رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
LORD MOHAMMAD

اجرای مود ها در روم2 بدون نیاز به مود منیجر (بسیار ساده)

پست های پیشنهاد شده

1. ابتدا مسیر زیر رو دنبال کنید

x:\Users\mohammad\AppData\Roaming\The Creative Assembly\Rome2\scripts

1. x= درایوی که روم2 رو نصب کردید

2- این فایل رو بریزید تو مسیر بالا دانلود فایل

3- اسم مود خودتون رو جایگزین اسم مود قبلی داخل فایل کنید ( پایین توضیح دادم چه جوریه)

مثلا یه مود دارید به نام abcd12  طبق تصویر زیر جایگین قبلی کنید

اسم مود قبلی رو انتخاب کنید  (مثلا اسم مود قبلی ما eas_parthian_champions هست)

vlysynmhxwxrqv4q6r7v.jpg

2- اسم مود جدید رو جایگزین قبلی کنید

au5516hk6slq6t2a5oly.jpg

فایل رو سیو کنید

---------------------------------------------------------------------

اگه دیدید بازی کرش کرد خودتون فایلو بسازید

یعنی یه فایل تکست با نام user.script ایجاد کنید

کار های گفته شده رو در فایل تکست جدیدتون انجام بدید ( دقت کنید همه ی فاصله ها و حروف باید درست باشند و کم و زیاد و... نباشند)

ویرایش شده در توسط Mohammad021.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان

این روش درستی نیست

چون اون فایلی که دانلود میکنیم با ورژن هامون فرق دارن ! مثلا ممکنه یکی ورژن 9 باشه ولی فایل ورژن 15 باشه برای همین کرش میکنه

لینک به ارسال

برای من ورژن امپرور ادیشنه میشه یه روش مناسب واسمون بزاری  ^_^ 

لینک به ارسال
مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

برای من ورژن امپرور ادیشنه میشه یه روش مناسب واسمون بزاری  ^_^ 

بقیش خوبه ولی نیازی به اون فایل نیست فقط کافیه خودشون یه فایل با نام user.script تو همون محل ایجاد کنن و به روش تو مود رو دستی فعال کنن

نیازی به اون فایل نیست

لینک به ارسال

اگه دیدید بازی کرش کرد خودتون فایلو بسازید

یعنی یه فایل تکست با نام user.script ایجاد کنید

کار های گفته شده رو در فایل تکست جدیدتون انجام بدید ( دقت کنید همه ی فاصله ها و حروف باید درست باشند و کم و زیاد و... نباشند)

لینک به ارسال

راستی وقتی روش به این سادگی هست پس چرا مود منجر رو ساختن؟؟؟ :huh: 

لینک به ارسال
مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

راستی وقتی روش به این سادگی هست پس چرا مود منجر رو ساختن؟؟؟ :huh: 

واسه لقمه گذاشتن دهن عده ای ! ما باستانیان توتال وار که با روم1 خو گرفتیم عادت کردیم هرتغییری در بازی دستکاری و صبر و دقت و زمان میخاد نه اینکه واسه هرکاری یه ابزار باشه ;) :D

لینک به ارسال
مهمان

واسه لقمه گذاشتن دهن عده ای ! ما باستانیان توتال وار که با روم1 خو گرفتیم عادت کردیم هرتغییری در بازی دستکاری و صبر و دقت و زمان میخاد نه اینکه واسه هرکاری یه ابزار باشه ;) :D

سلام

من فلیل user.script رو ساختم و اسم مد هارو هم طبق تایپیک توش  وارد کردم و اینکه فایل های مود ها رو هم توی پوشه ی data ریختم

ولی بازم تغییری نکرد

units جدید add نشد

چرا؟

ورژنم 1.0.0

و فقط آپدیت دوم روش نصب هست

لینک به ارسال
مهمان

دوست عزیز باید نسخه امپرور و آپدیت 15 رو داشته باشید هیچ مودی یعنی 99 درصد مود ها روی ورژنی که شما داری کار نمیکنه . مسیر نصب رو درست رفتی در کل مشکل ورژن داری

لینک به ارسال
مهمان

دوست عزیز باید نسخه امپرور و آپدیت 15 رو داشته باشید هیچ مودی یعنی 99 درصد مود ها روی ورژنی که شما داری کار نمیکنه . مسیر نصب رو درست رفتی در کل مشکل ورژن داری

اها پس بیخیال

وای میستم واسه آتیلا

روم 2 که بزرگترین ضده حال تاریخ توتال وار بود

خدا کنه دوباره مدیوال2 رو با کیفیت بسازن :rolleyes:

ویرایش شده در توسط daniel.mp

لینک به ارسال

بقیش خوبه ولی نیازی به اون فایل نیست فقط کافیه خودشون یه فایل با نام user.script تو همون محل ایجاد کنن و به روش تو مود رو دستی فعال کنن

نیازی به اون فایل نیست

واسه هر مود باید یه فایل جدا درست کنیم یا همه رو زیر هم تایپ کنیم؟؟؟؟

لینک به ارسال
مهمان

همه رو زیر هم تایپ کنید اخر خط باید از کاراکتر ; استفاده کنید !

لینک به ارسال

اخ گفتی شهاب یاد نحوه اجرا مود روم یک افتادم اگر یادت باشه تو سایت قبلی خودت آموزشش رو گذاشتم

اقا من امپرور مثل بنز کار میکنه

مود اهنک روم یک زدم خیلی فاز میده 

لینک به ارسال
مهمان

کدوم سایت قبلی خودم ؟ از وقتی که انجمن زدم (خرداد و تیر 90 ) هرچی بوده و هست اینجا هست . فقط سیستم نوعش عوض شد ولی تاپیک ، پست ها ، خاطرات حتی اکانت های کهنه کاران و پیغام های خصوصی کهنه همه آرشیو ان ! :P

لینک به ارسال
در در 1393/11/14, 21:52:53، Shahab گفته است :

این روش درستی نیست

چون اون فایلی که دانلود میکنیم با ورژن هامون فرق دارن ! مثلا ممکنه یکی ورژن 9 باشه ولی فایل ورژن 15 باشه برای همین کرش میکنه

سلام من مود RAISE_OF_ACHAEMENIDS_3 v رو دانلود کردم ولی چون ورژن بازی Total War Rome II Hannibal ای که دارم v1.11 هست مود نصب نمیشه.

لطفا میشه بگیدچطوری باید بازی رو آپدیت کنم که بتونم این مود رو نصب کنم؟

لینک به ارسال
مهمان
در هم اکنون، alleria70 گفته است :

سلام من مود RAISE_OF_ACHAEMENIDS_3 v رو دانلود کردم ولی چون ورژن بازی Total War Rome II Hannibal ای که دارم v1.11 هست مود نصب نمیشه.

آقا جان آپدیت هاش پیدا نمیشن!

شما یا باید بخری یا دانلود کنی.

لینک به ارسال
در در 1395/10/06, 23:56:53، alleria70 گفته است :

سلام دوست عزیز :smile:

ورژن بازی شما فاصله زیادی برای اجرای مود داره یعنی شما به 5 تا آبدیت نیاز دارید تا بتونید بازی رو اجرا کنید ایراد از شما نیست ایراد ازینه که هنوز دی ال سی اسپارتا تو بازار نیومده.....همون طور که دوستمون گفت آبدیت های روم 2 برای نسخه شما دیگه پیدا نمیشه بنابراین

پیشنهاد میکنم اگه اینترنت پرسرعت دارید به لینک زیر رفته و آخرین ورژن بازی رو دانلود کنید که حدود 20 گیگ میشه البته با گوگل کروم دانلود نکنید!:

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjHs8OD957RAhXbMVAKHbRgDyMQFggnMAI&url=http%3A%2F%2Fpcgames-download.net%2F2014%2F11%2Fpc-multi-total-war-rome-ii-emperor-edition-reloaded-mega-uploaded-turbobit%2F&usg=AFQjCNGG5c3XwUdPtGsohvGmAYn2UkWVUw&sig2=Dbg5n40euyqfrpxBaR8a2Q

ویرایش شده در توسط asadyan

لینک به ارسال

درود به همه دوستان

من آخرین ورژن روم 2 که همون امپرور ادیشن هستش رو دانلود کردم که بتونم مود  RAISE_OF_ACHAEMENIDS_3 v  رو نصب کنم اما متاسفانه مود منیجر موقع اجرا ارور unhandeld exception has occurred in your application  رو میده واسه همین روش نصب دستی رو همونطور که توضیح دادید امتحان کردم ینی مود رو در فایل دیتا ریختم و با نوت پت در مسیر C:\Users\mohammad\AppData\Roaming\The Creative Assembly\Rome2\scripts d یه پوشه ساختم و متن

mod "RAISE_OF_ACHAEMENIDS_3.pack"; رو درون پوشه نوشتم اما متاسفانه وقتی بازیو اجرا میکنم لود بازی هر چقدرم که صبر کردم تموم نمیشه ینی یه جورایی فریز میشه 

لطفا کمک کنید بدجوری دوست دارم این مود رو بازی کنم ولی مثه اینکه نمیشه :|

لینک به ارسال

درود به همه دوستان

من آخرین ورژن روم 2 که همون امپرور ادیشن هستش رو دانلود کردم که بتونم مود  RAISE_OF_ACHAEMENIDS_3 v  رو نصب کنم اما متاسفانه مود منیجر موقع اجرا ارور unhandeld exception has occurred in your application  رو میده واسه همین روش نصب دستی رو همونطور که توضیح دادید امتحان کردم ینی مود رو در فایل دیتا ریختم و با نوت پت در مسیر C:\Users\mohammad\AppData\Roaming\The Creative Assembly\Rome2\scripts d یه پوشه ساختم و متن

mod "RAISE_OF_ACHAEMENIDS_3.pack"; رو درون پوشه نوشتم اما متاسفانه وقتی بازیو اجرا میکنم لود بازی هر چقدرم که صبر کردم تموم نمیشه ینی یه جورایی فریز میشه 

لینک به ارسال

درود به همه دوستان

لینک به ارسال

درود به همه دوستان

لینک به ارسال

دوست عزیز ورژن شما 2.0 هست یا 2.2؟؟

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، alleria70 گفته است :

درود به همه دوستان

شما دی ال سی اسپارتا رو دارید؟؟ این مود نیازی به روش دستی نداره

توی دیتا بزارید و با مود منیجر اجرا کنید 

برای اینکه مطمئن شید مود رو نتها اجرا کنید ینی بدون هیچ مود دیگه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری