مهمان

آموزش جامع و کامل بازی total war : Rome 2 به همراه تجربیات کاربران

322 پست در این موضوع قرار دارد

برای افزایش رضایت مندی مردمی معبد بسازید برای ایرانیها سه حالت داره آتشکده آرامگاه کورش و برج خاموشی من خودم آتشکده و آرامگاه کورش رو می سازم و توی مرکز استانتون هم سالن کشتی تا 20+ و کاخ حاکم تا 10+ در هر دوره محبوبیت رو بالا میبرند فرهنگ شما رو هم گسترش میدهند اگه تمام استان دست شما نیست می تونید از مغ برای تغیر فرهنگ سریعتر استفاده کنید ساختن قنات و بادگیر هم در افزایش رضایتمندی عمومی موثر بعد از بازی روم 2 آموزش خشم اسپارتا و مود سورنا رو هم می زارم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1395/04/30, 11:56:45، amir.trt گفته است :

من نمیتونم بازی رو با کیفیت خیلی عالی بازی کنم واسه همین ازتون کمک میخوام.میخوام بدونم کدوم تنظیمات تو قسمت گرافیک هستن که تاثیر زیادی تو بازی ندارن که اونا رو کم کنم تا گرافیک زیاد شه و کدوم تنظیمات تاثیر زیادی در کیفیت بازی دارن تا بتونم اونا رو زیاد کنم؟

ببخشید این برام مهمه لطفا جواب بدین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

من در یوتیوب می بینم که قسمت muilty playr. online برای اون  ها کار می کنه ولی برای من کار نمی کنه.

لطفا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، ali1382 گفته است :

سلام.

من در یوتیوب می بینم که قسمت muilty playr. online برای اون  ها کار می کنه ولی برای من کار نمی کنه.

لطفا راهنمایی کنید

برای بازی کردن در حالت مولتی پلیر باید نرم افزار تانگل رو داشته باشید اگه نداشتید گیم لانچر هم بدرد میخوره اونوقت هر بازی رو ميتونيد شبکه بازی کنید 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، SINASTAR گفته است :

اگه با پارت ها بری همه چی حله!

شما با کدوم کشور بازی میکنید آموزش اون کشور رو هم می زارم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/04/30, 11:56:45، amir.trt گفته است :

من نمیتونم بازی رو با کیفیت خیلی عالی بازی کنم واسه همین ازتون کمک میخوام.میخوام بدونم کدوم تنظیمات تو قسمت گرافیک هستن که تاثیر زیادی تو بازی ندارن که اونا رو کم کنم تا گرافیک زیاد شه و کدوم تنظیمات تاثیر زیادی در کیفیت بازی دارن تا بتونم اونا رو زیاد کنم؟

شما مشکل گرافیک ندارید رم شما پايينه بازی با گرافیک یک گيگ بالا میاد ولی با رم 8 گيگ اجرا میشه با رم 4 گيگ کند اجرا میشه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 ساعت قبل، rastarezaei@gmail.com گفته است :

شما مشکل گرافیک ندارید رم شما پايينه بازی با گرافیک یک گيگ بالا میاد ولی با رم 8 گيگ اجرا میشه با رم 4 گيگ کند اجرا میشه 

یعنی الان من اگه تنظیمات گرافیکی رو روی ماکس بذارم مشکلی پیش نمیاد؟cpu هم ضعیفه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یه سوالی؟خیلی ظول میکشه که اند ترن بگذره.حوصله ادم سر میره.راهی برای حل این مشکل هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 دقیقه قبل، Kfch گفته است :

دوستان یه سوالی؟خیلی ظول میکشه که اند ترن بگذره.حوصله ادم سر میره.راهی برای حل این مشکل هست؟

فکر نکنم راهی داشته باشه باید صبر کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یه سوال دیگه میخاستم بدونم چجوری باید ساتراپ کرد؟من هرکاری میکنم ساتراپ نمشن.قبول نمیکنن.باید حتما قلمروشونو بگیرم.راه خاصی داره؟هرچی راجب ساتراب میدونین بگین لطفا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، Kfch گفته است :

برای سریعتر گذشتن اند ترن باید کلید اسپيس رو فشار بدید باسرعت چند برابر میگذره هر بار هم که بازی رو لود میکنید باید کلید اسپيس رو فشار بدید جزئیات گرافیک خیلی روی سرعت بازی تاثیری نداره 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 ساعت قبل، Kfch گفته است :

دوستان یه سوال دیگه میخاستم بدونم چجوری باید ساتراپ کرد؟من هرکاری میکنم ساتراپ نمشن.قبول نمیکنن.باید حتما قلمروشونو بگیرم.راه خاصی داره؟هرچی راجب ساتراب میدونین بگین لطفا

برای ساتراپ کردن باید با اون کشور وارد جنگ بشید بعد اگر دشمن از شما خیلی ضعیف تر باشه خودش درخواست میده ساتراپ شما بشه اگر ضعیف تر از شما بود چند. شهرشونو بگیرید تا قبول کنند ساتراپ شما بشوند ولی نگه داری از ساتراپ هم خیلی مهمه نصف درآمد خودشونو به شما میدهند و دیپلوماسی اونها رو شما وضع میکنید در عوض شما ازشون محافظت میکنید 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، rastarezaei@gmail.com گفته است :

برای سریعتر گذشتن اند ترن باید کلید اسپيس رو فشار بدید باسرعت چند برابر میگذره هر بار هم که بازی رو لود میکنید باید کلید اسپيس رو فشار بدید جزئیات گرافیک خیلی روی سرعت بازی تاثیری نداره 

حداقل رو گرافیک خود بازی که تاثیر داره؟و کامپیوترو رو فشار نمیندازه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من حدودا نصف نقشرو گرفتم الان که بیشتره بازی گذشته درجه دیپلاماسیم خیلی پایین اومده و غیر قابل اعتماد شدم به خاطر اینکه پیمانمو با بعضیا شکستمو باهاشون جنگ کردم الان که غیر قابل اعتماد شدم تو دیپلماسی کسی پیمانی ازم قبول نمیکنه یا بعضی از کشورا خود به خود بهم اعلام جنگ میکنند یا همپیمانای قبلیم پیمانمونو دارن بهم میزنند میخواستم ببینم کسی راهی بلده که بازم درجه دیپلماسیم سبز بشه و بهتر بشه یعنی فقط اگه مدت نجنگم خوب میشه؟اگه راهای دیگه ای هست لطفا بگین ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من حدودا نصف نقشرو گرفتم الان که بیشتره بازی گذشته درجه دیپلاماسیم خیلی پایین اومده و غیر قابل اعتماد شدم به خاطر اینکه پیمانمو با بعضیا شکستمو باهاشون جنگ کردم الان که غیر قابل اعتماد شدم تو دیپلماسی کسی پیمانی ازم قبول نمیکنه یا بعضی از کشورا خود به خود بهم اعلام جنگ میکنند یا همپیمانای قبلیم پیمانمونو دارن بهم میزنند میخواستم ببینم کسی راهی بلده که بازم درجه دیپلماسیم سبز بشه و بهتر بشه یعنی فقط اگه مدت نجنگم خوب میشه؟اگه راهای دیگه ای هست لطفا بگین ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام میخواستم بدونم راهی برای اینکه دیپلماسی قرمز به حالت سبز برگرده به جز اینکه یه مدت نجنگیم راه های دیگه ای هم هست تا بازم سبز بشه ؟ممنون

ویرایش شده در توسط Xerxes1990
حذف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Xerxes1990 گفته است :

سلام میخواستم بدونم راهی برای اینکه دیپلماسی قرمز به حالت سبز برگرده به جز اینکه یه مدت نجنگیم راه های دیگه ای هم هست تا بازم سبز بشه ؟ممنون

تا اونجایی که من میدونم یکیش پول دادن بهشونه و جنگ کردن با دشمن اون فکشنی که میخوای روابطش بهتر شه بعضی وقتا خود به خود هم کم میشه اول ببین اون فکشنی که میخوای رابططو باهاش درست کنی دشمناش کیا هستن بعد با دشمناش مخالفت کن 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/05/03, 17:47:37، Kfch گفته است :
در در 1395/05/09, 09:19:47، Xerxes1990 گفته است :

اول باید با کشور مورد نظر تجارت کنید trade right بعد قراردار عدم حمله ببندید none aggressive pact بعدش دیگه خود بخود روابطتون سبز میشه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/05/09, 11:00:30، amir.trt گفته است :

media وmedia atropatene چه فرقی با هم دارن؟

Media atropatene یعنی آذربایجان و کردستان ایران media یعنی کردستان عراق می تونید باهاشون دوست بشید یا دشمن باشید 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/04/29, 16:56:55، rastarezaei@gmail.com گفته است :

من روز سوم تا 203 ترن بازی کردم برای حمله به اسپارت اول با جزیره های همسایه های یونان متحد شدم تا بتونم بهانه برای جنگ بايونان رو پیدا کنم وقتی یک متحد از شما درخواست جنگ میکنه و شما قبول کنید هم پیمانان دفاعی کشوری که به آنها حمله میکنید فعال نمی شوند با یک لژیون دریایی آتن را به راحتی تصرف کردم و با سپاه فیلم از شهر تروا مقدونیه رو دور زدم و از راه آتن شهر لاريسا رو هم فتح کردم اتنيها سعی کردند به ترکیه حمله کنند و چند شهر ما رو فتح کردند  ولی یک لژیون کاتافراکت من که در سوریه بود اتنيها رو شکست داد و شهر هامون و پس گرفت  اسپارتيها چند بار خواستند به آتن حمله کنند ولی با فیل سوارهام اول از دور بشون تیر معمولی زدم همزمان حالت جنگ با شمشیر و تیر و کمان را فعال کردم همزمان با تیر اندازی فیلها از روی سربازهای فالانکس اسپارتي و آتنی رد ميشوند و حمله من بعد از این که اسپارت ضعیف شد صورت میگیرد یک اصطبل کاتافراکت در سوریه شهر انتيوچ و یک اصطبل فیل و کاتافراکت هم در یونان ساخته ام که از آنجا سربازهامو راحت تر تهیه کنم  بعد از اون با دو لژیون یکی فیل سوار و یکی کاتافراکت باکتریها که به امپراتوری پارس حمله کرده بودند شکست کامل دادم دیگه در شرق هیچ قدرت خاصی وجود نداره بعد لژیون هامو مرخص کردم و همه ی فرمانده هام سیاست مدار شدند 

تو خیلی حرفه ای هستی استراتژی هات عالین به ما هم یاد بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خخخخخخخخخخخخخخ.میگم در اخرین اخبارتون از پیشروی هاتون،لژیون رو از کجا همراه با فیل و کاتافراکت اوردین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ی سوالی من با اسپارتا بازی میکنم به جز پایتخت رضایت مردم من خیلی کمه چیکار کنم از لحاظ مالی هم به مشکل برخوردم بخاطر همین مالیات رو افزاریش دادم رضایت مردم کم شده با یک کشور هم درگیری نظامی دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری