رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

پست های پیشنهاد شده

مسلم هست خیلی کار شده فقط اگه کسی میتونه تاپیکی بزنه از یونیت ها و اهداف کمپین و ... اطلاعات بذاره . اجرش در دنیا و آخرت حساب میشه :D

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی از چیزای جالب اینه که هر کشور ممکنه در اثر تحت تاثیر قرار گرفتن در مقابل عواملی مانند کشیشها یا قدرت کشور همسایه و.............تغییر مذهب بده.در ضمن این بازی برخلاف روم 2 دارای داستان و اپیزودهای مختلفه که در پایان هر اپیزود

یک فیلم نشون میده.کلا خط داستانیش خوبه.

ویرایش شده در توسط w.ss

لینک به ارسال

یکی از چیزای جالب اینه که هر کشور ممکنه در اثر تحت تاثیر قرار گرفتن در مقابل عواملی مانند کشیشها یا قدرت کشور همسایه و.............تغییر مذهب بده.

لینک به ارسال

window.mod_pagespeed_start = Number(new Date()); 

یکی از چیزای جالب اینه که هر کشور ممکنه در اثر تحت تاثیر قرار گرفتن در مقابل عواملی مانند کشیشها یا قدرت کشور همسایه و.............تغییر مذهب بده.در ضمن این بازی برخلاف روم 2 دارای داستان و اپیزودهای مختلفه که در پایان هر اپیزود

یک فیلم نشون میده.کلا خط داستانیش خوبه.

//<![CDATA[

(function(){var c=encodeURIComponent,g=window,h="performance";g.pagespeed=g.pagespeed||{};var l=g.pagespeed,m=function(f,a,d,b){this.c=f;this.a=a;this.b=d;this.d=b};l.beaconUrl="";

var n=function(f){var a=f.c,d=g.mod_pagespeed_start,b=Number(new Date)-d,a=a+(-1==a.indexOf("?")?"?":"&"),a=a+"ets="+("load"==f.a?"load:":"unload:"),a=a+b;if("beforeunload"!=f.a||!g.mod_pagespeed_loaded){a+="&r"+f.a+"=";if(g[h]){var b=g[h].timing,e=b.navigationStart,k=b.requestStart,a=a+(b[f.a+"EventStart"]-e),a=a+("&nav="+(b.fetchStart-e)),a=a+("&dns="+(b.domainLookupEnd-b.domainLookupStart)),a=a+("&connect="+(b.connectEnd-b.connectStart)),a=a+("&req_start="+(k-e)),a=a+("&ttfb="+(b.responseStart-

k)),a=a+("&dwld="+(b.responseEnd-b.responseStart)),a=a+("&dom_c="+(b.domContentLoadedEventStart-e));g[h].navigation&&(a+="&nt="+g[h].navigation.type);e=-1;b.msFirstPaint?e=b.msFirstPaint:g.chrome&&g.chrome.loadTimes&&(e=Math.floor(1E3*g.chrome.loadTimes().firstPaintTime));e=e-k;0<=e&&(a+="&fp="+e)}else a+=b;l.getResourceTimingData&&g.parent==g&&(a+=l.getResourceTimingData());a+=g.parent!=g?"&ifr=1":"&ifr=0";"load"==f.a&&(g.mod_pagespeed_loaded=!0,(b=g.mod_pagespeed_num_resources_prefetched)&&(a+=

"&nrp="+b),(b=g.mod_pagespeed_prefetch_start)&&(a+="&htmlAt="+(d-b)));l.panelLoader&&(d=l.panelLoader.getCsiTimingsString(),""!=d&&(a+="&b_csi="+d));l.criticalCss&&(d=l.criticalCss,a+="&ccis="+d.total_critical_inlined_size+"&cces="+d.total_original_external_size+"&ccos="+d.total_overhead_size+"&ccrl="+d.num_replaced_links+"&ccul="+d.num_unreplaced_links);""!=f.b&&(a+=f.b);document.referrer&&(a+="&ref="+c(document.referrer));a+="&url="+c(f.d);l.beaconUrl=a;(new Image).src=a}};

l.e=function(f,a,d,b){var e=new m(f,a,d,b);g.addEventListener?g.addEventListener(a,function(){n(e)},!1):g.attachEvent("on"+a,function(){n(e)})};l.addInstrumentationInit=l.e;})();

pagespeed.addInstrumentationInit('/mod_pagespeed_beacon', 'load', '', '/index.php?app=forums&module=ajax&section=topics&do=mqquote&t=2177">http://totalwarpersian.ir/index.php?app=forums&module=ajax&section=topics&do=mqquote&t=2177');

//]]>

میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟؟منظورت از داستان چیه؟

لینک به ارسال

یعنی هر چند سال یه ماجرای تاریخی پیش میاد که یه فیلم میذاره و یه ماموریت بلند مدت هم بهت میده.مثلا اولین اپیزود تولد آتیلا بود و ماموریتت این بود که تا سال 420 کشور رو حفظ کنی.برای تولد آتیلا یه فیلم نشون داد بعد 420 گفت آتیلا تاخت و تازشو شروع کرد تا 432

کشور رو حفظ کن اینقدر پاداش میگیری.432 یه فیلم راجبه سوزوندن یک پیامبر قلابی نشون داد.ماموریتت اینه که با 4 کشور از 4 مذهب مختلف رابطه داشته باشی و.............................

لینک به ارسال

دوستان میشه اطلاعاتی در مورد agent ها بدید تغییر کردن (منظورم کاراشونه) یا مثل رومه 2 ؟ :huh:

ویرایش شده در توسط MobinS

لینک به ارسال

ساخت agent به آسانی rome 2 نیست! فعلا در بازی نتونستم agent بسازم.

دوستانی که با agent ها کار کردن لطفا اطلاعاتی قرار بدهند.

لینک به ارسال

بله درسته برای ساخت Agent باید تکنولوژی مخصوص خودشو بسازی بعد تازه ساختمان شو بسازی مثل روم2 با یه تکنولوژی نمیتونی Agent بسازی که حداقل 20 turn باید بگذرانی

ویرایش شده در توسط OLYMPIA005

لینک به ارسال

من از سایت اورجینال کی 50 دلار شارژ برای اکانت استیمم گرفتم و بازی اورجینالو خریدمو دانلودش کردم ولی از هیچ لحاظی با موقعی بازیو از اینجا با پسوند iso دانلود کردمو دیدم فرقی نداره

یه سوال هم بدجوری ذهنمو مشغول کرده این که حتی اورجینالش هم ۱۹/۵ گیگ فضا گرفته مگه نباید ۳۵ گیگ باشه ؟ کسی این موضوع را میدونه ؟

یه چیزی که بدجوری تو ذوقم زد این بود که فکشن های بربر خیلی قوی هستند و سریعا به روم غربی و شرقی حمله میکنند و اونارو نابود میکنند و جلو میرند .حالا روم غربی ضعیفه درست ولی روم شرقی که قویه چطور سریع بربرها به اون حمله میکنند و حتی پایتختشا تصرف میکنند ؟ حتی ارتش هم درست نمیکنه من این بازی با تمام وضعیت ها امتحان کردم ولی فرقی تمیکرد

من این مشکلا با روم ۲ هم داشتم که فکشن روم خیلی ضعیف بود و سریع نابود میشد

کسانی که این بازیا کردن به این مشکل برنخوردن ؟ یا راه حلی وجود داره ؟

لینک به ارسال

برای من که روم شرقی خیلی قویه ارتش هم زیاد داره روم غربی هم به 3 قسمت جدا تقسیم شده که با هم میجنگن اتیلا هم که هیچ جای سبزی تو نقشه نزاشته هر جارو میگیره با خاک یکسان میشه 

لینک به ارسال

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

من از سایت اورجینال کی 50 دلار شارژ برای اکانت استیمم گرفتم و بازی اورجینالو خریدمو دانلودش کردم ولی از هیچ لحاظی با موقعی بازیو از اینجا با پسوند iso دانلود کردمو دیدم فرقی نداره

یه سوال هم بدجوری ذهنمو مشغول کرده این که حتی اورجینالش هم ۱۹/۵ گیگ فضا گرفته مگه نباید ۳۵ گیگ باشه ؟ کسی این موضوع را میدونه ؟

یه چیزی که بدجوری تو ذوقم زد این بود که فکشن های بربر خیلی قوی هستند و سریعا به روم غربی و شرقی حمله میکنند و اونارو نابود میکنند و جلو میرند .حالا روم غربی ضعیفه درست ولی روم شرقی که قویه چطور سریع بربرها به اون حمله میکنند و حتی پایتختشا تصرف میکنند ؟ حتی ارتش هم درست نمیکنه من این بازی با تمام وضعیت ها امتحان کردم ولی فرقی تمیکرد

من این مشکلا با روم ۲ هم داشتم که فکشن روم خیلی ضعیف بود و سریع نابود میشد

کسانی که این بازیا کردن به این مشکل برنخوردن ؟ یا راه حلی وجود داره ؟

ویرایش شده در توسط Norton

لینک به ارسال

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

برای من که روم شرقی خیلی قویه ارتش هم زیاد داره روم غربی هم به 3 قسمت جدا تقسیم شده که با هم میجنگن اتیلا هم که هیچ جای سبزی تو نقشه نزاشته هر جارو میگیره با خاک یکسان میشه 

لینک به ارسال

برای من که روم شرقی با من متحده ولی جفتمون به فناییم.روم شرقی شهرهاش رو تو شمال آفریقا و ترکیه تا سر قصتنطنیه ازدست داده.البته تو ترکیه با خاک یکسان شده چون آتیلا یکه تازی میکنه.طرفای فلسطین هم به لطف کمک من اورشلیم رو داره.ولی مقاومتشو گذاشته رو قصتنطنیه

اما خود من تو چپتر 3 که از سال 432 شروع میشه چون کشورهای مستعمره ام یکی یکی بدون اعلان قبلی از دوست تبدیل میشن به دشمن سرویس شدم.آخه بدبختی اینه وقتی میفهمم دشمن شدن که تا دروازه های یکی از شهرام رسیده باشن.کلا برای مقابله با آتیلا بهتره با روم شرقی متحد شد

نه اینکه نابودش کنید.

ویرایش شده در توسط w.ss

لینک به ارسال

همونطور که حدس زده می شد نسخه هایی که فقط یک کد دیجیتالی برای گیف استیم هستند و تحت عنوان بازی اورجینال فروخته می شوند هیچ تفاوتی با نسخه های کرک شده ندارند حتی نسخه های کرک شده بهتر هم هستند! بنابراین پیشنهاد می شد قبل از خرید یک بررسی می کردید تا حداقل نسخه فیزیکی و اورجینال رو خریداری میکردید. که البته حدود 200-300 تومان خرج دارد ولی ارزش دارد.

در مورد ضعف روم شرقی کاملا مشهوده، خود بنده توی یک ترن تونستم 40 درصد روم شرقی رو تصرف کنم! بدون هیچگونه ضد حمله ای!

لینک به ارسال

pagespeed.addInstrumentationInit('/mod_pagespeed_beacon', 'load', '', '/index.php?app=forums&module=ajax&section=topics&do=quote&t=2177&p=34302&md5check=2e12d061a53dd40961266e173bad2e97&isRte=1">/index.php?app=forums&module=ajax&section=topics&do=quote&t=2177&p=34302&md5check=2e12d061a53dd40961266e173bad2e97&isRte=1">/index.php?app=forums&module=ajax&section=topics&do=quote&t=2177&p=34302&md5check=2e12d061a53dd40961266e173bad2e97&isRte=1">/index.php?app=forums&module=ajax&section=topics&do=quote&t=2177&p=34302&md5check=2e12d061a53dd40961266e173bad2e97&isRte=1">/index.php?app=forums&module=ajax&section=topics&do=quote&t=2177&p=34302&md5check=2e12d061a53dd40961266e173bad2e97&isRte=1">/index.php?app=forums&module=ajax&section=topics&do=quote&t=2177&p=34302&md5check=2e12d061a53dd40961266e173bad2e97&isRte=1">/index.php?app=forums&module=ajax&section=topics&do=quote&t=2177&p=34302&md5check=2e12d061a53dd40961266e173bad2e97&isRte=1">/index.php?app=forums&module=ajax&section=topics&do=quote&t=2177&p=34302&md5check=2e12d061a53dd40961266e173bad2e97&isRte=1">http://totalwarpersian.ir/index.php?app=forums&module=ajax&section=topics&do=quote&t=2177&p=34302&md5check=2e12d061a53dd40961266e173bad2e97&isRte=1');

//]]>

يعني امكانش هست با نصب نسخه فيزيكي همون ٣٥ گيگ گفته شده فضا بگيره ؟ آخه چه فرقي ميكنه كاري كه من كردم با نسخه فيزيكي اورجينال ؟

لینک به ارسال

نسخه فیزیکی اورجینال از هر نظر کامل هست، مشکلات گرافیک و فنی هم مشاهده نمی شود.

این نسخه ی دیجیتالی شما از یک گیف کد استفاده میکنید که هیچ تاثیری ندارد! چون سایت های فروش کد کی setup رو در اختیار قرار نمیدهند مجبورید از setup های نسخه های کرک شده شده استفاده کنید با این تفاوت که دیگر شما کرک رو نمی ریزید در پوشه نصب بازی، در واقع فایل های سیستمی و تنظیمات و.. همان تنظیمات نسخه کرک شده هستند بنابراین مشکلات به قوت خود باقی می ماند.

بنده پیشنهاد میکنم اگر میخوایید پولتون رو دور بریزید کد کی بخرید.

ویرایش شده در توسط Hamed93

لینک به ارسال

از خود استیم هم می شود دانلود کرد ولی چون ایران تحریم هست خیلی اذیت میکند. مثلا وسط دانلود قطع می شود. حالا نمیدونم setup در اخیتیار قرار میدهد یا نه...

برای خرید نسخه فیزیکی اورجینال اگر تهران هستید میتونید گیر بیارید ولی از طریق اینترنت باید از سایت های واسط استفاده کنید.

مثل این سایت:

http://originalkey.net/

که واسط سایت http://www.play-asia.com هست.

لینک به ارسال

نسخه فیزیکی اورجینال از هر نظر کامل هست، مشکلات گرافیک و فنی هم مشاهده نمی شود.

این نسخه ی دیجیتالی شما از یک گیف کد استفاده میکنید که هیچ تاثیری ندارد! چون سایت های فروش کد کی setup رو در اختیار قرار نمیدهند مجبورید از setup های نسخه های کرک شده شده استفاده کنید با این تفاوت که دیگر شما کرک رو نمی ریزید در پوشه نصب بازی، در واقع فایل های سیستمی و تنظیمات و.. همان تنظیمات نسخه کرک شده هستند بنابراین مشکلات به قوت خود باقی می ماند.

بنده پیشنهاد میکنم اگر میخوایید پولتون رو دور بریزید کد کی بخرید.

لینک به ارسال

نه مشكلي تو دانلود نداشتم ولي فايل ستاپ را نميداد

اين سايت اورجينال كي هم كه فقط سي دي كي ميده ، همون نسخه فيزيكي اورجيناله ؟ با استيم گيفت فرق ميكنه ؟

لینک به ارسال

نه مشكلي تو دانلود نداشتم ولي فايل ستاپ را نميداد

اين سايت اورجينال كي هم كه فقط سي دي كي ميده ، همون نسخه فيزيكي اورجيناله ؟ با استيم گيفت فرق ميكنه ؟

لینک به ارسال

دقیقا به نکات خوبی اشاره کردی.من فیفا 15 رو سی دی کی خریدم هنوز که هنوزه هند توپ رو داور نمیگیره با اینکه on هست.درصورتی که اگه این مشکل مال نسخه فیزیکی بود مشکل به این تابلویی رو واسش یه آپدیت میدادن بیرون.

لینک به ارسال

بله متاسفانه این مشکل رو توی کامپیوتر دوستم دیده بودم، البته مال اون کرک شده بود.

متاسفانه این سایت ها هیچ اشاره به اینکه سی دی کی با نسخه کرک شده فرقی ندارد اشاره نمیکنند و با نام بازی اورجینال می فروشند.

لینک به ارسال

البته دوست گرامی،من درمورد فیفا پشیمون نیستم چون اولا معلوم نبود کرک میشه و بعد 4،5 ماه کرک شد و واقعا صبر کردن سخت بود.دوما آنلاین فیفا خیلی فاز میده.ولی آتیلا قضیش فرق میکنه چرا که بعد 4 تا 5 روز کرکش اومد.شاید کمپین آنلاینش بتونه مرهمی بر زخمهای

اون عزیزانی که خریدن باشه.

لینک به ارسال

دوستان خبری از کرک ریلود نشد؟ :wacko:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری