رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

پست های پیشنهاد شده

دوستان یک نکته جالب که امروز در بازی متوجه شدم این هست که امکان شورش داخلی پس از مرگ پادشاهان وجود دارد. جالبه وقتی برای شاهزادگان و فرماندهان از کشور های دیگر مثل روم همسر انتخاب کردم، سران شورشی همان فرماندهانی بودند که زن خارجی داشتند! حالا نمیدانم اتفاقی هست یا از قبل برنامه ریزی شده روی بازی...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان.یه مود خوب دیدم که بدک نیست دانش کنید.قابلیتهای مود خیلی خوبه مثل:

1)12 ترن شدن هر سال

2)به همون نسبت رشد شهرها و ساخت ساختمانها و................ طولانی میشه.

3)روونتر شدن دوربین و جنگها

4)بیشتر شدن مردم حاضر در بتل

و..............................

دانلود:http://www.mediafire.com/download/c3911l9e0v095gj/%40aa_minioverhaul_12TPY_RSG.pack

یک نصیحت به شما عزیزان:

در بازی و بخصوص درخت خانوادگی رافت رو بذارید کنار.من دفه قبل از دزدیهای یزدگرد برادر بهرام چشمپوشی کردم.همچنین سعی کنید روابط حرامزادگی بین اعضا نباشه.نکته:خطوط قرمز درخت نشانه فرزند نامشروعه و پسته ای رابطه طبیعی و زرد فرزند خواندگیه.

من این مسائل رو رعایت نکردم و همچنین از کشورای خارجی عروس میاوردم و خودم عروس صادر میکردم.آخرش چی شد؟

کنترولم 0 درصد شد و هر ترن یکی از دولتمردانم شورش میکرد و همزمان تمام مستعمراتم باهام دشمن شدن و زدن پدر صاحاب بچه رو یکی کردن.این سری که کمپین جدیدو شروع کردم همون اول کاری بعد دزدیه یزدگرد اعدامش کردم.حالا باید دید چی میشه.

ویرایش شده در توسط w.ss

لینک به ارسال
مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

سلام دوستان.یه مود خوب دیدم که بدک نیست دانش کنید.قابلیتهای مود خیلی خوبه مثل:

1)12 ترن شدن هر سال

2)به همون نسبت رشد شهرها و ساخت ساختمانها و................ طولانی میشه.

3)روونتر شدن دوربین و جنگها

4)بیشتر شدن مردم حاضر در بتل

و..............................

دانلود:http://www.mediafire.com/download/c3911l9e0v095gj/%40aa_minioverhaul_12TPY_RSG.pack

یک نصیحت به شما عزیزان:

در بازی و بخصوص درخت خانوادگی رافت رو بذارید کنار.من دفه قبل از دزدیهای یزدگرد برادر بهرام چشمپوشی کردم.همچنین سعی کنید روابط حرامزادگی بین اعضا نباشه.نکته:خطوط قرمز درخت نشانه فرزند نامشروعه و پسته ای رابطه طبیعی و زرد فرزند خواندگیه.

من این مسائل رو رعایت نکردم و همچنین از کشورای خارجی عروس میاوردم و خودم عروس صادر میکردم.آخرش چی شد؟

کنترولم 0 درصد شد و هر ترن یکی از دولتمردانم شورش میکرد و همزمان تمام مستعمراتم باهام دشمن شدن و زدن پدر صاحاب بچه رو یکی کردن.این سری که کمپین جدیدو شروع کردم همون اول کاری بعد دزدیه یزدگرد اعدامش کردم.حالا باید دید چی میشه.

چقدر پیچیده و جالبه

لینک به ارسال

یه کم دیگه لز بازی اطلاعات بذارید فیض ببریم.بازی که هنوز نیومده تو بازار حداقل تعریفشو بشنویم.

لینک به ارسال
مهمان

این پدر سوخته ها از قصد گیم پلی بازی رو ضعیف می سازن(مثل روم شرقی) :angry: :angry: :angry:

روم II همینطوری بود دیگه تا اینکه edition اش اومد و روم شروع کرد به فتوحات -_- -_- -_-

لینک به ارسال

این پدر سوخته ها از قصد گیم پلی بازی رو ضعیف می سازن(مثل روم شرقی)

روم II همینطوری بود دیگه تا اینکه edition اش اومد و روم شروع کرد به فتوحات

لینک به ارسال
مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

یعنی از اینکار قصد خاصی دارند؟

یحتمل دوست دارن هی پچ بسازن تا طرفدارانشو درگیر نگه دارن !

لینک به ارسال

این پدر سوخته ها از قصد گیم پلی بازی رو ضعیف می سازن(مثل روم شرقی) angry.pngangry.pngangry.png

روم II همینطوری بود دیگه تا اینکه edition اش اومد و روم شروع کرد به فتوحات sleep.pngsleep.pngsleep.png

ویرایش شده در توسط w.ss

لینک به ارسال

اتفاقا خیلی هم ضایع نیست. اگه روم شرقی و غربی رو خیلی قوی بسازن که همون اول شخصیت اول بازی پکونده میشه و حتی به دنیا هم نمیاد چه برسه اینکه پادشاه هون بشه.اسم بازی آتیلا توتالواره،نه روم شرقی توتالوار.دوره بازی زمانیه که افول روم هست و بربرها از همه جا

درحال غارت روم هستن.شما اگه با ساسانی بازی کنی و بری تو دیپلماسی میبینی که بالانس قدرت هون یک چهارم شماست.با تضعیف دو روم این بالانس بعدها برعکس میشه.اگه روم قوی بود با اون بالانس اولیه هون فاتحه بازی خونده میشد.

لینک به ارسال

دوستان وب سایت ریلودد در یکی از پست های مربوط به بازی آتیلا نوشته است: Wait For New Crack :)

خوشبین باشیم ;)

لینک به ارسال

window.mod_pagespeed_start = Number(new Date()); 

دوستان وب سایت ریلودد در یکی از پست های مربوط به بازی آتیلا نوشته است: Wait For New Crack :)

خوشبین باشیم ;)

جدیدا نوشته یا هی از قبل بوده؟؟

لینک به ارسال

نمیدونم قبلا بوده و من ندیدم ولی هر روز که سایت رو چک میکنم اولین بار هست دیدم ;)

لینک به ارسال

نه از قبل بود زیاد خوش بین نباشیم

پولاتونو جمع کنید نسخه اصل بگیرید

لینک به ارسال
مهمان

من که خیلی خونسرد پروژه سورنا رو دارم کار میکنم تا یک ماه دیگه خدا بزرگه ! کرکش میاد :)

لینک به ارسال

بنده که نسخه اورجینال بازی رو خریداری کردم. ;)

لینک به ارسال

بچه ها شما همه نسخه repack دارین یا اورجینال گرفتین؟؟؟؟ به نظر نسخه اورجینال گرفتن کار درستیه یا یکی دو ماه صبر کنم؟؟؟؟

لینک به ارسال

نسخه اورجینال گرفتن در کل کار درست و پسندیده ای هست.

اگر می تونید دو ماه صبر کنید که صبر کنید چون هم کرک و هم پنچ تا اون موقع براش منتشر می شود.

لینک به ارسال

اگر می تونید دو ماه صبر کنید که صبر کنید چون هم کرک و هم پنچ تا اون موقع براش منتشر می شود.

لینک به ارسال

لینک به ارسال

نسخه اورجینال شما دیجیتالی خریدی یا فیزیکی :)

لینک به ارسال

قیمتش چنده؟؟ 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری