رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

پست های پیشنهاد شده

ما اخر در ارزوی اومدن مدیوال کینگدامز و بازی کردنش میمیریم من از کاربر اصلی خواهش میکنم بازیرو دانلود کنه و ساده تر لینک دانلودشو برای مخاطبان بزاره یاتو یک سایتی یا تو همین سایت توتال وار واقعا همه مخاطبان میدونن دانلود مدیوال کینگدامز توتال وار خیلی سخته!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والله خودشم نیس تا راهنماییتون کنه ببینم اگه پیدا کردم قرار میدم

لینک به ارسال

به هر صورت اگه تونستین بازیو خودتون دانلود کنید و راحت تر در اختیار ما قرار بدید ممنونتونیم

لینک به ارسال

سلام لطفا کمک کنین من نسخه 2006 رو دانلود کردم اما واسه extract کردنش اسم سایت رو به عنوان پسوورد قبول نمیکنه. پسوورد چیه؟

روی فایل اکسترکت شده اسم سایت رو حذف کن

لینک به ارسال

سلام تو رو خدا پسوورد فایل رو بدین هر پسووردی میزنم ارور میده و اکستراکت نمیشه 

لینک به ارسال

کاربر عزیز این درست نیست که یکی تو سایتتون میاد با شرمساری برگرده و دستخالی لطفا این لینک هارو اسان تر برامون بزارید ممنون

لینک به ارسال

کاربر عزیزی که این لینک هارو گذاشتی تورو به اون خدا من دربدر دنبال medieval2 king domc total war گشتم ولی پیدا نکردم اگه میخوای دل هموطنت رو شاد کنی به ما یاد بده چجوری از این سایت خارجی دانلود کنم بی صبرانه منتظر جوابتم نصبشم یاد بده تشکر 

GB LINKS
——————————————

Part01: http://xlink.co/su
Part02: http://xlink.co/sv
Part03: http://xlink.co/sw
Part04: 
Part05: http://xlink.co/sy
Part06: http://xlink.co/sz
Part07: http://xlink.co/1eY
Part08: http://xlink.co/1eZ
——————————————————
RAR Password:
xfullgames.com

لینکارو به ترتیب دانلود کن بعد همه رو با هم از حالت فشرده دربیار بعدشم setup رو بزن و مراحلشو طی کن بعد نصبم بازی کن دی:

اینم لینک دی: مرتب و منظم چیش مشکل داره؟r977ksbx5poqes7orfw0.jpg

لینک به ارسال

برادر عزیز من منظور اینه که اگه شما در رایانه خودتون پارت هارو دارید یا یک سایت درست کنید پارت هارو اونجا برای دانلود بزارید یا تو همین سایت ولی به صورت ساده دیگه تو سایتای خارجی نریم چون واقعا دانلود سخته ممنونتونم

لینک به ارسال

عزیز من این موردو نمیشه کمک کرد چون هیچکس اونهمه حجم برای اپلود نداره بهترین گزینه سفارشه بعدشم لینکایی ک دادم تقریبا مستقیمن اگه یکمم انگلیسی بلد باشی میتونی دانش کنی چرا انقدر به خودت سخت میگیری

لینک به ارسال

برادر گرامی اول من از دانلود صرف نظر کردم دوم سفارش نداره این  بازی مال سال 2006 هست واصلا پیدا نمیشه سوم ما انگلیسی هم بلدیم ولی برای دانلود پارت ها از دانلودر کروم استفاده میشه نه منیجر پس لینک هاتون خرابه چهارمن شما اگه جسارت نشه وظیفتونه مارو کمک کنی حالا از دانلود نا محدود استفاده کن به هرصورت ما منتظر خبر خوب هستیم که دانلود رو برای ما اسان تر بزارید ممنون از سایتتون خدانگهدارتون

لینک به ارسال
مهمان

برادر گرامی اول من از دانلود صرف نظر کردم دوم سفارش نداره این  بازی مال سال 2006 هست واصلا پیدا نمیشه سوم ما انگلیسی هم بلدیم ولی برای دانلود پارت ها از دانلودر کروم استفاده میشه نه منیجر پس لینک هاتون خرابه چهارمن شما اگه جسارت نشه وظیفتونه مارو کمک کنی حالا از دانلود نا محدود استفاده کن به هرصورت ما منتظر خبر خوب هستیم که دانلود رو برای ما اسان تر بزارید ممنون از سایتتون خدانگهدارتون

تشکر ولی امکانش نیست فایل های حجیم اون هم بازی وقتی که این همه نسخه در بازار هست برای دانلود بذاریم . به صرفه اقتصادی انجمن نیست 

موفق باشید

لینک به ارسال

عزیز من هیچوقت ندونسته حرف نزن برو تو سایت پی سی گیمرز بعد سرچ کن total war بیشتر بازی های توتال وار از جمله مدیوالو داره اگه خود مدیوالو داری کینگدامزو سفارش بده چون برای نصب کینگدامز باید مدیوال اصلی یعنی ورژن ۱ رو داشته باشی اگه نداری میتونی خود مدیوال و کینگدامزو با هم سفارش بدی اگه تو نصبش مشکل داشتی ب خودم بگو تا بهت بگم

لینک به ارسال

برادر هزینه سفارش ارزان که نیست من خودم از شما درخواست میکنم اگه جز سایت توتال وار سایت دیگه ای هست که مدیوال کینگدامز داشته باشه به من پیشنهاد کنید تا دانلود کنم خدا خیرتم بده

لینک به ارسال

برادر هزینه سفارش ارزان که نیست من خودم از شما درخواست میکنم اگه جز سایت توتال وار سایت دیگه ای هست که مدیوال کینگدامز داشته باشه به من پیشنهاد کنید تا دانلود کنم خدا خیرتم بده

عزیزم قیمتی نداره همه همش 15 تومن خرج داره اگه بخوای هردو رو بگیری باز خودت میدونی ولی شاید سایت دانلود فارسی داشته باشه 

لینک به ارسال

عزیزه برادر پسچی میخواد از گیلان تا تهران یدونه بازی بیاره 15000تومان اگه اینطوری بود من کلکسیون توتال وار داشتم

لینک به ارسال

تنها لینک دانلود نسخه کینگدامز همین می باشد و هیچ گونه لینک دانلود دیگری در اینترنت وجود ندارد ! البته نسخه 2007 کینگدامر - با پستچی بصرفه تر هستش 1 گیگ ترافیک = 4000 هزار تومان در اذربایجان غربی

لینک به ارسال

اقا من تمامیه نسخه های توتان وارو میخوام ... اگه تونستیت بهم 1 جایی بگید که بشه خریدش (سایت)

دانلود هم شد عیبی نداله

لینک به ارسال

اقا من تمامیه نسخه های توتان وارو میخوام ... اگه تونستیت بهم 1 جایی بگید که بشه خریدش (سایت)

دانلود هم شد عیبی نداله

دوست عزیز برا دانلود یه سرچ بزنی که همه چی میاد خریدم همینطور

لینک به ارسال

دانلود هم شد عیبی نداله

دوست عزیز برا دانلود یه سرچ بزنی که همه چی میاد خریدم همینطور

خودت 1 سرچ بزن ببین میاد برادر :|

لینک به ارسال

من که زدم غیر از شوگان 1 همش بود :///

گرامی برادر من بخاطر خودت گفتم یعنی میخوای برات 40 تا لینک ردیف شه اینجا حالا شاید بشه شاید نشه.

مثلا سرچ کن:خرید total war rome

یا همینطور برا دانلود:دانلود total war rome

لینک به ارسال

من که زدم غیر از شوگان 1 همش بود :///

گرامی برادر من بخاطر خودت گفتم یعنی میخوای برات 40 تا لینک ردیف شه اینجا حالا شاید بشه شاید نشه.

مثلا سرچ کن:خرید total war rome

یا همینطور برا دانلود:دانلود total war rome

روم 1 .. 3 تا نسخه داره ؟

لینک به ارسال

مدیر اگه توتال وار داری بزار تو فروشگاه ... هم نون توشه هم 1 نفر رو از نعمت توتال وار بهرهمند میسازی :دی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری