رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من این بازی از یکی از دوستام گرفتم اونم چند ماه پیش گرفته بودش نسخه بازی داخل دیویدی اسمش این  Total.War-Attila-Repack-www.Download.ir  کرک سی پی یو من ندره چیکار کنم اجرا بشه سی پی یو من 

intel 5500u i7

لطفا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان

داداشیای گلم من این بازی رو به صورت dvd از بیرون خریدم ورژنش هم 1.2.1.0

وقتی که میخوام وارد کمپین بشم نمیتونم و بازی دیگه اجرا نمیشه و بعد از ctrl+alt+delete اون نوشته ی not running  و close program  اینها میاد

کمکی اگه از دستتون برمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، mer گفته است :

سلام دوستان من این بازی از یکی از دوستام گرفتم اونم چند ماه پیش گرفته بودش نسخه بازی داخل دیویدی اسمش این  Total.War-Attila-Repack-www.Download.ir  کرک سی پی یو من ندره چیکار کنم اجرا بشه سی پی یو من 

intel 5500u i7

لطفا راهنمایی کنید

در 19 ساعت قبل، hamid13 گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان

داداشیای گلم من این بازی رو به صورت dvd از بیرون خریدم ورژنش هم 1.2.1.0

وقتی که میخوام وارد کمپین بشم نمیتونم و بازی دیگه اجرا نمیشه و بعد از ctrl+alt+delete اون نوشته ی not running  و close program  اینها میاد

کمکی اگه از دستتون برمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید

توی این سایت یا بگین کرک متناسب با نسخه بسازن و یا تا 1.3 آپ کنید

http://forum.bazicenter.com/thread95146/

ویرایش شده در توسط fardin77

لینک به ارسال

دوستان این چه مشکلیه که بازی هی میپره بیرون.بازی بسته یا کرش نمیشه ها فقط هی میاد بیرون . من تو همه نسخه های آتیلا به این مشکل برخوردم . چه مشکلی داره ؟

لینک به ارسال

سلام

اقا شهاب میشه لطفا یه نسخه اتیلا برای دانلود معرفی کنید که بدون دردسر اجرا بشه اگه dlc هم نداشت عیب نداره

لینک به ارسال

سلام دوستان

من نسخه اورجینال این بازی،رو دارم ولی جدیدا این پیغام خطا رو میده باید چیکار کنم

ممنون

WP_13941016_21_08_39_Pro.jpg

لینک به ارسال

سلام! دوبله ارور این میشه:

فایل های استیم شما یا ویروسی شدن یا اگه چیت چیزی نصب کردید اون باعث شده این ارورو بده! چیت غیر فعال کنید دوباره امتحان کنید.اول کامپیوترتون رو یه full scan کنید با انتی ویروستون اگه ویروی چیزی داشت حذف بشه.بعد فایل های گیم رو verify کنید.اگه مشکلتون رفع نشد یه بک اپ از بازیاتون بگیرید بعد یه دفعه استیم رو حذف و نصب کنید.

به نظر من اگه چیت چیزی فعال هست غیر فعال کنید یه full scan کنید(بعضی چیت ها چیت نیست که هیچ!ویروسم هستن) بعد restart کنید کامپیوتر رو ببنید درست شده یا نه!

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، DarkLight گفته است :
در 3 ساعت قبل، DarkLight گفته است :

فایل های استیم شما یا ویروسی شدن یا اگه چیت چیزی نصب کردید اون باعث شده این ارورو بده! چیت غیر فعال کنید دوباره امتحان کنید.اول کامپیوترتون رو یه full scan کنید با انتی ویروستون اگه ویروی چیزی داشت حذف بشه.بعد فایل های گیم رو verify کنید.اگه مشکلتون رفع نشد یه بک اپ از بازیاتون بگیرید بعد یه دفعه استیم رو حذف و نصب کنید.

به نظر من اگه چیت چیزی فعال هست غیر فعال کنید یه full scan کنید(بعضی چیت ها چیت نیست که هیچ!ویروسم هستن) بعد restart کنید کامپیوتر رو ببنید درست شده یا نه!

ممنون از،جوابتون

من تمام این کارا رو کردم فقط فول اسکن نکردم اینشالا که درست بشه چیت هم اصلا نزدم

ممنون

لینک به ارسال

سلام دوستان

من قبلا آتیلا رو بازی میکردم 

ولی از وقتی ویندوز عوض کردم با آتیلا به مشکل خوردم

اولش 1 بار اجرا شد بعدش دیگه تو همون بخش اول اجراش ( پوستر بازی ) گیر میکنه وکرش هم نمیشه 

فکر نمیکنم مشکل از درایور و برنامه های مورد نیاز باشه چون بازیه ای سنگین دیگه مثل gta v و fifa16 رو راحت اجرا میکنه 

لینک به ارسال

سلام دوستان من بازی total war attila رو گرفتم نسخه ی اول fitgirl نصب کردم اما بازی خیلی لگ و باگ داشت فکر کردم مشکل از نسخهی بازی هست رفتم و نسخه ی

Total.War.ATTILA.Age.of.Charlemagne.Campaign.Pack-RELOADED رو خریداری کردم اما متاسفانه این نسخه هم مانند نسخه ی قبل مشکل زیادی دارد یعنی باگ و لگ و افت فرم خیلی داره روی پایین ترین تنظیمات هم همین مشکلو داره لطفا راهنمایی کنید با تشکر
سیسم من 
i5 4690
gtx970
ram 8 gig 
win 10

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، parviz گفته است :

سلام دوستان من بازی total war attila رو گرفتم نسخه ی اول fitgirl نصب کردم اما بازی خیلی لگ و باگ داشت فکر کردم مشکل از نسخهی بازی هست رفتم و نسخه ی

Total.War.ATTILA.Age.of.Charlemagne.Campaign.Pack-RELOADED رو خریداری کردم اما متاسفانه این نسخه هم مانند نسخه ی قبل مشکل زیادی دارد یعنی باگ و لگ و افت فرم خیلی داره روی پایین ترین تنظیمات هم همین مشکلو داره لطفا راهنمایی کنید با تشکر
سیسم من 
i5 4690
gtx970
ram 8 gig 
win 10

فکر کنم گرافیک شما روی اینتل سویچ شده و باید موقع اجرا توی properties باید گرافیکو روی انویدیا بزنید تا بازی با اون اجرا شه.

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز از راهنمایی هات ولی نه چون وقتی روی تنظیمات گرافیکی بازی کلیک می کنم نوشته انویدیا به نظرت ویندوز رو عوض کنم ممکن مشکل حل شه؟ چون 10 هست دوستان دیگه هم اگر راهنمایی به ذهنشون میرسه لطفا ارائه بدهند با تشکر

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، parviz گفته است :

ممنون دوست عزیز از راهنمایی هات ولی نه چون وقتی روی تنظیمات گرافیکی بازی کلیک می کنم نوشته انویدیا به نظرت ویندوز رو عوض کنم ممکن مشکل حل شه؟ چون 10 هست دوستان دیگه هم اگر راهنمایی به ذهنشون میرسه لطفا ارائه بدهند با تشکر

نمیدونم والا سیستمت خوبه.شاید از ویندوزت باشه.

لینک به ارسال

من وقتی میرم کمپین یا کاستم بتل شارلمانی close the progrom میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
مهمان

درست ریختیش ؟ 

باید یه پک شارلمانی که 1 گیگ هست هم دانلود کنی علاوه بر آپدیت اونو ریختی ؟

لینک به ارسال

بازی من همه چیزش درسته فقط قسمت blood effect خراب. سربازا تو درگیری ها نامرئی میشن مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

سلام به همه

بازی attila رو خریدم 5dvd و نسخه reloded وقتی داخل بازی میرم رو لوگوی اول بازی میمونه و stop working...میپره بیرون

چندتا کرک دیگه هم ریخم ولی درست نشد حتی لوگوی اول بازیم نشون نداد..

خواهش میکنم راهنمایی کنید:bawling:

لینک به ارسال

سلام...اقا من اینو بالاخره دانلود و نصب کردم..نسخهthe last roman  هست...ولی یه مشکل اساسی دارم اونم اینه که تو بتل به شدت افت فریم دارم حتب با اینکه تنظیمات پایینه ولیدسیستمم خوبه...حالا یه راه حل یا مودی چیزی هست برا حل این مشکل؟یه چیز دیگه هم اینکه میخوام دی ال سی شارلمانی رو نصب کنم ولی بلد نیستم چطور اپدیتش کنم فایل اپدیت هم دانلود کردم ...لطفا به دوتا سوال جواب بدید با تشکر

لینک به ارسال

دوستان عزیز انجمن به خدا نابود شدم ایقد پست گذاشتم کسی توجه نکرد بابا یکی جوابمو بده بگه چطور میشه این اپدیت قبل دی ال سی و خود دی ال سی رو روی بازی نصب کرد...اون چهارتا فایل هم که خودتون تو انجمن گذاشتید دانلود کردم جان مادرتون ایندفعه دیگه جواب بدید

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Darkhammer گفته است :

دوستان عزیز انجمن به خدا نابود شدم ایقد پست گذاشتم کسی توجه نکرد بابا یکی جوابمو بده بگه چطور میشه این اپدیت قبل دی ال سی و خود دی ال سی رو روی بازی نصب کرد...اون چهارتا فایل هم که خودتون تو انجمن گذاشتید دانلود کردم جان مادرتون ایندفعه دیگه جواب بدید

محتویات هر آپدیت دارای یه فایل هستند با پسوند یا فرمت bat. اون فایل رو تو هر آپدیت اجرا کنید بعد از اتمام هر آپدیت برید سراغ اپدیت دیگه

توجه داشته باش که فضای کافی هم داشته باشی برای آپدیت ضمنا حتما با بک آپ آپدیت کن نه رو فایل های اصلی بازی چون اگه مشکلی تو آپدیت پیش بیاد دیگه باید از اول بازیو نصب کنی و آپدیت هارو از اول بری

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری