رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز همانظور که در جریان هستید چندی پیس نسخه Repack بازی Total War™: Attila توسط download.ir منتشر شد که با مشکلات بسیاری همراه بود.

• مشکل شایع این نسخه کرش کردن در کمتر از 5 دقیقه (در محیط بتل بازی) می باشد. این مشکل تا حدی شدید و جدی است که گیم غیر قابل بازی کردن است!
  • مشکل افت فریم شدید (با وجود سیستم قوی و مخصوص گیم، این مشکل به قوت خود باقی است، این در حالی است که نسخه emperor edition بازی روم 2 که بسیار بهینه شده بود با درجه گرافیکی Ultra به روانی اجرا می شد!)
  • مشکل در اجرای برخی گزینه ها (باعث کرش شدن و بیرون رفتن از محیط بازی)

کرک همخوان با تمام cpu ها به پایان تاپیک اضافه شد.

1393/12/07

به نظرم دانلود و یا حتی خرید نسخه کپی و کرک شده این بازی در این زمان کار بسیار اشتباهی هست! یا نسخه اورجینال بازی را خرید کنید یا چند روز یا چند هفته منتظر کرک ها و آپدیت های جدید باشید.

بازی نسبت به rome 2 تغییرات فوق العاده و عالی کرده است، و به جرات می توانم بگویم بهترین و کاملترین توال وار موجود می باشد. هوش مصنوعی بازی بسیار تقویت شده و یونیت های بسیاری به فکشن ها اضافه شده است.

دوستان توجه داشته باشید، اینکه بازی کرش میکند یا افت فریم شدیدی دارد بخاطر کرک و کپی آن می باشد (این در حالی است که نسخه اورجینال بازی بسیار روان و بدون مشکل اجرا می شود)

آموزش:

اگر راهنمایی لینک زیر کافی نبود،

http://forum.download.ir/forum/main-category/%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7/1122-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-total-war-attila

مطابق مراحل زیر عمل کنید:

همه فایل های دانلود شده را انتخاب کنید. اکسترک کنید. حالا شما باید چنین صفحه ای داشته باشید:

tk1nzidxw764rwaesbyx.png

روی فایل setup کلیک کنید و مطابق بازی های معمول دیگر مراحل نصب را دنبال کنید.

پس از اتمام نصب به پوشه NODVD (که در تصویر هم مشخص است) مراجعه کنید. بر حسب نوع cpu خود (amd یا intel) مدل خود را انتخاب کنید. (برای متوجه شدن مدل cpu خود روی computer کلیک راست و properties را انتخاب نمایید)

حالا محتویات درون مدل cpu مورد نظر را درون محل نصب کپی کنید. درون پوشه تان باید چنین محتویاتی موجود باشد:

jtzn3cidgwn0s296uq5l.png

درون پوشه بازی کپی کنید و replace بزنید.

حالا نوبت اجرای steam می رسد. اگر steam را نصب نکنید و بازی را اجرا کنید در صفحه لاگین بازی، بازی خارج می شود.

معمولا نصب steam و آپدیت اون دردسر دارد و با توجه به تحریم ها می بایست از شکن استفاده کنید. حدود 100-200 مگ آپدیت هم نیاز دارید.

پس از نصب استیم ثبت نام کنید و لاگین شوید. حالا وارد محیط بازی شوید.

متاسفانه این نسخه از بازی دارای مشکلات بسیاری می باشدو بهتر است منتظر نسخه ریلودد باشید.

ویرایش شده در توسط Norton

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من الان بازی رو دانلود کردم ولی نمی دونم چی کار کنم اگه میشه من رو راه نمایی کنید نسخه ی بازی من اینه Repack و از همین لینک اینجا دانلود کردم

لینک به ارسال

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

من الان بازی رو دانلود کردم ولی نمی دونم چی کار کنم اگه میشه من رو راه نمایی کنید نسخه ی بازی من اینه Repack و از همین لینک اینجا دانلود کردم

ویرایش شده در توسط Norton

لینک به ارسال

روی بازی کلیک راست کنید و روی Run as Administrator کلیک کنید. اگر نشد وارد پوشه launcher در مسیر نصب بازی شوید و روی launcher.exe کلیک کنید.

لینک به ارسال

بازم نشد من فقط کرک فیکس رو ریختم چون مناسب با سی پی یو من کرک نداشت چی کار کنم؟؟؟!!!

لینک به ارسال

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

بازم نشد من فقط کرک فیکس رو ریختم چون مناسب با سی پی یو من کرک نداشت چی کار کنم؟؟؟!!!

لینک به ارسال
مهمان

نمیدونم چرا همتون عجله دارید . دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره  :) بالاخره کرک درستشم میاد با پچ های حل مشکلاتش ! روم 2 رو یادتونه ؟ ! اصولا بازی های CA باید یه چند ماهی صبر کنی بعد بازی کنی :D چون کلی پچ میدن !

شوگان نوبرشون بود که پچ نداشت !

لینک به ارسال

فقط یک سوال من کل بازی رو پاک کنم یا فقط منتظر کرک باشم؟؟؟؟؟

کسی میدونه کی این ریلودد می خواد کرک کنه مردیم از بی بازیی

ویرایش شده در توسط masoud123

لینک به ارسال
مهمان

فقط باید صبر کنی،من که فعلا سرگرم اسکایریمم تا نسخه کامل و بدون مشکل آتیلا بیاد.

لینک به ارسال

فقط یک سوال من کل بازی رو پاک کنم یا فقط منتظر کرک باشم؟؟؟؟؟

کسی میدونه کی این ریلودد می خواد کرک کنه مردیم از بی بازیی

لینک به ارسال

دوستان کرک فیکس به صفحه اول افزوده شد.

لینک به ارسال

زیاد هم امیدوار نباشید ظاهرا ریلودد یا اسکیدرو نتونه این بازی رو کرک بکنه

این 3dm لعنتی معلوم نیست از کجا پیداش شده!

لینک به ارسال

زیاد هم امیدوار نباشید ظاهرا ریلودد یا اسکیدرو نتونه این بازی رو کرک بکنه

این 3dm لعنتی معلوم نیست از کجا پیداش شده!

لینک به ارسال

دیگه صبرم تموم شده!

نسخه ریپک رو دان می کنم

لینک به ارسال

نورتون تو خودت از کدوم نسخه استفاده کردی؟

لینک به ارسال

خرج زندگی اجازه خرید نسخه original نمیده!

چه کنیم!ایرانه دیگه

لینک به ارسال

به جرات میتونم بگم نسخه ارجینال بازی

برابر روم 2 بهینه شدس 10

لینک به ارسال

خرج زندگی اجازه خرید نسخه original نمیده!

چه کنیم!ایرانه دیگه

لینک به ارسال
مهمان

وضعیت دولار به ما اجازه خرید این چیزا رو نمیده !

من که وا میسم کرکیش بیاد .

لینک به ارسال

وضعیت دولار به ما اجازه خرید این چیزا رو نمیده !

من که وا میسم کرکیش بیاد .

لینک به ارسال

نورتون تو خودت از کدوم نسخه استفاده کردی؟

لینک به ارسال

فکر نکنم ریلودد بیاد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری