مهمان

آموزش جامع و کامل بازی total war : Rome 2 به همراه تجربیات کاربران

322 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان.خسته نباشید.یه سوال داشتم اونم اینه که مودی هست که جنگ داخلی رو کنسل منع.پچ من امپرور هست اکه کسی مودی میشناسه ممنون میشم اینجا معرفی کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1395/05/03, 17:47:37، Kfch گفته است :
در 22 ساعت قبل، amir.trt گفته است :

کاتافراکت چی چی هه؟

کاتافراکت سواره نظام زره پوش ايرانيه که هم سربازها و هم اسبها زره پوشند و در صورت جنگ تلفاتی نمیدهند سپاه فیل ایرانی هم قدرتمنده و برای جنگهای خیلی بزرگ کاربرد داره 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 ساعت قبل، Hosseinmasoumi گفته است :

ی سوالی من با اسپارتا بازی میکنم به جز پایتخت رضایت مردم من خیلی کمه چیکار کنم از لحاظ مالی هم به مشکل برخوردم بخاطر همین مالیات رو افزاریش دادم رضایت مردم کم شده با یک کشور هم درگیری نظامی دارم

برای کشورهای فرهنگ هلني sacred grow یعنی بیشه مقدس و معبد ارس یا مرکوری رو بسازید و همینطور بین ساختمانهای شهری که با رنگ زرد نمایش داده میشوند آمفی تئاتر رو بسازید رضایتمندی عمومی افزایش چشمگیر پیدا میکنه 

Hosseinmasoumi پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1394/02/14, 22:54:09، atropat گفته است :

سلام یه سوال داشتم من دارم پچ سورنا رو بازی میکنم تا ترکیه و لیبی همه جا رو گرفتم وضعیت خیلی خوبه فقط این فساد (corruption)خیلی منفی ه همش جنگ داخلی راه میوفته تمام تکنولوژی ها رو هم گرفتم آیا ساختمونی هست که برای مقابله با این بسازم برای کم شدن فساد میگم 

دوست عزیز یه راه هست ولی یکم طولانی میشه کار ات ولی خوبه.

در ضمن باید بدون که مجددا فساد شروع میشه.

حالا شما باید ژنرال های فاسد و قدرتمند ات رو از فرماندهی مراکز مهم خلع کنی و ژنرال های جوان و وفادار به خودت رو که سعی دارن شهرت به دست بیان رو به جای منصوب کنی. ژنرال های فاسد رو یا برای کشور گشایی بفرست تا شورش نکنن یا به فرماندهی استان ها یا شهر های خیلی دور و کم درآمد و بی اهمیت بفرست.

و هی این کار رو تکرار کن.

اعتبار یادت نره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، rastarezaei@gmail.com گفته است :

برای کشورهای فرهنگ هلني sacred grow یعنی بیشه مقدس و معبد ارس یا مرکوری رو بسازید و همینطور بین ساختمانهای شهری که با رنگ زرد نمایش داده میشوند آمفی تئاتر رو بسازید رضایتمندی عمومی افزایش چشمگیر پیدا میکنه 

کاملا درسته و برای پارت ها هم بهتره جایی مثل آتشکده یا مقبره کوروش ساخته بشه و از مغ ها برای گسترش فرهنگ و دین خودت استفاده کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنونم ی سوال اول بازی که با پارت ها شروع کردم اون کسی‌که یکم توضیح میده گفتم که پارتوا علاقه زیادی به فرمانده سلوکی ندارن یعنی اگه باهاشون اعلام جنگ کنم امکان دارن سلوکیه یا اریا و بقیه متحدانشون نیروی نظامی بفرستن 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ی سوال دیگع چطور توی بتل ها ی قلعه رو بگیرم یعنی دروازه رو باز کنم بدون اینکه‌تلفات زیادی بدم؟؟خواهشا جواب بدین ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/05/17, 15:48:58، Hosseinmasoumi گفته است :

خیلی ممنونم ی سوال اول بازی که با پارت ها شروع کردم اون کسی‌که یکم توضیح میده گفتم که پارتوا علاقه زیادی به فرمانده سلوکی ندارن یعنی اگه باهاشون اعلام جنگ کنم امکان دارن سلوکیه یا اریا و بقیه متحدانشون نیروی نظامی بفرستن 

بستگی به ورژن بازیت داره اگه ورژن هانیبال باشه همه ی ساتراپهای سلوکی همون ترن اول بهش حمله میکنند ولی اگر امپرورر ادیشن باشی میتونی صبر کنی تا سلوکیه ضعیف بشه و با چند کشور متحد بشی 

در در 1395/05/19, 00:16:40، Hosseinmasoumi گفته است :

ی سوال دیگع چطور توی بتل ها ی قلعه رو بگیرم یعنی دروازه رو باز کنم بدون اینکه‌تلفات زیادی بدم؟؟خواهشا جواب بدین ممنون

بهترین راهش استفاده از منجنیق متحرک توی کارگاههایی با ایکون سه تا چاقو ساخته میشوند یک راه خراب کردن دیوار یک راه خراب کردن دروازه یک راه هم فتح دروازه از طریق بالارفتن از دیوار به کمک نردبان یک راه هم اتش زدن دروازه با پیاده نظام و کاتافراکت ابزارهای محاصره رو در حین محاصره هم میتونی بسازی قلعه رو وقتی فتح میکنی که یا سربازهای دشمن همگی بمیرند یا فرار کنند یا ویکتوری پوینت مرکز نقشه رو بگیری 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من مشکل در آمد تو فکشن کاردنج دارم چیکار کنم؟وهمچنین مشکل گرافیک رو چطور حل کنم؟

ویرایش شده در توسط elias
گرافیک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/06/16, 12:17:14، elias گفته است :

سلام من مشکل در آمد تو فکشن کاردنج دارم چیکار کنم؟وهمچنین مشکل گرافیک رو چطور حل کنم؟

برای درامد بیشتر توی شهر ها تون مزرعه کشاورزی معدن استخراج طلا بسازید و با کشورهای همسایه تجارت کنید و میزان مالیات رو میتوانید افزایش بدهید  برای گرافیک میتوانید رزولیشن بازی رو بیارید پایین ولی به نظر من بازی روم یکمی کند طراحی شده برای اینکه جنگ واقعی باید یک نصف روز طول بکشه 

ویرایش شده در توسط rastarezaei@gmail.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میخواستم بگم ب متحدینتون اعتماد نکنید چون من ی بار تمام فرمانده هامو بردم برا جنگ با یونان و رومی ها که متحدینم بودن ب شهرای پیشرفتم حمله کردن و من مجبور شدم فرمانده هامو بر گردونم که اون وقت رومی ها رو در مقابل داشتم و یونانی ها از پشت حمله میکردن و متحد شده بدند هر چند رومو یونانو گرفتم اما چون ماساجت ها خیلی بم کمک کردن نمیخوام بشون حمله کنم با اینکه با من دشمن  شدن اما ماساجت ها تقصیر من بود چون از من درخاست کمک نظامی کرده بود من رد کردم در کل بازی خیلی خیلی خوبیه ولی به متحدینتون اعتماد نکنید و فرمانده بزارید در شهر های خوبتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته اگر تو اتیلا بهم خیانت کنن تمام شهراشونو اتیش میزنم :angry:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها رمم چهار است و بازی در کمپین تیک میزنه اگر هشت کنم درست میشه ؟

یا کلا بیخیال لب تاپم بشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

میگم توی بازی چجوری باید ارتشو بازسازی کنم؟

بعد جریان این ساتراپ چیه؟

ویرایش شده در توسط gzamani

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، gzamani گفته است :

سلام.

میگم توی بازی چجوری باید ارتشو بازسازی کنم؟

بعد جریان این ساتراپ چیه؟ 

سلام.......

در روم 2 گزینه ای برای بازسازی دستی نیروها نیست.......نیروهت خودکار بازسازی و مرمت میشوند.......اما با انتخاب گزینه های میتوان این پروسه رو کوتاه کرد که اون گزینه ها در قسمت (skills) برای جنرال ها وجود دارد و نیز اگر یک قهرمان در بازی بسازید مثل ساختن جاسوس و مبلغ مذهبی و آنرا در ارتش قرار بدید نیز میتوانید مدت رو کوتاه کنید......ساتراپ یعنی استان و ساتراپ کردن در روم 2 همون (vassal) در روم 1 هست یعنی یک حکومت رو بی آنکه آنرا فتح کنی تحت الحمایه خود قرار بدی.........موفق باشید :thumbsup:

gzamani پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من بازی روم را پاک کرده و دوباره نصب کردم اما اینبار stopwrking میده چکار کنم و در ضمن حین نصب دوبار ارور داد

البته قبلا هم میداد اما فقط یک ارور و بازی اجرا میشد

ممنون میشن سریع جواب بدین 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، mamad گفته است :

سلام من بازی روم را پاک کرده و دوباره نصب کردم اما اینبار stopwrking میده چکار کنم و در ضمن حین نصب دوبار ارور داد

البته قبلا هم میداد اما فقط یک ارور و بازی اجرا میشد

ممنون میشن سریع جواب بدین 

خب معلومه ! نسخه ای که نصب میکنی خرابه و ناقص نصب میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری