رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

باز سازی نبرد تاریخی نبرد حران در مود حماسه سورنا historical battle

پست های پیشنهاد شده

مهمان

Rome2_2015_02_18_19_55_49_41.jpg

این مود یکی از معدود مود هایی است که historical battle جدید به بازی اضافه میکند . نبرد حران

Battle of Carrhae

در توتال وار سنتر و جایی دیگر آموزشی جهت چگونگی اضافه کردن historical battle به بازی نیست درواقع یک مودینگ سخت طبقه بندی میشه و بعد از انتشار مود ، نحوه ساخت نبرد تاریخی را به شما آموزش میدم که بخش زیادیش شامل برنامه نویسی میشه .

نبرد حران در منطقه حران اتفاق افتاده . در تصاویر زیر مشاهده میکنید که این نبرد به بازی اضافه شده ولی هنوز کامل نیست . گروه یونیت سازی (مسئول یونیت سازان یعنی محمد و به خصوص نینجا ) به من PM بدن که چه یونیت هایی را به نبرد اضافه کنیم . نبرد بین پارتیا و روم . این نبرد شروع جنگ صد ساله ایران و روم بود بنابراین CA نباید از این نبرد تاریخ ساز چشم پوشی میکرد ولی ما اضافه میکنیم .

Rome2_2015_02_18_17_39_27_93.jpg

Rome2_2015_02_18_20_01_33_74.jpg

Rome2_2015_02_18_19_50_57_13.jpg

Rome2_2015_02_18_19_51_02_36.jpg

788px-%C5%9Eanl%C4%B1urfa_districts.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان

ممنون دوست عزیز :)

ضمنن تمام یونیت ها رو در یک پک به من بدید چون برای باز سازی نبرد باید یونیت ها رو داشته باشم تا اسم یونیت ها رو وارد فایل های نبرد کنم (اگه یونیت ها نباشه کرش میکنه ) الان من مثلا کاتافراکت پارت ها و ژنرال کراسوس رو وارد کردم کل یونیت ها رو در یک پک به من ارسال کنید .

نینجا جان وقتی اومدی به من یونیت هایی که باید باشن توی نبرد رو پ.خ کن ضمنن تعداد نفرات هر یونیت در historical battle با تعدادی که یونیت سازا تعیین میکنن فرق داره . مثلا من میتونم یونیت کاتافراکت رو وارد کنم و مثلا تعداد نفراتشم 500 تا بذارم . لطفا تعداد نفرات هر یونیت که باید باشه رو پ.خ کنید (بهتره که زیاد تر باشه تا شبیه سازی تاریخی نبرد صورت بگیره ) طبق شواهد ارتش سورنا بیشتر کماندار داشته . طبق تاریخ باید بسازیمش .

بعد از این بخش میمونه زیر نویس ها و دوبله انگلیسی توضیحات . دوبله رو بیخیال میشیم چون نیروی انسانی براش نداریم ولی بخش زیر نویس هم باید اضافه شه (مثلا در سال فلان .... ) in the year .. !

بعد هم گرافیک و نورپردازی محیطش رو خاص میکنم تا بیشتر به چهره جنگ بخوره .

بعد از یونیت و کمپین مپ ، این بخش مهم ترین بخش مود هست چرا که اصل ابهت مود سورنا ، این نبرد هست . 

لینک به ارسال
مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

ممنون دوست عزیز :)

ضمنن تمام یونیت ها رو در یک پک به من بدید چون برای باز سازی نبرد باید یونیت ها رو داشته باشم تا اسم یونیت ها رو وارد فایل های نبرد کنم (اگه یونیت ها نباشه کرش میکنه ) الان من مثلا کاتافراکت پارت ها و ژنرال کراسوس رو وارد کردم کل یونیت ها رو در یک پک به من ارسال کنید .

نینجا جان وقتی اومدی به من یونیت هایی که باید باشن توی نبرد رو پ.خ کن ضمنن تعداد نفرات هر یونیت در historical battle با تعدادی که یونیت سازا تعیین میکنن فرق داره . مثلا من میتونم یونیت کاتافراکت رو وارد کنم و مثلا تعداد نفراتشم 500 تا بذارم . لطفا تعداد نفرات هر یونیت که باید باشه رو پ.خ کنید (بهتره که زیاد تر باشه تا شبیه سازی تاریخی نبرد صورت بگیره ) طبق شواهد ارتش سورنا بیشتر کماندار داشته . طبق تاریخ باید بسازیمش .

بعد از این بخش میمونه زیر نویس ها و دوبله انگلیسی توضیحات . دوبله رو بیخیال میشیم چون نیروی انسانی براش نداریم ولی بخش زیر نویس هم باید اضافه شه (مثلا در سال فلان .... ) in the year .. !

بعد هم گرافیک و نورپردازی محیطش رو خاص میکنم تا بیشتر به چهره جنگ بخوره .

بعد از یونیت و کمپین مپ ، این بخش مهم ترین بخش مود هست چرا که اصل ابهت مود سورنا ، این نبرد هست . 

یعنی سورنا رو در یک پک قرار بدم.

لینک به ارسال
مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

یعنی سورنا رو در یک پک قرار بدم.

نه هرچی یونیت ساخته شده همراه سورنا و کراسوس . کلا هرچی یوینیه در یک پک باشه

لینک به ارسال
مهمان

نه هرچی یونیت ساخته شده همراه سورنا و کراسوس . کلا هرچی یوینیه در یک پک باشه

حالا سعی خودم رو میکنم.فقط برا کمپینگ:میخوای یه کمپینگ جدید بزن ییا اگوستوس رو تغییر بدی؟

ویرایش شده در توسط ninjassan9

لینک به ارسال
مهمان

کمپین من تصمیمی نگرفتم باید با مشارکت جمع باشه نگران کمپین نباش درستش میکنیم فوقش روی کمپین اصلی میذاریمش .

درمورد این historical battle : مثل نبرد های تاریخی خود بازی که اولش دوربین میره و توضحات رو میده ، دوربین و لاین های جدید دوربین تعریف کردم (فیلم برداری و تعریف مجدد پوزیشن دوربین ها) که اولش وارد جنگ میشی یک صحنه از بالا نشون میده و بعد دوربین ها روی تک تک یونیت ها میان . کراسوس حمله کننده هست و سورنا دفاع کننده .

نبرد تاریخی داره تکمیل میشه فقط یونیت هاش میمونه (درحال حاظر روی یونیت های پیشفرض کاتافراکت تنظیم کردم بعد یونیت ها رو جایگزین میکنم با یونیت های نهایی )

لینک به ارسال
مهمان

خب زیر نویس ها هم تکمیل شدن . دوربین و فیلم برداری ها هم تکمیل شد . وقتی هیستوریکال بتل رو اجرا کنید فیملش که اجرا میشه این بخشی از فیلم هست ( درواقع فیلم نیست به طور اسکریپت فیلمش نوشته شد یعنی مثلا فیلم با فرمت bik یا avi نیست)

Rome2_2015_02_18_19_50_57_13.jpg

Rome2_2015_02_18_19_51_02_36.jpg

لینک به ارسال
مهمان

این هم توضیحات ورود به بخش نبرد :

پک نبرد تاریخی 90 درصد تکمیل شده . 10 درصد در زمان اتمام یونیت ها کامل میشود

Rome2_2015_02_18_20_01_33_74.jpg

لینک به ارسال

جنگو این طوری درست کردی که رومی ها رو سورنا اول به جلو میکشه بعد پارتا حمله میکنند

ویرایش شده در توسط OLYMPIA005

لینک به ارسال
مهمان

کراسوس رو دارم سورنا و کل پک یونیت ها رو بدین هر موقع شد و تموم شد کل پک رو یک جا به من بدید

لینک به ارسال
مهمان

نکته خوبی گفتی . حتما میذاریمش.

لینک به ارسال
مهمان

کراسوس رو دارم سورنا و کل پک یونیت ها رو بدین هر موقع شد و تموم شد کل پک رو یک جا به من بدید

1.نه اون کراسوس باید ادیت بشه که من اینکارو کردم و یکم دیکه مونده.

2.من که نمیتونم عکسها رو ببینم(خواهشا برا منم بفرستید)

3.بهتر از کاتافراکتهای بالای 1500 قیمت دارند استفاده بشه و اسب کماندار 1060 تای تا موثر تر باشند.

4.حتما رویداد واقعی جنگ مثل تعداد نفرات ارتش ها و تداد کشته ها رو توی یه قسمت ذکر کنند تا ارزش واقعی جنگ رو بفهمند و بدانند ca چه چیز مهمی رو نساخته.

لینک به ارسال
مهمان

3.بهتر از کاتافراکتهای بالای 1500 قیمت دارند استفاده بشه و اسب کماندار 1060 تای تا موثر تر باشند.

4.حتما رویداد واقعی جنگ مثل تعداد نفرات ارتش ها و تداد کشته ها رو توی یه قسمت ذکر کنند تا ارزش واقعی جنگ رو بفهمند و بدانند ca چه چیز مهمی رو نساخته.

لینک به ارسال
مهمان

لینک به ارسال
مهمان

لینک به ارسال
مهمان

فایل پسرش هم بده من.اون کراسوس و سورنا که خیلی بد ساخته شده بودند(منظور قدرت و قیمته)

لینک به ارسال
مهمان

من داشتم میگشتم دیدم این نبرد توی فایل های پک بازی بوده دقیقا به همین اسم ولی اصلا در بازی آورده نشده حتی اسکریپت هم براش نوشته نشده فقط اسم نبرد بود و ارجاعش داده بود به اسکریپتش که فایل اسپریپتش خالی گذاشته شده بود

این واقعیتی شرم آور برای CA هست

لینک به ارسال
مهمان

نمی دونم چه مشکلی با ایران و تمدن ایران دارن؛ زورشون میاد بگن ایران در گذشته یه ابر کشور بوده.

لینک به ارسال
مهمان

نمی دونم چه مشکلی با ایران و تمدن ایران دارن؛ زورشون میاد بگن ایران در گذشته یه ابر کشور بوده.

همون خلیج فارس رو که بد درست کردن تو بازی بعد بهانه آوردن معلوم بود :) بهانشون بیخود بود که میخاستم صحرای عربستان رو کوچیک بسازن ! میتونستن بسازنش ولی تو کمپین به جای نقشه مثلا کاغذ باشه (مثل امپایر)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری