رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
SURENA

بهترین نژاد در بازی اسکایریم چه نژادیست؟

پست های پیشنهاد شده

سلام من این تاپیک رو زدم تا توش درمورد بهترین نژاد این بازی عظیم بحث کنیم و همچنین میتونید قابلیت های هر نژاد رو ذکر کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه این تاپیک در مورد بهترین فکشن از دید کاربران سایته مثلا من میگم بهترین نژاد نژاد نورده  ;) 

این تاپیک یه جور نظر سنجیه  B) 

ویرایش شده در توسط CAESAR

لینک به ارسال

من اولین با با نورد رفتم ولی حافظم خراب شد بعد اون با امپریال رفتم(وبه نظرم همین بهتره)

لینک به ارسال

بستگی داره با چه شیوه ای بخوای بازی کنی

مثلاً همین نورد - که من هم اول باهاش رفتم - اصلاً به درد دزدی و مخفی کاری های خفن نمیخوره

راستشو بگم هر نژادی برداشتم بعد یه مدت پشیمون شدم! چون همشون ویژگی های باحال و متفاوتی داشتن که دوستم تجربه اش کنم

برم زیر اقیانوس رو بگردم...

یا شب ها واضح ببینم و یواشکی بزنم توی کار تایفینگ!

یا که جادو روی من اثر نکنه

یا سم برام مشکلی پیش نیاره

یا به حیوونا بگم حمله کنن

یا مثل اورک ها راحت برم توی قلعه ها و معادنشون و بهترین زره ها رو بسازم!

در کل ته ته تهش باز هم با همون نورد رفتم چون پیش فرض روی نورد بود!!!!  :D 

لینک به ارسال
مهمان

خب هر نژاد خصوصیت ها و قابلیت های خاص خودشو داره . نمیشه گفت کی به کی برتره . ولی من نژاد خجیت ها رو دوست دارم :D گرچه با نورد بازی میکنم ولی یارانم 5 تن هستن هر کدوم از یک نژاد !

لینک به ارسال

آره با مود followers یا ultimate followers یا یک همچین اسمی بود فکر کنم، با این مود میشه یک لشکر یار بی زبون رو برداشت برد اینور اون ور!

فقط یِ اشکِلِ فنی مهندسی داره که یواشکی بهت میگم به کسی نگو!! :

توی بعضی کوئست ها باید اول همه ی یارانت رو بفرستی پی نخود سیاه (بفرستی سرِ خونه زندگی خودشون) پس آمار یارات رو همیشه داشته باش گاهی ممکنه به یکی شون بگی منتظر واستا اینجا! و یار مربوطه یک بیست سی سالی ته یک غاری ایستاده باشه و تبدیل به جلبک شده باشه ولی شما یادت نباشه :) بعد هی میزنی روی کوئست هی میگه تو باید تنها بیای!!! حالا برو خر سوار شو باقالی رو پیداش کن!!!! :P

لینک به ارسال
مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

آره با مود followers یا ultimate followers یا یک همچین اسمی بود فکر کنم، با این مود میشه یک لشکر یار بی زبون رو برداشت برد اینور اون ور!

فقط یِ اشکِلِ فنی مهندسی داره که یواشکی بهت میگم به کسی نگو!! :

توی بعضی کوئست ها باید اول همه ی یارانت رو بفرستی پی نخود سیاه (بفرستی سرِ خونه زندگی خودشون) پس آمار یارات رو همیشه داشته باش گاهی ممکنه به یکی شون بگی منتظر واستا اینجا! و یار مربوطه یک بیست سی سالی ته یک غاری ایستاده باشه و تبدیل به جلبک شده باشه ولی شما یادت نباشه :) بعد هی میزنی روی کوئست هی میگه تو باید تنها بیای!!! حالا برو خر سوار شو باقالی رو پیداش کن!!!! :P

اره همین کار رو میکنم من هر 5 تا رو در مسافر خانه ریور وود میذارم تا حال کنن هر کوییست بسته به سختیش میریم یکی رو با خودم میبرم . در جنگ ها همشونو میبرم !

یه مود هست که مخفی کاری به همراهات یاد میده ! مثلا یواشکی بهش میگی از پشت بره اونو خفه کنه و ... !

لینک به ارسال
مهمان

هرچی بوده یعنی بهترین مود ها اینجان گذاشتیم قبلا . مود خاصی سراغ دارید درخواست بدید :D

http://totalwarpersian.ir/forum/92-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%85-skyrim-mods/

لینک به ارسال

کاربر عزیز لطفا به فارسی تایپ کنید تا هم ما در خواندن با مشکل مواجه نشویم تا شما هم اخطار نگیرید

در ضمن اگر نمیتوانید به فارسی تایپ کنید حداقل در تایپ کردن انگلیسی کمی دقت کنید.برای مثال daeck نه dark

لینک به ارسال
مهمان

تو اسکایریم نژاد پرست نباشیم :D هر نژادی خوبیای خاص خودشونو داره ... من تقریبا از هر نژادی یه نوکی زدم و به نظرم برابری جنسیتی و نژادی در اسکایریم باید فراهم شه :D

لینک به ارسال

به نظرم نژاد Nord بهترین گزینست به سه دلیل:

1:شهروندان اصلی اسکایریم اند

2:در برابر سرما مقاوم اند

3:قدرت بدنی بالاتری نسبت به سایر نژاد دارند(البته همراه با اورک ها)

لینک به ارسال
بعله ببخشید غلط تایپی بود دارک الف....

نورد نژاد خوبیه اما من شخصا با دماغ کوفته ایش و غب غبش مشکل دارم....
بعد نژاد فاشیستیه کلا.......
رد گاردا هم خوبن توانایی هاشونم میتونی افزایش بدی با این ک اول بازی یسری توانایی هاشون از بقیه بیشتره skill البته ن زیر آب نفس کشیدن مارمولکا ک اونم یه اسپل هست میزنی مدت بیشتری زیر آب نفس میکشی....
هیرو خود من دارک الفه و امپایر (امپریال) با همه هم بازی کردم ....
فقط میگن ی مود هس ی نژاد جدید از نردو وارد بازی میکنه و مودی هم هس ک دورفای جونوب غربو ک تو افسانه های اسکایریم اومدن بر میگردونه و مودی هم هس ک اسنوالفای شمال غربو بر میگردونه من شخصا موفق ب دانلود این مودا نشدم و ریس مورد علاقه ی خودم امپایره....
البته ی بار ی هیرو ردگاردم درست کردم موهاشو بور کردمو چش رنگیو پوست سفید نژاد خوشگلیه برخلاف هیرو های پیشفرضش...

لینک به ارسال

ایمپریال ها کلا کارشون تجارته و از نظر جنگی در حد نورد ها و ردگارد نیستن 

جنگجو میخوای نوردو بگیر مخصوصا قدرت مقاومت در برابر سرما که خیلی در بازی نیازه چون بیشتر جادوگرا از سرما برای کشتن استفاده میکنن.

الف ها بیشتر از 30 ثانیه در برابر سرما دوام نمیارن و میمیرن البته اگه درجه ی سرماش master باشه ولی نورد ها میتونن بیش از 2 دقیقه دووم بیارن که این خودش خیلیه و همچنین نورد ها قدرت بدنی بالا تری نسبت به سایر نژاد ها دارن و بیشتر از heavy armor استفاده میکنن

لینک به ارسال
مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

ایمپریال ها کلا کارشون تجارته و از نظر جنگی در حد نورد ها و ردگارد نیستن 

جنگجو میخوای نوردو بگیر مخصوصا قدرت مقاومت در برابر سرما که خیلی در بازی نیازه چون بیشتر جادوگرا از سرما برای کشتن استفاده میکنن.

الف ها بیشتر از 30 ثانیه در برابر سرما دوام نمیارن و میمیرن البته اگه درجه ی سرماش master باشه ولی نورد ها میتونن بیش از 2 دقیقه دووم بیارن که این خودش خیلیه و همچنین نورد ها قدرت بدنی بالا تری نسبت به سایر نژاد ها دارن و بیشتر از heavy armor استفاده میکنن

همه این چیزا با یک عدد tgm حل میشود ! 

لینک به ارسال
مهمان

خوب اینم بدون چیته دیکه ! TGM یک معجون و جادو در زمان های سخت هست . در زمان های راحت ازش استفاده نمیکنیم دیگه :P 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری