رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
Esis

تورنت پچهای امپایر

پست های پیشنهاد شده

Aryamehr مهمان

آره!

همه ی کمپین های اون موده dathmod رو باز میکنه .

درورژن جدید صداش خیلی بهتر شده تازه خون هم میپاشه!

ورژن 1.5 حجمش تقریبا 500 مگ هست.

حتی من 1.6 رو هم نصب نکردم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Aryamehr مهمان

اونو من با لینک مستقیم با بدبختی دانلود کردم فکر کنم ورژن 6.2 + 7 +ultmate حدودا 2500 مگ شد.

لینک به ارسال
Aryamehr مهمان

فقط نمیدونم چرا بعضی موقع ها خود به خود از بازی میپره بیرون!

شاید چون اول مود رو ریختم و سپس پچ ریختم باشه.

اینم لینک صحیح و سالم تورنت 1.6

لینک به ارسال
Aryamehr مهمان

هیچی خوده فابل دانلود شده ی ورژن 1.5 رو در فولدر اصلی replace بکن.

لینک به ارسال
Aryamehr مهمان

اون ها نصب کنید و یا اگر فایل نصب نداره کپی پیست کیند.

لینک به ارسال
اینا رو چیجوری دان کنم آخهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
[quote name='Aryamehr' timestamp='1327343837' post='10674']
فقط نمیدونم چرا بعضی موقع ها خود به خود از بازی میپره بیرون!
شاید چون اول مود رو ریختم و سپس پچ ریختم باشه.
اینم لینک صحیح و سالم [url="http://ca.isohunt.com/download/180183485/f4afef052a162d3103ffed83df24c1bd5c4b4358.torrent"]تورنت 1.6[/url]
[/quote]

لینکش نمیاره

پچ1.6 که قرار دادید کل امپایره کسی پچ1.6 رو جدا نداره؟

لینک به ارسال

آقا این چیه بد بختمون کردید آخه دو روزه دارم دل میکنم آخرشم همون ورژن یکه که این لینک تورنت 1.6  اما روش نوشته بود آخه ورژن 1.6 به همراه dlc هاش واقعا که یکی لینک پچ 1.6 و بزاره  :unsure:

لینک به ارسال
مهمان

درود

ببین دوست عزیز اینا تورنت هستن

و فقط اگه دانلود کردی فقط ورژن 1.5 دان کنی کافیه ;)

لینک به ارسال

سلام

قبلا پچ 1.5 او خودم داشتم وئ میدونم فقط با زدن اون میشه از ورژن1 به 1.5 رسید اما من 1.6 می خواستم با تمام dlc هاش اگه سایت توتال وارو دیده باشین میبینین چه قدر dlc داره در ضمن من تازه اینجا عضوئ شدم کسی میدونه سره اون فورم توتال وار(http://totalwar.ir) چی اومد؟

لینک به ارسال

دوستان باز من بعد اینکه تقریبا نصف مپ رو میگیرم میپره بیرون و صدا هم نداره این لینک هایی هم که گذاشتید الان همشون خراب شدن کسی لینک جدید یا راهنمایی خاصی نداره

لینک به ارسال

سلام دوستان
من دیدم خیلی ها توی سرعت تورنت اینا مشکل دارن گفتم سایتی که این پچ هارو با لینک مستقیم گذاشته معرفی کنم . برید سایت پی سی دی (p30day) لینکش در ادامه میذارم اونجا تمامی این پچارو با لینک مستقیم و پرسرعت گذاشته . دانلود کنید که بازی عالللیییییییییی شده . خیلی چیزا ارزون تر شده و درکل حرفه ای

تمامی باگ هارفع شده و دیگه نمیپره بیرون از بازی تازه میشه با استیم انلاینم زد بازیشو

اینم لینک سایته :

https://www.p30day.com/empire-total-war-patch-159904.html

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، majid007 گفته است :

سلام دوستان
من دیدم خیلی ها توی سرعت تورنت اینا مشکل دارن گفتم سایتی که این پچ هارو با لینک مستقیم گذاشته معرفی کنم . برید سایت پی سی دی (p30day) لینکش در ادامه میذارم اونجا تمامی این پچارو با لینک مستقیم و پرسرعت گذاشته . دانلود کنید که بازی عالللیییییییییی شده . خیلی چیزا ارزون تر شده و درکل حرفه ای

تمامی باگ هارفع شده و دیگه نمیپره بیرون از بازی تازه میشه با استیم انلاینم زد بازیشو

اینم لینک سایته :

https://www.p30day.com/empire-total-war-patch-159904.html

به تازگی منتشر شده؟

لینک به ارسال

به تازگی منتشر شده؟

فکر نمیکنم دیگه توتال وار روی بازی های قدیمیش اپدیت بده . اونطور که داخل متن سایته نوشته ، سری پچ های اپدیتیه که این شرکت برای فیکس باگها بیرون داده . که احتمالا همین پچ هاییه که دوستان قرار دادند ولی با تفاوت اینکه لینک مستقیم داره و پرسرعته راحت دانلود میشه . (از سرعت تورنت متنفرم:grin:)

من نسخه 1.5 pro رو گرفتم با استیمم میشه پلی داد و خیلی باگ ها حذف شده و فیکس شده مثل حذف سیو ها از داخل بازی که نسخه های قبلی نداشت و همچنین ارزون شدن بعضی وسایل مثل مقام دادن به سرباز ها و elder کردنشون و خیلی چیزا دیگه

مدیر جان درصورت امکان این لینکو داخل پست اولیه هم بذار تا بقیه هم بتونن پیدا کنن و راحت دان کنن . خدا میدونه چقدر گشتم پیدا شد . مرسی

ویرایش شده در توسط majid007

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری