رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

پست های پیشنهاد شده

مهمان

کلا من آتیلا گداشت بعد تحویل سال 94 

راستی من شوگان دو رو خرید(تا حالا بازی نکردم) با دوبله گویندگان صداوسیما خیلی خوب دوبله شده مال نیو تکج ازدست ندین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خود شوگان که زبان اصلیش بهتره که.به خصوص با اون زبان ژاپنی کع حرف میزنن بیشتر به بازی جو میده

لینک به ارسال
مهمان

شوگان بازی خوب و جالب و سرگرم کننده ای بود من خیلی باهاش حال کردم چون خوب تونسته بود فضای سامورایی بودن رو به تصویر بکشه هم از لحاظ صوتی هم اط لحاظ بصری . روم 2 زیاد جالب نبود اوایلش تا وقتی که امپرور اومد تونست طرفداران رو راضی نگه داره

آتیلا هم نظری ندارم چون بازی نکردم بازیش که کنم نقدشو مینویسم . کسانی که آتیلا بازی کردن میتونن یه نقد به زبان خودشون در سایت بذارن . نقد کامل و دیدگاه از همه لحاظ ها

لینک به ارسال

دوستان من همین امشب خواستم از یه مغازه معروف بخرم... 4 تا دی وی دی بود و فروشنده گفت 30 تا فروختم تا حالا کسی نیاورده.. شرکت باران هم زده بود..همون که قبلا بقیه ی توتال وار ها رو خریدم ازش...و هیچ کدوم مشکل نداشت... ولی واقعیتش اینه که ترسیدم بخرم وقتی اینجا همه گفتن مشکل کرش و لگ داره...خواستم بدونم اون 4 تا دی وی دی هم همیناس که مشکل کرک و لگ و کرش داره؟؟؟

لینک به ارسال

دوستان من همین امشب خواستم از یه مغازه معروف بخرم... 4 تا دی وی دی بود و فروشنده گفت 30 تا فروختم تا حالا کسی نیاورده.. شرکت باران هم زده بود..همون که قبلا بقیه ی توتال وار ها رو خریدم ازش...و هیچ کدوم مشکل نداشت... ولی واقعیتش اینه که ترسیدم بخرم وقتی اینجا همه گفتن مشکل کرش و لگ داره...خواستم بدونم اون 4 تا دی وی دی هم همیناس که مشکل کرک و لگ و کرش داره؟؟؟

لینک به ارسال
مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

ببین دوست خوب تنها یک کرک منتشر شده 3dm و تو همه ی ایران هر چند تا دی وی دی باشه همین کرک هست و این مشکل داره . کرک ریلودد هنوز منتشر نشده نظر من اینه که مثل خودم صبر کنید اگه خیلی عجله دارید بازی رو بخرید و با مشکلاتش بسازید تا کرک جدیدش بیاد کپی کنید ! ولی بازی با لگ و مشکلات چیزی نیست که خوب باشه و از لذت بازی میکاهه چون به زور جلو میری سیو میکنی و ... وقتی کرک درستش میاد دیگه حوصلت نمیاد از اول بری !

لینک به ارسال

دوستان کسی از مود منیجر سازگار با کرک فیکس استفاده کرده؟ مود منیجر در twcenter با نسخه ای که ما استفاده میکنیم سازگار نیست!

لینک به ارسال

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

دوستان اقتصاد در آتیلا چجوریه؟عایا مثل روم 2 درهم برهم؟ :wacko:

لینک به ارسال

سلام میشه اون گزینه هایی که توی قسمت نمودار درختی خانواده سلطنتی هست رو توضیح بدین. همونی که اولیش assasin هست و تقریبا هشت مورد داره و باعث ارتباط خانواده میشه الان بهرام پتجاه سالشه نوه نتیجه هم دارم فقط این پسر یزگرد براش زن نگرفتم خودش داره خودجوش هعی بچه میاره از اون ور هم شاپور ولیعهد دو سه تا ح رام زاده به دنیا اورده :| آبرومونو بردن اینا بعد الان پایتخت کجاست ؟ استخر تیسفون یا سپاهان بازی هم سطحش نورمال هست ولی خیلی اسونه الان ترکیه هم از روم شرقی گرفتم فقط هم در یک صورت از بازی کرش میشه که روی سرباز ها راست کلیک میکنم . نسخه repack ممنون

لینک به ارسال

من یه پیشنهاد دارم واسه مودر های محترم سایت.میگم ازونجایی که آتیلا نزدیکترین توتالواره به ظهور اسلام بیاین یه مود راجب ظهور اسلام و حمله اعراب به امپراطوری ساسانی بسازید و فکشنهای قابل بازی هم ساسانیان و مسلمانان و روم شرقی باشن.نظرتون چیه؟

لینک به ارسال

من یه پیشنهاد دارم واسه مودر های محترم سایت.میگم از

ونجایی که آتیلا نزدیکترین توتالواره به ظهور اسلام بیاین یه مود راجب ظهور اسلام و حمله اعراب به امپراطوری ساسانی بسازید و فکشنهای قابل بازی هم ساسانیان و مسلمانان و روم شرقی باشن.نظرتون چیه؟

ویرایش شده در توسط Norton

لینک به ارسال

خوب جذابیتش اینه که میتونیم ساسانی رو برداری و جلوی حملات اعراب وایسیم.مگه هونها ارزش وقت صرف کردن داشتن؟ولی جذابیت آتیلا در مقاومت در مقابل اونهاست.در ضمن با قابل بازی کردن اعراب میشه جلوی حرف بعضی افراد که بگن مود شما ضد اسلامی رو گرفت

اما هدف اصلی مود تغییر تاریخ حداقل تو توتالواره.راستشو بخوای من خیلی دوست دارم تو یه بازی سرنوشت نبرد قادسیه رو عوض کنم.بهترین بستر برای یه همچین مودی آتیلاست.

لینک به ارسال

سلام بچه ها من یکم خرفم این توضیحایی ک برای اجرای بازی رو میدن رو نمیفهمم البته بازیو ک اوردم ولی سرعتش ک اقتضاحه بعد پنج دیقه هم میپره بیرون . التماس مسکنم اگه کسی بلده خواهش میکنم یه زنگ ب من بزنه بیاد تیم ویور درستش کنه . بخدا تا اخر عمرم دعاش میکنم 

لینک به ارسال

09172500224 اینم شمارمه لطفا تماس ب/یرید بخدا دعاتون میکنم و هر کاری ازم بر بیاد براتون انجام میدم . ***** هستم

لینک به ارسال
سلام بچه ها من یکم خرفم این توضیحایی ک برای اجرای بازی رو میدن رو نمیفهمم البته بازیو ک اوردم ولی سرعتش ک اقتضاحه بعد پنج دیقه هم میپره بیرون . التماس مسکنم اگه کسی بلده خواهش میکنم یه زنگ ب من بزنه بیاد تیم ویور درستش کنه . بخدا تا اخر عمرم دعاش میکنم 

لینک به ارسال

سلام دوست گل نورتون دستت درد نکنه بازی رو انجام دادم عالیه فقط اگه ساسانیان یه کم کوچیک تر بود برای شروع مثل اشکانیان کار راحت می شد ولی خب اینم خوبه ^_^

شما با ساسانیان اول چه کردی؟؟؟؟

یه کم کار داره تا بازی بیاد دستم تو روم 2 که تقریبا چند ماه وقتمو گرفت بفهمم چه خبره حالا این با اینهمه جزئیات خدا بخیر کنه. :(

لینک به ارسال

سلام دوست گل نورتون دستت درد نکنه بازی رو انجام دادم عالیه فقط اگه ساسانیان یه کم کوچیک تر بود برای شروع مثل اشکانیان کار راحت می شد ولی خب اینم خوبه ^_^

شما با ساسانیان اول چه کردی؟؟؟؟

یه کم کار داره تا بازی بیاد دستم تو روم 2 که تقریبا چند ماه وقتمو گرفت بفهمم چه خبره حالا این با اینهمه جزئیات خدا بخیر کنه. :(

لینک به ارسال

ممنون ولی تا حالا ترینرش رو استفاده نکردم. :) ;)

لینک به ارسال

باید چیکار کنم تا حرامزاده ها نیان؟ با اینکه ازدواج کردن اما بازم میاد

ویرایش شده در توسط farjam

لینک به ارسال

باید چیکار کنم تا حرامزاده ها نیان؟ با اینکه ازدواج کردن اما بازم میاد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری