رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

آموزش جامع و کامل بازی total war : Rome 2 به همراه تجربیات کاربران

پست های پیشنهاد شده

در 1 دقیقه قبل، Alireza Mashayekh گفته است :

Rome :روم

Arverni:آرورنی

Macedon:مقدونیه

Athens:آتن

Sparta:اسپارت ها

Carthage:کاتاژ

Syracuse: سیراکیوز

Parthia:پارت ها

boii:بویی ها

Iceni:مردمان بریتانیا

و..!!!

سلوکیه کیه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به کسانی که بر محدوده سوریه ، عراق ، و اطرافش حکومت می کردند سلوکیه می گفتند که  از جانشینان اسکندر هستند

لینک به ارسال

اقا لطفا جواب بدید

فرمانده های خاندان خودم بصورت اتوماتیک ازدواج می کنند؟ پس چطور تو توضیحات جای skills فرمانده نوشته باید برای ازدواج با فکشن های دیگر ارتباط داشته باشید.

و اینکه بهترین روند تکنولوژیک چیه؟ من اون گزینه اسب رو همینطوری انتخاب میکنم ولی نهایتا  بهم اسب سوار کاتافریک میده. نمیشه این اسب سوارها رو زودتر بدست آورد؟

لینک به ارسال

ژنرالهای خودی اتوماتیک ازدواج میکنند فقط یه گزینه داره divorce یعنی طلاق که می تونید طلاق بگیرید ازدواج دیپلوماتیک نداریم چون شاهزاده نداریم 

لینک به ارسال

تکنولوژی شش تا شاخه داره شاخه اول مربوط به پیاده نظام شاخه دوم مربوط به سواره نظام شاخه سوم مربوط به منجنیق و باليستا سه شاخه دوم تکنولوژی اولی اقتصادی دومی فلسفه که به رضایت عمومی و هزینه ها بستگی داره و سومی ساختمانها که ساختمانهای خاصی را میتوانید بسازید سعی کنید اول تکنولوژی های نظامی را به حد قابل قبولی برسانید بعد اقتصاد و فلسفه بنا به نیاز خودتان انتخاب کنید 

ویرایش شده در توسط rastarezaei@gmail.com

لینک به ارسال

هر کشور در بازی 500 نماینده یا Nobel داره هرچه خانواده شما در سیاست و ازدواج و مقامها موفق تر باشه تعداد نماینده های بیشتری با شما همراه میشوند بعضی کارها هم باعث کم شدن رای شما میشه مثل کشتن ژنرال خانواده دیگر سعی کنید تعداد نماینده هایی که از شما پشتیبانی میکنند حداقل از 50% بیشتر باشند 

لینک به ارسال
در در 1394/05/28, 14:51:19، FARBOD گفته است :

در در 1394/07/21, 20:51:34، Ashkan.Gh گفته است :

در 4 ساعت قبل، amir.trt گفته است :

سلام میخواستم بدونم غذامون در چه حد باشه خوبه؟وgravity چجوری کسب میشه الان گراویتی خاندان من صفره:blush::blush:

غذا توی یک واحد از کل نيازهاتون بیشتر باشه کافیه ایده آبش آینه که توی کل کشورتون 10 بیشتر باشه واحد های نظامی و مردم غذا مصرف میکنند نیروهای نظامی چند برابر بهترین راه گراويتي secure poromition یعنی ارتقا فرمانده به یک پست بالاتر که برای ایرانیها اول پست شهردار که ساخت بناها و ارزونتر میکنه دومی پست وزیر دفاع که هزینه های نظامی رو 10 درصد کم میکنه سومین پست پست خزانه داره که ثروت رو افزایش میده پستهای بالاتر رو بعدا می نویسم پستهای رومی ها اوليش خزانه دار دوميش شهردار سوميش حاکم شهر چهارميش کنسول منتخب روم گراويتي رو همون پست اولی به اندازه کافی زیاد میکنه باید اول ژنرال تون در جنگ پیروز بشه تا بتونيد پست بالاتر بهش بدید و فقط باید از خانواده خودتون باشه 

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Sheibani گفته است :

شورش وقتی اتفاق ميوفته که محبوبیت شما منفی 100 بشه در صورتی اتفاق ميوفته که فرهنگ مردم شهری که فتح کردید با شما هماهنگ نباشه یا شما مردم رو غارت یا قتل عام کرده باشید برای تبدیل فرهنگ باید ساختمانهایی که علامت خطر دارند رو به ساختمانهای ایرانی تبدیل کنید و برای هر شهری معبد به رنگ صورتی یا ساختمان فرهنگی به رنگ زرد بسازید وقتی شورش بشود یک لژیون سفید رنگ کنار شهر شما تشکیل میشود و بعد از چند بار حمله به شهر شما شهر شما را میگیرد ولی نمیتوانند به شهر های دیگر شما حمله کنند باید لژیوني برای شکست دادن آنها بفرستید 

لینک به ارسال

من روز سوم تا 203 ترن بازی کردم برای حمله به اسپارت اول با جزیره های همسایه های یونان متحد شدم تا بتونم بهانه برای جنگ بايونان رو پیدا کنم وقتی یک متحد از شما درخواست جنگ میکنه و شما قبول کنید هم پیمانان دفاعی کشوری که به آنها حمله میکنید فعال نمی شوند با یک لژیون دریایی آتن را به راحتی تصرف کردم و با سپاه فیلم از شهر تروا مقدونیه رو دور زدم و از راه آتن شهر لاريسا رو هم فتح کردم اتنيها سعی کردند به ترکیه حمله کنند و چند شهر ما رو فتح کردند  ولی یک لژیون کاتافراکت من که در سوریه بود اتنيها رو شکست داد و شهر هامون و پس گرفت  اسپارتيها چند بار خواستند به آتن حمله کنند ولی با فیل سوارهام اول از دور بشون تیر معمولی زدم همزمان حالت جنگ با شمشیر و تیر و کمان را فعال کردم همزمان با تیر اندازی فیلها از روی سربازهای فالانکس اسپارتي و آتنی رد ميشوند و حمله من بعد از این که اسپارت ضعیف شد صورت میگیرد یک اصطبل کاتافراکت در سوریه شهر انتيوچ و یک اصطبل فیل و کاتافراکت هم در یونان ساخته ام که از آنجا سربازهامو راحت تر تهیه کنم  بعد از اون با دو لژیون یکی فیل سوار و یکی کاتافراکت باکتریها که به امپراتوری پارس حمله کرده بودند شکست کامل دادم دیگه در شرق هیچ قدرت خاصی وجود نداره بعد لژیون هامو مرخص کردم و همه ی فرمانده هام سیاست مدار شدند 

ویرایش شده در توسط rastarezaei@gmail.com

لینک به ارسال

سيو های بازيهامو اگه شهاب بهم یاد بده براتون اپلود میکنم امپراتوری رو تحویل بگیرید بازی کنید 

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، rastarezaei@gmail.com گفته است :

شورش وقتی اتفاق ميوفته که محبوبیت شما منفی 100 بشه در صورتی اتفاق ميوفته که فرهنگ مردم شهری که فتح کردید با شما هماهنگ نباشه یا شما مردم رو غارت یا قتل عام کرده باشید برای تبدیل فرهنگ باید ساختمانهایی که علامت خطر دارند رو به ساختمانهای ایرانی تبدیل کنید و برای هر شهری معبد به رنگ صورتی یا ساختمان فرهنگی به رنگ زرد بسازید وقتی شورش بشود یک لژیون سفید رنگ کنار شهر شما تشکیل میشود و بعد از چند بار حمله به شهر شما شهر شما را میگیرد ولی نمیتوانند به شهر های دیگر شما حمله کنند باید لژیوني برای شکست دادن آنها بفرستید 

یعنی تا وقتی که خشنودی 100- نشه شورش نمیشه؟اینطوری که برای هیچکس اتفاق نمیفته

لینک به ارسال

خوب چرا اگه مثلا رضایت عمومی روزانه 5- کم بشه بعد از 20 ترن رضایت مندی عمومی به _100 می رسه و همینطور اگه مردم رو فتح معمولی کنید 30- اگه غارت کنید -50 و اگه قتل عام کنید 80- میشه 

لینک به ارسال

توی یکی از تاپیکا خوندم ژنرال میتونه رهبری یک جنگ داخلی رو بر عهده بگیره این چیه؟

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، amir.trt گفته است :

توی یکی از تاپیکا خوندم ژنرال میتونه رهبری یک جنگ داخلی رو بر عهده بگیره این چیه؟

توی این بازی چون شورشی ها برده هستند و ادعای سلطنت یا تغییر نوع حکومت رو ندارند فرماندهي خاصی ندارند ولی اگر فرمانشون رو با جاسوس ترور کنید همشون نابود ميشند 

لینک به ارسال

یه سوال دارم ربطی به روم 2 نداره .جایی هست بشه رم 1 رو دانلود کرد؟خراب نباشه؟و حجمش چقده؟

لینک به ارسال

روم یک رو از اینترنت میشه دانلود کرد ولی راه آسون ترش آینه که از فروشگاه اينترنتي پستی بخری یا اینکه از فروشگاههايي که آرشیو بازی دارند مثل عرضه محصولات فرهنگی 

لینک به ارسال

توتال وار مدیوال یا اتیلا یا بازیهای مثل اینها چی راه اسون لرای دانلود از اینترنت ندارن؟

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، rastarezaei@gmail.com گفته است :

توی این بازی چون شورشی ها برده هستند و ادعای سلطنت یا تغییر نوع حکومت رو ندارند فرماندهي خاصی ندارند ولی اگر فرمانشون رو با جاسوس ترور کنید همشون نابود ميشند 

واسه ی همه ی ژنرال ها این تعریف شما صدق نمیکنه.

اونی که شما دارید میگید واسه ی لیدر یا رهبر یک فشکن هست که اگر اون فکشن آخرین شهرش رو از دست داده باشه، و اگر اون تنها ژنرال باشه،بله با کشتن او کار فکشن تمومه ولی اگر فرمانده شورشی ها رو بکشید (فقط  فرماندشون رو نه ارتششون رو) در ترن بعدی یک فرمانده جدید میاد به جاش.

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، amir.trt گفته است :

در جنگ داخلی مخالف ترین افراد میشن ژنرال ارتش اون ها.

مثلا در جمهوری روم بعضی که خود رو وفادار به سنا میدونن و از شما نفرت دارند با شکل فکشنی به نام Senate Loyaltist به شما حمله میکنند.

با مراجعه به تاریخ روم و بقیه کشور ها که چنین اتفاقی براشون افتاد این هم همینطوره،برای مثال در تاریخ پمپی بر علیه سزار شمشیر میکشه فقط به خاطر مرگ کراسوس در کارهه در سال 53،البته دلایل دیگری نیز داشت.

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، rastarezaei@gmail.com گفته است :

سيو های بازيهامو اگه شهاب بهم یاد بده براتون اپلود میکنم امپراتوری رو تحویل بگیرید بازی کنید 

باشه امپراتور! خ

سیو بازی هات  توی پوشه ی The Creative Assembly هستش البته اگر کسی مثل ورژن تو نداشته باشه یعنی پایین تر باشه سیوت رو اونها کار نمیکنه!

موفق باشی امپراتور

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، Sheibani گفته است :

اقا لطفا جواب بدید

فرمانده های خاندان خودم بصورت اتوماتیک ازدواج می کنند؟ پس چطور تو توضیحات جای skills فرمانده نوشته باید برای ازدواج با فکشن های دیگر ارتباط داشته باشید.

و اینکه بهترین روند تکنولوژیک چیه؟ من اون گزینه اسب رو همینطوری انتخاب میکنم ولی نهایتا  بهم اسب سوار کاتافریک میده. نمیشه این اسب سوارها رو زودتر بدست آورد؟

خیر بعضی ها رو میتونید خودتون با پرداخت مبلغی پول به ازدواج در بیارید و بعضی دیگر خودشون ازدواج میکنند.

بستگی به خودتون و سیاستتون داره،اگر میخواهید پیاده نظام قوی  و منظمی داشته باشید قسمت پیاده نظام در بخش نظامی،اگر سواره نظام مقتدر بخش دوم و اگر میخواهید در  سیج ها(محاصره و ...) بخش سوم،این از نظامی

ولی بعضی ها هستند که به فکر مردم و اقتصاد هستند اونها در بخش های مردمی جستجو و تحقیق میکنند.

ولی یکی میخواهد هر دو رو داشته باشه پس یک به یک تحقیق میکنه.

موفق باشی آگستوس

لینک به ارسال

من نمیتونم بازی رو با کیفیت خیلی عالی بازی کنم واسه همین ازتون کمک میخوام.میخوام بدونم کدوم تنظیمات تو قسمت گرافیک هستن که تاثیر زیادی تو بازی ندارن که اونا رو کم کنم تا گرافیک زیاد شه و کدوم تنظیمات تاثیر زیادی در کیفیت بازی دارن تا بتونم اونا رو زیاد کنم؟

لینک به ارسال

چطوری میشه لینک سيو اپلود کرد از چه سایتی 

امروز 20 ترن بیشتر بازی نکردم اسپارت رو نابود کردم با 400 فیل سپاه 3000 نفری فالانکس اسپارت رو شکست دادم اگه در حالت campaign map بشه مولتی پلیر بازی کرد من همه رو شکست میدم و امپراتور امپراتور ها میشم همون حالت نبرد هم قبوله 

لینک به ارسال

چطوری میشه لینک سيو اپلود کرد از چه سایتی 

امروز 20 ترن بیشتر بازی نکردم اسپارت رو نابود کردم با 400 فیل سپاه 3000 نفری فالانکس اسپارت رو شکست دادم اگه در حالت campaign map بشه مولتی پلیر بازی کرد من همه رو شکست میدم و امپراتور امپراتور ها میشم همون حالت نبرد هم قبوله 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری