Welcome to مرجع رسمی توتال وار ایران || Persian Total War Official

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

مهمان

بهترین بازی توتال وار از دید شما ؟

بهترین بازی توتال وار از دید شما ؟   301 رای

1. 1. بهترین بازی توتال وار از دید شما کدامیک از عناوین زیر است ؟

• روم 1 توتال وار
    • مدیوال 2 توتال وار
    • امپایر توتال وار
    • ناپلئون توتال وار
    • شوگان 2 توتال وار
    • روم 2 توتال وار
    • آتیلا توتال وار

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

این یک نظر سنجی عمومی همیشگی هست تا بهترین عنوان این سری را مشخص کند . در توتال وار سنتر نیز چنین نظر سنجی ای وجود دارد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من بازی زیبا تر از روم توتال وار یک هنوز ساخته نشده البته هنوز اتیلا توتال وار رو بازی نکردم ولی پیچیده شدن زیادی بازی اعصاب خورد کنه

حالا نمی دونم بازی اتیلا چه زمانی رو با چه نقشه ای شامل میشه؟!

مثلا در این سری بازی های جدید خاندان سلطنتی و انتخاب ولی عهد و غیره... اصلا حساب کتاب درستی نداره و خیلی زشت و مسخره شده فقط اومدن محیط بازی رو برای جنگیدن تغییر دادند

خیلی ببخشید ممنون می شم اگر کسی لطف کنه توضیح بده بازی اتیلا توتال وار چه سیستمی رو می خواد؟ یعنی برای ساپرت کردنش چه مشخصاتی باید کامپیوترتون داشته باشه؟

ویرایش شده در توسط pompeii
Sepehr_av پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظرم وجود کاپیتان تو کمپین خیلی خوب میشه مثه نسخه های پیشین اخه هر ارتش یک جنرال داشته باشه بازی یکنواخت میشه!

امیدوارم این مشکل تو مدیوال 3(شاید) و همر حل بشه

Zarmehr sokhra پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، MobinS گفته است :

بنظرم وجود کاپیتان تو کمپین خیلی خوب میشه مثه نسخه های پیشین اخه هر ارتش یک جنرال داشته باشه بازی یکنواخت میشه!

امیدوارم این مشکل تو مدیوال 3(شاید) و همر حل بشه

نظر خوبی است اما لشکر بیشتر یک فرمانده نمیتونه داشته باشه شما می تونید به همراه لشکر هاتون چند فرمانده بفرستید که در صورت کشته شدن یکی ان یکی فرماندهی کنه

به نظر من مشکل بزرگتر اینکه یک لشکر نمیتونه از یک حد مشخص بزرگ تر بشه این عیب کاره باید بشه مثلا یک ارتش رو با 4 پرچم درست کرد ! این خیلی لذت بخش میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نظر من

شوگان2-آتیلا-مدیوال2

یه توضیح هم بدم از نطر من مدیوال 2 اسطورست اما با مپ کمپینش مشکل دارم ولی شوگان2 فراتر از تصوره تمامی نکات مثبت سری توش به حد اعلا رسید و هوش مصنوعی عالی

یکی از تغییرات بدی که دادن این بود که ارتش فقط با ژنرال حرکت می کنه زمانی بد میشه که بخوای یونیت ها رو بین دوتا لشکر جا به جا کنی بدون تغییر مکان دو لشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، pompeii گفته است :

خیلی ببخشید ممنون می شم اگر کسی لطف کنه توضیح بده بازی اتیلا توتال وار چه سیستمی رو می خواد؟ یعنی برای ساپرت کردنش چه مشخصاتی باید کامپیوترتون داشته باشه؟

سوال و جواب اینجا برادر

مشکلات آتیلا

Zarmehr sokhra و pompeii پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

long live rome 1 totalwar

گیم پلی

موسیقی

هوش مصنوعی

گرافیک نسبت به سال تولید

انقلابی در سبک

User interface

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Total war Medival 2......Total war Rome 1........Total war Empire

بهترین توتالوار مدیوال 2 بود تا حالا.....البته به شخصه من اون دوتای دیگه هم دوست دارم....روم 1 که کلی از لحاظ تحصیلی بهم لطمه داشت میزد لعنتی.....یکی از گ... کاری های Ca لعنتی این بود که زد سیستم عالی ساختمان سازی ای که تو روم 1 و مدیوال بود رو خراب کرد و بسیار محدودش کرد و حالِ امثال منو گرفت....برادرائی که روم 1 و مدیوال 2 بازی کردن میدونن کلی ساختمان برای هر شهر میشد ساخت و ارتقاء داد......در عوض یکی دیگه از تغییرات مثبتِ آتیلا و روم سیستمِ استانی بود که اصلا برای من به شخصه هیچ لذت نداشت بعلت محدودیت هائی که تو ساختمان سازی اعمال کردن.......هنوز هم در عذابم.......تو تریلرِ وارهمر هم دیدم باز همون آش و همون کاسهَ"س.....خداکنه مدیوال 3 رو با ویژگی های مثبت مدیوال 2 و روم 1 و اتیلا توتالوار بسازن و گندکاری نکنن.

LORD MOHAMMAD پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مدیوال 2 و روم 1 اگر گرافیک رو در نظر نگیریم همه جوره بسیار زیبا تر از روم2 و من بعدش هستند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روم 1 از همه توتال وار ها قشنگ تره چون خیلی ساده تر از بقیه است بازی کردنش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Total War Rome 2 و آتیلا واقعا بازی های خوبی هستند،اگر اسمبلی و سگا به آتیلا برسن و پرو بالش رو بگیرن محشر میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند سال پیش دربه در دنبال روم 1 میگشتم چون قبلا بازیش کرده بودم خوشم میومد حالا که دانلود کردم میبینم اونقدرام خوب نیست به نظرم به روم2 نمیرسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، amir.trt گفته است :

چند سال پیش دربه در دنبال روم 1 میگشتم چون قبلا بازیش کرده بودم خوشم میومد حالا که دانلود کردم میبینم اونقدرام خوب نیست به نظرم به روم2 نمیرسه

فقط کسانی روم 1 و مدیوال 2 رو دوست دارن که همون سال خودشون که منتشر شد بازی کردن . این دو تا بازی نوستالژی اند به مذاق امروزی ها خوش نمیاد . ولی شاهکارن و من هنوز مدیوال 2 رو بهترین عنوان این سری میدونم و موفق ترینش 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دو سال است که  روم یک بازی می کنم به نظر من از همه بهتره حالا شاید گرافیک خوبی نداشته باشه ولی عالیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، maham گفته است :

من دو سال است که  روم یک بازی می کنم به نظر من از همه بهتره حالا شاید گرافیک خوبی نداشته باشه ولی عالیه

دقیقا همینطوره . خیلی خاطره آفرین بود همینطور مدیوال 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من سی دی مدیوال 2 را دارم ولی نصبش نکردم به نظر میاد بازی خوبی باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام....

به نظرم روم 1 و بعد از اون روم 2 بهترین بازی توتال وار هست از این جهت که میشه به راحتی براشون مود ساخت :grin:

ویرایش شده در توسط asadyan
Chaos-King پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر کس معیاری برای خود داره

یکی گیم پلی ،یکی گرافیک ، یکی انیمیشن کیل و ....

من اتیلا رو بخاطر گرافیک و درخت خانواده و همچنین سریعتر بودن خوده بازی بیشتر می پسندم ولی بیشتر به دوران باروتی علاقه مندم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1394/09/08, 14:43:38، pompeii گفته است :

نظر خوبی است اما لشکر بیشتر یک فرمانده نمیتونه داشته باشه شما می تونید به همراه لشکر هاتون چند فرمانده بفرستید که در صورت کشته شدن یکی ان یکی فرماندهی کنه

به نظر من مشکل بزرگتر اینکه یک لشکر نمیتونه از یک حد مشخص بزرگ تر بشه این عیب کاره باید بشه مثلا یک ارتش رو با 4 پرچم درست کرد ! این خیلی لذت بخش میشه

درسته اگه بشه همچین کاری کرد فوق العاده میشه چون تعداد نیرو نبرد واقعی به 100000 هزار نفر هم میرسه(اکه بخوایم به واقعیت نزدیک باشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دنیا فقط آتیلا توتال وار  چون از هر نظر نگاه می کنی آتیلا از بقیه توتال وار ها بهتر و جذابتره . اگه بقیه توتال وار ها را دوباره ولی با کیفیت وگرافیک اتیلا         می ساختند عالی می شد.uyg5yd.PNG.3671d10f2cd33e4f5769aafdcb9efd6e.PNG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری