رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

دانلود انواع و اقسام کرک های موجود Attila total war || تست شده و حل مشکلات بازی آتیلا توتال وار

پست های پیشنهاد شده

مهمان

درود دوستان . همانطور که مطلع هستید آتیلا هنوز یک کرک درست و سالم ندارد (آن هم بعد 2 ماه از انتشار بازی) حتی گروه ریلودد احتمالا علاقه چندانی به کرک این بازی ندارد . من برای شما چندین کرک تهیه کردم که هم خود کرک ها را براتون آپلود کردم و هم تورنت 5 ورژن مختلف بازی . هر کدام از تورنت ها را به دلخواه با نرم افزار مخصوص تورنت باز کنید و قسمت کرک را دانلود کنید (کل بازی را نیازی نیست دانلود کنید فقط قسمت کرک ها را تیک بزنید تا دانلود بشن و تیک فایل های حجیم رو بردارید )

تمام کرک های بازی آتیلا توتال وار نیاز به استیم نصب و آپدیت شده روی سیستمتان را دارد کافیست استیم را دانلود و نصب کنید و بگذارید تا آپدیت شود بعد از آپدیت آن را اجرا کنید نیازی نیست اکانت بسازید و ... فقط استیم آپدیت شده در سیستمتان نصب شده باشد سپس آتیلا را میتوانید اجرا کنید

بنده کرک ها را به خصوص کرک sam2k8 را تست کردم و مشکلی از لحاظ کرش بعد از حدود 45 دقیقه بازی کاستوم بتل و کمپین ندیدم ولی باز هم این احتمال وجود دارد که در سیستم شما کرش کند ولی من بعید میدونم . از طرفی فریم ریت بازی را با این کرک ها قابل قبول دیدم و چندان افت فریم فجیعی مشاهده نکردم . 

کرک ریلودد با مشکلاتی که دارد آپلود نکردم . کرک 3dm نیز کرک بسیار معیوبی میباشد . 

برای اینکه با ارور مربوط به استیم حین اجرای بازی مواجه نشید این را دانلود کنید سپس نصب کنید و اجرا کنید . بعد از اجرا کردنش یک آپدیت 96 مگابایتی را شروع به دانلود میکند پس از اتمام دانلود استیم کاملا نصب شده بر روی سیستم شما خواهد بود سپس کرک ها را به دلخواه هر کدام که برایتان سالمتر کار میکند بریزید . بهترین پیشنهاد کرک اولی است .

کرک sam2k8 را دانلود کنید (پیشنهادی) ، بعد از نصب آن ، فایل attilb را به عنوان فایل اجرایی بازی باز کنید و وارد بازی شوید . 

دانلود 5 تا از تورنت های مربوط به دریافت کرک های مختلف : در این فایل rar شامل 5 تورنت از کرک های مختلف هست همانطور که اشاره شدبا نرم افزار مربوطه بازشان کنید و تیک کرک را فعال و بقیه را غیر فعال کنید تا فقط کرک دانلود شود . 

کرک نسخه 1.1 و باز کننده DLC های بازی

کرک جدید ( با تشکر از ارشیا89)

آپدیت 26 اردیبهشت : 

کرک ورژن 1.0 سالم بازی

آپدیت 1.1 کرک شده سالم بازی

آپدیت 1.2 سالم و کرک شده بازی 

آپدیت 1.2.1 سالم کرک شده بازی

کرک های دیگر به زودی .... تاپیک آپدیت میشود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کرک واسه کدوم ورژنه؟؟؟؟ 1؟؟؟

ورژنهای دیگه رو هم بزار بی زحمت

لینک به ارسال
مهمان

نسخه تفاوتی نمیکنه روی کدوم بریزی فقط قبلش بک آپ هم بگیر ! برای ورژن 1.0.0.0 هستش ! 

لینک به ارسال
مهمان

برای حل مشکل زبان روسی بازی که اکثر ریپک ها روسی هستند و احتمالا خیلی ها روسی هست و نمیدونن چی کار کنن

کافیه فایل local_it.pack رو از پوشه data بازی حذف کنند . زبان انگلیسی میشه .! local_it.pack محتویاتش حاوی زبان روسی هست که پاک کنید از مال خود بازی که انگلیسیه استفاده میکنه .

90 درصد کرش های بازی به علت روسی بودن بود اینطور گزارش شده ! مثل کرش هنگام ورود به لغت نامه

لینک به ارسال

آقا من اون چندتا کرکو امتحان کردم با هیچ کدومشون نمیتونم بازی رو اجرا کنم...

من الان فقط میتونم با کرکه سی پی یوم و کرک اپدیت 1.02 بازی رو جرا کنم...

لینک به ارسال

چگونه کرک sam2k8  نصب کنیم ؟ جون من یکی جواب بده ! :)

ویرایش شده در توسط Alavi

لینک به ارسال

شهاب من این محبت شما رو چطور جبران کنم!! :wub:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:

لینک به ارسال

کسی برای amd athlon ii x2 260 کرک نداره ؟ خواهش می کنم یکی کمک کنه ! حالا شمارشم 250 یا ... باشه فکر کنم کار بده .  :(

لینک به ارسال

تو این سایت بگی برات میسازن

http://forum.bazicenter.com/thread95146/

البته به نظر من update 1.01 و 1.02 رو همونجوری که اونجا گفته نصب کن بعد نیازی به کرکه cpu نداری با همون کرک 1.02 اجرا میشه...

لینک به ارسال
مهمان

داداش میگم کاش لینک دانلود استیم رو هم قرار ندادی بچه ها بیخود سرچ نمیکردن

ولی دستت درد نکنه خداییش دمت گرم

لینک به ارسال

به به آقا سروش 

لینک دانلود استیم که هست

لینک به ارسال

سلام دوستان.من همه ی مراحل نصب رو طی کردم.استیم رو نصب و آپدیت کردم حتی اکانت هم ساختم ولی وقتی میخام بازیو لانچ کنم یه همچین اروری میده:? failed to run steam ar you running steam  من چه کنم؟ :huh:

لینک به ارسال

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

سلام دوستان.من همه ی مراحل نصب رو طی کردم.استیم رو نصب و آپدیت کردم حتی اکانت هم ساختم ولی وقتی میخام بازیو لانچ کنم یه همچین اروری میده:? failed to run steam ar you running steam  من چه کنم؟ :huh:

لینک به ارسال

سلام

من تازه میخوام بازیو دانلود کنم. کدوم نسخه اش بهتره؟

RELOADED؟ 3DM؟ Repack؟

یعنی کدوم مشکل کرک نداره یا کمتر مشکل داره؟!

ویرایش شده در توسط Bonaparte

لینک به ارسال
مهمان

سلام بر اقا شهاب گل و دوستان خوب.

بازی من چرا دوباره ارور استیم میده من میخوام تمام دی ال سی های اتیلا رو نصب کنم همینطور پچ خونش را و ورژن بازی   1.1.0. وایکینگ هارو باز کردم بقیه رو چکار کنم اگه می شه کمک کنید با توضیح که دقیقا چکار کنم تا از بازی بیشتر لذت ببرم ممنون میشم

ویرایش شده در توسط AMIR-S

لینک به ارسال

سلام بر اقا شهاب گل و دوستان خوب.

بازی من چرا دوباره ارور استیم میده من میخوام تمام دی ال سی های اتیلا رو نصب کنم همینطور پچ خونش را و ورژن بازی   1.1.0. وایکینگ هارو باز کردم بقیه رو چکار کنم اگه می شه کمک کنید با توضیح که دقیقا چکار کنم تا از بازی بیشتر لذت ببرم ممنون میشم

لینک به ارسال

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

لطفا setupآتیلا نسخه ریاویدد را قرار دهید با تشکر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری