رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

دومین مود ساخت انجمن : استفاده از رم سیستم جهت افزایش FPS در Rome 2 total war

پست های پیشنهاد شده

مهمان

سلام

ما میدانیم ویندوز 7 از رم سیستم مقداریشو share میکنه با VRAM که در نهایت اگر در کنترل پنل انویدیا وارد شوید و منوی help و در نهایت system information رو بزنید بهتون میگه رم اصلی گرافیکتون (حافظه داخلی کارت گرافیک) چقدر هست = delicate video memory و همچنین مینویسه shared video memory چقدر هست که قطعا اگر رم شما بالا باشه این مقدار بالاتر هست

خیلی ها میپرسن خوب روم 2 گزینه unlimited graphics memory داره و نیاز به بیش از 2 گیگ حافظه داخلی گرافیک یعنی vram داره پس باید کارت گرافیک بخرن ولی امروز یه مودی براتون ساختم که در بازی به جای استفاده از حافظه داخلی گرافیک ، از shared graphic memory که حاصل مجموع مقداری از رم سیستم و حافظه گرافیک هست استفاده کنه لذا بارگذاری تکسچر ها بیش از پیش به شدت سریع تر میشن من خودم تست کردم قبلا یونیت ها رو که unit detail رو مدیوم بود (بقیه تنظیمات رو extreme و تیک گزینه unlimited هم فعال بود) وقتی زوم میکردی در جنگ افت فریم میداد ولی الان به میزان خیلی زیادی افت فریم کاهش یافته در کمپین مپ به هیچ وجه تصویر آهسته نمیشه کلا عالی شده

ویندوز 7 این امکان رو داره که از shared memory استفاده کنه (نه اکس پی ) البته دقت کنید اگر رمتون بیشتر از 4 گیگ باشه باید سیستم 64 بیتی بذارید ولی باز هم میتوان از رم 8 گیگ توسط یک ترفند بسیار ساده 5 ثانیه ای از 8 گیگ رم یا مقادری بالاتر در ویندوز 32 بیتی (به علت حذف محدودیت ویندوز برای استفاده از رم) استفاده کنه

حتما و حتما و حتما این مطلب رو بخونید :

/tutorials/article/5-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%B1%D9%85-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%AA/">http://totalwarpersi...برای-اجرای-بهت/

نکته مهم : باگ مهمی در ورژن 1 بازی که هست رو پیدا کردم این باگ اینطوری هست که روی هر کارت گرافیک یه جور بازی کار میکنه ! که توسط پچ اول بازی حل شد . کسی هم که بیخودی پول مصرف کنه بره سیستم ارتقا بده کاملا اشتباهی ناشیانه هست! مشکل افت فریم از بازیست نه سیستم .. البته با این مودی که ساختم افت فریم به طور چشمگیری کاهش پیدا میکنه

نحوه نصب : این بسته رو دانلود و در فولدر data در محل نصب بازی اکسترکت کنی و جایگزین فایل اصلی کنید (حتما از boot.pack بک آپ بگیرید که درصورت مشکل ، بک آپ داشته باشید)

اگر مشکلی چیزی دیدید حتما بگید رفع میکنم

فایل را چند بار تست کردم و هیچ مشکلی ندارد .

به امید آینده بهتر

نویسنده و سازنده مود: شهاب

/applications/core/interface/file/attachment.php?id=2">boot.zip

boot.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حل شد

دمت گرم داش شهاب

برا سیاهی یونیت چیکار کنم؟؟؟

میخوام عکس اپ کنم میگه فرمتتش بهش نمیخوره

لینک به ارسال

الان که میرم تو جنگ زمین فرق کرده همه رو ش انگلیسی قرقاتی نوشته این برا چبیه؟؟؟

لینک به ارسال
مهمان

برای آپلود عکس از انجمن استفاده نکن از یه آپلود سنتر دیگه استفاده کن وفقط لینکشو بذار اینجا

درمورد اون انگلیسی که گفتی بله منم دیدم البته ربطی به این مود نداره این باگ بازی هست من داشتم فایلهای پک شده بازیو چک میکردم یک گروه تکسچر دیدم که تکسچر نبودن توش انگلیسی نوشته بود این باگ بازی هست که اولین نفر در دنیا من متوجهش شدم چرا که تو یکی از تریلر های قبل انتشار بازی یکمی دقت میکردی همچین چیزی اون گوشه بود ...

لینک به ارسال

خب چیکارش کنم؟

هیچ راهی برا برطرف کردنش وجود نداره؟؟

لینک به ارسال

لینک به ارسال
مهمان

آره این باگ بازی هست

آپدیت دوم رو بریز

کرک هم حتما باید ریلودد باشه ! نسخه اسکیدرو استعمال نکن چون بیخوده ! نسخه بلک باکس هم مزخرفه

لینک به ارسال
مهمان

این مود به طور رسمی از رم شیر شده استفاده میکنه ! ولی برای اینکه توی تنظیمات بازی به نمایش در بیاد حداکثر رم شیر شده این رو دانلود کنید :

http://s4.picofile.com/file/7965611498/preferences_script.zip.html

اینجا اکسترکت کنید : C:\Users\name\AppData\Roaming\The Creative Assembly\Rome2\scripts

لینک به ارسال

aztec جان این فایل boot لینکش خرابه میشه درستش کنی؟!

لینک به ارسال
سلام
من این مود بهبود فریم بازی نمیتونم دانلود کنم لینکشو میزارید دوباره؟؟

لینک به ارسال
مهمان

<script type='text/javascript'>window.mod_pagespeed_start = Number(new Date());</script>

سلام
من این مود بهبود فریم بازی نمیتونم دانلود کنم لینکشو میزارید دوباره؟؟

سلام :)

بفرما

http://s6.picofile.com/file/8175273926/boot.zip.html

لینک به ارسال

ممنون اقا شهاب حالا میگی چطوری از این مود استفاده کنم؟

بازی تو درایو d نصب کردم :rolleyes:

لینک به ارسال
مهمان

برو تو محل نصب بازی ، فولدر data رو باز کن

این رو همون جا اکسترکتش کن با winrar . بعد یه پیغام میاد میگه میخای جایگزین فایل قبلی کنی . yes رو میزنی !

لینک به ارسال

برو تو محل نصب بازی ، فولدر data رو باز کن

این رو همون جا اکسترکتش کن با winrar . بعد یه پیغام میاد میگه میخای جایگزین فایل قبلی کنی . yes رو میزنی !

روی نسخه امپرور جواب میدهد؟

تشکر/

لینک به ارسال
سلام خدمت دوستان.
ببخشید بای من گزینه unlimited video memory غیرفعاله.ویندوزمم xp هست.قبلا فعال بود ولی اخیرا ویندوز جدید زدم اینطوری شده چیکار کنم؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری