رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

پست های پیشنهاد شده

سلام بروبچ.یه مدتی نبودم متاسفانه.حالا که اومدم میبینم تم انجمن که سهله خییییلی چیزا عوض شده.آقا دستتون درست.این بهترین مودی بود که میشد ساخت.بنظرم باید تمام کشورای عربی آتیلا رو تبدیل به یه کشور اسلام بکنیم تا کلی قوی بشه.یه مینی مود اسلامی هم تو استیم هست که یونیتاش میتونه خوب باشه.درضمن تو سنتر هم یه گروه هست که میخواد یه مود بسازه درمورد دوره 900 بعد میلاد یعنی حکومت عباسیان.فکر میکنم مود انجمن خودمون میتونه یه رقیب جدی برای اون مود باشه.راستی برای زیبایی بتل خواستید من میتونم کمک کنم.

انیمشن میتونی اضافه کنی؟ منظورم تو انیمیشن تیبل نیستا

با موشن کپچر

نه متاسفانه.من تو تیبل میتونم کاری کنم.مثلا یه مود دادم بیرون که سیخزنی رو با یه انیمیشن بتل و قابل تحمل جایگزین میکرد و کلا سیخ رو نمیدیدی و اون انیمیشن اضافه شده جالبترم میکردش.کلا اگه بخوای سیخو حذف کنی چند یونیت از جمله شتر سوار و اسب دربرابر شمشیرزن بدون سپر و نبردای تن به تن دریایی و.........بدون انیمیشن میشن پس بهترین کاری که میتونستم بکنم کم کردن تعداد سیخزنی و جایگزینی خود انیمیشن سیخزنی با انیمیشن بتل میتونست باشه که هم سیخزنی نباشه و هم مشکل عدم داشتن انیمیشن برخی یونیتها حل بشه.

میشه سروش جان کار موشن کپچر رو معرفی کنی؟باید خیلی باحال باشه.

میتونی تو کم کردن سیخ زنی کمک کنی ؟ عالی میشه

چند تا از مود های انیمیشن جدید توتال وار سنتر هم دان کن جایگزین سیخ زنی کن

کلا من تو مودی که ساخته بودم اینطور بود کهمقاومت دربرابر سیخ بیشتر کردم دوم از 4 نفر که به یه نفر سیخ میزنن تبدیل به 1 نفر کردم و اون یک نفر هم دارای فقط 1 انیمیشن واقعیتر برای هر نوع یونیت کردم.نیزه دار یک نوع انیمیشن از نوع سیخهاش بود که واقعیتر بود نسبت به دیگر انیمیشنها.شمشیرزن هم یه انیمیشن از بتل اضافه کردم که باعث شده اصلا متوجه سیخ زنی نشید و چه بسا باحالتر هم هست.با این حال هر نوع انیمیشن بتلی رو هم نمیشه جایگزین کرد چون یوقت میبینی از خود سیخ زنی بدتر و زشتتر میشه.شترسوار هم که کلا انیمیشن نداشت و کلش سیخزنی برای همین اونو اصلا دست نزدم.با اینحال خیلی دوست داشتم مثل روم 2 اصلا نبردا تک به تک میشد ولی متاسفانه به یقین رسیدم نمیشه مگه اسکریپت نویسی بشه.کلا من خیلی این مشکل رو دنبال کردم و تا دلتون بخواد مود دیدم.ولی اونا یا کلا سیخزنی رو برمیدارن که مشکلش رو بالا گفتم.یا برنمیدارن.اگه کسی بتونه با برنامه نویسی کاری کنه که نبردای دریایی و شتر سوار و اشخاصی که درمقابل شتر هستن فقط دارای سیخ باشند و برای بقیه سیخزنی برداشته بشه حله.اگه بری تو فایل data.pack و اون فایلای با پسوند فرگمنت تو اون صفحه ها قسمتهای attack رو بگردی هر فایلی که پسوند sync داره همون سیخزنی هست.

اینم لینکش.لطفا نبردا رو با دقت نگاه کن ببین خوبه یا نه:

http://www.mediafire.com/download/44g5pk24hq99z2a/ABB_v1(2).rar

ویرایش شده در توسط w.ss

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان

بسیار زیباست دوست عزیز 

فوق العادست

لینک به ارسال

4444.thumb.JPG.efb6ef38215733c33c4c77526Capture333.thumb.JPG.8e25c2e66bba88c87d85555.thumb.JPG.a522d9e8df76cd0f1b98d84a9

خالد بن الوليد ساخته شد

خواهشمندم دیدگاه خود رو بگویید

با سپاس

بسیار عالی

راستی بنظرتون صب کنیم تا دی ال سی جدید بیاد یا رو همین ورژن مودو بسازیم؟

لینک به ارسال

بنظرم خداییش شما رو باید ببرن ca کار کنید.عاااااالیه.بنظرم رو ورژن جدید بزنید.چون تو سنتر همه بازیشون آپدیت شدس و اگه رو ورژن قدیمی بزنید کسی دان نمیکنه.

لینک به ارسال

این مود با the last roman سازگاره؟؟؟

ویرایش شده در توسط vhdmzh

لینک به ارسال
مهمان

بنظرم خداییش شما رو باید ببرن ca کار کنید.عاااااالیه.بنظرم رو ورژن جدید بزنید.چون تو سنتر همه بازیشون آپدیت شدس و اگه رو ورژن قدیمی بزنید کسی دان نمیکنه.

ورژن بعد 15 سپتامبر میاد دوست عزیز

لینک به ارسال

ورژن بعد 15 سپتامبر میاد دوست عزیز

منم موافقم تا 15 سپتامبر صبر کنیم تا اون چهره بیاد برای عمر و از تکسچر های جدید اعراب که Ca ساخته استفاده کنیم

لینک به ارسال
مهمان

یونیت سوارنظام در حال ساخت ( فعلا کامل نشده )

TWeak 2015-09-10 20-42-00-97.png

Dark_Ages-93-Late_Sassanid_Clibanarius.jpg

لینک به ارسال
مهمان

یونیت سوارنظام در حال ساخت ( فعلا کامل نشده )

TWeak 2015-09-10 20-42-00-97.png

Dark_Ages-93-Late_Sassanid_Clibanarius.jpg

عالیه

لینک به ارسال

دوستان این اسامی شخصیت های مهم در بازی اگر کسی شخصیت های مهم دیگر اعراب و ساسانیان میشناسه بگه تا بسازمCapture777.thumb.JPG.3564bede139beeb2361

اینم تصاویر این شخصیت ها: (اگر مشکلی در آن ها هست بگید تا درست کنم به جزء چهره عمر که اون رو خودم میدونم)

55f2d36f31024_zbu4__.thumb.png.4a6f4eee855f2d41b0a992_qiw____.thumb.png.a2f05748hq0j42bmvbhb.thumb.jpg.a8c24b2b7bff3a96eattila_2015-09-01_06-14-23-779.jpg.f96e9

لینک به ارسال

والا چهره ی سعد ابی وقاص اصلا حس عرب بودن نمیده...بر عکس یه چیزی مث شاهزاده های ایرانیه... لباساش فک کنم هیچ مبنع تاریخی نداره... میتونید واسه لباس ها از فیلم محمد رسول الله (ص) و یا فیلم امام علی (ع) استفادع کنید... شلوار سعد ابی وقاص واقعا ... :/ ببخشید جسارت نشه فقط نظرمو گفتم

موهای یزدگرد بوره یا من اشتباه می کنم؟؟؟

ویرایش شده در توسط vhdmzh

لینک به ارسال

دوستان این اسامی شخصیت های مهم در بازی اگر کسی شخصیت های مهم دیگر اعراب و ساسانیان میشناسه بگه تا بسازمCapture777.thumb.JPG.3564bede139beeb2361

اینم تصاویر این شخصیت ها: (اگر مشکلی در آن ها هست بگید تا درست کنم به جزء چهره عمر که اون رو خودم میدونم)

55f2d36f31024_zbu4__.thumb.png.4a6f4eee855f2d41b0a992_qiw____.thumb.png.a2f05748hq0j42bmvbhb.thumb.jpg.a8c24b2b7bff3a96eattila_2015-09-01_06-14-23-779.jpg.f96e9

عالیه.نکات جالب اینه تو چهره سازی قشنگ ملموسه که یسری هپلی حمله میکنن به یه کشور متمدن.در ضمن جالب چهره یزدگرده که یجورایی چهرشو گوگوری ساختین.که با توجه به اینکه دودمان ساسانی رو به باد داد و کفایت پادشاهان قبلی رو نداشت کاملا به این چهره میخوره.یه سوال:آیا تمام شخصیتهای بازی رو نامیرا میسازید یا فقط عمر؟

لینک به ارسال
مهمان

عالیه.نکات جالب اینه تو چهره سازی قشنگ ملموسه که یسری هپلی حمله میکنن به یه کشور متمدن.در ضمن جالب چهره یزدگرده که یجورایی چهرشو گوگوری ساختین.که با توجه به اینکه دودمان ساسانی رو به باد داد و کفایت پادشاهان قبلی رو نداشت کاملا به این چهره میخوره.یه سوال:آیا تمام شخصیتهای بازی رو نامیرا میسازید یا فقط عمر؟

فقط عمر اونم تا زمان پایان تاریخ مربوطه

لینک به ارسال

شهاب جان.تو کمپین برای لحظات تاریخی بازی مثل اپیزودهای آتیلا کلیپ ویدئویی هم میسازید؟

لینک به ارسال
مهمان

شهاب جان.تو کمپین برای لحظات تاریخی بازی مثل اپیزودهای آتیلا کلیپ ویدئویی هم میسازید؟

فرمت ویدئوهای بازی به جای bik برداشتن ca_vp8 گذاشتن و برای همین نه میشه فیلمی اضافه کرد(چون باید مثلن یه کلیپ به این فرمت تبدیل شه و ابزاری براش نیست این کار رو کنه) نه میشه کلیپاشو ادیت کرد !

لینک به ارسال

+1 برای شما... به نظرم چهره عمر بن خطاب کاملا مناسب هست. چهره سعد هم همونطور که دوستمون گفتند چهره عربی نیست! اگر سیاهش کنید شبیه این هندی ها می شود، خیلی سفید هست! ریشش رو کمتر کنید و چهره اش رو سیاه تر، چهره بن ولید هم عالی است و عالی کار کردید، اما اون پر روی کلاه خود بن ولید مربوط به ایرانیان دوره پس از حمله اعراب است که معمولا فرماندهان بلند مرتبه بر کلاه خود می گذاشتند (البته اگر اشتباه نکنم)

موفق باشید

ویرایش شده در توسط Norton

لینک به ارسال
مهمان

+1 برای شما... به نظرم چهره عمر بن خطاب کاملا مناسب هست. چهره سعد هم همونطور که دوستمون گفتند چهره عربی نیست! اگر سیاهش کنید شبیه این هندی ها می شود، خیلی سفید هست! ریشش رو کمتر کنید و چهره اش رو سیاه تر، چهره بن ولید هم عالی است و عالی کار کردید، اما اون پر روی کلاه خود بن ولید مربوط به ایرانیان دوره پس از حمله اعراب است که معمولا فرماندهان بلند مرتبه بر کلاه خود می گذاشتند (البته اگر اشتباه نکنم)

موفق باشید

فوق العادست. 

مخصوصا شلوار یزدگرد عالی شده 

لینک به ارسال

منم به دوستان گفتم چهره عمر خوبه و از روی توضیحات کتاب خوده اعرابه اما مخالفت کردن اگه چهره عمر خوبه باید این چهره پادشاه دی ال سی امپراطوری شن برای سعد استفاده کنم بهتره چون عمر چاق بوده 

Capture3.JPG.78012dce8ffdf08696f43dcfdda

ویرایش شده در توسط Olympian005

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری