رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من نسخه ریپکش رو به صورت دانلودی نصب کردم الان تو دکستاپم هستش اما وقتی روش کلیک می کنم برم تو بازی لود می کنه بعد وارد بازی نمی شه لطفا کمک کنید ممنون. :( :( :( :(

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

سلام دوستان من نسخه ریپکش رو به صورت دانلودی نصب کردم الان تو دکستاپم هستش اما وقتی روش کلیک می کنم برم تو بازی لود می کنه بعد وارد بازی نمی شه لطفا کمک کنید ممنون. :( :( :( :(

لینک به ارسال

هیچی نمیاد روش کلیک می کنم وقتی هم رفتم گیم لانچر رو زدم ارور میده می گه پروگروم رو نمی تونه استارت کنه چون msvcr120.dll is missing چه کار کنم لطفا کمکم کنید  راستی ویندوزم 8.1 هست چطور بفهمم cpu من چیه لطفا؟

لینک به ارسال

علت اینکه هیچی نمیاد عدم انتخاب کرک مناسب با cpu تون هست.

برای فهمیدن cpu دو راه هست:

روی computer کلیک راست و properties را انتخاب نمایید

استفاده از برنامه CPU-Z

لینک به ارسال

اول اینکه cpu شما intel هست یعنی باید وارد پوشه intel شوید. دوم اینکه cpu شما core i3 هست. و مهمترین چیزی که نباید اشتباه کنید شماره هست، شماره cpu شما: 2330 هست. پس دنبال پوشه ای با شماره 2330 از نوع i3 در پوشه intel باشید.

در ضمن میتونید از کرک فیکس استفاده کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

انجام دادم دقیق چکار کنم لطفا چرا نمی شه :( :( :( :(

لینک به ارسال

وارد پوشه cpu مورد نظر شدید می بایست تمام محتویات رو کپی کنید و در پوشه مسیر نصب بازی کپی کنید و Copy And Replace رو کلیک کنید.

لینک به ارسال

دقیقا همین کار رو کردم هم تو مسیر نصب بازی ریختم هم از طریق اوپن فان لنکشن ریختم توش لطفا چکار کنم؟؟؟

فقط داخل پوشه نصب به جز cpu یه چیز دیگه هم هستAMD و SteamSetup هست ؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

یعنی شما با اینکه کرک cpu خودتون رو ریختید باز هم بازی اجرا نمی شود؟

استیم رو نصب کردید؟

لینک به ارسال

خدا رو شکر بازی اجرا شد ولی متاسفانه ارور جدید داد استیم رو نصب کردم روش کلیک می کنم ارور می ده5kxyimtjfckl57kc927v.png

لینک به ارسال

خدا رو شکر، حالا استیم رو دانلود کنید ولی آپدیت نکنید و اینترنت رو قطع کنید و روی بازی کلیک کنید. حالا بازی اجرا می شود.

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنونم خدا اجرتون بده خیلی متشکرم فقط بازی اجرا شد ولی تو محیط بتل بعد چند دقیقه کرش می کنه کرک فیکس رو کپی و ریپلیس میکنم دیگه اجرا نمی شه وقتی محتویات cpu رو می ریزم  درست می شه اینم بگین چه کنم لطفا؟؟؟

لینک به ارسال

شما وقتی کرک فیکس رو ریختید دیگر کاری به فایل attila.exe نداشته باشید و روی GameLauncher.exe کلیک کنید.

اگر نشد وارد پوشه launcher شوید و روی launcher.exe کلیک کنید.

لینک به ارسال

سلام  GameLauncher.exe  کجای پوشه بازی قرار داره  من روی ی launcher.exe کلید میکنم میگه بازی شما در استیم نصب نیست

لینک به ارسال

اگر کار میکند که چه بهتر...

ولی بنده منظورم GameLauncher.exe هست.

76rxfqdtrlm3vldk5vue.png

لینک به ارسال

دوستان دوتا سوال...بعد از آپدیت استیم باید لاگین کنیم یا اینترنت باید قطع باشه؟؟؟؟ با ریختن کرک فیکس مشکل کرش کردن تو بتل حل میشه؟؟؟؟

لینک به ارسال

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

دوستان دوتا سوال...بعد از آپدیت استیم باید لاگین کنیم یا اینترنت باید قطع باشه؟؟؟؟ با ریختن کرک فیکس مشکل کرش کردن تو بتل حل میشه؟؟؟؟

لینک به ارسال

آقا دم شما گرم.... مرسی از زحمات شما  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: 

ویرایش شده در توسط amirenrique

لینک به ارسال

دانلود آپدیت 1.1 آتیلا به همراه کالچر پک:

در ابتدا با عرض معذرت برای اینکه تایپیک جدا نزدم.دروغ چرا چون تو انجمن تازه واردم بلد نیستم.اگه یکی از بروبچ اینکارو بکنه اجرش با خدا.خوب بریم سراغ این پچ 1.1 گیگی که بسیاری از مشکلات بازی رو حل میکنه.کالچر پک هم 3 قوم جدید به بربر ها

اضافه میکنه.آپدیت از 3dm هست و تورنت هست ولی نگران نباشید سید اون بالاست.وباید برای دانش فلش گت یا چیزی که تورنتو دان کنه داشته باشید.

این فایل تورنتش:http://s4.picofile.com/file/8175031126/3DMGAME_Total_War_Attila_v1_1_0_Update_Fixed_Incl_Longbeards_Culture_Pack_and_Crack_sam2k8.rar.html

بعد اینکه دان شد شما باید بازی رو آپدیت کنید.راستی قبلش یادتون باشه با dlc unlocker اون تمدن وایکینگا رو باز کرده باشید بعد آپدیت رو شروع کنید.پس از اتمام باید فیکس آپدیت رو دان کنید:

http://s6.picofile.com/file/8175033668/3DM_OLD_v1_1_0_Update_Fix_sam2k8.rar.html

محتوای فیکس رو بریزید تو پوشه بازی اون فایل با پسوند بت را اجرا کنید.

پس ازین کار این کرک رو دان کنید:

http://www.mediafire.com/download/2tln51pe0dmg4q9/Attila.v1.1.0.Cr4ck.Only-DLC.UnLocked.7z

محتوای کرک رو بریزید تو پوشه و فایل CPUID.Patch.bat رو اجرا کنید تا براتون مطابق cpu شما فایل attila.dll رو بسازه.

بعدش میرید تو استیم و بازیهای غیر استیم رو باز میکنید و فایل اجرایی attilalib.exe رو انتخاب میکنید و پلی رو بزنید و خلاص.

لینک به ارسال

دانلود آپدیت 1.1 آتیلا به همراه کالچر پک:

در ابتدا با عرض معذرت برای اینکه تایپیک جدا نزدم.دروغ چرا چون تو انجمن تازه واردم بلد نیستم.اگه یکی از بروبچ اینکارو بکنه اجرش با خدا.خوب بریم سراغ این پچ 1.1 گیگی که بسیاری از مشکلات بازی رو حل میکنه.کالچر پک هم 3 قوم جدید به بربر ها

اضافه میکنه.آپدیت از 3dm هست و تورنت هست ولی نگران نباشید سید اون بالاست.وباید برای دانش فلش گت یا چیزی که تورنتو دان کنه داشته باشید.

این فایل تورنتش:http://s4.picofile.com/file/8175031126/3DMGAME_Total_War_Attila_v1_1_0_Update_Fixed_Incl_Longbeards_Culture_Pack_and_Crack_sam2k8.rar.html

بعد اینکه دان شد شما باید بازی رو آپدیت کنید.راستی قبلش یادتون باشه با dlc unlocker اون تمدن وایکینگا رو باز کرده باشید بعد آپدیت رو شروع کنید.پس از اتمام باید فیکس آپدیت رو دان کنید:

http://s6.picofile.com/file/8175033668/3DM_OLD_v1_1_0_Update_Fix_sam2k8.rar.html

محتوای فیکس رو بریزید تو پوشه بازی اون فایل با پسوند بت را اجرا کنید.

پس ازین کار این کرک رو دان کنید:

http://www.mediafire.com/download/2tln51pe0dmg4q9/Attila.v1.1.0.Cr4ck.Only-DLC.UnLocked.7z

محتوای کرک رو بریزید تو پوشه و فایل CPUID.Patch.bat رو اجرا کنید تا براتون مطابق cpu شما فایل attila.dll رو بسازه.

بعدش میرید تو استیم و بازیهای غیر استیم رو باز میکنید و فایل اجرایی attilalib.exe رو انتخاب میکنید و پلی رو بزنید و خلاص.

ویرایش شده در توسط Norton

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری