رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

آموزش جامع و کامل بازی total war : Rome 2 به همراه تجربیات کاربران

پست های پیشنهاد شده

عزیز با ی دفعه ای درست کردن که نمیشه باید طی چندین ترن بتدریج قدرت خاندانو افزایش بدی وگرنه وضعت خیلی بدتر میشه.نمیخوای کودتا کنی که! من نزدیک دوساله رومو پاک کردم در این زمینه کمکی نمیتونم بت بکنم.با فکشن دیگه ای هم امتحان کن اگه کرش کرد یا اپدیت کن یا بازی سالم بگیر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1395/02/15, 15:50:23، Fardin.M گفته است :

به ساختمان شهرا ربطی نداره فقط کل شهرای استانو باید داشته باشی.حداکثر تعداد استانایی ک توش میتونی قانون وضع کنی 3 یا 4 تاست.توی قسمت ماموریت ها میگه این جاهارو بگیر و یه جایزه میده یا بعد از تکمیل کلش کمپینو میبری اما زیاد کردن ژنرالو agent ها فقط با زیاد کردن شاخص imperium هست

سلام مدتی هست که نمیتونم ساختمون بسازم., جمعیتم رشد پیدا نمیکنه.
فقط زمانی که مالیات ها رو افزایش میدم جمعیت منفی میشه ولی وقتی مالیات رو سفر میکنم جمعیت رشد نمیکنه با اینکه ساختمان هایی برای رشد جمعیت میسازم باز بی تاثیره.
==
و یه مشکلی که دارم اینه که نمیتونم برم تو قسمت فانکشن وهر وقت که به اون قسمت میرم بازی کرش میکنه اینطور نمیتونم توازن قدرت خاندان رو ببینم .
چه راهی پیشنهاد میکنید چون تا میتونستم سعی کردم افراد مختلف از خاندان مختلف بیارم سر کار ولی الان ی دفعه دست به شورش زدند و 80 درصد از سرزمین هام از دست رفته میخوام برم به ترن قبلی ولی درست نمیدونم چیکار کنم بدونم کدوم قدرت باعث شده که شورش بشه ..
فاصله خیلی از فرماندههان تا میدون جنگ هم بسیار زیاده اینطور نمیتونم اون فرمانده از فلان خاندان بکشونم به میدون جنگ و اون رو به کشتن بدم چون باید ترن های زیادی برم که مسافت بسیار زیادی باید طی بکنه .
بطور عادی هم نمیتونم اون رو بلکل مرخص کنم چون فرمانده بتنهایی نمیشه مرخص کرد مگه اینکه کل نیرو ها رو مرخص کنم تا بتونم فرمانده هم مرخص کنم.
بازی رو سعی کردم طبق 
این تاپیک خارجی
http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=61441
 پچ کنم که مشکلاتش حل بشه منتها مشکلات همچنان باقی هست البته تو همین انجمن بخش مشکلات بازی این مشکل رو مطرح کردم ولی تا ب الان کسی جواب نداده.
تو خود انجمن خارجی هم مثل اینکه همچین مشکلی پیش اومده اما کسی درست جواب نداده.
http://totalwarpersian.ir/topic/1692-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-rome-2-total-war/?page=13#comment-42967

در در 1395/02/23, 19:06:52، Fardin.M گفته است :

در مورد جمعیت=اگه شهری به ماکسیموم رشدش برسه یعنی همه ی تعداد ساختمان هایی که امکان ساختش هستو ساخته باشی،دیگه رشد نمی کنه.

در مورد فرمانده ها=شما باید از قسمتی که اعضای خاندان و... توش هست برید و اون فرمانده های پر نفوذ خاندان رقیبو بکشید یا به سمت خودتون بکشید.

بسیار ممنون که ج بنده رو میدید.
عرضم به حضورتون که با اینکه هنوز ساختمونام بطور کامل ارتقا ندادم باز هم جمعیت افزایش پیدا نمیکنه فقط زمانی که مالیات افزایش پیدا بکنه جمعیت کم میشه...
حالا این بکنار.
من اصلا نمیتونم به قسمت فانکشن یا همون قسمت خاندان برم...
موندم چیکار کنم بازی روم 2 قبلی رو از سیستمم پاک کردم با اینکه اون افت فریم بسیار داشت و گرافیکش پایین بود ولی قدرت خاندان رو میتونستم کم و زیاد کنم.ولی تو این نیمتونم و هروقت ب اون قسمت میرم بایز کرش میکنه.
اگه اون روم قبلی رو داشتم الان رو یه سیستم دیگه نصب میکردم حداقل هر چند ترن ذخیره بازی رو تو اون سیستم میرختم و قدرت خاندان رو کم میکردم بعد با این بازی میکردم.
لطفا در صورت امکان اون مشکل که لینکش در پست قبل گذاشتم هم اگه میشه چک کنید ببینید شما میتونید مشکل بنده رو حل بفرمایید.؟
اگه از دوستان کسی هست ک بازی روم 2 رو داره و هنوز بازی میکنه .لطفی بکنه .
این ذخیره بازی من رو بگیره و قسمت خاندان بیاد قدرت همه افراد خاندان رو به شدت کم کنه تا حداقل واسه 10-20 ترن نیاز به تغییر قدرت نداشته باشم.
هر بار که میرم ترن بعدی اخطار میده که احتمال درگیری داخلی بسیار بالاست و یکاری بکنید.
فقط بطور دستی میام هر فرمانده ای  که قدرت گراویتیش بالاست رو جاش رو با یه اماتور عوض میکنم اصلا هم نمیدونم این یارو مال کدوم خاندان ه.

در در 1395/02/24, 12:50:13، Fardin.M گفته است :

عزیز با ی دفعه ای درست کردن که نمیشه باید طی چندین ترن بتدریج قدرت خاندانو افزایش بدی وگرنه وضعت خیلی بدتر میشه.نمیخوای کودتا کنی که! من نزدیک دوساله رومو پاک کردم در این زمینه کمکی نمیتونم بت بکنم.با فکشن دیگه ای هم امتحان کن اگه کرش کرد یا اپدیت کن یا بازی سالم بگیر

سلام/
ممنون که پیگیر مشکلات بازی هستید.
عرضم به حضورتون که الان این چند گرفتار دانلود بازی نسخه اولی روم توتال 2 بودم همون نسخه اولیه.
اومدم روی دیگه نصب کردم.
ذخیره بازی همین روم توتال رو بردم روی اون سیستم و بازی رو اجرا کردم.
منتها توصفحه اول بازی که میره وقتی میخوام new game یا مثلا load game بزنم مثلا همین ذخیره اخیر بازی که اونجا انتقال دادم رو انتخاب میکنم. و میره که بازی رو لود بکنه ولی درست قبل از لود بازی برمیگرده صفحه قبل یعنی از همون صفحه new game    میاره و بازی اجازه نمیده با همون ذخیره بازی جدید وارد بشم..

امیدوارم متوجه منظور بنده شده باشید.

لینک به ارسال

سلام.دوستان تعریف از خود نباشه ولی احساس میکنم  توانایی اینو داشته باشم که هر سوالی در مورد TotalWar Rome II داشته باشین  جواب بدم.بخاطر همین هر سوالی داشته باشین بپرسین .راستش میخوام یه آموزش کامل مرجع هم در مورد این بازی تهیه کنم.چون هیچ جایی یه آموزش کامل و ریز ریز و جزعی پیدا نکردم

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر.
من یکی از مشکلاتی که خیلی باهاش درگیرم و هنوز اونطور یادنگرفتم که چطور رفعش کنم اینه؟
یعنی تو هر استانی که درامد دارم 92 درصدش ریخت و پاش میشه و معلوم نیست کجا میره.
هرکاری میکنم که درامدم بالا باشه ولی این ریخت و پاش ها اجازه نمیده که درامدم بالا باشه.

میخواستم ببینم راه حل اینکه این ریخت و پاش ها به صفر برسه و یا اینکه خیلی کم بشه چیه؟باید چیکار کنم 

ممنون.

Total War Rome II 2016-5-26-15-16-52-385.jpg

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، esikley گفته است :

سلام وقت بخیر.
من یکی از مشکلاتی که خیلی باهاش درگیرم و هنوز اونطور یادنگرفتم که چطور رفعش کنم اینه؟
یعنی تو هر استانی که درامد دارم 92 درصدش ریخت و پاش میشه و معلوم نیست کجا میره.
هرکاری میکنم که درامدم بالا باشه ولی این ریخت و پاش ها اجازه نمیده که درامدم بالا باشه.

میخواستم ببینم راه حل اینکه این ریخت و پاش ها به صفر برسه و یا اینکه خیلی کم بشه چیه؟باید چیکار کنم 

ممنون.

Total War Rome II 2016-5-26-15-16-52-385.jpg

یا اباالفضل!!!مگه میشه 92 درصد؟برامن فوق فوقش 40 درصد بود.من از هر استان حداقل 3000 در میاوردم .شما باید از طریق شاخه تکنولوژی فیلسوفی اونو کم نگه میداشتید و بعضی ژنرالام قابلیت ضد فساد دارن.

ویرایش شده در توسط Fardin.M

لینک به ارسال

در 1 ساعت قبل، Fardin.M گفته است :

یا اباالفضل!!!مگه میشه 92 درصد؟برامن فوق فوقش 40 درصد بود.من از هر استان حداقل 3000 در میاوردم .شما باید از طریق شاخه تکنولوژی فیلسوفی اونو کم نگه میداشتید و بعضی ژنرالام قابلیت ضد فساد دارن.

سلام الان باید چیکار کنم که درجه ریخت و پاشهام کم بشه؟؟!!

اون ژنرالها  رو چطور انتخاب کنم؟!

ساختمون چیزی هم هست که بسازم ک فساد کم بشه؟

فعلا  با مامور حکومتی فقط چند درصد فساد کمتر شده...

لینک به ارسال

سلام.اون فساده که زده بالا..دلیلش هم اینه که قلمروت خیلی گسترده هست..هر چی قلمروت بیشتر میشه فساد هم بیشتر میشه..زیاد هم نمیشه کاریش کرد..ولی من چندتا راه حل میگم بهت امتحان کن شاید کمکت کرد...در کل چندتا چیز هستن که تو درامد تاثیر میزارن یکی تجارت یکی ارتش یکی ساتراپ ها و یکی هم ساختمان هایی هستن که رو درامد تاثیر میزارن...ارتش هایی رو که نیاز نداری مرخص کن..اگه میتونی تجارت برقرار کن با فکشن های دیگه..هر ساتراپی هم که داری یه مقدار پول در ترن بهت میده..و اون ساختمون هایی هم که گفتم بهت مثلا تو مرکز هر استان میتونی دو تا ساختمون بسازی که تو شهر های دیگه نمیتونی بسازی سعی میکنم تو یه پست جدا اونارو توۻیح بدم..راستی یه سری تکنولوژی هم هستن که روی مالیات و خوشحالی مردم تاثیر میزارن..تو پست بعد با عکس نشونشون میدم 

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، esikley گفته است :

سلام الان باید چیکار کنم که درجه ریخت و پاشهام کم بشه؟؟!!

اون ژنرالها  رو چطور انتخاب کنم؟!

ساختمون چیزی هم هست که بسازم ک فساد کم بشه؟

فعلا  با مامور حکومتی فقط چند درصد فساد کمتر شده...

تو خصوصیت ژنرالا هست ک مینویسه reduces corruption باید بگردی ببینی کدوم این خصوصیتو داره حالا میتونه در قالب household باشه یا ی چیز دیگه و یه چیزیم باید در مورد سری توتال وار اید بدونید ک همه چی به تدریج صورت میگیره یدفعه ای کار درست نمیشه.اون شاخه تکنولوژی فیلسوفیو پر کردید؟اگه نه از یه ترینر استفاده کنید تا ته پرش کنید.

لینک به ارسال

توی عکس پایین میبینی که من با مقدونیه بازی میکنم متلا...خوب اینجا فساد کل منو میبینی که طرفای 45 هست                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 bgqj56fvy0f6.jpg در امد رو هم که میبینی حال کن باش..خب من الان رو یکی از راه های تجاریم کلیک کردم تطلاعاتشو میبینی فقط از این راه ایقد در امد دارم ولی چرا/بعدا میگم..اولا باید با کشور هایی دیگه تجارت داشته باشی دوم اینکه به یه سری منابع دسترسی داشته باشی متل اهن و چوب یا چرم که تو استان های مختلف و شهر های مختلف وجود دارن میتونی تو نقشه پیداشون کنی..سعی کن اون شهرا رو گسترش بدی تا کارگرا بیشتر منابع استخراج کنن..بعد از پیروزی تو جنگ ها هم سرباز های دشمن رو بیشتر اسیر کن رو درامد تاتیر میزارن...ساتراپ ها رو هم که گفتم من الان مصر ساتراپمه علاوه بر اینکه باش تجارت دارم یع مقدار از درامدش رو هم بم میده ...سعی کن در کل از ارتش های بیهوده هم استفاده نکنی چند تا ارتش 20 یونیتی بهتره تعداد زیادی از ارتش های ناقصه                                                                                                                                                                                                                  خب حالا میرسیم سر اون ساختمونا                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    wvcdxcniyaxg.jpg
این ساختمون زرد رنگا که فقط تو پایتخت هر استان میتونی بسازی خیلی مفیدن یا اون کارخونه ها که رو درامد کلی تاتیر دارن..تو میتونی تاتر بسازی که رو خوشحالی تاتیر داره یا میتونی تجارت برده رو بسازی که درامدت رو زیاد افزایش میده البته تو جنگ باید اسیر بگیری یا کتابخونه بسازی که باعت میشه سریع تر تکنولوژی رو باز کنی...تو شهر های معمولی هم سعی کن مزرعه یا معدن سنگ بسازی که تو عکس معلومه باعت میشه درامد و جیره غذا بره بالا...حالا میریم سر بحت تکنولوژی                                                                                    اینارو که من تو عکس باز کزدم تو هم باز کن متلا تاتیرات اون اخریه اینه که از درضد فساد کم میکنه و همینظور به درصد افزایش مالیات و شادی مردم افزایش میده خیلی مفیده...البته یه سری تکنولوژی هم هستن که حقوقی که به ارتشات رو میدی کم میکنه                                                                                                                                                                                               nkptocm531qu.jpgاین فعلا کل چیزی بود که به ذهنم میرسید..شرمنده اگه جایی کم گذاشتم یا کیفیت عکسا خراب بود                   

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر.
متاسفانه .
من تو اکثر شهرهام کتابخونه احداث کردم ولی متاسفانه درصد فساد 95 درصد .
و فقط 5 درصد گیرم میاد.
سطح تکنولوژی همه و همه کامل کردم چیزی نبوده که کامل نکرده باشم.
مجبورم ارتش بسازم چون امکان درگیری یا یه ابرقدرت که بغل دستم و اکثر متحدم بوده هست .چون خوب داره سربازش رو کنار  استان من رژه میبره. منم مجبورم سرباز هام رو ببرم کنار استان هاش که اگه غلطی بکنه منم بتونم یه کاری بکنم .
ولی درصد فساد که بالا هست کارم رو سخت کرده.
ایا ژنرال ها هم فساد دارند؟اگه دارند چطور میشه دقیق فهمید ؟ شاید ژنرال فاسد داشته باشم که دارند فساد میکنند.
راستی چطور عمر جاسوس ها و قهرمان اینقدر کم هست و معمولا تو اوج قدرت زمانی که خیلی از قدرتهاشون رو ارتقا دادم میمیرند و من مجبورم از اول یه جاسوس یا یه قهرمان ساده بسازم؟!
راستی برای جنگ با یه ابر قدرت بنظرتون با شهری که تکنولوژی اسلحه سازی داره حمله کنم بهتره ؟یا به جایی که غذا میسازه؟
به اسلحه خونه حمله کنم دیگه تو اون استان نمیتونه اسلحه بسازه و اکگه به غذا سازیش حمله بکنم احتمال مردن سربازش توی ترن بعدی بیشتر نظر دوستان چیه؟

لینک به ارسال

به جای کتابخونه slave trader بیساز این باعث میشه در امدت بره بالا...البته باید اینم در نظر بگیری که رضایت مردم میاد پایین...اون مامور ها هم که به اخر عمرشون رسیدن که مردن...ژنرال ها هم تا جایی که من اطلاع دارم فساد ندارن مگر اینکه مودی چیزی اضافه کرده باشی...از نظر من هم برای حمله به شهر های دشمن یا به جایی که مزرعه دارن حمله کن یا کلا مرکز استان رو بگیر

لینک به ارسال

ممنون که پاسخ دادید.
من طبق این صحبت شما" اینارو که من تو عکس باز کزدم تو هم باز کن متلا تاتیرات اون اخریه اینه که از درضد فساد کم میکنه و همینظور به درصد افزایش مالیات و شادی مردم افزایش میده خیلی مفیده...البته یه سری تکنولوژی هم هستن که حقوقی که به ارتشات رو میدی کم میکنه       " رفتم کتابخونه ساختم بلکه درصد فساد کمتر بشه و بتونم درامدم بیشتر کنم اومدم 80-90 درصد استان هام رو کتابخونه ساختم ولی باز تغییری احساس نشد..ایا منظور شما ساخت کتابخونه بوده یا چیز دیگه ای که فساد رو کاهش میده؟
--
اقای 

Fardin.M
همه شاخه های تکتنولوژی خیلی وقته تکمیله.
فساد ها م همونطور که گفتم بیشترشده.
اکثر ژنرال هام تو شهر ها مستقر بودن تا اینکه دیگه مجبور شدم ببرمشون کنار تو استان های استان رقیب تا در صورت جنگ بتونند بجنگند.
مجبورم هی سرباز بسازم و درامدم هم طبیعتا کم میشه ولی وقت نگاه به درامد رقیبم میکنم از هر استان خیلی درامد داره ی خورده حالم گرفته میشه.
---

ویرایش شده در توسط esikley

لینک به ارسال

نه داداش من مثال زدم.

کتابخونه درصد فساد رو کم نمیکنه باعت میشه  تکنولوژی زودتر تمو بشن...کلا تو اون بخش هیچ ساختمانی درصد فساد رو کاهش نمیده...تو میتونی به جای کتابخونه ساختمون slave trader رو بسازی ای باعث میشه درامدت بره بالا ولی به جاش یه مقداری درصد نارضایتی مردم افزایش پیدا میکنه...حالابه جای اینا مزرعه و کار خونه ها که تو پایتخت به رنگ سیاه نشون داده میشن هم تو در امد تاثیر دارن...به طور وقتی امپراطوریت خیلی گسترش پیدا کرد دیگه نمیتونی جلویدفساد رو بگیری باید به جاش تعداد زیادی ساختمون اقتصادی اعم از مزرعه.کارخونه برده یا یک ساختمون دریایی که به اسم harbor هست رو بسازی یاشهر هایی که منابع خاصی مثل اهن دارن رو ارتقا بدی و تو جنگ ها هم بعد از هر پیروزی سعی کنی که ایسرا رو به بردگی بگیری ولی زیاد نشن خیلی

لینک به ارسال

خب عزیز فایدش چیه وقتی درصد فساد تو همه استان ها 95 درصد باشه با اینکار ا  درامد خاصی نصیبم نمیشه در امدم از هر استانی فقط 5 درصد ه. و هرچی که اقتصادی باشه 95 درصدش میپره.

لینک به ارسال

ی ترینر درست و حسابی واسه نسخه امپایر ادیشن دم دست داری؟
چون قبلا یادمه تست میکردم هیچ که اضافه نمیکرد مقدار غذا رو هم کم میکرد .
خیلی ترینر دانلود کردم که ج نداده.

منتظر نظر دیگر عزیزان هم می مونم 

لینک به ارسال
در در 1395/03/05, 22:11:41، Ali_M گفته است :

سلام.دوستان تعریف از خود نباشه ولی احساس میکنم  توانایی اینو داشته باشم که هر سوالی در مورد TotalWar Rome II داشته باشین  جواب بدم.بخاطر همین هر سوالی داشته باشین بپرسین .راستش میخوام یه آموزش کامل مرجع هم در مورد این بازی تهیه کنم.چون هیچ جایی یه آموزش کامل و ریز ریز و جزعی پیدا نکردم

سلام  علی جان خوبی داداش؟

عزیز من همه توتال وارها رو تا اخر رفتم 

با روم 2 نمیتونم راحت ارتباط برقرار کنم 

اموزشهای توی سایتها رو هم زیاد خوندم ولی یه ریزه کاریهایی داره که باعث میشه اگر همون ریزه کاریها رو جا بندازی بعد از مثلا 30 ترن از همه همسایه هات عقب بیوفتی . داداش اگه یه بزرگواری کنی به جی میلم پیام بدی که بتونم باهات در تماس باشم یه دنیا ممنون میشم ازت 

Mohammadsadra.nikfard@gmail.com

ممنونم داداش

ویرایش شده در توسط sadra.nikfard

لینک به ارسال

سلام دوستان.
بنده بلاخره بازی رو تموم کردم اونم با 98 درصد  ولخرجی .کی تونسته با 98 درصد ولخرجی وتنها از هر استان فقط دو  درصد پول مگیرفتم برای خرج کل کشور وتونستم سطح رضایت نسبی مردم رو هم جلب کنم .
من نمیدونم دولت چیکار میکنه .بابا کشور رو بدید دست من ،من با ولخرجی بسیار بالا براتون تازه کشور گشایی هم میکنم. چییشششششش

خب دوستان میگم من همه رو کشتم و کل دنیا مال خودم شد حالا هرچی میزنم ترن بعدی اتفاق خاصی نمی افته که مثلا نوشته های پایان بازی بیاد یا چیز دیگه فقط میره ترن بعدی همین نه دشمنی نه چیزی باید چیکار کنم؟!!!

لینک به ارسال

سلام مجدد خدمت دوستان بنده بازی رو تموم کردم ولی وقتی به قسمت ماموریتها میرم میبینم بعضی ماموریت ها هنوز باقی مونده با اینکه بازی تموم کردم که یکیش افزایش درامد تا سفق ******** شده و دیگیری تجارت کردن با 20 فاکشن که الان من خودم تنهای تنها هستم .

میخواستم ببینم راهی داره که این مورد رو تموم کنم عکس از ماموریتهام رو ضمیمه پست میکنم منتظر نظر دوستان میمونم.

Total War Rome II 2016-6-12-17-15-32-177.jpg

لینک به ارسال

سلام

من هروقت ژنرال هام رو از هر استان خارج می کنم مردم ازم ناراضی میشن چطوری می تونم این مشکل رو حل کنم؟

لینک به ارسال
در در 1395/03/26, 14:34:22، a گفته است :

سلام

من هروقت ژنرال هام رو از هر استان خارج می کنم مردم ازم ناراضی میشن چطوری می تونم این مشکل رو حل کنم؟

سلام ساختمون های فرهنگسازی بساز.ساختمون های که باعث میشه رضایت مردم کم بشه تخریب بکن.

در در 1395/03/28, 13:00:59، marshall4344 گفته است :

سلام من همه ی کشورای همسایم باهام دشمن شدن چظور رضایتشون رو جلب کنم تا خشمشون کم بشه و دوباره متحد بشیم...

سلام معمولا با دادن پول بهشون باعث میشه که خشمشون کم بشه. فقط مرتب بهشون پول بده و اگه دیدی ی کشور با اون همسایت دشمنه سعی کن تو هم اعلام جنگ بکنی با اون کشور خلاصه متحد شدن با یه کشور که دارن باهات دشمنی میکنند باعث میشه که خشمشون کم بشه.

لینک به ارسال

با سلام من روم 2 نسخه امپایر ادیشن رو خریدم و نصب کردم ولی وقتی روی بازی میزنم این ارور رو میده لطفا کمکم کنید

تمام افرونه ها مثل دایرکست و net workو.... رو همه نصب کردم

لطفا کمک کنید خیلی سریع

ترو خدا..

bandicam 2016-06-29 20-50-22-483.jpg

لینک به ارسال
مهمان

چه توی صد تاپیک همینو بذاری چه یکی وقتی یکی از مدیران آنلاین بشه جواب میده !

دایرایکس باید نصب بشه برای این ارور ! دایرایکس 11 رو نصب کن صد درصد درست میشه

لینک به ارسال

با لطف شما بازی اجرا شد من پچ اسپارتا رو داخل یک فایل نصب کردم و محتویاتش رو کپی کردم تو محل اصلی نصب بازی ولی توی کمپین ها اسپارتا نمییاد ورژن بازی هم 2.2 شده و هر کدوم از کمپین ها رو انتخاب میکنم این ارور رو میده

لطفا کمک کنید.......:cold_sweat:57742bad656d0_bandicam2016-06-3000-41-27

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری