رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

دانلود انواع و اقسام کرک های موجود Attila total war || تست شده و حل مشکلات بازی آتیلا توتال وار

پست های پیشنهاد شده

مهمان

چجوری 

اخه هر کاری کردم نشد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان

دوست خوب من همینجوری اول بازی رو انجام می دادم مشکلی نبود الان اینجوری شد به خدا اصلا نمی دونم چشه

دوستان گل ایا کسی می دونه نسخه فیزیکی اتیلا اونم سالم منظورم ریولدده اومده یا نه هنوز باید صبر کنیم

لینک به ارسال

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

دوست خوب من همینجوری اول بازی رو انجام می دادم مشکلی نبود الان اینجوری شد به خدا اصلا نمی دونم چشه

دوستان گل ایا کسی می دونه نسخه فیزیکی اتیلا اونم سالم منظورم ریولدده اومده یا نه هنوز باید صبر کنیم

ویرایش شده در توسط miladrasoli80

لینک به ارسال

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

بالاخره برا منم کار کرد!

این کرک سالمه و نه اینی که در لینک اول پست یک این تاپیک   گذاشتید 

http://www.mediafire.com/download/y4u4eic0in0tege/Attila.v1.1.0.Cr4ck.Only-DLC.UnLocked.7z

این کرک 1.1 هستش و برای نسخه ی ریلودد کار میکنه 

من هم اون فایل استیم رو 480 کردم هم پوشه ی بازیمو به بخش  Steam\steamapps\common\Total War Attila  منتقل کردم و هم بازیو از پوشه ی لانچر launcher.exe  ، اجرا کردم 

بازی به نظرم نسبت به روم 2 با آپدیت هانیبال ، اصلا بهینه نیست !

برای من در very high روم 2   30 فریم میداد   ولی در  آتیلا  با کیفیت performance بهم 18 فریم به زور میده ! تازه کیفیتش هم به نسبت روم 2 برای من پایین تره 

ویرایش شده در توسط EmpireOfKurdistan

لینک به ارسال

من هنوز بازی رو جور نکردم چون گفتن مشکل داره. (چند دی وی دیه و نصبیش 39 گیگه) .. 

حالا اگه از بیرون بگیرمو صاف و پوستکنده و ساده منو راهنمایی کن کدوم کرک و کدوم آپدیت و اینارو نصب کنم؟! مشکل فایل سی پی یو و اینام نمیدونم چیه)

ممنون میشم کمک کنی.

ویرایش شده در توسط pouyadc

لینک به ارسال
مهمان

دوستان یعنی هیچ راهی نداره بازی من خوب بشه؟؟

لینک به ارسال

سلام کاک ارام له درو هیچ دوکانه نه ی هاوردیه وله من له م سایته سه ندم نسخه ی ریپه ک و کاملا سالمه    http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-total-war-attila/#toggle-id-2

لینک به ارسال

دوستان من وفی روی کرک کلیک می کنم فایل Attila.dll برام ساخته نمیشه اون 2 گیگ رو هم دانلود کردم فایلش به دردم نخورد نسخه 1.1 ریپک 

مدل سی پی یو

Core.i7.2630QM

کسی می تونه کمک کنه ؟

لینک به ارسال
مهمان

دوستان من وفی روی کرک کلیک می کنم فایل Attila.dll برام ساخته نمیشه اون 2 گیگ رو هم دانلود کردم فایلش به دردم نخورد نسخه 1.1 ریپک 

مدل سی پی یو

Core.i7.2630QM

کسی می تونه کمک کنه ؟

cpu_patch.bat رو باز کن میسازه برات .

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی شما ولی این کار رو هم کردم نمیسازه تازه اگر فایلی با اون نام باشه اون رو پاک میکنه

داخل کرک فایلی به اسم attila.tmp هست خودم دستی پسوندش رو به .dll . تغییر میدم وارد بازی میشه ولی بعد از چند ترن کرش میکنه

کسی میتونه کمکم کنه?

لینک به ارسال

چقدر دردسر داره!

من هم نسخه ریلودد رو دانلود کردم هم 3dm .ریلودد که کلا کرکش داغونه

3dm هم هر کرکی رو میریزم بازی کلا اجرا نمیشه.یعنی رو بازی که میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.

استیم هم اپدیته

مشخصات هم :

CPU:Core i7 3632

Ram 8 G

VGA 2Gig 7650

تو رو خدا کمک کنید!

دو هفتس اینجوری اسکل شدم

لینک به ارسال

چقدر دردسر داره!

من هم نسخه ریلودد رو دانلود کردم هم 3dm .ریلودد که کلا کرکش داغونه

3dm هم هر کرکی رو میریزم بازی کلا اجرا نمیشه.یعنی رو بازی که میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.

استیم هم اپدیته

مشخصات هم :

CPU:Core i7 3632

Ram 8 G

VGA 2Gig 7650

تو رو خدا کمک کنید!

دو هفتس اینجوری اسکل شدم

لینک به ارسال

سلام این کرک هایی که توی آپدیت 26 اردیبهشت اضافه کردین برای نسخه ی reloaded هم جواب میده؟

لینک به ارسال
مهمان

برای همه نسخه هاست ! چون کرک کاملش هست (البته روی ریپک هم جواب داد برای من ) حالا به امتحانش که می ارزه 

لینک به ارسال

اقا نسخه یه ریلودد همون قبلیه ک یک فایل کم داشت یا جدیدا کرک کردن یا اصلا کرک نکردن یکی جواب بده لطفا

لینک به ارسال
مهمان

به نام خداوند بخشنده

سلام دوستان لطفا یکی کامل راهنمایی کنه ما هم بازی کنیم بازی رو دارم ورژنش اول 1.1.0 هست دقیقا به ترتیب چکار کنم؟؟

اپدیت و کرک همه چی رو دانلود کردم=1-Attila.v1.1.0.Cr4ck.Only-DLC.UnLocked

2-Attila.v1.1.0.Update

3-Attila.v1.2.0.Cr4ck.Only-DLC.Unlocked    

4-Attila-Blood.and.Burning

5-Crack_2

5-GMT-MAX.ORG_Total_War_Attila_Crack_sam2k8_Steam006

6-Total.War.Attila.Crack.Fix.DLC.Unlocker.www.Download.ir

7-TWA_4

8-Attila.v1.0.0.Cr4ck.Only-DLC.Locked

9-Attila.v1.0.0.Cr4ck.Only-DLC.UnLocked

10-Attila.v1.1.0.Cr4ck.Only-DLC.Locked

11-Attila.v1.1.0.Cr4ck.Only-DLC.UnLocked

12-Attila.v1.1.0_to_v1.2.0.Update

13-Attila.v1.2.0.Cr4ck.Only-DLC.Locked

14-Attila.v1.2.0.Cr4ck.Only-DLC.Unlocked

15-Attila-Blood.and.Burning و کرک سی پیو رو هم دارم اگه می شه استیم اپدیت رو قرار بدین ممنون می شم و دانلود منیجرش من یکم گیج شدم لطفا به ترتیب بگین چکار کنم.

با سپاس فراوان از شما دوستان گل

لینک به ارسال
مهمان

راس میگه یکی ی لطفی بما بکنه استیم آپدیت شده رو قرار بده البته اگه دوس دارین چون این استیم لعنتی اصن آپ نمیشه :angry:

لینک به ارسال
مهمان

دوستان کسی نیست راهنمایی کنه!؟

لینک به ارسال

کرکی اومده ک بون مشکل باشه یعنی بشه راحت نصبش کرد و به همه یه سی پی یو ها هم بخوره؟؟؟؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری