رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
SURENA

آموزش مراحل اسکایریم

پست های پیشنهاد شده

درود

از انجا که مراحل اسکایریم زیاد و طولانی است من برای پیشبرد سریع تر و بهتر به یک همکار برای کمک نیاز دارم

اگر مراحل اصلی این بازی یا نیمی از آن را گذرانده اید و در صورتی که مایلید به من pm کنید تا من نحوه ی کار را به شما بگویم

خاطر نشان شود که کلیه ی آموزش های این بازی در قالب PDF منتشر میشود و نام نویسندگان مطرح میگردد

موفق باشید  :) 

ویرایش شده در توسط SURENA

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

بسمی تعالی

درود

امروز بنابر درخواست کاربر عزیز Krasoos آموزشی درمورد کاربرد پوست حیوانات میزارم

لطف داری محمد جان.......خیلی ممنون......عالی بود مثل همیشه

ولی در کل فکر کنم پوست بدرد نمیخوره.....چون وقتی آدم زره هایی با مقاومت بالای 100 پیدا میکنه دیگه اینا رو برا چی بسازه......این زره ها فکر کنم وقت برای دزدی خوبه چون صدای کمتری داره و کمتر متوجه حضورت میشن

بازم ممنون از دوست عزیز و کاربر فوق العاده انجمنمون    ;)

ویرایش شده در توسط Krasoos

لینک به ارسال
مهمان

نحوه افزایش قدرت زره و سلاح که نکته کلیدی هست رو بگید جناب محمد :)

لینک به ارسال
مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

لطف داری محمد جان.......خیلی ممنون......عالی بود مثل همیشه

ولی در کل فکر کنم پوست بدرد نمیخوره.....چون وقتی آدم زره هایی با مقاومت بالای 100 پیدا میکنه دیگه اینا رو برا چی بسازه......این زره ها فکر کنم وقت برای دزدی خوبه چون صدای کمتری داره و کمتر متوجه حضورت میشن

بازم ممنون از دوست عزیز و کاربر فوق العاده انجمنمون    ;)

لینک به ارسال
مهمان

نحوه افزایش قدرت زره و سلاح که نکته کلیدی هست رو بگید جناب محمد :)

لینک به ارسال
مهمان

بسمی تعالی

درود

امروز بنابر درخواست آقا شهاب آموزشی مبنا بر نحوه ی افزایش زره و سلاح که نکته ی کلیدی این بازی محبوب هست رو براتون میذارم

خب برای افزایش قدرت زره و سلاح دو راه وجود دارد

1:بالا بردن لول Smithing SR-skill-Smithing.png (گرفتن تمامی Perk ها) SR-perktree-Smithing.jpg 

و Upgrade کردن (ارتقاع دادن) زره و سلاح توسط فلزات و ... (بالا ترین درجه ی ارتقاع زره ها و سلاح ها Legendary است ولی برخی از زره ها و سلاح ها یا قابل ارتقاع نیستند  یا فقط میتوانیم آنها را تا درجه ی Flawes ارتقاع دهیم)

2:بالا بردن لول One-handed SR-skill-One-handed.png (گرفتن تمامی Perk ها) 300px-SR-perktree-One-handed.jpg 

و Two-handed SR-skill-Two-handed.png (گرفتن تمامی Perk ها) SR-perktree-Two-handed.jpg

و Light Armor SR-skill-Light_Armor.png (گرفتن تمامی Perk ها) SR-perktree-Light_Armor.jpg

و Heavy َArmor SR-skill-Heavy_Armor.png (گرفتن تمامی Perk ها) 300px-SR-perktree-Heavy_Armor.jpg

با عمل کردن به این دو شیوه شما قادرید به تنهایی از پس 3 اژدها بربیاید (توجه داشته باشید که پر کردن Skill ها مستلزم سعی و تلاش فراوان است)

کاری از:SURENA (محمد محمدیان)

توجه:هرگونه کپی برداری از این مطلب پیگرد قانونی دارد 

مگر باذکر منبع: totalwarpersian.ir

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید اقای سورنا داداش مدی هست که بشه کاری کرد که گرگینه ها بیشتر از یک بار در روز بتونن تبدیل ب گرگنما بشن؟؟؟ :rolleyes:

لینک به ارسال
مهمان

سلام خسته نباشید اقای سورنا داداش مدی هست که بشه کاری کرد که گرگینه ها بیشتر از یک بار در روز بتونن تبدیل ب گرگنما بشن؟؟؟ :rolleyes:

لینک به ارسال
مهمان

بسمی تعالی

درود

امروز بنابر قولی که به شما کاربران عزیز دادم یک ترفند و یک رمز (البته از رمز هم بزرگتره) برای شما کاربران عزیز قرار میدم

همه ی شما به خوبی میدانید که باید وقت زیادی از بازی را برای تمام کردن لول Smithing صرف کنید ولی با این ترفند به راحتی لول Smithing رو بالا میبرید

این ترفند سه مرحله دارد

1:خرید 48px-SR-icon-misc-LeatherStrips.png Leather Strips 

2:خرید 48px-SR-icon-ingot-Iron_Ingot.png Iron Ingot

3:ساخت 48px-SR-icon-weapon-Iron_Dagger.png Iron Dagger

این روند را آنقدر ادامه دهید تا لول SR-skill-Smithing.png Smithing (آهنگریتان) به 100 برسد.همچنین این در بالا رفتن لول SR-skill-Speech.png Speach نیز نقشی اساسی دارد(برای بالا رفتن لول Speach در مکالمه ها گزینه هایی که (persuade) دارند را بزنید)

از آنجا که اسکایریم بسیار بزرگ است و اشیاء و جادوهای بسیار زیادی دارد من برای شما رمزی قرار میدم (معرف:آقای دانیال مرتضی پور) که با آن میتوانید به سادگی تمام اینها را یکجا داشته باشید

برای اجرای رمز

1:بر روی دکمه ی ~ کلیک کنید

2رمز را وارد کنید (( coc qasmoke ))

با زدن رمز شما به مکانی منتقل میشوید که کل اسکایریم در آن خلاصه شده است

برای بیرون رفتن از آن مکان مجددا بر روی دکمه ی ~ کلیک کرده و (( coc )) را وارد کنید

تصاویری از رمز

ut3cm9fsfe2z.jpg

ve1qyautale6.jpg

29wpa1yscgw4.jpg

rer9torx8a3a.jpg

iskrccw9ryml.jpg

q71x475uszs3.jpg

bnd17yqtxky0.jpg

j0q34o9q2nrx.jpg

تذکر: رمز ها و چیت ها از لذت و هیجان بازی میکاهند

موفق باشید

لینک به ارسال
مهمان

بسمی تعالی

درود

Before the Storm

Going to Whiterun

بعد از صحبت کردن با Alvor کوئست زیر را دریافت میکنید

New main objective: Talk to the Jarl of Whiterun

-2137834765.jpg

برای رفتن به Whiterun به سمت شمال حرکت کرده و رودخانه را دنبال کنید (بر روی M کلیک کنید تا نقشه ظاهر شود و بر روی شهر Whiterun  کلیک کنید)

-2137834750.jpg

بعد از رسیدن به دروازه ی شهر توسط یکی از Guard ها متوقف میشوید و باید حادثه ی Helgen را برایش تعریف کنید (پیشنهاد میکنم در مکالمه هایتان گزینه هایی را که (persuade) دارند بزنید) بعد از گفتن حادثه شما اجازه ی ورود به شهر Whiterun  را دارید. 

-2137834734.jpg

بعد از اینکه وارد شهر شدید به سمت Dragonsreach (محل استقرار حاکم شهر: Jarl Balgruuf ) حرکت کنید.

بعد از داخل شدن توسط Irileth (محافظ مخصوص Jarl) متوقف میشوید و بعد از گفتن حادثه ی Helgen به Irileth با Jarl Balgruuf نیز صحبت کنید و کل ماجرا را به وی بگویید (او به شما زرهی متناسب با تواناییتان میدهد) و بعد همراه با Jarl نزد Mage Farengar  بروید.

ادامه آموزش در پست های بعد

موفق باشید

لینک به ارسال
مهمان

بسمی تعالی

درود

Bleak Falls Borrow

New main objective: Talk to Farengar

-2137739734.jpg

بعد از اینکه همراه Jarl Balgruuf نزد Mage Farengar به مکالمه ی این دو گوش دهید

بعد از اتمام مکالمه Mage Farengar از شما میخواهد که به خرابه ای برای جستوجوی DragoneStone بروید

همچنین میتوانید از  Mage Farengar  لوازم جادویی بخرید و همچنین میتوانید چندین کوئست از وی دریافت کنید

موفق باشید

لینک به ارسال
مهمان

بسمی تعالی

درود

Bleak Falls Borrow

New main objective: Retrieve the Dragonstone

-2137631718.jpg

مکانی که Mage Farengar به شما برای جستوجوی DragoneStone معرفی میکند Bleak Falls Borrow نام دارد که در غرب Riverwood در بالای کوهستان قرار دارد (اگر قبلا از این مکان دیدن کرده اید Fast Travel بهترین گذینه است) پیشنهاد میکنم نزد Lucan Valerius در Trader's House در Riverwood  بروید زیرا او به دنبال Golden Claw است وبابت آن پول هنگفتی به شما میدهد

-2137631703.jpg

مانند تصویر بالا بالا بروید البته مراقب باشید زیرا Bandit ها (قارتگران) در کمین اند پس هنگام بالا رفتن از پله ها گارد خود را حفظ کنید (پیشنهاد میکنم اول به کمانداران حمله کنید) بعد از کشتن Bandit ها به داخل Bleak Falls Temple بروید

-2137631687.jpg

در داخل نیز با چند Bandit مواجه میشوید آنها را نیز بکشید (در صندوق را باز کنید و محتویات درونش را بگیرید) و به راحتان ادامه دهید درضمن نگران گم شدن نباشید زیرا تنها یه راه برای ادامه وجود دارد

-2137631671.jpg

کمی جلوتر با Bandit Outlaw (او از دیگر Bandit ها بسیار قوی تر است پس مراقب باشید) که در تصویر بالا مشاهده میکنید مواجه میشوید بعد از کشتن او برای باز کردن در باید پازلی که در سمت چپ شما قرار دارد کامل کنید البته این کار کار سختی نیست زیرا در همان اتاق ترتیب چیدمان پازل نمایان است

-2137631656.jpg

پازل را طبق تصویر بالا بچرخانید و بعد به طرف Lever بروید و آنرا بکشید

-2137631640.jpg

بعد از ورود به اتاق جدید آنجا را برای پیدا کردن Chest  و Thief Book (که Pickpocket Skill شما را افزایش میدهد) بعد از پله ها پایین بروید البته مراقب باشید زیرا Skeever ها به شما حمله ور میشوند (اگرچه Damage کمتری به شما وارد میکنند ولی به دلیل سرعتشان جنگیدن با آنها زمان بر و سخت است)

-2137631625.jpg

بعد از کمی جلوتر رفتن با ورودی ای مواجه میشوید که توسط  تار عنکبوت بسته شده است با شمشیرتان آنرا پاره کنید. پیشنهاد میکنم بازیتان را ذخیره (Save) کنید زیرا در اتاق بعدی با عنکبوت غول آسایی (Giant Frostbite Spider) مواجه میشوید

-2137631609.jpg

بعد از ورود به اتاق Giant Frostbite Spider به شما حمله میکند بهترین روش این است که به اتاق قبلی بروید زیرا عنکبوت غول آسا به علت حجم پیش از اندازه اش قادر به عبور از ورودی نیست و با این فرصت بدست آمده میتوانید با استفاده از کمان یا جادو (Magic) او را از پا درآورید اگر شما تقابل رو در رو را ترجیح میدهید در هنگام مبارزه به Health خود نگاه کنید وقتی کم شد به مکان قبلی جهت ریکاوری برگردید

-2137631593.jpg

بعد از کشتن عنکبوت غول آسا (Giant Frostbite Spider) با مردی به نام Arvel که در تصویر بالا مشاهده میکنید صحبت کرده و او به شما میگوید که میتواند برای دستیابی به Golden Claw کمکتان کند بعد از اینکه تارهای عنکبوت را پاره کردید Arvel فرار میکند.او را دنبال کنید

-2137631578.jpg

کمی جلوتر که رفتید به دخمه ای (Crypt) میرسید که در آن Draugr ها به شما حمله میکنند آنها توسط جادو نیز نابود میشوند ولی قوی تر از Bandit ها هستن پس پیشنهاد میکنم یکی یکی نابودشان کنید

-2137631562.jpg

بعد از کشتن Draugr ها اطراف را جهت یافتن جسد Arvel بگردید و بعد از یافتن جسد آنرا بگردید و Golden Claw را بگیرید

و به سمت شمال به راهتان ادامه دهید (در راه مراقب تله ها باشید) ولی تله ها تنها سختی این قسمت نیستند بلکه شما باید با Restless Draugr که بسیار قوی است مبارزه کنید. سعی کنید مقاومت در برابر سرما (Cold Resistance) خودتان را هنگام مبارزه افزایش دهید میتوانید با Spell ها متوقفش کنید یا قبل از اینکه از جای خود بیرون بیاید شانس خود را امتحان کنید و به او حمله کنید تا زودتر نابود شود

-2137631546.jpg

بعد از کمی جلو رفتن با تیغه های متحرک مواجه میشوید بستگی به صلیقه ی خودتان دارد که به سرعت عبور کنید یا آرام آرام و بعد از آن باز با Draugr ها مواجه میشوید آنها را یکی یکی بکشید و به راحتان ادامه دهید

-2137631531.jpg

بعد از کشتن یکی دیگر از Draugr ها دستگیره را بکشید و به راحتان ادامه دهید (فراموش نکنید که در راه Chest وجود دارد)

-2137631515.jpg

بعد از آنکه به  Snow-Covered Bridge رسیدید Draugr را بکشید .پیشنهاد میکنم به زیر پل بروید و Chest را باز کنید و بعد از گرفتن محتویات درون Chest دوباره به بالای پل بروید وبه راحتان ادامه دهید و در آخرین اتاق Restless Draugr را بکشید Chest را باز کنید و بعد از گرفتن محتویاتش در را باز کنید تا به Bleak Falls Sanctum بروید

-2137631500.jpg

در اینجا نیز با Draugr ها مواجه میشوید و بعد از کشتنشان از پله ها بالا بروید و سپس از پلی که در سمت چپتان قرار دارد عبور کنید و در آهنی را باز کنید تا به دومین پازل که در تصویر زیر مشاهده میکنید برسید

-2137631484.jpg

در اینجا شما دکمه I را بزنید تا به قسمت آیتم ها بروید سپس به قسمت Misc ها بروید و روی Golden Claw زوم کنید تا ترتیب حیوانات روی در را بیابید و بعد از کامل کردن در را باز کنید

-2137631468.jpg

در اینجا با خیال راحت از پله ها بالا بروید و در کنار قبر یک Chest وجود دارد و بعد از گرفتن محتویات به دیواری که در تصویر بالا مشاهده میکنید نزدیک شوید تا Word of Power-Force,Unrelenting Force را فرا گیرید که با اینکار Draugr Wight از قبرش بیرون می آید

-2137631453.jpg

مطمئن شوید که بازیتان را ذخیره (Save) کرده اید چون باید با Draugr Wight مبارزه کنید برای کشتن چنین هیولایی باید ضربات محکمی بهش وارد کنید زیرا او سپر (Shield) دارد که جلوی نیمی از Damage شمشیرتان را میگیرد و بعد کشتنش او را بگردید و DragoneStone را بگیرید (توجه داشته باشید که وزن (Weight) این سنگ 25 است پس اگر حرکتتان کند شد به دلیل اضافه باری است که برای رفع آن یا از Carry weight Potion استفاده کنید یا مقداری از بارتان کم کنید 

موفق باشید

لینک به ارسال
مهمان

در اینجا شما دکمه I را بزنید تا به قسمت آیتم ها بروید سپس به قسمت Misc ها بروید و روی Golden Claw زوم کنید تا ترتیب حیوانات روی در را بیابید و بعد از کامل کردن در را باز کنیدموفق باشید

عالی بود . ولی من این قسمت رو این کار رو نکردم از طریق دانش خود :P که سلسله مراتب خلقت موجودات چی بوده به ترتیب زدم تا باز شد :P

لینک به ارسال
مهمان

عالی بود . ولی من این قسمت رو این کار رو نکردم از طریق دانش خود :P که سلسله مراتب خلقت موجودات چی بوده به ترتیب زدم تا باز شد :P

لینک به ارسال
مهمان

بسمی تعالی

درود

Bleak Falls Borrow

New main objective: Deliver the Dragonstone to Farengar

-2137631437.jpg

بعد از گرفتن DragoneStone از پله ها بالا بروید و بعد از رسیدن به تونل به طرف غرب حرکت کنید البته باید دستگیره را بکشید تا در مخفی باز شود

چنین راه هایی نوعی میانبر محسوب میشوند

-2137631421.jpg

حالا دکمه ی M را بزنید و بر روی Dragonsreach کلیک کنید (Fast Travel) بعد از داخل شدن به همانجایی که قبلا Mage Farengar را ملاقات کردید بروید و بعد از اتمام گفتوگوی او با Delphine با شما صحبت میکند و بعد باید DragoneStone را به او تحویل دهید که ناگهان هنگام گفتوگوی شما Irileth میرسد و درباره ی اژدهای قول پیکری که به یکی از برج های نزدیک شهر Whiterun  حمله کرده است صحبت میکند

موفق باشید

لینک به ارسال
مهمان

از این مرحلش در تمام اسکایریم خیلی خوشم میاد ! یکی این یکی هم اون که میرفتیم با بر و بچ دم اون برج تو وایت ران اژدها کشی (مرحله بعدی اینه )

من اینو دو هفته قبل کنکور خریدم ! دیگه تا اون مرحله تا کنکور بازیش کردم :P این دو مرحله یاد اور اون خاطرس فقط این یارو که توی تور عنکبوت واساده بعد نجاتش دادم در رفت اول فکر کردم میخاد دنبالش برم رفتم دیدم یهو افتاد مرد ! (پاش رفت رو تله ) بعد گفتم عه یعنی چی پس کار من چی ؟ فکر کردم باگه مرحله رو دوباره رفتم دیدم دوباره افتاد مرد . سه باره رفتم این بار هم مرد . دیدم که آقا جان بگردم جیباشه دیدم عه گولدن کلاو اونجاس ! خلاصه این سوتی من در اسکایریم بود :P

لینک به ارسال

بچه ها بلاخره اموزش کامل اسکایریمو با کمک چند دوست براتون فراهم کردیم

http://uplod.ir/vtf7q6g3e6d5/PardisGuideSkyrimGameGuide.pdf.htm

با تشکر از دوستان Pardis Guide

ویرایش شده در توسط MOHAMMADIAN

لینک به ارسال

سلام  من تو مرحله alduins wall گیر کردم.برای رسیدن به اون مجسمه سر باید یه سری راه رو باز کنیم ولی برای باز کردن پل 3تا مجسمه هست که میشه با چرخوندنشون شکله روشونو عوض کرد.لطفا کمک کنید چطور مجسمه هارو جور کنم که پل بیاد پایین

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری