رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

پست های پیشنهاد شده

یعنی همون کرش و کوفت و زهرمار :wacko: که توی 3dm داشتیم با ریولدد هم برطرف نشد؟ یعنی بازم این مکافات کرک کردن هست براش؟ والا فک نکنم طبق تجربه چنین چیزی باشه!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خود کاربرا گفتن که کرک ریلودد با 3dm فرقی نکرده البته برای این بازی

ویرایش شده در توسط Norton

لینک به ارسال
مهمان

منظورم از نظر تغییرات توی خود بازی بود

ویرایش شده در توسط CAESAR

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان

من بازی رو نسخه ریپک رو خریدم و چند تا کرک از سایت ها دانلود کردم که در بعضی از کرک ها با کلیک کردن بر روی بازی اتفاقی نمیافته و در بعضی کرک ها بعد 5 دیقه تو بازی کرش میشه.

تو کرک هایی که تو خود دیسک  بود مدل cpu من وجود نداشت اگه کسی کرکی با مشخصات Intel Pentium E5300 داره بذاره ما هم دان کنیم.

همه پست های قبلی رو هم خوندم و همه روش ها رو اجرا کردم ولی متسافانه بازی کرش میشه.

لطفا کمکم کنید.                                                                                                                                          ممنون

لینک به ارسال

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

منظورم از نظر تغییرات توی خود بازی بود

لینک به ارسال

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

سلام به همه دوستان

من بازی رو نسخه ریپک رو خریدم و چند تا کرک از سایت ها دانلود کردم که در بعضی از کرک ها با کلیک کردن بر روی بازی اتفاقی نمیافته و در بعضی کرک ها بعد 5 دیقه تو بازی کرش میشه.

تو کرک هایی که تو خود دیسک  بود مدل cpu من وجود نداشت اگه کسی کرکی با مشخصات Intel Pentium E5300 داره بذاره ما هم دان کنیم.

همه پست های قبلی رو هم خوندم و همه روش ها رو اجرا کردم ولی متسافانه بازی کرش میشه.

لطفا کمکم کنید.                                                                                                                                          ممنون

ویرایش شده در توسط Norton

لینک به ارسال

من هر دفعه میام تو این تاپیک که 4 تا اطلاعات و تعریف از بازی بشنوم نه این که ببینم کاربرا دارن مشکلات خودشونو تو این تاپیک میگن.:|

مشکلات بازی تاپیک جدا داره دیگه چرا این جا میگین.مدیران رسیدگی کنن لطفا.

لینک به ارسال
مهمان

من که ترن 250 هستم (من از مود هر سال 12 ترن استفاده میکنم) و تا الان دیگه کرشی ندیدم.نه تو بتل و نه توی کمپین.با آپدیت ورژن 1.1 حتی از نظر روونی و نبود لگ از خود روم ادیشن هم خیلی بهتره.میگم تو یه جنگ 5700 به 5200 نفر هیچ لگی وجود نداشت.

برخی دشمنان بخصوص اونایی که سیویل وارن گاهی نیروهاشون که میان تو شهر سعی میکنن با پرتاب یسری مشعل روی خونه ها شهرو آتیش بزنن.هوش مصنوعی کمپین عالیه تو سویل وار هرچی من میومدم شهرو بازسازی کنم زود طرف میومد شهرمو محاصره میکرد

تا تعمیر انجام نشه بعد تو نوبتم که میومدم بجنگم باهاش فرار میکرد و ترن بعد بازم اینکارو میکرد.حالا شاید بپرسید خوب تعقیبش میکردی.ولی وقتی این لشگر کوچیک سیویل وار میره کنار 5 لشگر تا دندون مسلح هون پناه میگیره چیکار کنم؟هونها خیلی یونیتاشون قویه طوریگه من تو یه جنگ

4700 نفر بودم اون 2800 نفر و من جنگو بردم ولی من 3200 کشته دادم ولی اونا 2700 نفر.

اما وضعیت جنگی من با 250 ترن بازی:

روم غربی خیلی وقته توسط بربرها نابود شده.روم شرقی هم در شمال آفریقا توسط بربرهای اونجا یا شهراش گرفته شدن یا با خاک یکسان شدن.تو خاور میانه کل و شمال اونجا کل شهراش توسط هون نابود شدن و آخریش هم ادسا بود که با خاک یکسان شد.خلاصه روم شرقی با

4 شهر آخرین نفسشو میکشه حالا هون به من حمله کرده.من با 7 ارتش کامل بودم اما الان پوکیدم:

1)اول به اون شهره که غرب اربیل بود حمله و با خاک یکسانش کرد.از جنوب نیروی دریایی من داره با هیمیار که از قبایل عربه و یه قبیله آفریقایی میجنگه.الان هونها با 4 لشگر به یه لشگر 1500 نفری من تو شهر اربیل حمله کرده.غذای من منفی 90 هست و همچنین بخاطر

جدا شدن چند کشور مستعمره از من پولم کم شده و برای مثبت نگه داشتنش مجبور شدم 2 لشگرم رو منحل کنم.خلاصه از اینهمه فشار و جنگ داخلی خسته ام.منم دیر یا زود منقرض میشم. :unsure:

به صورت یک آر بیان کن، که هم جالبه و هم بیشتر با بازی آشنا میشیم

لینک به ارسال

دو سوال دارم از کسانی که بازی کردند

اول چرا بعضی از پادشاهان ساسانی تاجی مثل بهرام ندارند ؟

دو ابنکه چطوری میشه پادشاهی را واگذار کرد به کس دیگه بدون اینکه شاه کشته بشه؟

لینک به ارسال

یکسری نکات کوچیک در مورد بازی:

آتیلا برخلاف روم موقع محاصره شهر یا باید منجنیق داشت یا باید حداقل یک ترن شهر رو محاصره کرد برای ساخت نردبون یا 2 ترن برای ساخت دیگر ابزای محاصره ای.یه چیزی مثل مدیوال.با این روش کاری کردن که ai هم برای تسخیر شهر ناچار از دژکوب و نردبون

و دیگر ابزار استفاده کنه نه مثل روم 2 90 درصد با استفاده از آتش زدن دروازه بوسیله مشعل.

نکته دیگه اینه که تیر کمونهای آتشین در حالت عادی نسبت به دیگر تیرکمونها کشندگیشون کمتره ولی اگه یونیت دشمن درحال حرکت در علفزار و جنگل یا بوته زار باشه درین حالت تیر آتشین بزنین تعداد زیادی از دشمن تو آتیش بوته ها کشته میشن.منجنیق هم همینطور

در حالت عادی 2 تا 3 نفر کشته میشن ولی در بوته زار تا 20 نفرم میتونه بکشه.کلا تو نبرد باید از تمام عناصر استفاده کرد.مثلا اگه یه ستون تزئینی رو با منجنیق بزنی بیوفته رو سربازای زیرش کلی سرباز له میشن.

لینک به ارسال
مهمان

بچه ها فکر کنم این تاپیک خیلی بلند شده و کسی که تازه میاد اصن نمیتونه به اطلاعات جامع دست پیدا کنه

کسی که کامل با بازی آشنا شده یه نقد تخصصی بذاره و از همه نکات بازی توضیح بده

و اینکه اگرم خواست بازی خودش رو در قالب AAR و آپلود سیو ها و آپلود replay نبرد هاش به بقیه معرفی کنه

حیف که بازی دستم نرسیده وگرنه خودم ریپلی بتل هامو و ... رو به اشتراک میذاشتم

لینک به ارسال

سلام دوستان ایا کرکی که برای ویندوز 8 باشه و با پردازنده اینتل CPU G1610 درست کار کنه می شناسید؟ 

لینک به ارسال

سلام من تازه واردم..چندتا سوال ...

1)از کجا باید بدونم کدومو خریدم ...بازی من حجمش 19.6 گیگ هستش و کرکشم بر اساس cpu  ریختم:ِدی

2)گاهی کرش میکنه تو civil war

بازی واسه من انگار بهینه سازی نشده البته سیستمم پایینه راهنماییم کنین لطفا هر چی بلدین..تو کفمممم

cpu:core i5 m 450

gpu : amd mobility radeon hd5400 1gig

4gb ram

لینک به ارسال

من که ترن 250 هستم (من از مود هر سال 12 ترن استفاده میکنم) و تا الان دیگه کرشی ندیدم.نه تو بتل و نه توی کمپین.با آپدیت ورژن 1.1 حتی از نظر روونی و نبود لگ از خود روم ادیشن هم خیلی بهتره.میگم تو یه جنگ 5700 به 5200 نفر هیچ لگی وجود نداشت.

برخی دشمنان بخصوص اونایی که سیویل وارن گاهی نیروهاشون که میان تو شهر سعی میکنن با پرتاب یسری مشعل روی خونه ها شهرو آتیش بزنن.هوش مصنوعی کمپین عالیه تو سویل وار هرچی من میومدم شهرو بازسازی کنم زود طرف میومد شهرمو محاصره میکرد

تا تعمیر انجام نشه بعد تو نوبتم که میومدم بجنگم باهاش فرار میکرد و ترن بعد بازم اینکارو میکرد.حالا شاید بپرسید خوب تعقیبش میکردی.ولی وقتی این لشگر کوچیک سیویل وار میره کنار 5 لشگر تا دندون مسلح هون پناه میگیره چیکار کنم؟هونها خیلی یونیتاشون قویه طوریگه من تو یه جنگ

4700 نفر بودم اون 2800 نفر و من جنگو بردم ولی من 3200 کشته دادم ولی اونا 2700 نفر.

روم غربی خیلی وقته توسط بربرها نابود شده.روم شرقی هم در شمال آفریقا توسط بربرهای اونجا یا شهراش گرفته شدن یا با خاک یکسان شدن.تو خاور میانه کل و شمال اونجا کل شهراش توسط هون نابود شدن و آخریش هم ادسا بود که با خاک یکسان شد.خلاصه روم شرقی با

4 شهر آخرین نفسشو میکشه حالا هون به من حمله کرده.من با 7 ارتش کامل بودم اما الان پوکیدم:

1)اول به اون شهره که غرب اربیل بود حمله و با خاک یکسانش کرد.از جنوب نیروی دریایی من داره با هیمیار که از قبایل عربه و یه قبیله آفریقایی میجنگه.الان هونها با 4 لشگر به یه لشگر 1500 نفری من تو شهر اربیل حمله کرده.غذای من منفی 90 هست و همچنین بخاطر

جدا شدن چند کشور مستعمره از من پولم کم شده و برای مثبت نگه داشتنش مجبور شدم 2 لشگرم رو منحل کنم.خلاصه از اینهمه فشار و جنگ داخلی خسته ام.منم دیر یا زود منقرض میشم. :unsure:

لینک به ارسال

W.SS نسخه ای که تو نصب کردی 3DM هست یا REPACK؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط w.ss

لینک به ارسال

دوست گرامی.مال من 3dm هست.ولی اون مشکلات ربطی به نسخه نداره بلکه مربوط به کرک.من 3 کرک رو امتحان کردم.یک تو بتل و یکی تو کمپین کرش میکرد.ولی سومی که مچ با cpu منه درست بود.در ضمن ورژن 1 بازی لگ زیاد داشت بخصوص تو مناطق

ژرمن نشین ولی پچ 1.1 هم اونو وهم ÷لگ فیلمهای بازی رو درست میکنه.

لینک به ارسال

دوست گرامی.مال من 3dm هست.ولی اون مشکلات ربطی به نسخه نداره بلکه مربوط به کرک.من 3 کرک رو امتحان کردم.یک تو بتل و یکی تو کمپین کرش میکرد.ولی سومی که مچ با cpu منه درست بود.در ضمن ورژن 1 بازی لگ زیاد داشت بخصوص تو مناطق

ژرمن نشین ولی پچ 1.1 هم اونو وهم لگ فیلمهای بازی رو درست میکنه.

ویرایش شده در توسط amirenrique

لینک به ارسال

آپدیت v1.1.0

Attila.v1.1.0.Update

کرک آپدیت

Attila.v1.1.0.Cr4ck.Only-DLC.UnLocked

Attila.v1.1.0.Cr4ck.Only-DLC.UnLocked

دوستان عزیز مشکلات خودتان را در تاپیک:

مطرح کنند.

لینک به ارسال

لینک به ارسال
مهمان

داداش من نسخه ریپک دارم چطور مود هارو نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نصب مود ها ربطی به نسخه نداره .

نحوه نصب مود ها توضیح داده شده

برای روم 2 عه و برای آتیلا هم کاربرد داره !

لینک به ارسال

نصب مود ها ربطی به نسخه نداره .

نحوه نصب مود ها توضیح داده شده

برای روم 2 عه و برای آتیلا هم کاربرد داره !

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری