهشا

تموم دست اندرکاران مود دمتون گرم، گل کاشتید

لینک به ارسال

ای وَل،به امید موفقیت های بیشتر......و افزایش سرعت نت لعنتی ایران زمین.در واقع انتظار داشتم دیروز دانلودش کنم...........خخ.....ولی بازم دیر رسیدن بهتر از نرسیدنه1.jpg.56bbb3c6df9d3c425f30742c327dca87.j

لینک به ارسال

animated-smileys-laughing-041.gifanimated-smileys-laughing-049.gifanimated-smileys-laughing-091.gifanimated-smileys-laughing-065.gif

در 34 دقیقه قبل، Zarmehr sokhra گفته است :

ای وَل،به امید موفقیت های بیشتر......و افزایش سرعت نت لعنتی ایران زمین.در واقع انتظار داشتم دیروز دانلودش کنم...........خخ.....ولی بازم دیر رسیدن بهتر از نرسیدنه1.jpg.56bbb3c6df9d3c425f30742c327dca87.j

خخخ باحال بود

شهاب دستت درد نکنه ولی میرفتی یه کافی نت آپلود کنه (خودم پولشو میدادم animated-smileys-laughing-119.gif

لینک به ارسال
مهمان

به طور تمام و کمال آپلود شد 

به صورت 52 فایل 10 مگابایتی  

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان عزیز من میخوام سورنا رو دانلود کنم ولی ورژن بازی من 1.0.1 و اینکه از رم 2 ی بازی دیگه دارم به اسم هانیبال حالا 2 تا سوال اینجا برام پیش میاد 1 اینکه میشه سورنا رو رو ورژن هانیبال نصب کر د 2 اگه نه چطور میشه ورژن بازی رو بدون اینکه بخوایی بازی رو دانلود کنی بالا ببری

ویرایش شده در توسط aliiblk

لینک به ارسال
مهمان
در 51 دقیقه قبل، aliiblk گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز من میخوام سورنا رو دانلود کنم ولی ورژن بازی من 1.0.1 و اینکه از رم 2 ی بازی دیگه دارم به اسم هانیبال حالا 2 تا سوال اینجا برام پیش میاد 1 اینکه میشه سورنا رو رو ورژن هانیبال نصب کر د 2 اگه نه چطور میشه ورژن بازی رو بدون اینکه بخوایی بازی رو دانلود کنی بالا ببری

اصلا نمیشه . فقط روی ورژن آخری کار میکنه یعنی 2.2 

برای اجراش هم خودش یه کرک داره یه فایل اجرایی که مثل rome2.exe ، مود رو اجرا میکنه 

دوستان عزیز باگ منوی انتخاب فکشن در کمپین ها با فیکس اول حل شده است 

دانلود آپدیت روز اول 31 فروردین 95 (100 کیلوبایت )

آپدیت دوم نیز دو روز دیگر منتشر میشود که برخی ایرادات فنی ظاهری را برطرف میکند 

جمعه شب این مود در توتال وار سنتر قرار خواهد گرفت

نکات پیشنهاد و نظراتتان را در این تاپیک بگویید یا در تلگرام با ما در تماس باشید

عکس زیر جاییست که باید برید برای شروع کمپین سورنا ، نبرد حران (البته در هیستوریکال بتل هم هست ) و کمپین کوشان

Rome2_2016_04_19_09_48_04_06.jpg

لینک به ارسال

ادمین متاسفانه من اصلا متوجه جواب شما نشدم و سوال من این بود که روی هانیبال میشه این ورژن رو نصب کرد یا باید اون ورژن خشم اسپارتا باشه. ممنون

لینک به ارسال
مهمان

اشاره کردم فقط باید خشم اسپارتا باشه 

روی هانیبال جواب نمیده

لینک به ارسال

اقا من اکسترکت کردم بعد انستال رو زدم .لی فقطس ورنا هست ریدوم و دیتا نیست لطفا کمک کنید ممنون

لینک به ارسال
مهمان
در 5 ساعت قبل، Amard گفته است :

اقا من اکسترکت کردم بعد انستال رو زدم .لی فقطس ورنا هست ریدوم و دیتا نیست لطفا کمک کنید ممنون

فایل درسته همه استفاده کردن بدون مشکل نصب میکنه . همه پارت ها رو درست در کنار هم بذار اکسترکت کن . یه فایل 520 مگی نصب داری اونو توی محل نصب بازی نصب کن

در 3 ساعت قبل، Fardin.M گفته است :

کی این مودو میذارید تو سنتر؟

بعد از حل 5 باگ ریز قابل حل و انتشار فیکس دوم ... که میشه جمعه شب میذاریم سنتر

لینک به ارسال

درود

واقعا مود کامل و زیباییه

به همه توصیه میکنم که لحظه ای دریغ نکنند و مود رو حتما دانلود کنند

180درجه با بازی اصلی فرق داره ، چرا که موزیک های جدید، گرافیک جدید، یونیت های جدید و بالانس شده و کلی موارد دیگه به بازی اضافه شده، کمپین سورنا رو هم که زحمت کشیدند به فارسی دوبله کردند

و در نهایت تشکر میکنم از عوامل سازنده این مود و خسته نباشید میگم به همشون

لینک به ارسال
مهمان

باگ های کوچکی گزارش شد که تمامی انها رفع شدند ... فیکس نهایی را دانلود کنید بازیتون بدون مشکل خواهد بود و بدون باگ

لینک به ارسال

آقا شهاب سلام .
اگه شما ای دی گیم رنجر یا ای دی تلگرام دارید یا هر برنامه ای که بشه باهاتون مستقیم چت کنم اگه امکانش هست میشه ایدیتونو بهم بگید یا به جیمیلم بفرستید بخدا سواب داره این لطفتونو فراموش نمیکنم.کارتون دارم :flushed:

ویرایش شده در توسط Hamze

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Shahab گفته است :

لینک دانلود سورنا 2 ورژن 1.0.0.0 به صورت یک پارتی (520 مگابایت )

https://drive.google.com/file/d/0B-f3CZMx6IHFOEtCR2k0V2NxbEE/view?usp=sharing&pref=2&pli=1

این رو به دانلودم بازم نیاز به رفع باگ داره که اونم بریزم؟!

لینک به ارسال
مهمان
در 2 دقیقه قبل، DANIAL گفته است :

این رو به دانلودم بازم نیاز به رفع باگ داره که اونم بریزم؟!

اینو که باید دانلود کنی این Core اصلی موده

یه پک کوچیک رفع باگ هم منتشر میشه که خودش کرک داره ورژن مود رو میکنه : 1.0.0.2

لینک به ارسال

mn rome II ndrm:bawling:

vaaalllli rome II migirm ke ino tajrobe bokonm:glasses:

ba tashakor az sazandegan va ba tashakor az ye nafar dige ke esmesh rezas

لینک به ارسال
مهمان

فیکس رفع کننده باگ ها (به زودی )

باگ های رفع شده : 

1- حل مشکل کرش کمپین سورنا هنگام تهاجم داهه

2-حل مشکل وجود سورنا در کمپین آگوستوس بعنوان سیاست مدار ( در حالی که سورنا نباید در کمپین آگوستوس باشد )

3- حل مشکل نداشتن اسم ژنرال ها در کمپین اسپارتا

4-رفع چند مشکل در UI 

5- حل شدن لوکیشن نبرد ZAMA در هیستوریکال بتل

6- اصلاح تعداد نفرات یونیت های روم و پارت در نبرد حران

7- جدا سازی موسیقی های شرقی و غربی از کمپین و افزوده شدن یک قطعه موسیقی به فکشن های غربی در کمپین مپ

8- حل مشکل سرعت بالای ابرها در گرافیک کمپین مپ خصوصا در فصل پاییز

9 - اصلاح حملات کوشان در ترن 40 در آگوستوس و اعلان جنگ آنها به داهه علاوه بر پارت ها

10 - تعریف جدید سن سورنا 28 ساله و جلوگیری از مرگ زود هنگام او در کمپین سورنا

لینک به ارسال
مهمان

فیکس رفع کننده باگ ها منتشر شد . بعد از دانلود آن ، فایل data را به محل نصب بازی کپی کنید ، کرک آن را نیز یعنی surenaepic.exe را به محل نصب بازی بریزید و جایگزین فایل اجرایی قبلی کنید . سپس همین فایل را اجرا کرده و از بازی لذت ببرید 

https://drive.google.com/file/d/0B4cqHPvux_POTnlkUEdldDZFLWs/view

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Shahab گفته است :

فیکس رفع کننده باگ ها منتشر شد . بعد از دانلود آن ، فایل data را به محل نصب بازی کپی کنید ، کرک آن را نیز یعنی surenaepic.exe را به محل نصب بازی بریزید و جایگزین فایل اجرایی قبلی کنید . سپس همین فایل را اجرا کرده و از بازی لذت ببرید 

https://drive.google.com/file/d/0B4cqHPvux_POTnlkUEdldDZFLWs/view

دیگه خیلی عالی شد،اون تغییراتی که تو فصل پاییز دادید واینکه کرش کمپین رو رفع کردید.به امید موفقیت های بیشتر در پروژه های آتیلا:grin:

لینک به ارسال

چرا مود رو صفحه اصلی نرفت؟شهاب اگه تونستی پیام منو از اون صفحه پاک کن.امیدوارم دهن عربارو بسته باشه

لینک به ارسال
مهمان
در 15 ساعت قبل، Zarmehr sokhra گفته است :

دیگه خیلی عالی شد،اون تغییراتی که تو فصل پاییز دادید واینکه کرش کمپین رو رفع کردید.به امید موفقیت های بیشتر در پروژه های آتیلا:grin:

اره اون پاییز خودمم حال کردم گرافیک خودمه دیگه :))) ایشالا از نظر گرافیک امسال هم مث گذشته مقام بیاره !

لینک به ارسال
مهمان
در 10 ساعت قبل، Shahab گفته است :

اره اون پاییز خودمم حال کردم گرافیک خودمه دیگه :))) ایشالا از نظر گرافیک امسال هم مث گذشته مقام بیاره !

به لطف گیر من:grimace:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری