رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

چهارمین مود ساخت این انجمن REALISM PARTHIA

پست های پیشنهاد شده

یه راهم پیدا کنید بعد هر ترن زدن یک ربع به در و دیوار نگاه نکنیم !

(البته دوستان دیگه رو میگم ... من که فعلا هیچ توتال واری روسیستم نصب ندارم و اگه بخوام نصب کنم باید از اول دانلود کنم) :(

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان

یه راهم پیدا کنید بعد هر ترن زدن یک ربع به در و دیوار نگاه نکنیم !

(البته دوستان دیگه رو میگم ... من که فعلا هیچ توتال واری روسیستم نصب ندارم و اگه بخوام نصب کنم باید از اول دانلود کنم) :(

در پچ چهارم این مشکل حل شده !

ولی الان من با پچ دوم مشکلی ندارم از نظر یک ربع در و دیوار ! چون سرعت بازی و اند ترن برای من عالیه درواقع چیزی که توتال وار میخواد یک سی پی یو قوی هست نه گرافیک قوی !

لینک به ارسال
مهمان

آپلود شد

http://uplod.ir/ht8s3lsniqgk/realism_parthia.rar.htm

نکته مهم : چنانچه مشاهده گردد سایتی بدون کسب اجازه از مدیران این جا و همچنین بدون ذکر کامل منبع این فایل را قرار دهد ، از طریق قانونی شکایتی از متخلف تنظیم خواهد شد

لینک به ارسال
مهمان

عالی شد بالاخره به آرزومون رسیدیم!

لینک به ارسال
مهمان

حالا دان کن ببین مشکلی نداره از نظر کرش و ... تا سریع فیکس بدم بیرون !

این هم نسخه بتاش بود

لینک به ارسال
[quote name='Shahab' timestamp='1381448507' post='30877']
[img]http://s3.picofile.com/file/7967053117/Screenshot4901.jpg[/img]

از نظر تاریخی سعی داشتم این مود را طوری بسازم که صحت تاریخی را ثابت کند. نقشه های تاریخی پارت هدف این مود است

جزییات و ویژگی ها :

در حال حاظر هوش مصنوعی بازی با پارت ها بسیار بهبود یافته است و بر اساس تاریخ بهینه سازی نمودم
*سلوکیه با قدرت بیشتری ارتش میسازد و تاخت و تاز میکند و در کل در صورت اعلان جنگ به یک فکشن ، اون فکشن دیگه کمتر ساخت و ساز میکنه بیشتر ارتش میسازه البته مزدور هم میسازه
*روم با قدرت بیشتری تاخت و تاز میکند(چون با فکشن پارت که میرفتم دیدم تا به سلوکیه رسیدم ، روم منقرض شده!)
*فکشن های اطراف پارت و قبیله های کوچک ایران بیشتر به فکر ذخیره بودجه برای خود هستند ، کمتر ارتش میسازند و کمتر حمله میکنند بیشتر به فکر مقاومت اند
*دیپلماسی واقعی تر(مود سوم این انجمن) مثلا اگر پولتون زیاد باشه و قدرت اول منطقه باشید (حداقل سه استانو در اختیار داشته باشید) بهترین متحد شما که به صورت یک قبیله است به شما پیشنهاد میده که تحت قدرت شما باشه
*روم و سلوکیه و یونان هیچ تمایلی به ایجاد صلح یا رابطه دوستی با شما نخواهند داشت حتی با پرداخت پول زیاد!
*قدرت های جهان :اشکانیان ، روم ، سلوکیه ، یونان ، مصر که بعد از دوران زیاد در بازی فقط این فکشنها در بازی خواهند بود و در آن موقع روم به شدت قوی خواهد بود(چون تمرکزش روی جنگ است)
*گرافیک واقعی تر(مود اول این انجمن)
*یونیت های جدید و زیبا و بهینه سازی شده برای پارت(از نظر قدرت کاتافراکت ها و تجهیزات زره و سلاح یونیت های پارت کاملا بهینه سازی شدند)
*40 یونیت در هر ارتش به جای20 تا
*30 عدد فیل در هر یونیت فیلی(!)
*هوش مصنوعی جنگ را بسیار بالا تر بردم اکنون دشمن تمایل به گروه گروه کردن یونیت هاش داره در یک جنگی که کردم دیدم که فیل هاشو با تمام قدرت به طرف نیرو های من به خصوص به دنبال ژنرال من فرستاد ، سواره نظامشو از جناحین حرکت داد و بیشتر سعی در تهاجم داشت تا دفاع(درصورتی که در کمپین من بهش حمله کردم!) .. خلاصه جنگ ها طولانی تر و سخت تر شدند ! با کمی ذکاوت میشه پیروز شد البته پیشنهاد من اینه همیشه برای جنگ های سخت یک ارتش پشتیبان در کمپین داشته باشید.
*تغییراتی در آب و هوای بازی ایجاد شده در عکس بالا در یک صحرایی جنگ شده که طوفان شن برپاست(!) لذا محیط و ... کاملا تاریخی شده !
*افزایش تعداد نفرات در هر یونیت (بسته به نوع یونیت مثلا پیاده نظام 300 نفر در هر یونیت و سواره نظام 100 تا)
*افزایش میزان فریم بازی (مود دوم ساخت این انجمن نسخه ارتقاء یافته آن) که تغییراتی در سیستم بازی ایجاد کردم که در نهایت از رم share شده استفاده کنه برای بارگذاری تکسچر طبیعتا fps خیلی میره بالا
*با انجام ماموریت های در کمپین بازی میزان پول و جایزه بیشتری دریافت میکنید (تا بشه قشنگ بازی کرد )
[size=5]*پارت ها میتوانند کنفدراسیون تشکیل بدن ! [/size]اتحاد بین قبایل هم فرهنگ ایرانی جهت نابودی دشمن !(ویژگی که فکشن گول ها یا همون آرورنی داشت)
*فکشن دوست سعی میکند ارتشش را در نزدیکی شهر های مرزی شما بذارد. این کار برای این است که تمایل دارد از شما دربرابر دشمن دفاع کند. پست بعدی را مشاهده کنید یک مصداق که کاملا گویای حقیقت این مود است
*با تسخیر ناحیه کوه دماوند ، میزان شادی مردم دو برابر از قبل بیشتر شده است
*دو قابلیت جدید به هنگام تصرف شهر ها به فکشن پارت !
....
- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---
راهنمای نصب این مود :
فایل گرافیک ورژن 1 و ورژن 2 تفاوت هایی با هم دارند میتوانید هر کدام را که دلتان خواست بر اساس تصاویر آنها موجود در انجمن های توتال وار فارسی انتخاب کنید و محتویات آن را در فولدر اصلی روم در مسیر SEGA\Total War ROME II بریزید
فایل دیتا ی این مود را در محل نصب بازی در همان فولدر فوق بریزید
فایل tools
را باز کنید و روی modmanager.exe
کلیک کرده و آن را اجرا کنید سه فایل پک شده را تیک بزنید و با کلیک بر روی آیکون بازی در دستکتاپ ویندوز وارد بازی شوید و از بازی لذت ببرید
- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---
دانلود ورژن 1.0 beta:
حجم 50 مگابایت
این نسخه بتاست احتمالا باگهایی داره که هرچه تونستم رفعش کردم ولی حتما گزارش بدید تا فیکس کنم

[size=5][color=#FF0000]نکته مهم : این مود فقط روی آپدیت دوم بازی کار میکند ! روی آپدیت سوم و چهارم کرش میکند[/color][/size]

منتشر شد !

[url="http://uplod.ir/ht8s3lsniqgk/realism_parthia.rar.htm"]دانلود realism parthia rar[/url]

[color=#ff0000]نکته مهم : چنانچه مشاهده گردد سایتی بدون کسب اجازه از مدیران این جا و همچنین بدون ذکر کامل منبع این فایل را قرار دهد ، از طریق قانونی شکایتی از متخلف تنظیم خواهد شد[/color]
[/quote]

این مود برای ورژن 1.9 کار نمیکنه؟ ایا؟

بعد لینک دانلود رو میشه اصلاح کنید

لینک به ارسال
مهمان
خیر(سوال اولت)
نمیشه(سوال دومت :D ) دلیل : جناب سروش ترابی مفقود گشته است

لینک به ارسال
ممنون دوست عزیز خیلی واقعی تر شده و فقط یک سوال
نسخه اصلی و کامل کی میاد که روی آپدیت 4 کرش نکنه :)
بعد از کلی وقت اومدیم دیدیم انجمن کاربریمون رو قبول نمی کنه :D

لینک به ارسال
[quote name='Shahab' timestamp='1406900395' post='31815']
خیر(سوال اولت)
نمیشه(سوال دومت :D ) دلیل : جناب سروش ترابی مفقود گشته است
[/quote]
اقا اگه ظروریه با پلیس بین الملل تماس میگیرم پیداش میکنم:D
شهاب اگه لینک میخای بگو تا بش بگم ببینم اپدیت میکنه ویرایش شده در توسط Mohammad.

لینک به ارسال
مهمان
نمیخام آپدیت کنه بگو بیاد اینجا باش حرف دارم ! دفه قبل خوب باهاش تا نکردم .

لینک به ارسال
اين مود به نظر من از بهترين و كاربردي ترين مودها توي بازي هست و خودمم واقعا از اين بازي چنين انتظاراتي داشتم .
اين مود روي ورژ ٢.٢ هم كار ميكنه ؟
اگه كه نميكنه نميشه چنين مودي هم براي ورژن ٢.٢ هم بسازين ؟

لینک به ارسال
مهمان

نه این مود خیلی قدیمی هست و ماه های اولیه انتشار بازی ساختیمش

لینک به ارسال

شهاب جان رو اتیلا جواب میده ؟ 

امپراطور ادیشن چی ؟ 

یا فقط رو روم 2 

لینک به ارسال
مهمان

فقط روم دو نسخه های اولیه ! نه امپرور و نه اتیلا !

لینک به ارسال

لینکش خرابه که!! :(  فایلش حذف شده :(  
میشه درستش کنین

ممنون

لینک به ارسال

سلام.

نسخه بتا رو میتونید یه جای دیگه آپلود کنید؟ ممنون میشم.

(فعالیتم فعلا کنه پس نمیتونم نسخه اصلی رو بگیرم)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری