رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
war

تاکتیک نظامی شما ( روم یا مدیوال )

پست های پیشنهاد شده

تاکتیک شما در جنگ چیه

اول خودم

من معمولا در جنگ هایی که در خارج از قلعه هست از سوار نظام استفاده می کنم

یعنی با استفاده از سواره نظام از جناحین به سپاه دشمن هجوم می برم

در اول جنگ نیرو هایم را تا حد امکان از سپاه دشمن دور می کنم

در نوع چیندمان من اول کمان داران و نیزه پرتاب کنان سپس پیاده نظام و بعد از ان سواره نظام قرار می دم

در ضمن یک گروه سواره هم به عنوان طلاییه سپاه من هستند که بیشتر شتر سواران و سواران نیمه سنگین هستند ( این تاکتیک برای روم بهتره ولی من برای مدیوال هم استفاده می کنم )

اگه بتونم یک عکس هم از ارایش سپاهم می زارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Saladin مهمان

من معمولن از سپاه سنگین و کماندار استفاده میکنم دو یا چهار تا سواره نظام سنگین هم در گوشه ها مستقر میکنم وقتی نیرو های پیاده در حال جنگ هستند سواره نظام رو به پشت نیرو های دشمن میبرم و حمله میکنم در نتیجه محاصره میشن و بعدش هم تسلیم

لینک به ارسال
Saladin مهمان

پاتک زدن مخصوصا توی روم مدیویال حالا خیلی نمیشه اما با گول ها توی روم جون میده واسه حمله از توی جنگل که من استادم

لینک به ارسال

من تو امپایر از سواره نظام تفنگ دار استفاده میکنم

آرایش پرانتزی به رگبار میبندمشون بعد هم با همون سوار نظام زیر حمله میگرمشون سریع شکست میخورن

ولی تو روم یا میدوال حالا یا با تفنگدار یا با کماندار تو یک خط بهشون تیر اندازی میکنم بعد که مهمات تموم شد همون کماندار یا تفنگدار ها رو به سمت سپاه دشمن میفرستم تا دشمن باهاشون درگیره سواره نظام رو از دو طرف میریزم رو سرشون

البته اگه ارتش دشمن فقط پیاده نظام معمولی باشه با آرایش مثلثی سواره نظام مستقیم به دل دشمن میزنم

و روش ها دیگه که به شرایط نبرد بستگی داره

لینک به ارسال
Aryamehr مهمان

ما براساس هوا حمله میکنیم اگه هوا خوب بود از جلو حمله میکنیم و اگر هوا بارونی بود عقب نشینی میکنیم!!{پوزخند}{پوزخند}

لینک به ارسال

ما براساس هوا حمله میکنیم اگه هوا خوب بود از جلو حمله میکنیم و اگر هوا بارونی بود عقب نشینی میکنیم!!{پوزخند}{پوزخند}

لینک به ارسال

اولا که در روش های شما دور زدن نیرو های دشمن با سواره نظام به این راحتیا نیستش . اونا خر نیستن که بشینن سواره نظام شما رو نگاه کنن که دورشون میزنه ! تازه در این مدت کلی کلک میتونن سرتون بذارن . این روش فقط به دشمن کمکم میکنه که سواران شما رو بدون کمک سایر نیرو ها به اونها از بین ببرن ! حالا این وضع اگر نبرد آنلاین باشه بدتر هم میشه !!!

نکته ی مهم اینه که باید قبل از این

لینک به ارسال

روش جنگیدن نباید همیشه یکسان باشه ، ممکنه در اکثر جنگها پیروز بشید ولی میزان تلفاتتون بالا میره. باید براساس داشته های خودتون و داشته های دشمن چیدمان داشته باشید.

شیوه ی اول: دشمن دارای کمانداران و تیراندازان زیادی باشه که در اینصورت اولویت حمله ی شما باید بر اساس سواره نظامتون باشه. یعنی بلافاصله باید در اولین گام با سواره نظام تیراندازان دشمن رو فلج کنید.

شیوه ی دوم: دشمن بدون سواره نظام و یا حداقل سواره نظام رو داره و شما هم تیر انداز یا فلاخن و یا توپ دارید. در اینصورت بهترین شیوه بجای حمله به دشمن ، دفاع خواهد بود. بدین گونه که دشمن تا به سپاه شما برسه شما سپاهیانش رو به توپو تیر میبندید و تلفات بسیار سنگینی به دشمن وارد میکنید.

شیوه ی سوم: شما فاقد سواره نظام و دشمن دارای سواره نظام فراوانه که در اینصورت نباید اصلا منتظر حمله ی دشمن باشید. بی درنگ با پیادهاتون به سواران دشمن یورش ببرید. نباید با پیادگانتون منتظر حمله ی دشمن بمونید که در اون صورت شکست شما حتمی خواهد بود.

لینک به ارسال

درسته

تاکتیک سواره نظام در حالت very hard خیلی خسته و دشمن سعی می کنه با سواران خودش جلوی تهاجم رو بگیره

لینک به ارسال

پیام نیمه کاره افتاد !

اولا که در روش های شما دور زدن نیرو های دشمن با سواره نظام به این راحتیا نیستش . اونا خر نیستن که بشینن سواره نظام شما رو نگاه کنن که دورشون میزنه ! تازه در این مدت کلی کلک میتونن سرتون بذارن . این روش فقط به دشمن کمکم میکنه که سواران شما رو بدون کمک سایر نیرو ها به اونها از بین ببرن ! حالا این وضع اگر نبرد آنلاین باشه بدتر هم میشه !!!

نکته ی مهم اینه که باید قبل از اینکه دشمن برنامه هاش رو پیاده کنه و اصلا تکون بخوره کار خودمون رو بکنیم . چونکه در اون صورت خیلی خر تو خر میشه و تلفات ما هم (تازه اگر ببریم ) زیاد میشه .

من در جنگ ها ( در کمپینگ ) فقط از سواره نظام استفاده کردم بخصوص در eb . نخست با استفاده از شیواتیر پهلوانیگ سپاهان دشمن رو سر کار میذاریم تا اون ها رو دنبال کنند . در پشت میدان سواران و معدود پیادگان رو نگه میداریم . وقتی که سپاهان دشمن به ته میدان رسیدند با استفاده از پیاده نظام بدرد نخور و سر کار گذار دشمن رو سرگرم میکنیم . در حینی که اونها مشغول هستند سواران رو به جناح چپ و راست و پشت آنها میفرستیم . سپس به سواران دستور میدهیم با همدیگه حمله کنند. سپاهان دشمن معمولا در این حالت بدون نبرد در میرن و این بهترین حالته زیرا تقریبا هیچ تلفاتی نمیدیم .

برای از بین بردن سواره نظام سنگین دشمن از شیوا تیر استفاده نمیکنیم . با استفاده از سواران کار میکنیم که اونها رو دنبال کنند سپس وقتی به تپه ای چیزی رسیدیم( و شیب به نفع ما بود) دستور میدیم که حمله کنند . در ضمن به باقی سواران هم دستور میدیم که از پشت حمله کنند .

اگر با اشکانیان سواره نظام نداشته باشید ، فاتحه خود را بخوانید .

لینک به ارسال

بهترین تاکتیک اینه که در هر سپاه فقط یک نوع نیرو داشته باشی!!!(البته غیر از نیرو های کماندار و یا نیرو های ضعیف و آشغالی)باور کنید من با این تاکتیک هیچ وقت تو نبردی نباختم!!!(مگر در مواقع استثنایی)

لینک به ارسال

از کماندار های اسب سوار که بلد نیستن قبل تمام شدن کمان هاشون با شمشیر حمله کنند متنفرم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری