رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

آموزش جامع و کامل بازی total war : Rome 2 به همراه تجربیات کاربران

پست های پیشنهاد شده

در در 1395/04/10, 00:42:48، sobhan2001 گفته است :

با لطف شما بازی اجرا شد من پچ اسپارتا رو داخل یک فایل نصب کردم و محتویاتش رو کپی کردم تو محل اصلی نصب بازی ولی توی کمپین ها اسپارتا نمییاد ورژن بازی هم 2.2 شده و هر کدوم از کمپین ها رو انتخاب میکنم این ارور رو میده

لطفا کمک کنید.......:cold_sweat:57742bad656d0_bandicam2016-06-3000-41-27

سلام روند دقیق پچ کردند رو بفرمایید چطور پچ کردید؟
ورژن کامل بازیتون رو هم بگید یعنی 2.2 تا اخرش بگید که دقیق بدونیم ورژن چنده ..
تو محل نصب بازی یه فایل BAT  هم وجود داره که وقتی روش کلیک میکنی یه 10 -20 دقیقه کمتر بیشتر یه صفه سیاه بالا میاره که بازی پچ میکنه ایا شما اینکار انجام دادید؟
کرک مربوط به اپدیت این ورژن چطور اونم درست ریختید؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ما که آموزشی ندیدم با این حال راهی هست که رو همین ورژن هانیبال سورنا رو بازی کرد؟ + این که ایا راهی هست سرباز های خودم رو قویتر کنم تا زود نمیزن؟

لینک به ارسال
مهمان
در 3 ساعت قبل، imaniy گفته است :

ما که آموزشی ندیدم با این حال راهی هست که رو همین ورژن هانیبال سورنا رو بازی کرد؟ + این که ایا راهی هست سرباز های خودم رو قویتر کنم تا زود نمیزن؟

سورنا فقط روی نسخه خشم اسپارتا جواب میده !

این نسخه از بازی به همراه سورنا 2 به زودی از فروشگاه انجمن قابل خرید هست . 

لینک به ارسال
در در 1395/04/12, 20:47:07، Shahab گفته است :

سلام دوست گرامی

من با فکشن پارتیا بازی می کنم و اول از همه فکشن پارتاوا رو تسخیر می کنم، بعدش کدام فکشن ها رو نابود کنم؟

و اینکه چطور ژنرال ها رو مزدوج کنم؟ 

لینک به ارسال

من این بازی رو دیروز نصب کردم اول چند تا جنگ نمایشی ترتیب دادم فهمیدم جنگجویان کاتافراکت شوالیه های ایرانی بهترین جنگجویان هستند و فالانکس های یونانی و سواره نظام و پیاده نظام روم رو به راحتی شکست میدهند و چون زره پوشند تلفات هم نمیدهند روز اول 124 تورن بازی کردم اول استان پارتاوا رو تصرف کردم بعد با استان آذربایجان مدیا و استان فارس متحد شدم به درخواستهای داهيا برای جنگ توجه نکردم فقط با کشور بکتريا وارد جنگ شدم چند شهر رو فتح کردم و فقط دو شهر رو باقی گذاشتم و صلح کردم بعدش آذربایجان و فارس رو از راه دریای خزر دور زدم و در سرزمین ترکیه با سارد جنگیدم سلوکیه هم به ما اعلام جنگ داد آذربایجان و فارس هم به سلوکیه و سارد اعلام جنگ دادند سلوکیه رو کاملا شکست دادیم و کشور بزرگ سارد ساتراپ من شد کشورهای فارس و آذربایجان هم امپراتوریهای متحد من هستند فرعون مصر هم به ما درخواست اتحاد داد در همین حین بکتريا يونانيهاي آسیا داهايي رو تصرف کردند و کشور بزرگی شدند با گندم بدست آمده دو لژیون کامل از 40 هنگ سواره نظام کاتافراکت بوجود آوردم و حالا میخواهم یک سپاه فیل بوجود بیاورم نتایج روز بعد رو بعدا می نویسم 

ویرایش شده در توسط rastarezaei@gmail.com

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، rastarezaei@gmail.com گفته است :

من این بازی رو دیروز نصب کردم اول چند تا جنگ نمایشی ترتیب دادم فهمیدم جنگجویان کاتافراکت شوالیه های ایرانی بهترین جنگجویان هستند و فالانکس های یونانی و سواره نظام و پیاده نظام روم رو به راحتی شکست میدهند و چون زره پوشند تلفات هم نمیدهند روز اول 124 تورن بازی کردم اول استان پارتاوا رو تصرف کردم بعد با استان آذربایجان مدیا و استان فارس متحد شدم به درخواستهای داهيا برای جنگ توجه نکردم فقط با کشور بکتريا وارد جنگ شدم چند شهر رو فتح کردم و فقط دو شهر رو باقی گذاشتم و صلح کردم بعدش آذربایجان و فارس رو از راه خلیج فارس دور زدم و در سرزمین ترکیه با سارد جنگیدم سلوکیه هم به ما اعلام جنگ داد آذربایجان و فارس هم به سلوکیه و سارد اعلام جنگ دادند سلوکیه رو کاملا شکست دادیم و کشور بزرگ سارد ساتراپ من شد کشورهای فارس و آذربایجان هم امپراتوریهای متحد من هستند فرعون مصر هم به ما درخواست اتحاد داد در همین حین بکتريا يونانيهاي آسیا داهايي رو تصرف کردند و کشور بزرگی شدند با گندم بدست آمده دو لژیون کامل از 40 هنگ سواره نظام کاتافراکت بوجود آوردم و حالا میخواهم یک سپاه فیل بوجود بیاورم نتایج روز بعد رو بعدا می نویسم 

الان میگم سوال خاصی دارید؟

در در 1395/04/19, 15:37:02، yasin گفته است :

كسي هست

بفرما

لینک به ارسال
در در 1395/04/12, 16:57:42، imaniy گفته است :

بله چرا راهی نیست!بگذرید یکی یکی جوابتون رو بدم، اول اینکه برای اجرای دی ال سی سورنا شما باید حداقل امپرور ادیتیشن داشته باشید چون من خودم هم هانیبال رو دارم با دی ال سی سورنا اجرا نشد یا حداقل واسه من اجرا نشد،و دوم اینکه بله شما میتونید سربازاتون رو به شدت قوی کنید با نرم افزار Pack File Manager ،برید دانلودش کنید،بازش کنید محل دقیق بازیتون رو توش وارد کنید البته برای RTW 2 سپس برید تو file یک مد جدید برای خود بسازید وجاش رو هم مشخص کنید،سپس add file رو بزنید، برید تو data بازیتون بعد فایل data.pack رو انتخاب کنید،حالا بازش کنید و چند database مثل main_unit و land_unit رو اضافه کنید سر آخر بازش کنید و یونیت های مربوطه رو قدرتمند کنید.

اگر شد واستون یک تاپیک مناسب میذارم.ان شا الله

لینک به ارسال
در در 1395/04/12, 16:57:42، imaniy گفته است :

بله چرا راهی نیست!بگذرید یکی یکی جوابتون رو بدم، اول اینکه برای اجرای دی ال سی سورنا شما باید حداقل خشم اسپارتا داشته باشید چون من خودم هم هانیبال رو دارم با دی ال سی سورنا اجرا نشد یا حداقل واسه من اجرا نشد،و دوم اینکه بله شما میتونید سربازاتون رو به شدت قوی کنید با نرم افزار Pack File Manager ،برید دانلودش کنید،بازش کنید محل دقیق بازیتون رو توش وارد کنید البته برای RTW 2 سپس برید تو file یک مد جدید برای خود بسازید وجاش رو هم مشخص کنید،سپس add file رو بزنید، برید تو data بازیتون بعد فایل data.pack رو انتخاب کنید،حالا بازش کنید و چند database مثل main_unit و land_unit رو اضافه کنید سر آخر بازش کنید و یونیت های مربوطه رو قدرتمند کنید.

ویرایش شده در توسط Alireza Mashayekh

لینک به ارسال
مهمان
در 1 ساعت قبل، Alireza Mashayekh گفته است :

بله چرا راهی نیست!بگذرید یکی یکی جوابتون رو بدم، اول اینکه برای اجرای دی ال سی سورنا شما باید حداقل امپرور ادیتیشن داشته باشید چون من خودم هم هانیبال رو دارم با دی ال سی سورنا اجرا نشد یا حداقل واسه من اجرا نشد،و دوم اینکه بله شما میتونید سربازاتون رو به شدت قوی کنید با نرم افزار Pack File Manager ،برید دانلودش کنید،بازش کنید محل دقیق بازیتون رو توش وارد کنید البته برای RTW 2 سپس برید تو file یک مد جدید برای خود بسازید وجاش رو هم مشخص کنید،سپس add file رو بزنید، برید تو data بازیتون بعد فایل data.pack رو انتخاب کنید،حالا بازش کنید و چند database مثل main_unit و land_unit رو اضافه کنید سر آخر بازش کنید و یونیت های مربوطه رو قدرتمند کنید.

برای سورنا 2 باید نسخه خشم اسپارتا رو داشته باشی.  روی امپرور ادیشن هم جواب نمیده

لینک به ارسال

روز دوم با یک لژیون از راه دریا به اسپارت حمله کردم یه تمام يونانيها از جمله اتنيها مقدونی ها و سارد ساتراپ خودم بهم حمله کردند من هم چون حمله از راه دریا به اسپارت مشکل چون 4000 فالانکس از اسپارت محافظت میکنند از راه ترکیه با يونانيها جنگیدم و کل ترکیه رو از يونانيها گرفتم و با 20 هنگ فیل وارد شهر تروا شدم قصد دارم از راه خشکی کل یونان رو فتح کنم 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Shahab گفته است :

برای سورنا 2 باید نسخه خشم اسپارتا رو داشته باشی.  روی امپرور ادیشن هم جواب نمیده

هیچی حرفم رو پس  گرفتم

لینک به ارسال

سلام میخواستم بدونم ژنرال ها چجوری ازدواج میکنن؟و میشه  یه عکسی چیزی بذارین و همه ی کلمات و یا جملاتی که به انگلیسی نوشته شدن رو فارسی بنویسین تا بدونیم چیه مثلا همون ریخت و پاش تو درامدو الان فهمیدم ممنون

لینک به ارسال

هر کلمه ای که معنيشو نميدونستي اینجا بنویس ژنرالها در روم 2 هرکدام عضو یک فکشن یا خانواده بخصوص هستند اگر از خانواده شما باشند اتوماتیک ازدواج میکنند و اگر از خانواده دیگر باشند میتوانید به آنها marriage پیشنهاد ازدواج بدید گزینه های دیگر assassination یعنی کشتن ژنرال رقیب secure poromation یعنی ارتقا ژنرال خودتان به یک طبقه یا پست بالاتر spears rumors یعنی در مورد ژنرالهای دشمن شایعه پراکنی کنید هر ژنرالی که لیدر خانواده شما باشه نماینده کشور شماست بعد از فوت اون ژنرالی که بیشترین gravity یعنی بیشترین اعتبار رو داشته باشه لیدر شما میشه 

لینک به ارسال

اصطلاحات بازی trade یعنی تجارت income یعنی درآمد expense یعنی مخارج taxes یعنی مالیاتها army upkeep یعنی مخارج نگه داری از ارتش corrupts یعنی فساد مالی farming یعنی کشاورزی navi upkeep یعنی هزینه نیروی دریایی wage یعنی دستمزد ژنرالها 

لینک به ارسال

دیپلوماسی 

بازی دوتا ستون داره offer یعنی پیشنهادات شما demand یعنی چیزهایی که در عوض میخواهید 

Trade right یعنی قرارداد تجارت دوجانبه none aggression pact یعنی قرارداد ببندید به همدیگه حمله نکنید defensive alliance یعنی پیمان مشترک دفاعی یعنی فقط اگه کسی به شما حمله کرد متحدتون وارد جنگ با دشمن میشه military alliance یعنی پیمان دفاعی کامل و اتحاد بین دو کشور military access یعنی شما اجازه دارید از سرزمین همسایه عبور کنید بدون اینکه جنگی بشه creat satrupy یعنی کشور دشمن مستعمره شما بشه break ...... یعنی قرار داد خاصی رو  با کشور سوم قطع کنید و payment يعني مبادله پول که باید گزینه offer یعنی پیش نهاد و demand یعنی درخواست پول رو تیک بزنید 

لینک به ارسال

سلام میخواستم بدونم غذامون در چه حد باشه خوبه؟وgravity چجوری کسب میشه الان گراویتی خاندان من صفره:blush::blush:

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، amir.trt گفته است :

سلام میخواستم بدونم غذامون در چه حد باشه خوبه؟وgravity چجوری کسب میشه الان گراویتی خاندان من صفره:blush::blush:

غذا رو میشه با ساخت مزارع در شهر های بدون دیوار ،بازار در شهر های دیوار دار و هر ساختمانی که در پنل مشخصات food + نوشته اضافه کرد،gravity یعنی یک کارکتر (شخصیت) چگونه کسب شهرت میکنه گراویتی با پیروزی در نبرد ها و یا پیروزی در جنگ داخلی و اقدامات مثبت در dillema ها اضافه و با شکست ها (اگر فکشنتون روم باشه با از دست دادن لژیون عقاب)و اقدامات منفی کم میشه.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Alireza Mashayekh گفته است :

غذا رو میشه با ساخت مزارع در شهر های بدون دیوار ،بازار در شهر های دیوار دار و هر ساختمانی که در پنل مشخصات food + نوشته اضافه کرد،gravity یعنی یک کارکتر (شخصیت) چگونه کسب شهرت میکنه گراویتی با پیروزی در نبرد ها و یا پیروزی در جنگ داخلی و اقدامات مثبت در dillema ها اضافه و با شکست ها (اگر فکشنتون روم باشه با از دست دادن لژیون عقاب)و اقدامات منفی کم میشه.

پیروزی در جنگ داخلی چیه مگه جنگ داخلی هم رخ میده ؟dellimaچیه دیگه؟شورش چجوری پیش میاد و از کجا میشه فهمید؟

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، amir.trt گفته است :

میشه اسم همه ی فکشن ها رو بنویسین مثلا پارت=اشکانیان

Rome :روم

Arverni:آرورنی

Macedon:مقدونیه

Athens:آتن

Sparta:اسپارت ها

Carthage:کاتاژ

Syracuse: سیراکیوز

Parthia:پارت ها

boii:بویی ها

Iceni:مردمان بریتانیا

و..!!!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری