رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

پست های پیشنهاد شده

داداش دمت گرم ولی کارم راه نیافتاد...اون فایلو زدم نصب هم شد ولی اتفاقی نیافتاد بیدیحمت دقیق مرحله به مرحله بگو باید جایی خاصی بریزم بعد نصبش کنم...بی زحمت بگک کرک رو هم کجا بریزم؟مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اقا من این پچو نصب کردم تو پوشه دیتا بازی کرکش رو هم ریختم همونجا حالا بایی ارور میده...یعنی کرکشو اشتباه ریختم میشه یه خورده ای راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال
مهمان

این پچ نباید تو دیتا بره باید توی محل نصب بازی بره بعد یه فایل اجرایی داره update که اجرا میکنی یه صفحه سیاه رنگ داس میاد حدود یک ساعت صبر میکنی تا پچ کنه ! بعدش کرک رو باید بریزی

ضمنن برای پچ کردن باید 20 گیگ فضای خالی داشته باشی 

لینک به ارسال

این کارو کردم ولی وقتی کرک رو میریزم هونمجا که پچ کردم کرک رو هم میریزم نمیره تو بازی هیچ اروری هم نمیده

لینک به ارسال

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه. دوستان وارهمر که حالا حالا ها کرک نمیشه چون قفل بسیار قوی داره. حالا میخواستم بازی آتیلا را بخرم. تو سی دی فروشی ها داره ولی همون اولین ورژنش هست.من آخرین ورژنی رو از این بازی می خواهم که بیشتر مد هایی که تو این انجمن برای ای بازی میذارید بهش بوخوره. حوصله ی دانلود 12 گیگ بازی هم ندارم. راستی دوستا این بازی به قشنگی و به انقلابی بودن گیم پلی شوگان میرسه؟  خوب حالا اگه میشه لینک یک فروشگاه اینترنتی رو بدید که بازی آتیلا رو با همین مشخصاتی که گفتم داشته باشه. با تشکر

لینک به ارسال

سلام دوستان 

من تو بازی که میرم  این ارور رو میده که عکسش رو واستون فرستادم ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان

ورژن بازی 1.استیم هم نصبه

Untitled.png

لینک به ارسال

کسی راهکاری برای لود شدن کند این بازی نداره ؟

توی کمپین حتی رو گرافیک کم هم مشکل داره

من ورژن 1.3 و last roman رو بازی میکنم  و کرک reload 

ویرایش شده در توسط enapel

لینک به ارسال

سلام من یه مشکل دارم اینکه این Faction های جدید (به غیر از Vikings) حالا فرق نداره Celtic ِیا Lakhmid یا white Huns هیچ کدوم Text ندارن حتی Faction ها تو  DLC  جدید مثلا  Charlemagne

یامثلا وقتی با اون faction ها که گفتم داخل campigan میرم اون قسمتی روای intro شما رو میگه هم Mute هست و Text نداره

اول فکر کردم مشکل شاید از 

local_en_shared_rome2.pack

local_en.pack

music_en_shared_rome2.pack

از یه سایت این 3 تا به حجم 1.2 گیگ دانلود کردم و paste اشون کردم ولی فایده نداشت

بعد تو فروم های خارجی که نگاه میکردم یه سری همین  مشکلات من رو داشتن و راحله درست شدنش  Disable ه Mods اعلام کرده بودن.

واسه همن من داخل بازی شدم ببینم ایا مدی هست یا نه صفحه اول بازی رو که چک کردم زده بود Modded واسه همین دنبال مد ها گشتم تو launcher ولی هیچی بیدا نکردم رفتم Mod manager Attila version 2.0  رو تو یکی از سایت ها دانلود کردم ,ولی بازم چیزی بیدا نکرد واسه همین ;فایل Save رو بیدا کردم یجا سیو کردم و هر فایلی که از اتیلا بود حذف کردم .بازی رو دوباره نصب کردم ولی هنوز همین مشکل هست و درست نشده

و اینکه DVD که بازی رو خریدم مال شرکت َArrancaR ه و بعد از نصب خودکار روی  نسخه Attila.v1.2.1.5816 با کرک  Cpy بود

من هرکاری کردم نشد خودم از بازی عکس بگیرم واسه همین یکه که تو فروم جارجی یکی رو بیدا کردم که مشکل منو داشت واسه همین ار عکس های اون استفاده میکنم البته نسخه ی اون German هست مال من English.

C631B4570DE330FF13A13A4F52F7722A83F9434D

A5841FBE38298FCC1521BA6E0E42D1CAF2CE9D1F

3DBC4D0D40D7837EC1975E4E244537990A6B8C82

لینک به ارسال

این به این دلیل هست که شما از برخی مد با ورژن پایین تر استفاده میکنید.درسته؟شما مد دارید وگرنه این بازی مرض نداره که!مد ها رو حذف کنید.

لینک به ارسال

همونطور که عرض کردم

" من داخل بازی شدم ببینم ایا مدی هست یا نه صفحه اول بازی رو که چک کردم زده بود Modded واسه همین دنبال مد ها گشتم تو launcher ولی هیچی بیدا نکردم رفتم Mod manager Attila version 2.0  رو تو یکی از سایت ها دانلود کردم ,ولی بازم چیزی بیدا نکرد واسه همین ;فایل Save رو بیدا کردم یجا سیو کردم و هر فایلی که از اتیلا بود حذف کردم .بازی رو دوباره نصب کردم ولی هنوز همین مشکل هست و درست نشده "

تو نوشته قبل من هم هست گفتم که هم جا رو چک کردم اما مدی بیدا نکردم ولی همچنان میزنه بازی شما مد داره حتی بعد از  نصب دوباره بازی.حالا اگر شما راه حلی یا جایی رو که این مد save میشن رو بگید من Delete کنم

ویرایش شده در توسط saman.y

لینک به ارسال

یه موردی دیگه که الان بهش برخوردم  این بود که داشتم patch 1.3 رو update میکردم وقتی تموم شد گفت 3 تا ارور دارید ایا میخواید در هر صورت بازی update َه ارور ها هم این 3 تا فایل بودن

local_en.pack

لینک به ارسال

آها! مشکل از نسخه فعلی تونه که وقتی این آپدیتو نصب میکنید ارور میده،در فایل local_en.pack تمامی اون نوشته هایی که شما ندارید وجود داره همش چون اگه با pack file manager بازش کنید میبینید text همه چیز رو داره کدوم نسخه دارید واسه همون رو واستون آپلود کنم،لطفا نسخه بازیتون و آدرس ایمیلتون و مشکلاتی رو که دارید  و فایل های اصلیی رو که ندارید به این ایمیل آپلود کنید و اول خودتون رو معرفی کنید!

alireza-mashayekh@hotmail.Com

لینک به ارسال

لینکشو میفرستم

در 6 دقیقه قبل، saman.y گفته است :

سلام من ایمیل فرستادم

نگران نباش لینکشو میفرستم

لینک به ارسال

آقا سامان کدوم فایل های اصلی بازی رو نداری؟اینارو بهم بگید تا یکاری بکنم واستون.

لینک به ارسال

هاها اقا دمت گرم درست شد یه دونه  ای :D

ویرایش شده در توسط saman.y

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، AmirR.N گفته است :

tiles.pack برای ورژن last roman

اگه میشه یکی از دوستان آپلود کنه

چندمیشو؟

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید ی سوال اشتم امیدوارم که جوابش رو بدونید،چند وقت پیش مود تاخت و تاز ساسانیان رو ریختم تو بعد ی مدت مود رو حذف کردم  قبلش  از طریق مود منیجر غیر فعال کردم اما درست نشد منم رفتم تو پوشه دیتا بازی مود رو حذف کردم .بعد از اینکه  حذف کردم دیگه نمیشه برم تو بازی  همش ارور میده. از اونطرف تا مود تاخت و تاز ساسانیان رو میریزم توش بازی رو میاره.لطفا کمکم کنید ببینم چجوری میشه این مشکل رو حل کنم.

ممنون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری