رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

موزیک های روم 1 برای روم 2 توتال وار

پست های پیشنهاد شده

مهمان

sad.jpg

من همیشه تاکید میکنم صدا گذاری و موسیقی متن در بازی ها از اجزای مهم موفقیت بازی محسوب میشوند . یکی از دلایل موفقیت روم 1 را هم همین موزیک های بی نقص و فوق العاده میدانم . مود سازان موفق شدند موسیقی های روم 1 را وارد روم 2 کنند و روم 2 را با همان موسیقی های جنگ ، کمپین ، ورود به جنگ ، منو و .... تجربه خواهید کرد

دانلود کنید مستقیم از مدیافایر

سازگار با سیو ها و تمامی مود ها !

قابل اجرا توسط مود منیجر

موسیقی های هر فرهنگ متفاوت هستند .

Campaign Music
Ambient:
- Autumn
- Melancholy
- Divinitus
- Lonely Strategos
- Arabic Winter
- Arabic Summer
Pre-Battle:
- Time 2 Kill

Battle Music
Deployment:
- Journey to Rome (Pt 1)
- Caesar's Nightmare
- Death Approaches
- Drums of Doom
Marching:
- Journey to Rome (Pt 2)
- Warrior March
- Enemy is Near
- Army of Drums
- Mobilize
- Soldier's Chant
Battle:
- Imperial Conflict
- Mayhem
- Melee Cafe
- Romantic Battle
Post-Battle:
- Invicta
- Barbarian Win
- Lost Souls

Miscellaneous:
Main Menu:
- Frontend1 - Rome Total War
Loading Screens:
- Frontend2 - Rome HQ
Credits:
- Forever (Rome Total War)
Faction Selection:
- Intro Barbarian
- Intro Carthage
- Intro Eastern
- Intro Egyptian
- Intro Greek
- Intro Roman Brutii
- Intro Roman Julii
- Intro Roman Scipii

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

سلام شما میدونید چجوری موزیک منوی اول بازی روم2 میشه عوض کرد

سلام . بله ولی دردسر هاش خیلی زیاده به طور خلاصه یه چیز کلی نیاز دارید .

اول شما این ابزار رو نیاز دارید : http://wiki.totalwar.com/w/Wwise_-_Audio_Modding

بعد شما پک منیجر میخواید : http://sourceforge.net/projects/packfilemanager/files/latest/download

و در قسمت آخر شما نیاز به یک آهنگ دلخواه با پسوند حتما .wav باشد

ولی مبحث اضافه کردن به روم 2 ساده نیست و بعدا وقت کنم (بعد امتحانام ) آموزش خواهم داد

لینک به ارسال

درود

ورژن خاصی نمیخواد؟

الان ورژن من 1.9 هست کار میکنه؟

لینک به ارسال
مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

درود

ورژن خاصی نمیخواد؟

الان ورژن من 1.9 هست کار میکنه؟

فقط نسخه امپرور ادیشن

خیر خودم رو 1.9 قبلا امتحان کرده بودم کار نکرد !

لینک به ارسال

شهاب تو رو خدا این و یه جای دیگه آپلود کن به این خاطر که اینترنتم پشت سرهم قطع میشه و ثانیا لینک دانلودت resume نداره (یعنی داره ولی وقتی میزنم دانلود مننجرم دانلود نمیکنه و مجبورم از اول دانلود کنم.)  برای همین تا حالا چهار یا پنچ بار زدم دانلود که به خاطر دو تا مشکل بالایی نشده دانلود کنم

ویرایش شده در توسط Arsenal

لینک به ارسال

شهاب تو رو خدا این و یه جای دیگه آپلود کن به این خاطر که اینترنتم پشت سرهم قطع میشه و ثانیا لینک دانلودت resume نداره (یعنی داره ولی وقتی میزنم دانلود مننجرم دانلود نمیکنه و مجبورم از اول دانلود کنم.)  برای همین تا حالا چهار یا پنچ بار زدم دانلود که به خاطر دو تا مشکل بالایی نشده دانلود کنم

ممنون که انجام دادی. :angry: حداقل بگو به درک که نمی تونی دان کنی :angry:

لینک به ارسال

سلام و عرض خسته نباشید به شهاب جان که واقعا زحمتاش برای کاربران و سایت قابل تقدیره  :) 

من کلا با مود منجر مشکل دارم  :( مودی نیست که بشه بدون نیاز مود منجر اجراش کرد :huh:  ؟؟؟ 

لینک به ارسال
مهمان

سلام و عرض خسته نباشید به شهاب جان که واقعا زحمتاش برای کاربران و سایت قابل تقدیره  :) 

من کلا با مود منجر مشکل دارم  :( مودی نیست که بشه بدون نیاز مود منجر اجراش کرد :huh:  ؟؟؟ 

سلام ممنون . چرا مود ها همشون بدون مود منیجر هم میشه اجراش کرد باید تو پوشه data بریزی و دستی فعالش کنی که آموزشش هست

آرسنال جان هر طور راحتین ولی من همچین چیزی نگفتم . حجم فایل خیلی زیاده و از عهده من خارج هست شرمنده

لینک به ارسال

آرسنال جان هر طور راحتین ولی من همچین چیزی نگفتم . حجم فایل خیلی زیاده و از عهده من خارج هست شرمنده

آه قربون پسر، من نگفتم که اینجوری به من گفتی منظورم اینه که حداقل جواب بده، که دادی.

ممنون واسه جواب

لینک به ارسال
بی زحمت میتوانی لینک تاپیک اموزششو بزاری من که پیدا نکردم

لینک به ارسال

بالاخره دانلودش کردم. فوق العاده بود کل خاطرات روم 1 رو برام زنده کرد. واقعا عالی بود دستت درد نکنه داداش. واسه اون بحثی هم که چند ساعت قبل کردم شرمنده ام. فقط بدون یه دونه اونم واسه تولبد انبوه برای بعد (شوخی بود به دل نگیری :P ).

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری