رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

پست های پیشنهاد شده

دویست بار نصبش کردم. 

مشکل از کرک . یه کرک دانلود کردم تا تو بازی هم رفت ولی بعد ارور میده میاد بیرون. یه کرک درست حسابی سراغ نداری؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

ببخشید یه مودی برای این بازی هست که تیر تیرکمونیا بینهایت شه؟

آخرین ورژن بازی ۱.۶ رو هم دارم.

لینک به ارسال

سلام در مورد بازی امپایر توتال وار به مشکل خوردم. سوال داشتم نمیدونستم کجا باید بپرسم.

در وحله ی اول ؛ بازیو شروع میکنم و به یه جایی از بازی میرسه بعضا بعد از نیم ساعت شاید بعد از چار ساعت بازی انگار که هنگ کنه ، یدفعه از بازی در میاد. چرا ؟ چکار کنم در نیاد؟

در وحلۀ دوم ؛ یه فکشن یا انلاک کنندۀ بازی رو پیدا کردم و دانلود کردم به این ادرس زیر که برم کپی پیست کنم. اما همچین ادرسی توی کامپیوترم نیست.چکار کنم؟

C:\Program Files\Steam\steamapps\common\empire total war\data\campaigns\main

این ادرس بالا توی pc  نبود

لینک به ارسال
در در 1397/03/16, 06:24:28، Shahin79 گفته است :

کسی میدونه تنظیمات  BLOOD EFFECT کجاست؟

شرمنده بابت تاخیر در پاسخ، اگر بازی رو توی استیم دارید، حالت Blood & Burning به صورت dlc هست، میتونید در اینجا خریداری و دانلود کنید.

لینک به ارسال
در در 1396/11/13, 13:42:22، mahmud210 گفته است :

سلام در مورد بازی امپایر توتال وار به مشکل خوردم. سوال داشتم نمیدونستم کجا باید بپرسم.

در وحله ی اول ؛ بازیو شروع میکنم و به یه جایی از بازی میرسه بعضا بعد از نیم ساعت شاید بعد از چار ساعت بازی انگار که هنگ کنه ، یدفعه از بازی در میاد. چرا ؟ چکار کنم در نیاد؟

در وحلۀ دوم ؛ یه فکشن یا انلاک کنندۀ بازی رو پیدا کردم و دانلود کردم به این ادرس زیر که برم کپی پیست کنم. اما همچین ادرسی توی کامپیوترم نیست.چکار کنم؟

C:\Program Files\Steam\steamapps\common\empire total war\data\campaigns\main

این ادرس بالا توی pc  نبود

سلام عزیز

مشکلتون صد در صد بخاطر پچی هست که دارید، اول باید بگید دقیقا کجای بازی کرش (هنگ) میکنه، در خصوص سوال دومتون هم، آدرسی که دادید (احتمالا سایتی گذاشته) برای نسخه های اورجینال (تحت استیم) هست. چنین مسیری رو توی فولدر محل بازیتون پیدا کنید.

یک نکته‌ای رو هم خدمت شما و بقیه دوستان بگم، فردا (31 خرداد 97) تخفیفات تابستانه استیم شروع میشه، سری توتال وار همه تخفیف میخورند، بهترین فرصت برای خرید نسخه اورجینال (تحت استیم) هست. بعنوان مثال همین امپایری که شما مشکل دارید توش توی نسخه استیم ندارید، ضمن اینکه توی تخفیفات قیمت بازی در ریجن ترکیه به 1$ میرسه! اگر در موردش راهنمایی خواستید پیام بدید.

لینک به ارسال
در در 1396/11/07, 06:43:44، omidharooni گفته است :

سلام 

ببخشید یه مودی برای این بازی هست که تیر تیرکمونیا بینهایت شه؟

آخرین ورژن بازی ۱.۶ رو هم دارم.

بله هست، کرکی رو پیدا کنید که ultimate ammo یا با همچین عنوانی داشته باشه...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری