رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

پست های پیشنهاد شده

مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

ببخشید امپرور ادیشن نقشه و جزیاتش مثل روم 2

بخش زیادیش مثل اونه درواقع آپدیت 15 هم به همراه DLC آگوستوس !

یعنی این نسخه هرچی DLC و آپدیته یک جا داره !

و هوش مصنوعیش واقعا عالی تر از روم 2 عه ، فکشن ها زود از بین نمیرن ، ویژگی های جدید تری هم داره ، افت فریم هم کلا حل شده !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

بنظرت سیستمم میتونه با گرافیک متوسط اجراش کنه؟ :rolleyes:

لینک به ارسال

حالا بخوام رو low بازی کنم بنظرت جذابیتش قابل قبول هست؟

لینک به ارسال

من وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم یک ارور میده و میگه بازی آپدیت نیست. چیکار کنم؟

لینک به ارسال

دوستانی که اتیلا رو نصب کردن;خواهشا برای طریقه ی نصبش یه اموزش بزارن تا بقیه استفاده کنن

ویرایش شده در توسط farjam

لینک به ارسال

بعد از 6 ترن...

ویرایش شده در توسط Norton

لینک به ارسال
من وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم یک ارور میده و میگه بازی آپدیت نیست. چیکار کنم؟

لینک به ارسال
دوستانی که اتیلا رو نصب کردن;خواهشا برای طریقه ی نصبش یه اموزش بزارن تا بقیه استفاده کنن

لینک به ارسال

مشکل لگ بازی تا چه حدی برطرف شده بود؟ اصلا برطرف شده بود؟ چه تغییراتی مشاهده کردید؟

لینک به ارسال

خبر دارید نسخه black box یا raze1911 هم اومده یا نه؟

لینک به ارسال

نسخه بلک باکس که خدای مشکل هست. بنده نسخه بلک باکس فار کرای 4 رو دانلود کردم از زمین تا آسمون با نسخه ای که دوستانم بازی میکردند فرق داشت.

لینک به ارسال

یه نموره کمتر شد ولی نه خیلی زیاد.کمپین یکم سختر شده.قیافه خسرو و یزدگرد باهم عوض شده.ولی تا دلتون میخود بعد چند ترن کرش میشه.حتی هیچ پیام اروری هم نمیده.گاهی بعد 10 ترن گاهی همون اول کرش میشه.من نمیدونم این 3dm چه بلایی بود که بر ما نازل شد وجای

ریلودد عزیزو گرفت.اون از خود آتیلا که 3 نسخه دادن بیرون که اولیش کلا خراب بود.بعد موقع آپدیت دوتا نسخه دادن بیرون که من اولی رو دان کردم.که تو همون اولی 3 تا فایلو آپ نمیکنه مجبوری فیکسشو بگیری.بعدشم که درست شد این همه کرش.تازه تو ساخت فایل attila.dll تو سیستم عامل

من کار نمیکنه و مجبور شدم از طریق مینی xp این فایلو بسازم.از موقعی که 3dm چینی شاخ شده همش باید از یه نسخه 2 بار دان کنیم.مجبورم نسخه دوم همین آپدیتو دان کنم ببینم درست میشه یا نه.از بس کرش داره مجبورم فعلا همون ورژن 1 بازی رو بزنم.

لینک به ارسال

هنوز بلد نیستند یک بازی رو درست و حسابی کرک کنند می آیند آپدیت می دهند. 3dm فقط بدرد ترینر زدن می خورد و دیگر هیچ.. :/

ویرایش شده در توسط w.ss

لینک به ارسال
مهمان

دقیقا.این ریلودد هم فقط آتاشغال کرک میکنه.مطمئنم از شرکتای سازنده حق الحساب میگیره که دیگه بازیهای معروفو کرک نکنه.بقیه شرکتا پول ندارن وگرنه اونا هم حق الحساب میدادن.منتظر یه بتلفیلد هاردلاین پر از باگ از سوی 3dm باشید.

سایتشو دیدید؟اولا زبان انگلیسی نداره و فقط زبان تخیلی چینیه.حالا جالب اینجاست برخی دوستان معلوم نیست واسه کی این سایتو شیلتر کردن.نه که ملت همه زبون دومشون چینیه :P

لینک به ارسال

دقیقا.این ریلودد هم فقط آتاشغال کرک میکنه.مطمئنم از شرکتای سازنده حق الحساب میگیره که دیگه بازیهای معروفو کرک نکنه.بقیه شرکتا پول ندارن وگرنه اونا هم حق الحساب میدادن.منتظر یه بتلفیلد هاردلاین پر از باگ از سوی 3dm باشید.

سایتشو دیدید؟اولا زبان انگلیسی نداره و فقط زبان تخیلی چینیه.حالا جالب اینجاست برخی دوستان معلوم نیست واسه کی این سایتو شیلتر کردن.نه که ملت همه زبون دومشون چینیه :P

لینک به ارسال
مهمان

3dm بدترین کرک تاریخه ! مثلا برای فارکرای 4 چه دردسر هایی که نکشیدم ! آخرش ریلودد ریختم عین هلو کار کرد !

لینک به ارسال

3dm دقیقا مثل اجناس چینی تو بازاره که کلا یبار مصرفه.من نمیدونم کی این چینیا میخوان آدم بشن و جنس درستو پیمون بدن بیرون؟

لینک به ارسال
مهمان

جنس درست که میدن ! جنسای خرابش رو میدن ایران ( ما هم که تحریم بالاخره باید دستمون به یه جا بند باشه ! خودکفا که نیستیم )

لینک به ارسال

3dm دقیقا مثل اجناس چینی تو بازاره که کلا یبار مصرفه.من نمیدونم کی این چینیا میخوان آدم بشن و جنس درستو پیمون بدن بیرون؟

لینک به ارسال

جنس درست که میدن ! جنسای خرابش رو میدن ایران ( ما هم که تحریم بالاخره باید دستمون به یه جا بند باشه ! خودکفا که نیستیم )

بله همین طوره!جنس های چینی لول بندی دارن که اون جنس های بنجلش میاد ایران!

از موضوع تاپیک دور نشیم تا اون جایی که من میدونم کرک 3dm همچین بد هم نبوده تو بازی های مختلف

لینک به ارسال

بچه ها کسی راجع به نسخه multi9 از آتیلا که تو سایت ریلودد هست اطلاعاتی داره؟؟؟؟ میگن دیگه کرش نمیکنه

ویرایش شده در توسط amirenrique

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری