رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
Krasoos

راهنمای کامل و پرسش و پاسخ درباره ی مودها ؛ کرک و ..... سری بازیهای Mount & Blade

پست های پیشنهاد شده

در در 1396/11/05, 17:07:32، Daneal1234 گفته است :

چجوری میتونم بازی mount&blade از ورژن ۱.۱۶۸  به ۱.۱۷۰ ارتقا دهم

به سختی

خوب برادر من نسخه جدیدشو دانلود کن

ویرایش شده در توسط MOHAMMAD.R.JAFARI

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اقا من این بازیو قبلا نصب کردم هیچی حالیم نشد پاک کردم.

حالا دوباره نصبش کردم.

الان پادشاه praven بهم گفته ک باید 6 تا شوالیه سوادیه ای جمع کنم از کجا باید جمع کنم.100 روزم بهم مهلت داده.

بعد درمورد حمله و تصرف قلعه ها ک صحبت کردین من وارد هر قلعه ای ک شدم اصلا گزینه ای در مورد حمله نبود فقط ب روستا ها میشه حمله کرد.لطفا راهنمایی کنید 

ممنونم.

لینک به ارسال
در در 1397/02/21, 19:35:41، Sajad.ah گفته است :

سلام اقا من این بازیو قبلا نصب کردم هیچی حالیم نشد پاک کردم.

حالا دوباره نصبش کردم.

الان پادشاه praven بهم گفته ک باید 6 تا شوالیه سوادیه ای جمع کنم از کجا باید جمع کنم.100 روزم بهم مهلت داده.

بعد درمورد حمله و تصرف قلعه ها ک صحبت کردین من وارد هر قلعه ای ک شدم اصلا گزینه ای در مورد حمله نبود فقط ب روستا ها میشه حمله کرد.لطفا راهنمایی کنید 

ممنونم.

سلام

قبل از هر چیزی بگم که این بازی تا یه مدت طولانی اعتیاد میاره به شرطی که انگلیسیت خوب باشه ! اینو گفتم که بدونی ارزشش رو داره دوباره نصبش کنی!

در مورد سوال اولت : شوالیه های سویدن رو طبیعتا باید از مردم روستایی سویدن تامین کرد که رنگشون نارنجیه !! البته بگم که مستقیما بهت شوالیه نمیدن ! اونا فقط مردای کارآموز جنگی دارن ! خودت باید اونا رو ارتقا بدی تا شوالیه بشن !! واسه ارتقا هم که باید اونا رو توی گروهت داشته باشی تا هر روز تجربه کسب کنن و بتونی ارتقاشون بدی ! هر چی بیشتر بجنگی بیشتر تجربه تقسیم میشه بین نیروهات !

البته راه های!! دیگه ای هم هست واسه تسریع پیشرفت ! مثلا توی tavern ها افرادی مثل Alayen و Rolf و ... هستن که اگه توی گروهت باشن سرعت آموزش میره بالاتر !

واسه ارتقا به شوالیه،همیشه گزینه ی بالایی رو انتخاب کن ! ( هر بار ارتقا معمولا دو تا گزینه میاره، تو بالایی رو بزن)

در مورد سوال دومت هم که باید بگم قلعه ها رو واسه این که بگیری اول باید با اون قوم اعلان جنگ کنی! واسه این کار هم میتونی به کاروانشون یا فرمانده هاشون و ... حمله کنی!

وقتی با یه قوم در جنگ باشی میتونی قلعه هاشون رو هم بگیری ! که البته بدون داشتن نیروی قوی و کافی،کار سختی هستش!

قلعه ها دو نوعن!! بعضیاشون رو باید با برج محاصره تسخیر کنی و بعضی دیگه شون با پله!!! که طبیعتا پله گذاشتن سریع تر انجام میشه !

برای حمله به قلعه،گزینه ی یکی مونده به آخر رو بزن!

سوالی بود در خدمتم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری