Welcome to مرجع رسمی توتال وار ایران || Persian Total War Official

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

مهمان

مراحل فارسی دی ال سی حمله اعراب

درود . با اینکه اسکریپت مپ تقریبا داره تموم میشه مراحل نویسی تازه شروع شد . هر بخش یک سری مراحل در اختبار شما میذاره . عکس زیر چنین چیزی را ثابت میکند . منتها این هنوز درست نشده چون در این مرحله به شما میگه فلان سربازان رو بسازید ... فارسی سازیش رو ببینید :

Attila_2015_08_20_10_24_00_83.jpg

نظرتان را بگویید . چنین چیزی نیز برای اولین بار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شهاب فارسی نکن جالب نمیشه

ما میخوایم تو توتال وار سنتر هم بزاریم

EmpireOfKurdistan پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی باحال نوشتی خداییش

دمت گرم اسکریپتینگت فوق العادست

aliiii پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عالیه.همه ی بازی رو فارسی کنید. D:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم تیسفون به دست اعراب کلاه سوخته و به چپاول میره کاش یه جور میساختید وقتی کمپین شروع میشد شهر کلاه نابود و سوخته میشد

aliiii پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره کاملا حق با المپیاست

راستی ایران اون موقع مستعمره های زیادی نداشت بهتره مستعمره هاش رو تو نقشه جزو خاک خودش به حساب بیاریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به به شهاب،مثل همیشه عالیه

به نظرم زنده باد ایران یا وطن بهتر باشه

کمپین مپو سرسبز تر کردی نه؟

ویرایش شده در توسط fardin77

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و دست مریزا به همه دوستان

تبریک بنده را پذیرا باشید

فقط یه چند تا نکته یادتون باشه:

ایران در زمان حمله ی اعراب یک کشور یکپارچه نبود و حوضه ی نفوظ شاه فقط به استخر و تیسفون و بخشی از همدان منتهی میشد و الباقی نقاط ایران اعتنایی به شاه نمیکردن و حتی خراج هم به دربار پرداخت نمیکردن که این خود یکی از عوامل ضعف حکومتی در زمان یزدگرد سوم بود

که شاه علاوه بر مشکل اعراب مشغول تجهیز نیرو برای مستحکم ساختن پایه های حکومت هم بود که متاسفانه در دوران آشفته ای به سر میبرد و در آخر هم ناکام ماند

داشتم صفحه های ذیگر رو هم که میخوندم اسم فرماندهان اعرای چنین باید باشد

1.عمر بن الخطاب((خلیفه))

2. خالدبن ولید(( ژنرال)) آدم کشی بوده بی شرف

3. سعد بن ابی وقاص

4. ابو موسی اشعری

5.مثنی بن حارثه

6. ابو عبیده بن الجراح

7. ابو عبید ثقفی(( بابای مختار))

8.جریربن عبدالله

بازم خاستین بگین

EmpireOfKurdistan پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسامی را به انگلیسی بگید . اسامی شخصیت های ایرانی را نیز میخواهیم از شاه تا وکیل :D به انگلیسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دارم یزدگرد سوم میسازم باید بدون ریش باشه چون یزدگرد سوم ریش نداشته درسته راستی شهاب این مبین عمر و ابی وقاص چی کار کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1. Omar ibn al khattab

2.khalid ibn al valid

3.Sa'd ibn abi waqqas

4. abu musa ashari

5.masna ibn harsa

6.abu obeyde bin al jarrah

7.abu obeyd saghafi

8.jarrir ibn abdollah

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود . با اینکه اسکریپت مپ تقریبا داره تموم میشه مراحل نویسی تازه شروع شد . هر بخش یک سری مراحل در اختبار شما میذاره . عکس زیر چنین چیزی را ثابت میکند . منتها این هنوز درست نشده چون در این مرحله به شما میگه فلان سربازان رو بسازید ... فارسی سازیش رو ببینید :

به نظرتان بهتر نیست از فونت خوانا تری استفاده کنید؟ همونطور که اطلاع دارید فونت نستعلیق سرشار از مشکلات است، نقاط حروف در هم و بر هم است و کلا نا منظم، اگر بتوانید یک فونت منظم و متقارن جایگزین کنید عالی ‌می‌شود.

با آرزوی موفقیت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرتان بهتر نیست از فونت خوانا تری استفاده کنید؟ همونطور که اطلاع دارید فونت نستعلیق سرشار از مشکلات است، نقاط حروف در هم و بر هم است و کلا نا منظم، اگر بتوانید یک فونت منظم و متقارن جایگزین کنید عالی ‌می‌شود.

با آرزوی موفقیت

خطش قشنگه و ادم با خوندنش کیف میکنه هر کی تو خوندنش مشکل داشت به من بگه تا براش ترجمه کنم

vc1s2g964mkbdwuza0x7.png

Norton پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با آرزوی موفقیت

خطش قشنگه و ادم با خوندنش کیف میکنه هر کی تو خوندنش مشکل داشت به من بگه تا براش ترجمه کنم

vc1s2g964mkbdwuza0x7.png

معذرت اگر ناراحت شدید. صرفا نظرم رو عرض کردم.

با آرزوی موفقیت

ویرایش شده در توسط Norton

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با آرزوی موفقیت

vc1s2g964mkbdwuza0x7.png

معذرت اگر ناراحت شدید. صرفا نظرم رو عرض کردم.

با آرزوی موفقیت

نه بابا هرکی نظر خودشو داره منم نظرمو گفتم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1394/05/29, 21:58:50، Shahab گفته است :

با سلام

بنظر بنده بهتر بود در صورت امکان در قسمت متنی که خود بازی قرار داده است نوشته ها را میگذاشتید و در کادر تصویری متناسب با موضوع قرار میدادید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری