رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
كيانوش پ

ضعف دی÷لماسی در توتالوار همچنان بیداد میکنه. کی میخوان اینو درست کنن اخه؟!!!

پست های پیشنهاد شده

من از روم1 تمام توتالوارها رو بازی کردم و همیشه یک مشکل اساسی تو همه بازیهای سری توتالوار بوده و اون اینه که اگه با یک فکشن ضعیف بازی کنی همه فکشنها بهت اعلان جنگ میدن و اصلا حاضر به ایجاد روابط خوب نیستن!

من هربار توتالوار جدیدی میگیرم و بازی میکنم امیدوارم این مشکل حل شده باشه ولی هنوز تو اتیلا هم این مشکل وجود داره.

مثلا من با ALANS بازی کردم و به سمت غرب رفتم که تو غرب دانوب دیدم ABASGID( همون فکشن با پرچم شیر شرق دریای سیاه) ارتشش رو تا وانجا فرستاده تا به من حمله کنه!!!!

پس من برگشتم و پایتختشون رو تصرف کردم و همونجا ساکن شدم. حالا ساسانیا مشغول جنگ با روم شرقی بودن و منم در حالت وار با روم شرقی(فکشن ALANSاز اول با روم تو حالت وار هست)

در حالت عادی باید روابط من و ساسانیها خوب بشه ولی ساسانیها بعد چند ترن به من حمله کردن!!!

مجبور شدم دوباره محاجرت کنم به غرب و غرب یونان ساکن شدم باز اونجا هم هون ها اعلان جنگ کردن و حمله کردن! کلا به هر فکشنی سلام میکردم بعد چند ترن اعلان جنگ میکردن!! به حدی که روم شرقی روابطش با من frendly شده بود!!

نمیدونم این ca کی میخواد ضعف دیپلماسی سریهای توتالوار رو درست کنه. حتما باید با ساسانی بازی کرد که بهت حمله نکنن یا از اول خودت حمله کنی ولی اگه بخوای صلح امیز بازی کنی همه بهت حمله میکنن!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دادا منم از همین مینالم.حرف دلمو گفتی.

لینک به ارسال

رو چه درجه ای بازی میکنی؟

من رو hard بازي ميكنم.

حيفه اين سري فوقالعاده كه ديپلماسيش هنوز اينقدر ضعيفه.

من نميگم بازيهاي ديگه بهترن ولي توتالوار ديپلماسيش بايد در حد نامش باشه.

حيفه كه ما اينقدر صبر ميكنيم تا سري جديدش بياد ولي بازم وضع ديپلماسيش همونه!

با ساساني هم كه بازي ميكردم lakhmid ارتشش با جاسوسش كلا كنار بصره(البته يك اسم ديگه رو گذاشته بودن) وايسادن و تكون نميخورن و اگه يك زماني سر ارتش ساساني رو دور ببينن احتمال داره حمله كنن! (من پك empre of sands رو بازي ميكنم)

ویرایش شده در توسط كيانوش پ

لینک به ارسال

واحد های نظامی لامصبی هم که میسازن تکرارین.هیچ وقت ارتقا پیدا نمیکنن.کاشکی بیشتر پول در اختیار فکشن ها میذاشت،مثلا همین اعراب متحد ایران عزیز لخمی ها یک واحد قدرتمند به نام Kushtie shetilai دارن که هر کس کمپین میره احتمالا هیچ وقت اونارو نمیبینه.این فقط یه مثال بود.

ویرایش شده در توسط zarmehr

لینک به ارسال

رو چه درجه ای بازی میکنی؟

من رو hard بازي ميكنم.

حيفه اين سري فوقالعاده كه ديپلماسيش هنوز اينقدر ضعيفه.

من نميگم بازيهاي ديگه بهترن ولي توتالوار ديپلماسيش بايد در حد نامش باشه.

حيفه كه ما اينقدر صبر ميكنيم تا سري جديدش بياد ولي بازم وضع ديپلماسيش همونه!

با ساساني هم كه بازي ميكردم lakhmid ارتشش با جاسوسش كلا كنار بصره(البته يك اسم ديگه رو گذاشته بودن) وايسادن و تكون نميخورن و اگه يك زماني سر ارتش ساساني رو دور ببينن احتمال داره حمله كنن! (من پك empre of sands رو بازي ميكنم)

خب هر فکشنی با فکشن دیگه اختلاف داره یا فکشن لیدر (پادشاه) بهت اعتماد نداره یا به دلیل قدرت زیاد به کشور گشایی علاقه داره! این ی چیز طبیعیه مشکل نیست باید سیاست داشته باشی الکی نیست ک ilv9e3yidl2qqnwgpn2e.png

لینک به ارسال

یک چیزه دیگش هم ک عجیبه فکشنی ک بهش حمله میکنی حاظره نابود بشه ولی صلح نمیکنه

درسته خب برا سرزمینشون تا اخرین قطره ی خون میجنگن بنظرم جالبه البته درجه سختی تو هر سطحی دیپلماسیش فرق میکنه!!مثلا ایزی بری با ساسانیان چالش کمترهilv9e3yidl2qqnwgpn2e.png

لینک به ارسال

یک چیزه دیگش هم ک عجیبه فکشنی ک بهش حمله میکنی حاظره نابود بشه ولی صلح نمیکنه

درسته خب برا سرزمینشون تا اخرین قطره ی خون میجنگن بنظرم جالبه البته درجه سختی تو هر سطحی دیپلماسیش فرق میکنه!!مثلا ایزی بری با ساسانیان چالش کمترهilv9e3yidl2qqnwgpn2e.png

من الان دارم روم ۲ بازی میکنم خیلی از فکشنا از ترس اینکه نابود شون کنم بهم اعلام صلح میدن حتی گاهی اوقات بهم تا ۱۱ هزار سکه هم بهم میدادن تا صلح کنم! رو درجه هارد با مصر

ویرایش شده در توسط king mz

لینک به ارسال

اینو ببینین جانه من!! صحنه ای از وضع دیپلماسی توتالوارها

کل ارتش ساسانی و کل ارتش روم شرقی افتادن دنبال یکدونه ارتش  من!

با هر فکشنی بازی میکنم ساسانی به روم حمله میکنه ولی اینجا روم رو که ارتشش تو سرزمینشه رو ول کرده کل ارتشش رو فرستاده دنبال یک ارتشه Tanukhids

اینجا شما چه دیپلماسی به کار میبرین که ساسانی تو 7 ترن باهاتون متحد بشه!!!! نمیشه. منم با فکشنایی اتیلارو بازی کردم که بعد n ترن یه فکشن 10000 سکه داد تا با من صلح کنه ولی این ضعف شدید دیپلماسیه توتالوارها رو نمیپوشونه.

منی که دارم این حرف و میزنم عاشق توتالوار هستم نمیخوام ارزش این بازی رو پایین بیارم ولی دیپلماسیش خیلی غیر عقلانیه نمیدونم چرا!

X.png

لینک به ارسال

درجه سختیتو عوض کن خو :| ضمنا این ضعف دیپلماسی نیست این مشکل horde هاست ! اینو بدون تو بازی وقتی کمپین میری همه فکشنا رو تو زووم میکنن! ضمنا با ساسانیان درگیر نشو کاری بهش نداشته باش با روم شرقی برو جنگ تا روابط تونخید ها و ساسانیان بیشتر بشه پیشنهاد میکنم از اول کمپین رو بری

لینک به ارسال

توی توتالیتاریسم وار اتیلا دلیل اصلی که باهات روابط سیاسی برقرار میکنند یکی قدرت نظامی کشور شماست یکی تعداد شهرهایی که فتح کردید اگه قدرتتون از یه حدی بیشتر بشه نه تنها کسی جرات نمیکنه بهتون حمله کنه بلکه همه میخوان باهاتون متحد بشن در واقع کامپیوتر برای انجام دیپلماسی از منطق ریاضی استفاده میکنه مثلا اول شروع جنگ تعداد سربازها و سرزمینها رو میسنجه و وقتی قدرتش کاهش پیدا کرد راضی به صلح میشه بعضی کشورها که خیلی کوچیک هستند یا خیلی ضعیف هستند تسلیم نمیشوند 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری