رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
Norton

مشکل در اجرای بازی atilla و آپدیت steam

پست های پیشنهاد شده

سلام، دوستان همانطور که میدانید بعد از نصب استیم، نیاز به آپدیت مجدد آن است. بدلیل سرعت زیر 1 مگ بنده ارور اتصال به اینترنت هنگام آپدیت میدهد. دوستانی که آخرین آپدیت استیم رو دارند در اینجا قرار دهند. یا راه حلی ارایه کنند!

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

سلام، دوستان همانطور که میدانید بعد از نصب استیم، نیاز به آپدیت مجدد آن است. بدلیل سرعت زیر 1 مگ بنده ارور اتصال به اینترنت هنگام آپدیت میدهد. دوستانی که آخرین آپدیت استیم رو دارند در اینجا قرار دهند. یا راه حلی ارایه کنند!

با تشکر

لینک به ارسال

سلام من بازی نسخه ریلود نصب کردم همه چی اوکی گرافیک هم آبدیت رو لانچر میزنم بازی اجرا بشه پلی میزنم میره چیزی نمیاد بالا میشه کمک کنید اگر کرک cpu i7 4500u هم دارید لینکش برام بفرستید ممنون لطفا کمک کنید

لینک به ارسال
مهمان

کرک انواع و اقسام رو دانلود کن

لینک به ارسال

دان کردم چند تا مثل

Attila.v1.1.0.Cr4ck.Only-DLC.UnLocked

آبدیت هم کردم و کرک سی پی یو زدم نشد راهی هست که بتونم اجراش کنم اخه ارور هم نمیده که بدونم چی میخواد
:blink: :blink: :blink: :blink:

لینک به ارسال

سلام نسخه بازی من 1.2 هست.من نمیتونم بازی رو اجرا کنم لطفا کمک کنید

استیمو هم آپدیت کردم ولی رو هر آیکنی که میزنی انگار نه انگار کلیک کردی هیچ اتفاقی نمیوفته

لینک به ارسال
مهمان

به نام خدا

سلام دوستان چندتا سوال داشتم ممنون می شم کمک کنید من بازی رو نصب کردم پچ وایکینگ ها که نصب شد بازی هم اومد انجام دادم ورژنم 1.0.0 هست چکار کنم بقیه سالم نصب بشه و چکار کنم استیم اپدیت بشه اخه امروز بازی رو انجام دادم ولی الان ارور اپدیت استیم میده و اینکه راهی هست که دیگه کامل خوب بشه بازیم هی اپدیت نکنم ممنون می شم کمک کنید.

لینک به ارسال

استیمو پاک کن و دوباره نصبش کن و بعدش هم آپدیتش کن یا این فایلو باز کن steam_appid و عددشو به 480 تغییر بده و ذخیرش کن

لینک به ارسال

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

سلام نسخه بازی من 1.2 هست.من نمیتونم بازی رو اجرا کنم لطفا کمک کنید

استیمو هم آپدیت کردم ولی رو هر آیکنی که میزنی انگار نه انگار کلیک کردی هیچ اتفاقی نمیوفته

کرک بازیت مشکل داره یه کرک دیگه امتحان کن البته اگر کرک ورژن 1.2 رو ریخته باشی

لینک به ارسال
مهمان

به نام خدا

سلام ممنونم دوست خوب از راهنماییت دوست خوب راهنمایی کن حداقل پچ خون بالا بیاد بدون کرش

ویرایش شده در توسط AMIR-S

لینک به ارسال

دوست عزیز برای اطلاعات بهتره یه سری به سایت بازی سنتر بزنی و نحوه ی نصبی که اونجا هست رو امتحان کنی و بعدش یه درخواست برای ساخت کرک (یا از انواع و اقسام استفاده کن )

من طبق روش اونجا رفتم و نتیجه هم داد برای فعال سازی مودها هم بهترین روش فعال سازی دستی هست که انصافا هم خوب جواب میده و میفهمی که کدوم مودها با هم سازگار نیستن

http://forum.bazicenter.com/thread95146/

لینک به ارسال
مهمان

به نام خدا

سلام دوستان مژده بالاخره اتیلا کامل و درست بدون نیاز به کرک و استیم اومد نسخه سیپو هست فقط دانلود و نصب و ریختن blood & gore و تمام اخرین اپدیت بدون مشکل و عالی رو خواهید داشت خودم دارم بازیش میکنم البته از سی دی فروش گرفتم

لینک به ارسال
یه نفر اگه امکانش هست واسم فایت Boot.pack رو که دستکاریش نکرده واسم آپلود کنه.واسه آتیلا میگم.

لینک به ارسال
مهمان

از مازندران امل شمارش اینه زنگ بزن اگه خواستی برات پست کنه شاید انجام بده

بفرما=01144259653

لینک به ارسال
مهمان

از مازندران امل شمارش اینه زنگ بزن اگه خواستی برات پست کنه شاید انجام بده

بفرما=01144259653

لینک به ارسال

ببخشید.کسی هست مشکل منو حل کنه.من وقتی واردکمپین میشم بازی ارور کلوس پروگرم میده.

لینک به ارسال

سلام.من  آپدیت v1.4 آتیلا رونصب کردم بدون هیچ مشکلی اما وقتی وارد کمپین میشم  ارورstop program رو نشون میده.اگه میشه لطفا راهنماییم کنید

لینک به ارسال

درود بر شما کاربر عزیز توتال وار

ابتدا کرک رو دانلود سپس نصب کنید،بستگی داره و باید بگید که  دقیق چه ورژن دارید.

لینک به ارسال

درود برتو نیز هم.مشکل آپدیت 1.4 حل شد.الان مشکلم آپدیت 1.5 هستش.از سایت بازی سنتر دوفایل آپدیت رو گرفتم.هردوتاش یکی بودن اما حجمشون فرق داشت.پارت اول رو نصب کردم پارت دوم به درستی نصب نشد.الان ورژن بازیم زده 1.5اما هیچ تغییری با 1.4 نکرده.

لینک به ارسال

درود بر شما کاربر عزیز توتال وار

لطفا بگید فایل هاتون چیه؟اما حدث میزنم که فایل اول اپدیت و فایل دوم فایل Charlemagne.pack باشه،که در اینصورت ابتدا اپدیت رو بریزید ولی نصب نکنید،سپس فایل دوم رو تو پوشه ی توتال وارتون بریزید،سپس اپدیت رو نصب کنید،اگر نتوستید این جا هم لینک دانلود هست میتونید اینجا فایل دوم رو دانلود کنید،یا میتونید بازی رو سفارش بدید،محصول های اینجا همگی سالم و اخرین ورژن میباشد.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوستان 

من بازی توتال وار اتیلا رو نصب کردم استیم هم آپدیت کردم بعد بازی اومد ولی فرداش گفت که باید استیم رو آپدیت کنم چیکار کنم نمیخوام دوباره 500 مگ رو دانلود کنم لطفا کمکم کنین

لینک به ارسال
در در 1395/06/08, 12:07:49، mr.jafari گفته است :

سلام.من  آپدیت v1.4 آتیلا رونصب کردم بدون هیچ مشکلی اما وقتی وارد کمپین میشم  ارورstop program رو نشون میده.اگه میشه لطفا راهنماییم کنید

وارد کمپین اصلی میشی یا dlc های دیگه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری