رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

آموزش جامع و کامل بازی total war : Rome 2 به همراه تجربیات کاربران

پست های پیشنهاد شده

در 1 ساعت قبل، Reza54 گفته است :

روی این سیستم روان اجرا میشه؟

Intel pentium g2020

Ram4

Radeon r7 260x

نه زیاد ولی شاید با رزولوشن کم و گرافیک کم میتونید تقریبا قابل قبول اجرا کنید

ویرایش شده در توسط Fardin.M

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه

یه سوال داشتم

من پول زیاد دارم غذا هم به اندازه کافی دارم

اما مردمی که ترن بعد میان منفیه

چیکار باید بکنم؟

لطفا راهنمایی کنید

خیلی وضع خرابه فکر کنم:D

Screenshot (64).png

لینک به ارسال
مهمان
در 25 دقیقه قبل، danialii گفته است :

سلام به همه

یه سوال داشتم

من پول زیاد دارم غذا هم به اندازه کافی دارم

اما مردمی که ترن بعد میان منفیه

چیکار باید بکنم؟

لطفا راهنمایی کنید

خیلی وضع خرابه فکر کنم:D

Screenshot (64).png

این مربوط به درامد هر ترن هست. ایا از هک یا چیت استفاده میکنید؟

محبوبیت هم مهمه. فقط پول و غذا مهم نیست

لینک به ارسال

اولش یه ترینر زدم اما کار نکرد.یعنی تاثیر گذاشته؟

نمیتونم مقداره غذایی که به مردم میدن رو کم و زیاد کنم؟

نیروهام بعده جنگ اون نوار سبزه زیرشون خالی میشه.چیکار کنم پر شه؟

ویرایش شده در توسط danialii

لینک به ارسال

سلام 

من مشکلات زیادی تو بازی دارم 

موقعی که دارم سرباز می سازم بهم حمله میشه شکست می خورم

یا غذا منفی میشه 

میشه یه کمک کلی بکنید

لینک به ارسال
در در 1395/01/06, 16:03:09، 00amir00 گفته است :

سلام 

من مشکلات زیادی تو بازی دارم 

موقعی که دارم سرباز می سازم بهم حمله میشه شکست می خورم

یا غذا منفی میشه 

میشه یه کمک کلی بکنید

سلام اوالا همیشه اگه بهت اعلان جنگ شد بزار اونا وارد کشورت بشن دوما سعی کن مزرعه یا بندرگاهی بزنی که آذوقه را افزایش میده بعدم بسرعت سرباز خونه بساز و سعی کن یونیت های حداقل درجه دو استفاده کنی و سعی کن از واحدهای درجه سه بهره نبری

همچنین حکم دادن به شهر ها بر هردو موارد تاثیر داره....

لینک به ارسال

چی کار کنیم فرمانده که محبوب میشه نمیره وقتی خیلی محبوب میشن می کشنشون. نمی دونید چرا. توطئه می کنن واسش؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام .دوستان.
بنده دارم بازی rome total ware 2 بازی میکنم اما بخاطر وجود کندی و فریم به فریم بازی دارم نسخه Total_War_ROME_II_Emperor_Edition رو دانلود میکنم.

میخواستم بپرسم ایا میتونم از همون ذخیره بازی که داخل روم 2 استفاده میکردم و مثلا 20 مرحله پیشرفت کردم بیام تو نسخه Total_War_ROME_II_Emperor_Edition  ادامه بدم 

و از اول بازی نکنم؟

ایا تو این نسخه تغییر خیلی خاصی کرده یا کندی بازی رفع شده؟

بعد ایا ترینر سالم بازی گیر میاد چون خیلی از ترینر ها رو استفاده کردم ولی کار نکرد. ممنون .

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، esikley گفته است :

سلام .دوستان.
بنده دارم بازی rome total ware 2 بازی میکنم اما بخاطر وجود کندی و فریم به فریم بازی دارم نسخه Total_War_ROME_II_Emperor_Edition رو دانلود میکنم.

میخواستم بپرسم ایا میتونم از همون ذخیره بازی که داخل روم 2 استفاده میکردم و مثلا 20 مرحله پیشرفت کردم بیام تو نسخه Total_War_ROME_II_Emperor_Edition  ادامه بدم 

و از اول بازی نکنم؟

ایا تو این نسخه تغییر خیلی خاصی کرده یا کندی بازی رفع شده؟

بعد ایا ترینر سالم بازی گیر میاد چون خیلی از ترینر ها رو استفاده کردم ولی کار نکرد. ممنون .

بله میتونید ولی اگه از ترینر استفاده کردین حتما دنبال ترینر بگردین هر چند گند میزنه به بازی

اگه دارید دان میکنید بهتره نسخه ی wrath of sparta رو دان کنید

شدیدا بهتر شده و اون مصیبت ورژن اصلی بازی رو نداره

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، reydge گفته است :

بله میتونید ولی اگه از ترینر استفاده کردین حتما دنبال ترینر بگردین هر چند گند میزنه به بازی

اگه دارید دان میکنید بهتره نسخه ی wrath of sparta رو دان کنید

شدیدا بهتر شده و اون مصیبت ورژن اصلی بازی رو نداره

ممنون از اینکه جواب دادید.
امروز بعد از چند روز دانلود کردن بلاخره نسخه  Total_War_ROME_II_Emperor_Edition  دانلود شد ایا راهی هست که بشه اون نسخه wrath of sparta رو با حجم کمتری دانلود کنم یعنی نیاز نباشه از اول بشینم 10-15 گیگ دانلود کنم؟

ایا تو نسخه wrath of sparta میشه از ذخیره بازی قبلی استفاده کرد یا باید از اول شروع کرد راستی نگفتید این نسخه  Total_War_ROME_II_Emperor_Edition دیگه اون مشکل کندی سرعت نداره؟چون حافظه سیستم پایین میخواستم قبلش مطمئن بشم .

سوال دیگه که داشتم چطور میتونم ژنرال های ارتشم رو زیادتر کنم تا ب الان فقط 6 ژنرال بیشتر ندارم و نمیتونم از شمال تا جنوب از اینا استفاده کنم اگه بخوام با یه کشور تو شمال بجنگم و ژنرالام تو جنوب باشند باید چند ترن صبر کنم تا بتونم برسم شمال و وچند ژنرال باهم کنار هم باشند تا بتونم از تمام ظرفیت های سرباز ها استفاده کنم .

چطور میتونم از تمام ظرفیت ژنرال ها استفاده کنم دیگه نیاز نباشه چندتا ژنرال کنار هم باشند و با یک ژنرال با اترش 10هزار نفری برم به جنگ 
بازم ممنون از پاسختون.

لینک به ارسال
در در 1395/01/24, 15:34:25، esikley گفته است :

ممنون از اینکه جواب دادید.
امروز بعد از چند روز دانلود کردن بلاخره نسخه  Total_War_ROME_II_Emperor_Edition  دانلود شد ایا راهی هست که بشه اون نسخه wrath of sparta رو با حجم کمتری دانلود کنم یعنی نیاز نباشه از اول بشینم 10-15 گیگ دانلود کنم؟

ایا تو نسخه wrath of sparta میشه از ذخیره بازی قبلی استفاده کرد یا باید از اول شروع کرد راستی نگفتید این نسخه  Total_War_ROME_II_Emperor_Edition دیگه اون مشکل کندی سرعت نداره؟چون حافظه سیستم پایین میخواستم قبلش مطمئن بشم .

سوال دیگه که داشتم چطور میتونم ژنرال های ارتشم رو زیادتر کنم تا ب الان فقط 6 ژنرال بیشتر ندارم و نمیتونم از شمال تا جنوب از اینا استفاده کنم اگه بخوام با یه کشور تو شمال بجنگم و ژنرالام تو جنوب باشند باید چند ترن صبر کنم تا بتونم برسم شمال و وچند ژنرال باهم کنار هم باشند تا بتونم از تمام ظرفیت های سرباز ها استفاده کنم .

چطور میتونم از تمام ظرفیت ژنرال ها استفاده کنم دیگه نیاز نباشه چندتا ژنرال کنار هم باشند و با یک ژنرال با اترش 10هزار نفری برم به جنگ 
بازم ممنون از پاسختون.

بله جدا وجود داره با حجم 1گیگ و خورده ای

بله میشه سیوها رو استفاده کرد

نسبت به ورژن اصلی که شدیدا باگ و افت فریم داشت و خیلی هم کرش می کرد بهتر شده البته از این جا به بعد دیگه بستگی به سیستم و تنطیمات درون بازی تون داره

تعداد ارتش ربط مستقیمی به امپریوم لیولتون داره اون نوار که در بخش اطلاعات فکشنتون هست افزایش اپریوم لیول باعث افزایش ارتش ناوگان جاسوس و ... میشه

وقتی وسعت امپراتوریت زیاد بشه امپریوم لیول هم بالا میره و به طبع تعداد ارتش هم بالا میره

تعداد یونیت های ارتش محدود به همون 20تاست

لینک به ارسال

سلام....من فکشن پارت هارو انتخاب کزدم وقتی   شهر جدید فتح میکنم ....با اینکه غذا و پابلیک اردر (رضایت مردم) بالاست ولی مداوم شورش بپا میشه.......و مردم یهویی رضایتشون منفی میشه.....وقتی اند ترن می زنم ...نیرو هامو هم تو شهر میذارم فایده نداره....مالیات رو هم قطع کردم...وقتی مالیات میگیرم غذامم منفی میشه غذارو مثبت میکنم نارضایتی بیشتر میشه....چی کار کنم ...لطفا کمکم کنید.....

۲۰۱۶۰۴۲۰_۱۸۳۷۵۷.jpg

۲۰۱۶۰۴۲۰_۱۸۳۸۰۶.jpg

۲۰۱۶۰۴۲۰_۱۸۳۸۲۱.jpg

۲۰۱۶۰۴۲۰_۱۸۳۸۴۱.jpg

لینک به ارسال
مهمان

جنگ زیاد رضایت مردم رو از دست میده ! مدتی امپراطوری رو در صلح و امنیت قرار بده و به آبادانی شهر ها بپرداز

لینک به ارسال

مرسی.ینی با همین کار مشکل حل میشه ...اخه سه روزه رو همین مشکلم.و همش اند ترن میزنم تامشکل حل شه نمیشه.....نظرت چیه....و اینه انگلیسی نوشته ناامنی منطقه از طرف همسایگان(یا حملات به استان )...با همسایه هام  جنگو تموم کردم رضایت بهتر شد ولی موقتی بود.و 2433 تا مثبت ایجاد شد ولی دوباره از بین رفت و (-2433) موند و رضایت منفی شد.ممنون میشم کمکم کنین...

لینک به ارسال
مهمان
در 2 دقیقه قبل، marshall4344 گفته است :

مرسی.ینی با همین کار مشکل حل میشه ...اخه سه روزه رو همین مشکلم.و همش اند ترن میزنم تامشکل حل شه نمیشه.....نظرت چیه....و اینه انگلیسی نوشته ناامنی منطقه از طرف همسایگان(یا حملات به استان )...با همسایه هام  جنگو تموم کردم رضایت بهتر شد ولی موقتی بود.و 2433 تا مثبت ایجاد شد ولی دوباره از بین رفت و (-2433) موند و رضایت منفی شد.ممنون میشم کمکم کنین...

ساختمون هاشو کانورت کردی به فرهنگ خودت ؟ احتمالا چون فرهنگ مردمش فرق داره از دینی که سرزمینت داره پریشان میشن . 

لینک به ارسال
مهمان

اره همه رو داغون کن و ساختمون های با فرهنگ فکشن خودت بساز اینطوری مردم درست میشن !

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر.
میگم من بعضی استان ها رو فتح کردم و ساختمون هاشم خودم تبدیل به ساختمون خودم کردم ولی نمیتونم قانون اجرا کنم و که مقلا فلان استان درصد رضایتش بالا بره فلان استان مالیات بیشتری بده.
خیلی جاها رو تسخیر کردم ولی فقط توی دو سه استان میتونم این قانون رو اجرا کنم بقیه استان ها که میرم اون قسمت انتخاب قانون گذاری غیر فعال ه میشه لطف کنید راهنمایی کنید.بعد نوشته بود که مثلا اگه  بریتانیا رو بگیرم قدرت ارتشم بیشتر میشه و بیشتر میتونم ژنرال بسازم ولی وقتی بریتانیا رو گرفتم قدرتم تغییری نکرد و نتونستم ژنرالهام رو بیشتر کنم!!؟؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، esikley گفته است :

سلام وقت بخیر.
میگم من بعضی استان ها رو فتح کردم و ساختمون هاشم خودم تبدیل به ساختمون خودم کردم ولی نمیتونم قانون اجرا کنم و که مقلا فلان استان درصد رضایتش بالا بره فلان استان مالیات بیشتری بده.
خیلی جاها رو تسخیر کردم ولی فقط توی دو سه استان میتونم این قانون رو اجرا کنم بقیه استان ها که میرم اون قسمت انتخاب قانون گذاری غیر فعال ه میشه لطف کنید راهنمایی کنید.بعد نوشته بود که مثلا اگه  بریتانیا رو بگیرم قدرت ارتشم بیشتر میشه و بیشتر میتونم ژنرال بسازم ولی وقتی بریتانیا رو گرفتم قدرتم تغییری نکرد و نتونستم ژنرالهام رو بیشتر کنم!!؟؟

این قانونگذاری ها محدوده(حدود 3 یا 4 تاست) و فقط در استانی ک کامل اونو گرفتید قابل اجراست اگر یه استانیو تازه گرفتید میخواید بهش سامان بدید باید استان قبلیو ک گرفتید و اون قانونو توش اجرا کردید،قانونشو لغو کنین تا بتونید تو استان دیگه ای هم اجرا کنید .هیچ جای بازی نمی نویسه فلان جا رو بگیری می تونی ژنرالاتو زیاد کنی.هرچقدر سرزمین های بیشتری بگیری حالا تو هر جا باشه مقدار imperium میره بالا بعد میتونید تعداد ژنرالارو زیاد کنید.

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، Fardin.M گفته است :

این قانونگذاری ها محدوده(حدود 3 یا 4 تاست) و فقط در استانی ک کامل اونو گرفتید قابل اجراست اگر یه استانیو تازه گرفتید میخواید بهش سامان بدید باید استان قبلیو ک گرفتید و اون قانونو توش اجرا کردید،قانونشو لغو کنین تا بتونید تو استان دیگه ای هم اجرا کنید .هیچ جای بازی نمی نویسه فلان جا رو بگیری می تونی ژنرالاتو زیاد کنی.هرچقدر سرزمین های بیشتری بگیری حالا تو هر جا باشه مقدار imperium میره بالا بعد میتونید تعداد ژنرالارو زیاد کنید.

چرا دیگه در قسمت ماموریت های بلند مدت .نوشته که این استان ها رو بگیری میتونی ژنرال ها از این مقدرا به این مقدار افزایش پیدا کنند و ماموران حکومتی و جاسوسان نیز میتونند بیشتر بشوند .منظورم همونجاست که مینوسته فلان استان ها رو بگیری اینقدر پاداش گیرت میاد فلان استان هارو بگیری میتونی اینقدر ژنرال اضافه کنی...
در مورد وضع کردن قانون کلا دیگه نمیشه کاری کرد یعنی فقط وضع کردن قانون  فقط توی سه استانی که کامل تحت تصرف خودت ه و کامل ساختمون هاش خودت ساختی هست دیگه نمیشه سایر استان هایی که کلش مال خودت رو هم با ساخت و ساز خاصی اونجا قانون وضع کرد؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، esikley گفته است :

چرا دیگه در قسمت ماموریت های بلند مدت .نوشته که این استان ها رو بگیری میتونی ژنرال ها از این مقدرا به این مقدار افزایش پیدا کنند و ماموران حکومتی و جاسوسان نیز میتونند بیشتر بشوند .منظورم همونجاست که مینوسته فلان استان ها رو بگیری اینقدر پاداش گیرت میاد فلان استان هارو بگیری میتونی اینقدر ژنرال اضافه کنی...
در مورد وضع کردن قانون کلا دیگه نمیشه کاری کرد یعنی فقط وضع کردن قانون  فقط توی سه استانی که کامل تحت تصرف خودت ه و کامل ساختمون هاش خودت ساختی هست دیگه نمیشه سایر استان هایی که کلش مال خودت رو هم با ساخت و ساز خاصی اونجا قانون وضع کرد؟

به ساختمان شهرا ربطی نداره فقط کل شهرای استانو باید داشته باشی.حداکثر تعداد استانایی ک توش میتونی قانون وضع کنی 3 یا 4 تاست.توی قسمت ماموریت ها میگه این جاهارو بگیر و یه جایزه میده یا بعد از تکمیل کلش کمپینو میبری اما زیاد کردن ژنرالو agent ها فقط با زیاد کردن شاخص imperium هست

لینک به ارسال
در در 1395/02/15, 15:50:23، Fardin.M گفته است :

به ساختمان شهرا ربطی نداره فقط کل شهرای استانو باید داشته باشی.حداکثر تعداد استانایی ک توش میتونی قانون وضع کنی 3 یا 4 تاست.توی قسمت ماموریت ها میگه این جاهارو بگیر و یه جایزه میده یا بعد از تکمیل کلش کمپینو میبری اما زیاد کردن ژنرالو agent ها فقط با زیاد کردن شاخص imperium هست

سلام مدتی هست که نمیتونم ساختمون بسازم., جمعیتم رشد پیدا نمیکنه.
فقط زمانی که مالیات ها رو افزایش میدم جمعیت منفی میشه ولی وقتی مالیات رو سفر میکنم جمعیت رشد نمیکنه با اینکه ساختمان هایی برای رشد جمعیت میسازم باز بی تاثیره.
==
و یه مشکلی که دارم اینه که نمیتونم برم تو قسمت فانکشن وهر وقت که به اون قسمت میرم بازی کرش میکنه اینطور نمیتونم توازن قدرت خاندان رو ببینم .
چه راهی پیشنهاد میکنید چون تا میتونستم سعی کردم افراد مختلف از خاندان مختلف بیارم سر کار ولی الان ی دفعه دست به شورش زدند و 80 درصد از سرزمین هام از دست رفته میخوام برم به ترن قبلی ولی درست نمیدونم چیکار کنم بدونم کدوم قدرت باعث شده که شورش بشه ..
فاصله خیلی از فرماندههان تا میدون جنگ هم بسیار زیاده اینطور نمیتونم اون فرمانده از فلان خاندان بکشونم به میدون جنگ و اون رو به کشتن بدم چون باید ترن های زیادی برم که مسافت بسیار زیادی باید طی بکنه .
بطور عادی هم نمیتونم اون رو بلکل مرخص کنم چون فرمانده بتنهایی نمیشه مرخص کرد مگه اینکه کل نیرو ها رو مرخص کنم تا بتونم فرمانده هم مرخص کنم.
بازی رو سعی کردم طبق 
این تاپیک خارجی
http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=61441
 پچ کنم که مشکلاتش حل بشه منتها مشکلات همچنان باقی هست البته تو همین انجمن بخش مشکلات بازی این مشکل رو مطرح کردم ولی تا ب الان کسی جواب نداده.
تو خود انجمن خارجی هم مثل اینکه همچین مشکلی پیش اومده اما کسی درست جواب نداده.
http://totalwarpersian.ir/topic/1692-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-rome-2-total-war/?page=13#comment-42967

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، esikley گفته است :

فقط زمانی که مالیات ها رو افزایش میدم جمعیت منفی میشه ولی وقتی مالیات رو سفر میکنم جمعیت رشد نمیکنه با اینکه ساختمان هایی برای رشد جمعیت میسازم باز بی تاثیره.
==
و یه مشکلی که دارم اینه که نمیتونم برم تو قسمت فانکشن وهر وقت که به اون قسمت میرم بازی کرش میکنه اینطور نمیتونم توازن قدرت خاندان رو ببینم .
چه راهی پیشنهاد میکنید چون تا میتونستم سعی کردم افراد مختلف از خاندان مختلف بیارم سر کار ولی الان ی دفعه دست به شورش زدند و 80 درصد از سرزمین هام از دست رفته میخوام برم به ترن قبلی ولی درست نمیدونم چیکار کنم بدونم کدوم قدرت باعث شده که شورش بشه ..
فاصله خیلی از فرماندههان تا میدون جنگ هم بسیار زیاده اینطور نمیتونم اون فرمانده از فلان خاندان بکشونم به میدون جنگ و اون رو به کشتن بدم چون باید ترن های زیادی برم که مسافت بسیار زیادی باید طی بکنه .
بطور عادی هم نمیتونم اون رو بلکل مرخص کنم چون فرمانده بتنهایی نمیشه مرخص کرد مگه اینکه کل نیرو ها رو مرخص کنم تا بتونم فرمانده هم مرخص کنم.
بازی رو سعی کردم طبق 
این تاپیک خارجی
 پچ کنم که مشکلاتش حل بشه منتها مشکلات همچنان باقی هست البته تو همین انجمن بخش مشکلات بازی این مشکل رو مطرح کردم ولی تا ب الان کسی جواب نداده.
http://totalwarpersian.ir/topic/1692-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-rome-2-total-war/?page=13#comment-42967

در مورد جمعیت=اگه شهری به ماکسیموم رشدش برسه یعنی همه ی تعداد ساختمان هایی که امکان ساختش هستو ساخته باشی،دیگه رشد نمی کنه.

در مورد فرمانده ها=شما باید از قسمتی که اعضای خاندان و... توش هست برید و اون فرمانده های پر نفوذ خاندان رقیبو بکشید یا به سمت خودتون بکشید.

لینک به ارسال

==
بازی رو سعی کردم طبق 
این تاپیک خارجی

در 8 ساعت قبل، Fardin.M گفته است :

در مورد جمعیت=اگه شهری به ماکسیموم رشدش برسه یعنی همه ی تعداد ساختمان هایی که امکان ساختش هستو ساخته باشی،دیگه رشد نمی کنه.

در مورد فرمانده ها=شما باید از قسمتی که اعضای خاندان و... توش هست برید و اون فرمانده های پر نفوذ خاندان رقیبو بکشید یا به سمت خودتون بکشید.

بسیار ممنون که ج بنده رو میدید.
عرضم به حضورتون که با اینکه هنوز ساختمونام بطور کامل ارتقا ندادم باز هم جمعیت افزایش پیدا نمیکنه فقط زمانی که مالیات افزایش پیدا بکنه جمعیت کم میشه...
حالا این بکنار.
من اصلا نمیتونم به قسمت فانکشن یا همون قسمت خاندان برم...
موندم چیکار کنم بازی روم 2 قبلی رو از سیستمم پاک کردم با اینکه اون افت فریم بسیار داشت و گرافیکش پایین بود ولی قدرت خاندان رو میتونستم کم و زیاد کنم.ولی تو این نیمتونم و هروقت ب اون قسمت میرم بایز کرش میکنه.
اگه اون روم قبلی رو داشتم الان رو یه سیستم دیگه نصب میکردم حداقل هر چند ترن ذخیره بازی رو تو اون سیستم میرختم و قدرت خاندان رو کم میکردم بعد با این بازی میکردم.
لطفا در صورت امکان اون مشکل که لینکش در پست قبل گذاشتم هم اگه میشه چک کنید ببینید شما میتونید مشکل بنده رو حل بفرمایید.؟
اگه از دوستان کسی هست ک بازی روم 2 رو داره و هنوز بازی میکنه .لطفی بکنه .
این ذخیره بازی من رو بگیره و قسمت خاندان بیاد قدرت همه افراد خاندان رو به شدت کم کنه تا حداقل واسه 10-20 ترن نیاز به تغییر قدرت نداشته باشم.
هر بار که میرم ترن بعدی اخطار میده که احتمال درگیری داخلی بسیار بالاست و یکاری بکنید.
فقط بطور دستی میام هر فرمانده ای  که قدرت گراویتیش بالاست رو جاش رو با یه اماتور عوض میکنم اصلا هم نمیدونم این یارو مال کدوم خاندان ه.

لینک به ارسال

==
بازی رو سعی کردم طبق 
این تاپیک خارجی

در 8 ساعت قبل، Fardin.M گفته است :

بسیار ممنون که ج بنده رو میدید.
عرضم به حضورتون که با اینکه هنوز ساختمونام بطور کامل ارتقا ندادم باز هم جمعیت افزایش پیدا نمیکنه فقط زمانی که مالیات افزایش پیدا بکنه جمعیت کم میشه...
حالا این بکنار.
من اصلا نمیتونم به قسمت فانکشن یا همون قسمت خاندان برم...
موندم چیکار کنم بازی روم 2 قبلی رو از سیستمم پاک کردم با اینکه اون افت فریم بسیار داشت و گرافیکش پایین بود ولی قدرت خاندان رو میتونستم کم و زیاد کنم.ولی تو این نیمتونم و هروقت ب اون قسمت میرم بایز کرش میکنه.
اگه اون روم قبلی رو داشتم الان رو یه سیستم دیگه نصب میکردم حداقل هر چند ترن ذخیره بازی رو تو اون سیستم میرختم و قدرت خاندان رو کم میکردم بعد با این بازی میکردم.
لطفا در صورت امکان اون مشکل که لینکش در پست قبل گذاشتم هم اگه میشه چک کنید ببینید شما میتونید مشکل بنده رو حل بفرمایید.؟
اگه از دوستان کسی هست ک بازی روم 2 رو داره و هنوز بازی میکنه .لطفی بکنه .
این ذخیره بازی من رو بگیره و قسمت خاندان بیاد قدرت همه افراد خاندان رو به شدت کم کنه تا حداقل واسه 10-20 ترن نیاز به تغییر قدرت نداشته باشم.
هر بار که میرم ترن بعدی اخطار میده که احتمال درگیری داخلی بسیار بالاست و یکاری بکنید.
فقط بطور دستی میام هر فرمانده ای  که قدرت گراویتیش بالاست رو جاش رو با یه اماتور عوض میکنم اصلا هم نمیدونم این یارو مال کدوم خاندان ه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری