رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

چهارمین مود ساخت این انجمن REALISM PARTHIA

پست های پیشنهاد شده

مهمان

Screenshot4901.jpg

از نظر تاریخی سعی داشتم این مود را طوری بسازم که صحت تاریخی را ثابت کند. نقشه های تاریخی پارت هدف این مود است

جزییات و ویژگی ها :

در حال حاظر هوش مصنوعی بازی با پارت ها بسیار بهبود یافته است و بر اساس تاریخ بهینه سازی نمودم

*سلوکیه با قدرت بیشتری ارتش میسازد و تاخت و تاز میکند و در کل در صورت اعلان جنگ به یک فکشن ، اون فکشن دیگه کمتر ساخت و ساز میکنه بیشتر ارتش میسازه البته مزدور هم میسازه

*روم با قدرت بیشتری تاخت و تاز میکند(چون با فکشن پارت که میرفتم دیدم تا به سلوکیه رسیدم ، روم منقرض شده!)

*فکشن های اطراف پارت و قبیله های کوچک ایران بیشتر به فکر ذخیره بودجه برای خود هستند ، کمتر ارتش میسازند و کمتر حمله میکنند بیشتر به فکر مقاومت اند

*دیپلماسی واقعی تر(مود سوم این انجمن) مثلا اگر پولتون زیاد باشه و قدرت اول منطقه باشید (حداقل سه استانو در اختیار داشته باشید) بهترین متحد شما که به صورت یک قبیله است به شما پیشنهاد میده که تحت قدرت شما باشه

*روم و سلوکیه و یونان هیچ تمایلی به ایجاد صلح یا رابطه دوستی با شما نخواهند داشت حتی با پرداخت پول زیاد!

*قدرت های جهان :اشکانیان ، روم ، سلوکیه ، یونان ، مصر که بعد از دوران زیاد در بازی فقط این فکشنها در بازی خواهند بود و در آن موقع روم به شدت قوی خواهد بود(چون تمرکزش روی جنگ است)

*گرافیک واقعی تر(مود اول این انجمن)

*یونیت های جدید و زیبا و بهینه سازی شده برای پارت(از نظر قدرت کاتافراکت ها و تجهیزات زره و سلاح یونیت های پارت کاملا بهینه سازی شدند)

*40 یونیت در هر ارتش به جای20 تا

*30 عدد فیل در هر یونیت فیلی(!)

*هوش مصنوعی جنگ را بسیار بالا تر بردم اکنون دشمن تمایل به گروه گروه کردن یونیت هاش داره در یک جنگی که کردم دیدم که فیل هاشو با تمام قدرت به طرف نیرو های من به خصوص به دنبال ژنرال من فرستاد ، سواره نظامشو از جناحین حرکت داد و بیشتر سعی در تهاجم داشت تا دفاع(درصورتی که در کمپین من بهش حمله کردم!) .. خلاصه جنگ ها طولانی تر و سخت تر شدند ! با کمی ذکاوت میشه پیروز شد البته پیشنهاد من اینه همیشه برای جنگ های سخت یک ارتش پشتیبان در کمپین داشته باشید.

*تغییراتی در آب و هوای بازی ایجاد شده در عکس بالا در یک صحرایی جنگ شده که طوفان شن برپاست(!) لذا محیط و ... کاملا تاریخی شده !

*افزایش تعداد نفرات در هر یونیت (بسته به نوع یونیت مثلا پیاده نظام 300 نفر در هر یونیت و سواره نظام 100 تا)

*افزایش میزان فریم بازی (مود دوم ساخت این انجمن نسخه ارتقاء یافته آن) که تغییراتی در سیستم بازی ایجاد کردم که در نهایت از رم share شده استفاده کنه برای بارگذاری تکسچر طبیعتا fps خیلی میره بالا

*با انجام ماموریت های در کمپین بازی میزان پول و جایزه بیشتری دریافت میکنید (تا بشه قشنگ بازی کرد )

*پارت ها میتوانند کنفدراسیون تشکیل بدن ! اتحاد بین قبایل هم فرهنگ ایرانی جهت نابودی دشمن !(ویژگی که فکشن گول ها یا همون آرورنی داشت)

*فکشن دوست سعی میکند ارتشش را در نزدیکی شهر های مرزی شما بذارد. این کار برای این است که تمایل دارد از شما دربرابر دشمن دفاع کند. پست بعدی را مشاهده کنید یک مصداق که کاملا گویای حقیقت این مود است

*با تسخیر ناحیه کوه دماوند ، میزان شادی مردم دو برابر از قبل بیشتر شده است

*دو قابلیت جدید به هنگام تصرف شهر ها به فکشن پارت !

....

- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---

راهنمای نصب این مود :

فایل گرافیک ورژن 1 و ورژن 2 تفاوت هایی با هم دارند میتوانید هر کدام را که دلتان خواست بر اساس تصاویر آنها موجود در انجمن های توتال وار فارسی انتخاب کنید و محتویات آن را در فولدر اصلی روم در مسیر SEGA\Total War ROME II بریزید

فایل دیتا ی این مود را در محل نصب بازی در همان فولدر فوق بریزید

فایل tools

را باز کنید و روی modmanager.exe

کلیک کرده و آن را اجرا کنید سه فایل پک شده را تیک بزنید و با کلیک بر روی آیکون بازی در دستکتاپ ویندوز وارد بازی شوید و از بازی لذت ببرید

- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---

دانلود ورژن 1.0 beta:

حجم 50 مگابایت

این نسخه بتاست احتمالا باگهایی داره که هرچه تونستم رفعش کردم ولی حتما گزارش بدید تا فیکس کنم

نکته مهم : این مود فقط روی آپدیت دوم بازی کار میکند ! روی آپدیت سوم و چهارم کرش میکند

منتشر شد !

دانلود realism parthia rar

نکته مهم : چنانچه مشاهده گردد سایتی بدون کسب اجازه از مدیران این جا و همچنین بدون ذکر کامل منبع این فایل را قرار دهد ، از طریق قانونی شکایتی از متخلف تنظیم خواهد شد

ویرایش شده در توسط Aztec

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان

ببینید اینقدر هوش مصنوعی عالی کردم که چی شده

گفتم که نیروهای دوست به شما در جنگ کمک خواهند کرد که این ویژگی رو اضافه کردم

نیروهای دوست به جنگ من دعوت شدند این آخرین جنگ با این فکشن بود این آخرین شهر باقی موندشونه که نابودشون کردم. این فکشن زیادی در امپراطوری من دخالت میورزید با مزدوراش و کاهن هاش! با اینکه اکثر قبایل محلی ایران تحت سلطه سلوکیه هستن با نابودیشون سلوکیه به نظر میاد ضعیف تر شده ولی با افزایش هوش مصنوعی توسط این مود ، دیدم که سلوکیه و ارمنستان دوشادوش هم شمشیر میزنن ! به شدت با هم دوست اند و یک دیوار دفاعی تشکیل داده بودن در بخش شرقی امپراطوری... در آینده با پیشروی قلمرو شما را در جریان هوش مصنوعی و امکانات این مود به صورت عکس مصداقی میگذارم

حالا عکس ها رو ببینیم:

Screenshot6472.jpg

Screenshot12334.jpg

Screenshot12566.jpg

Screenshot14130.jpg

Screenshot15569.jpg

لینک به ارسال

بابا شهاب گل کاشتی دقیقا دنبال همچین ویژگیهایی بودم :wub:

ویرایش شده در توسط hitler

لینک به ارسال
مهمان

به خاطر گل روی تو تا دو هفته دیگه نسخه اولش وارد بازار میشه :D یعنی میذارم واسه دانلود فقط برای اعضای سایت به جز افراد تازه وارد (برای جلوگیری از سوء استفاده عده ای ناشناس )

خودم الان تو کف بازی موندم خیلی بازی هیجان انگیز شده برام ! سلوکیه درخواست آتش بس داد در قبال مزدی زیاد قبول نکردم چون قدرت منطقه بودم این پیشنهاد رو کرده حالا نگاه کن بعد از چند ترن ارتششو گذاشته دم مرز هاش تا حمله کنه ! همین نیروهای دوست ارتششو گذاشته دقیقا کنار شهر مرزی من ! (سلوکیه میترسه به من نزدیک شه) در کل هوش مصنوعی چه در جنگ چه در کمپین با اصل بازی قابل قیاس نیست. من نمیدونم وقتی اینقدر میشه هوش مصنوعی رو بالا برد CA از چی میترسید که این کار رو نکرد؟ !!!!

میتونی کنفدراسیون هم تشکیل بدی دهن سلوکیه رو صاف کنی! ولی اونا خیلی قوی هستند

لینک به ارسال

شهاب انقدر دل ما رو اب نکن

دمت گرم عالیییییییییییییییی بود

لینک به ارسال
مهمان

کجاشو دیدی! این حالت برای وقتی که دشمن میخواد بهت حمله کنه هم به وجود می آد ! یعنی متحدین حدس میزنن که دشمن میخواد حمله کنه(اگه نیروهای دشمن در مرز ما باشه)سریع نیروهاشونو میارن نزدیکترین شهر به ارتش دشمن

لینک به ارسال

خیلی عالیه

یکمی هم به فکر فعالیت ما باشید

لینک به ارسال
مهمان

منظورت چیست؟ :D

خوب فعالیت کنید دیگه :P

لینک به ارسال

وااااااااااااااااا

ورولف اومده؟؟؟؟

مگه بن نبود

خوشومدی اقا پسر

:D :D :D :D ;)

لینک به ارسال
مهمان

نه بابا بن نشده فقط گروه کاربریش معمولیه

لینک به ارسال
مهمان

اسپم ندید لطفا

اینو تو چت هم میتونستی بگی

لینک به ارسال
مهمان

عالیه داداش گلم عالیییییییییییییییییییی

لینک به ارسال
مهمان

به جای اسپم سروش جان بگو چه انتظاراتی داری؟ دوست داری چه مشکلاتی از بازی حل کنم؟

در حد توان سعی میکنم هر خواسته ای دارین برآورده کنم

لینک به ارسال
مهمان

گرافیک بازی تا میتونی بالا ببر ولی کاری کن تا با همون گرافیک راحت اجرا کنه

لینک به ارسال
مهمان

اولین مود ساخت این انجمن رو ببین گرافیک چقدر بالا رفته ! همونو برای اینم میذارم

دومین مود انجمن هم برای fps حتما ببین !

همشون کار خودمه

لینک به ارسال
مهمان

موفق شدم ! همین الان با این مود رفتم سیو ده ترن قبل از نابودی روم توسط کارتاژ (باگ بازی)

دیدم در ترن های بعد روم به کشور گشایی پرداخته و قدرتش بیشتر شده و دیگه نابود نشد وسط بازی

لینک به ارسال
مهمان

کاربر فعال انجمن یعنی کسی که حد اقل دو تاپیک مفید (یا یکی) در انجمن ارسال کنه

نگران نباش :D کاربر فعال شوید و این مود را به شما هدیه میدهیم

این مود فقط روی پچ دوم بازی کار میکنه در حال حاظر

لینک به ارسال
مهمان

دستاوردی جدید :

دو قابلیت به فکشن پارت هنگام فتح شهر ها اضافه شد ! (عکس های زیر شروع دوباره بازی هستند نه امپراطوری فعلی من چون فعلا قصد نداشتم جایی رو بگیرم عکس بذارم !)

Rome2_exe_DX11_20131014_202759.jpg

Rome2_exe_DX11_20131014_202752.jpg

Rome2_exe_DX11_20131014_202748.jpg

لینک به ارسال

استاد aztec یه بار دیگه پیام بفرستی میرم خودمو آتیش میزنم

وقتی نمیتونم پیامهارو ببینم چرا میفرستی؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری