رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

گرافیک فوق العاده در روم 2 (بدون کاهش فریم بازی) || ساخت انجمن

پست های پیشنهاد شده

مهمان

به نام خدا

این مود بزرگ گرافیکی طراحی شده توسط بنده هست . از این مود در مود خارجی  AAW استفاده شده و . اکنون به معرفی مود ، اسکرین شات ها و تریلر ها و توضیحات میپردازم . حجم کم این مود و عدم ایجاد افت فریم(حتی یک افت فریم) ویژگی بارز این مود نسبت به سایر مود های گرافیکی هم سبک هست . بنده در این مود بسیاری از آب و هوا های بازی را ادیت کردم از برف و زمستان بگیرید تا جنگل های باران زا ، دشت ها ، کوهستان ها و کویر که هر کدام از این شرایط صبح ، ظهر ، غروب و شب دارند ..

عکس های مود رو ببینید . من سیستم نورپردازی ، رنگ ها و سایه ها رو اصلاح کردم و این مود رو عرضه کردم که در توتال وار سنتر جزء مود های برتر شناخته شد و رقیب مود بزرگ GEM با این تفاوت که GEM مودی بود که با تغییر گرافیک فریم رو کاهش میداد ولی مود من با همون فریمی که قبل از این مود بازی میکنید با این مود بازی میکنید . تا جای ممکن تغییرات رو اعمال کردم تا به صحنه های نبرد بعد بدم . حالت اصلی روم 2 ، بعد در جنگها کم بود و دوردست ها دیده نمیشد ، رنگ ها مرده بود و خیلی مشکلات داشت . من گرافیک رو اصلاح کردم در عکس ها میبینید :

Rome2_2015_02_01_16_00_22_54.jpg

Rome2_2015_02_01_15_54_54_99.jpg

Rome2_2015_02_01_15_54_12_79.jpg

Rome2_2015_02_01_15_53_03_16.jpg

Rome2_exe_DX11_20140416_212627.jpg

Rome2_exe_DX11_20140416_212250.jpg

دانلود : http://s5.picofile.com/file/8120450176/aztec_environment_v3_beta.rar.html

نحوه نصب : در پوشه data بریزید و با مود منیجر مود رو فعال کنید و وارد بازی بشید (نحوه نصب مود ها همشون همیشه و آموزشش هست)

ویژگی ها :

نورپردازی و رنگ های جدید و سایه ها ی واقعی تر

حرکت ابر ها

حرکت شدید گیاهان در مناطق گال در روزهای پرباد

آسمان جدید

و ...

من روی ورژن بعدی این مود دارم کار میکنم . یک سری فرمول هایی که CA در گرافیک روم گذاشته بود رو decode کردم و باهاش یه ابزار توسط سی شارپ ساختم که فقط فضای ذهنی که دوست داری داشته باشی رو با کد ها به نرم افزار میدی و خودش همه کاراشو میکنه .(ابزاره خودمه دیگه :P )

این سه عکس از آپدیتیه که دارم کار میکنم برای جلوگیری از اسپویل فقط سه تاشو اینجا و سنتر منتشر کردم

midday.jpg

sunset1.jpg

sunset2.jpg

rain_light.jpg

توی تاپیک این مود در سنتر خیلی ها طرفداری کردن حتی از GEM هم بهتر دونستن الان آخرین نظر کاربرا این بود :

I prefer aztecs work over gem and saying that there were a few vanilla pictures that looked better without the gem

تاپیک این مود در سنتر : http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?635639-Workshop-Aztec-s-New-Environment-and-Lighting/page55

پست این دوست هم ببینید : http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?635639-Workshop-Aztec-s-New-Environment-and-Lighting&p=13981421&viewfull=1#post13981421

اومده مود من رو با وGEM و با نسخه اصلی روم مقایسه تصویری کرده

ایرادی که به این مود گرفته شد این بود که بارندگی و برفی و مه آلود رو پوشش نداده بود . به علت کم اهمیت بودن این شرایط زیاد روش کار نکرده بودم ولی در اپدیت بعدی اینا هم پوشش داده میشه .

یکی از این تصویرای مقایسه ای که کاربرای سنتر گذاشتن این تصویرا مال من نیست (با کیفیت متوسط گرافیکه فکر کنم)

مود من رو در تصویر زیر فعال شده میبینید

0ftZche.jpg

در تصویر زیر در حالت گرافیک اصل بازی ببینید :

T4UHUSC.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی معرکه است دانلود نکنین ضرر میکنین.

لینک به ارسال

شهاب جان خیلی کارت درسته همین جا هم تو سنتر.

فقط میشه اون فایل ریپلی که توی سنتر گذاشتی این جا هم بذاری.

بعد این مود روی دی ال سی hanibal هم کار می کنه؟؟

ویرایش شده در توسط Gamer008

لینک به ارسال
مهمان

اون ریپلی ها رو باشه میذارم امشب

درمورد هنیبال نمیدونم امتحانش نکردم ولی احتمال زیاد کار میکنه

آپدیتی که میخام منتشر کنم روی هانیبال هم کار میکنه

لینک به ارسال

بلاخره این روم مشکلات برطرف شدن یا ن؟

لینک به ارسال

روی هانیبال کار میکنه .

شهاب فقط تو رنگ سفید اشکال داره .

سفیدا براقن و از دورمثلا درختا با سبز وصفد قاطین وصخره ها هم بدجوری سفیدن.

لینک به ارسال
مهمان

اون واسه HDR هست وقتی دوربین رو دور میکنی همه جا روشن تر میشه وقتی نزدیک میشی تاریک تر میشه ! اگه HDR رو غیر فعال کنم غیر طبیعی میشه وضعیت

لینک به ارسال
شهاب تا جایی که من یادمه تو یه مود ساخته بودی که تو محل نصب می‌ریختی کار میکرد اونو نداری؟

لینک به ارسال

شهاب دست مریزا مودت فوق العاده بود. من که خیلی خوشم امد :wub:

بازم ممنون. :rolleyes:

لینک به ارسال
مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

شهاب تا جایی که من یادمه تو یه مود ساخته بودی که تو محل نصب می‌ریختی کار میکرد اونو نداری؟

سروش جان اون اویال که روم 2 اومد همون پارسال تو پاییز که با هم اینجا بودیم من روی GEM اصلاحاتی میدادم (که مظورت اون هست) بعدش مستقل شدم و رفتم سراغ موتور خود بازی یعنی فایلهای پک و قسمت های مربوط به گرافیک که اصلاح و ادیت کردم و این تاپیک مربوط به اونه :D .

GEM خودش الان در کنار همین مود خیلی بازی رو از نظر بصری عالی میکنه

لینک به ارسال

روی نسخه امپرور ادیشن هم کار میدهد؟

لینک به ارسال
مهمان

صد درصد برای تمامی نسخه ها هست . (روی امپرور نیز تست شده )

لینک به ارسال

عالی بود، برای بنده که مود کار کرد و بازی هم اتفاقا روی آخرین تنظیمات گرافیکی با fps 40 تا 50 اجرا شد.

آرزو میکردم آتیلا رو هم اینطوری میتوانستم اجرا کنم ;)

ویرایش شده در توسط Norton

لینک به ارسال

سلام آقا شهاب من مود شما رو تو سنتر دیدم و خیلی خوشم اومد ثبت نام کردم تا بهتون تبریک بگم :)

ویرایش شده در توسط SamanHit

لینک به ارسال
مهمان

شهاب تغییرات این مود رو تو مود سورنا اعمال کن اگر میتونی فوقالعاده میشه

لینک به ارسال
مهمان

اگه عکس ها و ویژگی های مود سورنا رو خونده باشی میبینی که تغییرات کاملا اعمال شده با ورژن جدید که تو این مود نیست !

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری