رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان. عزیزان من نرم افزار SaveParser  رو که یه نوع ادیتوره دانلود کردم. وقتی باز میکنم یه ارور میده میگه بازی نصب شده ( از روی سیو ها ) اما مسیره بازیو که کجا نصب شده پیدا نمیکنه. ... چه کنم :(  من حتی تو خود مسیر بازیم ریختمش اما باز این ارورو داد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان کرک فیکس به صفحه اول افزوده شد.

دوستان عزیز همانظور که در جریان هستید چندی پیس نسخه Repack بازی Total War™: Attila توسط download.ir منتشر شد که با مشکلات بسیاری همراه بود.

• مشکل شایع این نسخه کرش کردن در کمتر از 5 دقیقه (در محیط بتل بازی) می باشد. این مشکل تا حدی شدید و جدی است که گیم غیر قابل بازی کردن است!
  • مشکل افت فریم شدید (با وجود سیستم قوی و مخصوص گیم، این مشکل به قوت خود باقی است، این در حالی است که نسخه emperor edition بازی روم 2 که بسیار بهینه شده بود با درجه گرافیکی Ultra به روانی اجرا می شد!)
  • مشکل در اجرای برخی گزینه ها (باعث کرش شدن و بیرون رفتن از محیط بازی)

کرک همخوان با تمام cpu ها به پایان تاپیک اضافه شد.

1393/12/07

به نظرم دانلود و یا حتی خرید نسخه کپی و کرک شده این بازی در این زمان کار بسیار اشتباهی هست! یا نسخه اورجینال بازی را خرید کنید یا چند روز یا چند هفته منتظر کرک ها و آپدیت های جدید باشید.

بازی نسبت به rome 2 تغییرات فوق العاده و عالی کرده است، و به جرات می توانم بگویم بهترین و کاملترین توال وار موجود می باشد. هوش مصنوعی بازی بسیار تقویت شده و یونیت های بسیاری به فکشن ها اضافه شده است.

دوستان توجه داشته باشید، اینکه بازی کرش میکند یا افت فریم شدیدی دارد بخاطر کرک و کپی آن می باشد (این در حالی است که نسخه اورجینال بازی بسیار روان و بدون مشکل اجرا می شود)

آموزش:

اگر راهنمایی لینک زیر کافی نبود،

http://forum.download.ir/forum/main-category/%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7/1122-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-total-war-attila

مطابق مراحل زیر عمل کنید:

همه فایل های دانلود شده را انتخاب کنید. اکسترک کنید. حالا شما باید چنین صفحه ای داشته باشید:

tk1nzidxw764rwaesbyx.png

روی فایل setup کلیک کنید و مطابق بازی های معمول دیگر مراحل نصب را دنبال کنید.

پس از اتمام نصب به پوشه NODVD (که در تصویر هم مشخص است) مراجعه کنید. بر حسب نوع cpu خود (amd یا intel) مدل خود را انتخاب کنید. (برای متوجه شدن مدل cpu خود روی computer کلیک راست و properties را انتخاب نمایید)

حالا محتویات درون مدل cpu مورد نظر را درون محل نصب کپی کنید. درون پوشه تان باید چنین محتویاتی موجود باشد:

jtzn3cidgwn0s296uq5l.png

درون پوشه بازی کپی کنید و replace بزنید.

حالا نوبت اجرای steam می رسد. اگر steam را نصب نکنید و بازی را اجرا کنید در صفحه لاگین بازی، بازی خارج می شود.

معمولا نصب steam و آپدیت اون دردسر دارد و با توجه به تحریم ها می بایست از شکن استفاده کنید. حدود 100-200 مگ آپدیت هم نیاز دارید.

پس از نصب استیم ثبت نام کنید و لاگین شوید. حالا وارد محیط بازی شوید.

متاسفانه این نسخه از بازی دارای مشکلات بسیاری می باشدو بهتر است منتظر نسخه ریلودد

یکی می تونه من راهنمایی کنه نسخه اورجینال چطور می تونم تهیه کنم!!!!!

لینک به ارسال

دوستان کرک فیکس به صفحه اول افزوده شد.

دوستان عزیز همانظور که در جریان هستید چندی پیس نسخه Repack بازی Total War™: Attila توسط download.ir منتشر شد که با مشکلات بسیاری همراه بود.

• مشکل شایع این نسخه کرش کردن در کمتر از 5 دقیقه (در محیط بتل بازی) می باشد. این مشکل تا حدی شدید و جدی است که گیم غیر قابل بازی کردن است!
  • مشکل افت فریم شدید (با وجود سیستم قوی و مخصوص گیم، این مشکل به قوت خود باقی است، این در حالی است که نسخه emperor edition بازی روم 2 که بسیار بهینه شده بود با درجه گرافیکی Ultra به روانی اجرا می شد!)
  • مشکل در اجرای برخی گزینه ها (باعث کرش شدن و بیرون رفتن از محیط بازی)

کرک همخوان با تمام cpu ها به پایان تاپیک اضافه شد.

1393/12/07

به نظرم دانلود و یا حتی خرید نسخه کپی و کرک شده این بازی در این زمان کار بسیار اشتباهی هست! یا نسخه اورجینال بازی را خرید کنید یا چند روز یا چند هفته منتظر کرک ها و آپدیت های جدید باشید.

بازی نسبت به rome 2 تغییرات فوق العاده و عالی کرده است، و به جرات می توانم بگویم بهترین و کاملترین توال وار موجود می باشد. هوش مصنوعی بازی بسیار تقویت شده و یونیت های بسیاری به فکشن ها اضافه شده است.

دوستان توجه داشته باشید، اینکه بازی کرش میکند یا افت فریم شدیدی دارد بخاطر کرک و کپی آن می باشد (این در حالی است که نسخه اورجینال بازی بسیار روان و بدون مشکل اجرا می شود)

آموزش:

اگر راهنمایی لینک زیر کافی نبود،

http://forum.download.ir/forum/main-category/%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7/1122-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-total-war-attila

مطابق مراحل زیر عمل کنید:

همه فایل های دانلود شده را انتخاب کنید. اکسترک کنید. حالا شما باید چنین صفحه ای داشته باشید:

tk1nzidxw764rwaesbyx.png

روی فایل setup کلیک کنید و مطابق بازی های معمول دیگر مراحل نصب را دنبال کنید.

پس از اتمام نصب به پوشه NODVD (که در تصویر هم مشخص است) مراجعه کنید. بر حسب نوع cpu خود (amd یا intel) مدل خود را انتخاب کنید. (برای متوجه شدن مدل cpu خود روی computer کلیک راست و properties را انتخاب نمایید)

حالا محتویات درون مدل cpu مورد نظر را درون محل نصب کپی کنید. درون پوشه تان باید چنین محتویاتی موجود باشد:

jtzn3cidgwn0s296uq5l.png

درون پوشه بازی کپی کنید و replace بزنید.

حالا نوبت اجرای steam می رسد. اگر steam را نصب نکنید و بازی را اجرا کنید در صفحه لاگین بازی، بازی خارج می شود.

معمولا نصب steam و آپدیت اون دردسر دارد و با توجه به تحریم ها می بایست از شکن استفاده کنید. حدود 100-200 مگ آپدیت هم نیاز دارید.

پس از نصب استیم ثبت نام کنید و لاگین شوید. حالا وارد محیط بازی شوید.

متاسفانه این نسخه از بازی دارای مشکلات بسیاری می باشدو بهتر است منتظر نسخه ریلودد

یکی می تونه من راهنمایی کنه نسخه اورجینال چطور می تونم تهیه کنم!!!!!

توی گوگل سرچ کنید، پیشنهاد من نسخه استیم هست.

لینک به ارسال

یه سوال

چیکار کنم تو کمپین از همون اول همه نقشه استراتژیکش روشن باشه بفهمم کشورا چقدر پیشروی کردن؟

لینک به ارسال
مهمان

یه سوال

چیکار کنم تو کمپین از همون اول همه نقشه استراتژیکش روشن باشه بفهمم کشورا چقدر پیشروی کردن؟

ترینر دانلود کن این کار رو میکنه

بعد اگه بخوای این کار رو هم بکنی توی اند ترن باید یک ساعت . 46 دقیقه صبر کنی تا همه حرکاتشونو انجام بدن!

لینک به ارسال

نه نمیخوام همه کمپین روشن بشه.

فقط strategic view یا همون نقشه ای که بغل مینی مپه توی اون قلمرو همه کشورا مشخص باشه.

اگه نمیشه غیر از فرستادن مامور راه دیگه ای برا روشن کردن اون مپ نیست؟

لینک به ارسال

نه نمیخوام همه کمپین روشن بشه.

فقط strategic view یا همون نقشه ای که بغل مینی مپه توی اون قلمرو همه کشورا مشخص باشه.

اگه نمیشه غیر از فرستادن مامور راه دیگه ای برا روشن کردن اون مپ نیست؟

توی ترینر حرکت بینهایت agent هارو فعال کن توی بیست دقیقه نقشه رو زیر و رو میکنی بدون دردسر

لینک به ارسال

سلام.دوستان یه نسخه سالم از بازی که ساسانیان و روم رو داشته باشه با لینک دانلودش لطف کنید معرفی کنید.یه نسخه ای باشه که جذاب باشه و مود و ترینر راحت توش اجرا بشه.مرسی

ویرایش شده در توسط farhad010

لینک به ارسال
مهمان
در 20 دقیقه قبل، farhad010 گفته است :

سلام.دوستان یه نسخه سالم از بازی که ساسانیان و روم رو داشته باشه با لینک دانلودش لطف کنید معرفی کنید.یه نسخه ای باشه که جذاب باشه و مود و ترینر راحت توش اجرا بشه.مرسی

http://totalwarpersian.ir/topic/2323-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-total-war-attila-the-last-roman-%D8%B1%DB%8C%D9%84%D9%88%D8%AF/

لینک به ارسال

سلام.

این آپدیت empire of sands رو من دانلود کردم و روی لپ تاپم که ویندوز هشت داشت ریختم و راحت اجرا شد.

اما روی کامپیوترم که ویندوز 7 داره هرچی رو فایل داس میزنم یه ثانیه باز میشه وسریع بسته میشه.

بازی هم دیگه تو کمپین نمیره و کرش میکنه.

ولی اون گوشه هم ورژنش رو نوشته 1.4

چیکار کنم؟

لینک به ارسال
در در 1394/09/06, 00:15:58، Daniel.M0rp گفته است :

میشه آپدیت های دیگه ای رو هم روش نصب کرد مثل empire of sands ؟

لینک به ارسال
مهمان
در 19 ساعت قبل، farhad010 گفته است :

میشه آپدیت های دیگه ای رو هم روش نصب کرد مثل empire of sands ؟

بله

ابتدا از ورژن 1.3 6617 به 1.3 6708 برسونید

بعد به 1.4

اموزشش هست در انجمن

لینک به ارسال

در جواب دوست عزیز pompeii

سیستم برا آتیلا:

• Processor: Intel Core i5 second generation.
  • RAM: 4 GB.
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 560 Ti or AMD Radeon HD 5870.
  • HDD space required: 35 GB.
  • GPU memory: 2 GB.

لینک به ارسال

درود بر شما

لب تاب من این مشخصات رو روی برچسبش نوشته به نظر شما می تونم بازی رو نصب کنم ( منظورم اینه که بازی خوب کار می کنه یا نه)

cpu:  intel pentium B970.2.3 ghz

memory: 4gb

hdd: 750 gb

odd: dvd sup.mti

نظرتون چیه؟ بدرد می خوره؟

لینک به ارسال
مهمان

بسیار افت فریم خواهی داشت . سی پی یو خیلی ضعیفه برای این بازی . 

رم هم زیاد نیست 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، pompeii گفته است :

درود بر شما

لب تاب من این مشخصات رو روی برچسبش نوشته به نظر شما می تونم بازی رو نصب کنم ( منظورم اینه که بازی خوب کار می کنه یا نه)

cpu:  intel pentium B970.2.3 ghz

memory: 4gb

hdd: 750 gb

odd: dvd sup.mti

نظرتون چیه؟ بدرد می خوره؟

فک نکنم با این سیستم بتونی از بازی چیزی درک کنی.cpu خیلی ضعیفه،رم بد نیست

ویرایش شده در توسط fardin77

لینک به ارسال

درود بر همه دوستان و اساتید محترم

مدتی است که می خواهم بازی روم توتال وار 1 را روی سیستم نصب کنم اما با erorr روبرو می شوم در جریان نصب این ارور گاهی اول نصب(بیشتر) و گاهی وسط نصب کردن و گاهی هم درست اخرین لحظه ظاهر می شود و کلیه مراحل نصب را مختل می کند و از بین می برد

من این بازی رو روی سی دی ندارم بلکه از نت به صورت فشرده دانلود کردم قبلا هم چندین بار این بازی رو نصب کرده بودم و اصلا مشکلی نداشت اما از یک مدت قبل هرچی سعی می کنم این بازی رو نصب کنم نمیشه واقعا گیج شدم

از برخی دوستان مشورت گرفتم یکی میگه باید برنامه دارکت رو نصب کنی یکی میگه باید برنامه ++c رو نصب کنی در حال حاضر من احساس کردم مشکل از ویندوز 8 است برای همین رفتم یک ویندوز 7 جدید 64 بیتی نصب کردم ولی دقیقا با همون ارور روبرو شدم

عکس ارور رو می زارم لطفا راهنمایی بفرمایید...

sgyx_0.jpg

لینک به ارسال

سلام ببخشید ی سوال داشتم

من آتیلا رو نصب کردم.خواستم بازی رو اپدیت کنم تمام فایل های که برای اپدیت کردنش نیاز بود از این جا دانلود کردم و طبق چیزی که گفته بودین انجام دادم و کرک هم ریختم ولی وقتی رو بازی کلیک میکنم تا واردش بشم ارور میده.اینه ارورشsteam_api.dll

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Sultan گفته است :

سلام ببخشید ی سوال داشتم

من آتیلا رو نصب کردم.خواستم بازی رو اپدیت کنم تمام فایل های که برای اپدیت کردنش نیاز بود از این جا دانلود کردم و طبق چیزی که گفته بودین انجام دادم و کرک هم ریختم ولی وقتی رو بازی کلیک میکنم تا واردش بشم ارور میده.اینه ارورشsteam_api.dll

تا کدوم آپدیت؟؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Sultan گفته است :

بله

25 گیگ فضای خالی معمولا برا آپدیت احتیاج داره.هست؟؟قبلش اجرا میشد؟؟

ویرایش شده در توسط fardin77

لینک به ارسال

بله قبل از اینکه  اولین اپدیت رو انجام بدم اجرا می شد وقتی زدم اپدیت بشه بعد از اپدیت شدن اجرا نکرد

لینک به ارسال

برای نصب این آپدیت حداقل به 25 گیگ فضای خالی نیاز دارید و حتما آپدیت v1.3.0Build 6617 را باید نصب کرده باشید.ابتدا محتویات آپدیت را در فولدر بازی کپی کنید و سپس فایل Attila.v1.3.0.6617_to_v1.4.0.7703.Update را اجرا کنید.
در پنجره داس عدد 1 را وارد کنید و دکمه Enter را بزنید تا آپدیت بازی شروع شود.
بعد از چند دقیقه که آپدیت تمام شد, دکمه Enter را بزنید تا پنجره داس بسته شود.

دانلود آپدیت

اگه بازم نشد روش اصولی این هست که اول برنامه Quicksfv ورژن 2.36 را نصب کنید: QuickSFV Download
سپس این فایل های md5 را داخل فولدر بازی کپی کنید: Attila.md5

حالا فایل Attila.v(ورژن مربوطه).md5 را با Quicksfv باز کنید و صبر کنید تا فایل های بازی را چک کند, اگر فایل های داخل فولدر Data همگی تیک سبز رنگ خورده باشند, یعنی بازی شما ورژن 1.4 هست.

بعد از نصب آپدیتها هم میتوانید از سلامت فایلهای بازی با همین روش مطمئن شوید.

اگه تیک قرمزی بود از اون تیک ها عکس بذارید ببینیم چی به چیه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری