رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

DLC جدید آتیلا توتال وار || دوران شارلمانی Total War™: Attila

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دی ال سی رو کامل دانلود کردم و همونطور که گفتین کرکا و همه چیز رو ریختم اما موقع ورود به کمپین کرش میکنه.

تو کاستوم بتل مشکلی نداره

کس دیگه ای چنین مشکلی داره؟

راه حلش چیه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه فایل دیگه هم باید دانلود کنی فک کنم یک گیگه! اسم فایل شارلمانه

لینک به ارسال

با سلام

یه سوالی برام پیش آمده ( من هنوز DLC دانلود نکرم) شارلمانی تو طی بازی به حکومت میرسه مثل آتیلا یا نه یه کمپینگ جداست؟؟؟؟ با تشکر:relaxed::blush:

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، ghost iran گفته است :

با سلام

یه سوالی برام پیش آمده ( من هنوز DLC دانلود نکرم) شارلمانی تو طی بازی به حکومت میرسه مثل آتیلا یا نه یه کمپینگ جداست؟؟؟؟ با تشکر:relaxed::blush:

در 1 ساعت قبل، ghost iran گفته است :

با سلام

یه سوالی برام پیش آمده ( من دانلود نکرم) شارلمانی تو طی بازی به حکومت میرسه مثل آتیلا یا نه یه کمپینگ جداست؟؟؟؟ با تشکر:relaxed::blush:

علیک سلام

شارلمانی از اول کمپین حکومت داره

در واقع پدر شارلمانی قبل از مرگش حکومت فرانک ها رو به دوقسمت کرده که قسمت بزرگتر دست برادر شارلمانی،یعنی کارلمان هست و وقتی شما به جای شارلمانی بازی میکنید میتونید بعد از مرگ کارلمان حکومت اونو هم تصاحب کنید و دوبراه حکومت فرانک ها رو احیا کنید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، antigoon گفته است :

علیک سلام

شارلمانی از اول کمپین حکومت داره

در واقع پدر شارلمانی قبل از مرگش حکومت فرانک ها رو به دوقسمت کرده که قسمت بزرگتر دست برادر شارلمانی،یعنی کارلمان هست و وقتی شما به جای شارلمانی بازی میکنید میتونید بعد از مرگ کارلمان حکومت اونو هم تصاحب کنید و دوبراه حکومت فرانک ها رو احیا کنید

خیلی ممنون بخاطر جوایتون:mrgreen:

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Alireza66 گفته است :

دوستان برا من وقتی وارد کمپین شارلمانی میشم کرش میکنه

کسی راه حلی داره؟

باس یه فایل یه گیگی دان کنی که متاسفانه کسی لینک دانشو نداره

لینک به ارسال

این برادر شارلمانی کارلمان نمیمیره تو تاریخ 771 فوت میکنه ولی تو بازی الان من 790 هستم نمرده چیکار کنم سرزمینهاش به من برسه؟:3c3ekv0qnbz1:

لینک به ارسال

با سلام من تازه اومدم به انجمنتون

من تقریبا از شوگان ۲ به بعد همه ی بازی هاشو تجربه کردم ولی آتیلا یه چیز دیگست.من یه مشکل دارم اونم اساسی این Dlc شارلمان رو از هر سایتی دان میکنم حتی  سایت شما بازم فایل مشکل داره از هر دانلود مننجری  هم استفاده کردم میتونید منو راهنمایی کنید:-[

لینک به ارسال
مهمان

فایل مشکل نداره و سالمه ! دانلود منیجر مشکلش چیه ؟ قطع میکنه وسطش ؟ اگه قطع میکنه که راه داره باز 

ولی بهتره با دانلود مرورگر انجام بدی

لینک به ارسال

با سلام من همه این آپدیتارو ریختم ولی الان هم کمپین اصلی  هم کمپین شارلمان کرش میکنه 

حالا من شنیدم ی فایل دیگه هم هس 1 گیگ خواهشا لینک اونو بدید 

ی چیزم بگم من رومو از ورژن 1 تا 12 خودم نضب کردم پچاشو مطمئن باشید هیچ مشکلی تو نصب پچ نبود آماتور نیستم که :D :|

لینک به ارسال
در در 1394/09/03, 22:33:24، Marshal hosseini گفته است :

فکشنهای قابل بازی چیه؟؟؟ یه پاش که رایش اول ( امپراطوری روم مقدس ) به رهبری شارلمانی کبیره افسوس که خاورمیانه‌ رو نذاشتن این زمان هارون الرشید خلیفه بوده یونان و بیزانسم نیست ولی بهش امید دارم....

خوب من این دی ال سی رو خریدم و نصب کردم مسلمانان این بازی اعراب اندلس یا همون باقیمانده خلفای بنی امیه هستند شارلمانی هم پادشاه فرانسه هست 

لینک به ارسال
در در 1395/06/06, 22:05:39، rastarezaei@gmail.com گفته است :

خوب من این دی ال سی رو خریدم و نصب کردم مسلمانان این بازی اعراب اندلس یا همون باقیمانده خلفای بنی امیه هستند شارلمانی هم پادشاه فرانسه هست 

بله دوست عزیز خیلی وقته دی ال سی را تهیه و با امارت قرطبه {کوردوبا} بازی کردم انصافا ه بهترین فکشن بود

لینک به ارسال
در در 1394/09/04, 22:03:04، Zarmehr sokhra گفته است :

برادرا چرا انقدر به مسلمانان میگین اعراب؟عربستان جمعیتش اونقد نبوده که بخواد این همه تصرفاتو فقط با جنگ جویان عرب انجام بده........تازه لفظ Arab هم که مورخان اروپائی به مسلمانان دادن اشاره به مبدا اسلام که از قوم عرب بودن بوده و منظورشون همه ی مسلمانان از همه ی نژادها بوده..........بعد اگر تو منابع تاریخی مربوط به اون دوره دقت کنین تعداد زیادی از مورخین به این نکته اشاره کردن که مسلمین پس از شکست کامل شاهنشاهی عظیم ایران از پرسنل نظامی زبده و بسیار ماهر و عظیم الشان ساسانی استفاده کردن و به مناطق دیگه از جمله اسپانیای ویزیگوتی لشکر کشیدن و اگر باز هم دقیق تر بشین متوجه این مهم میشین که فرهنگ غنی مسلمین در اندالس(andalusia) دارای بسیاری از گزاره های فرهنگ ایرانی بوده که یکی از کوچک ترین اونا نام دو شهر که برگرفته از نام دو شهر تو ایران زمین بوده یعنی خرز و ری که همون شیراز و ری بوده و نام مادرید که بدلیل وجود قناتهای بسیاز زیادی که آب شرب شهر را تامین میکردن به مجریت و بعد به مادرید تبدیل شد..........و این موضوع مهم که شرایط آب و هوایی شبیه به ایران در ایبری باعث مهاجرت بسیاری از ایرانیان به آن منطقه شد.....

سلام و درود بر همه

این اولین پیام بنده در این انجمن هست....:star::heart:

بعد از دیدن این پیام عضو شدم تا درخصوص حرف این عضو عزیز خدمت همه عرض کنم که

حرف ایشون کاملا صحیحه و نباید مسلمانان را عرب دانست یا اینکه فکر کرد همه ی تصرفات اسلام بدست اعراب بوده:::::::

توی همین بازی شارلمان اگه دیده باشید توی فکشن اندلس یک ساختمان میشه ساخت که اسمش:warning:Bimarestan(بیمارستان):warning: هست که یک کلمه ی کاملا فارسی هست...

حالا دیگه خودتون بهش فک کنید..

یا یک استان توی ایبری هست به اسم NAVARE که همان نواره هست...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری