رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

آموزش جامع و کامل بازی total war : Rome 2 به همراه تجربیات کاربران

پست های پیشنهاد شده

اینطور که معلومه مردم اونجا خیلی سرناسازگاری با شما داره.شما باید بعد از از بین بردن اون حکومت چند ترن ارتش و priest هاتونو تو اون شهر نگه داری تا مردمش خودشونو با فرهنگ شما وفق بدن و باید یه سری ساختمان که رضایت مردمو بالا میبره بسازید(عکس خندان آدمک در مشخصات ساختمان ها)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان راهنمایی میخواستم راجب تهیه یه سیستم در حد دوتومن مثلا cpu کارت گرافیکو و مادر برد

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، fardin77 گفته است :

اینطور که معلومه مردم اونجا خیلی سرناسازگاری با شما داره.شما باید بعد از از بین بردن اون حکومت چند ترن ارتش و priest هاتونو تو اون شهر نگه داری تا مردمش خودشونو با فرهنگ شما وفق بدن و باید یه سری ساختمان که رضایت مردمو بالا میبره بسازید(عکس خندان آدمک در مشخصات ساختمان ها)

در 5 ساعت قبل، ira825 گفته است :

دوستان منتطر جوابتونم.

عزیز جوابتو دادم دیگه

لینک به ارسال
در در 1394/09/13, 13:22:55، ira825 گفته است :

مجبورن ساتراپ خودم میکنمشون ولی بازم شورش میکنن.راهی هست که کلا نابود بشن.مثلا حکومت بخارا رو نابود کردم ولی دست از سرم بر نمیداره.

در در 1394/09/13, 13:22:55، ira825 گفته است :

دوستان چرا راهنمایی نمیکنید.گیر کردم

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، ira825 گفته است :
در در 1394/09/13, 01:52:55، ira825 گفته است :

مجبورن ساتراپ خودم میکنمشون ولی بازم شورش میکنن.راهی هست که کلا نابود بشن.مثلا حکومت بخارا رو نابود کردم ولی دست از سرم بر نمیداره.

در در 1394/09/13, 01:52:55، ira825 گفته است :

دوستان چرا راهنمایی نمیکنید.گیر کردم

داداش همونی که گفتمو عمل کن.

لینک به ارسال

مرسی از راهنمایت مممنون.

ویرایش شده در توسط ira825

لینک به ارسال

سلام من rome 2 emperor edition رو دارم ميخواستم بدونم چه آپديتايى رو بايد دانلود كنم تا wrath of Sparta و سه فكشن يونانى درياى سياه اضافه بشن به بازى   

لینک به ارسال
در در 1394/09/14, 14:11:42، fardin77 گفته است :

عزیز جوابتو دادم دیگه

داداش من  سربازامو نگه میدارم رضایتشون بالا میره.ولی تا سربازامو میبرم جای دیگه سریع  ناراضی میشن.

لینک به ارسال

اگه با روم بازی میکنی معبد ژوپیتر بساز تو همه ی شهرای اون استان یا اگه با فکشن دیگه ای هستی باید معبدی که culture influence رو زیاد میکنه بسازین و حتما دو یا سه کشیش اونجا داشته باشید.من وقتی با روم بازی میکردم با شهرای شمال یونان و جنوب مصر این مشکلو داشتم.دوتا کشیش قدر با دوتا ارتش ده ترن اونجا نگه داشتم تا مردم عادت کردن به شرایط.البته میتونید مالیات اون منطقه رو هم نگیرید

ویرایش شده در توسط fardin77

لینک به ارسال

سلام

میشه بگید چطور میشه حد ساخت ژنرال هامو افزایش بدم؟

الان قلمرو من خیلی بزرگه ولی فقط میتونم 6 تا ژنرال بسازم 

ممنون میشم زود جواب بدین

لینک به ارسال
در در 1394/09/21, 21:45:43، ira825 گفته است :

داداش من  سربازامو نگه میدارم رضایتشون بالا میره.ولی تا سربازامو میبرم جای دیگه سریع  ناراضی میشن.

توی ایالت هایی که میتونی سالن کشتی بسازی یه سالن کُشتی بساز ملت تا عمر دارن ازت ناراضی نمیشن! تازه پولم بت میدن. ایالت کرمان و یه ایالت دیگه هر کاریش میردم محبوبیتم بالا نمیرفت یه سالن کشتی زدم الان غذام منفی هم بشه بازم راضین!

تو اونایی هم که نمیشه سالن کشتی بزنی یه کشیش و یه ارتش نه چندان بزرگ بزار و مزرعه بزن و سعی کن توی اون ایالتا خونه نسازی چون اگه بسازی محبوبیت و غذا میاد پایین بیشتر ناراضی میشن

ویرایش شده در توسط Ashkan.Gh

لینک به ارسال
در در 1394/10/04, 07:42:40، mohammadamin.es گفته است :

سلام

میشه بگید چطور میشه حد ساخت ژنرال هامو افزایش بدم؟

الان قلمرو من خیلی بزرگه ولی فقط میتونم 6 تا ژنرال بسازم 

ممنون میشم زود جواب بدین

بازی خودش مطابق با ستلمنت ( شهر ) هایی که گرفتی بهت اجازه ساخت ارتش میده، هنوز به اندازه کافی شهر نگرفتی

6 تا ژنرال زیاده اوایل بازی، پول دریافتیتو خیلی پایین میاره

لینک به ارسال
مهمان
در 10 ساعت قبل، Ashkan.Gh گفته است :

توی ایالت هایی که میتونی سالن کشتی بسازی یه سالن کُشتی بساز ملت تا عمر دارن ازت ناراضی نمیشن! تازه پولم بت میدن. ایالت کرمان و یه ایالت دیگه هر کاریش میردم محبوبیتم بالا نمیرفت یه سالن کشتی زدم الان غذام منفی هم بشه بازم راضین!

تو اونایی هم که نمیشه سالن کشتی بزنی یه کشیش و یه ارتش نه چندان بزرگ بزار و مزرعه بزن و سعی کن توی اون ایالتا خونه نسازی چون اگه بسازی محبوبیت و غذا میاد پایین بیشتر ناراضی میشن

توی شهر های دیوار دار بهتره از کشتی یا زور خونه استفاده کنی و همینطور شبستان.

توی شهر های کوچیک هم از چاپارخونه و نانوایی و سیلو های گندم. اینطوری هم مالیاتت بالاتر میره و هم غذا و هم محبوبیت.

لینک به ارسال

با سلام   من وقتی  درروم دو نیرو میسازم TAXESهمون میزان خرج ها میره بالا بعد از میزانپولی که هر ترن میده کم میشه چیکار کنم از اون خرج هام کم بشه همون جایی که میری یه صندق هست توش میزان رضایت مردم یا پولات رو نشون میده اونجارو میگم چیکارکنم که بعد خریدن نیرو که باز خرج میره بالا اون تکسس کم بشه لطفا کمکم کنید.

لینک به ارسال
در در 1394/10/30, 14:36:21، علی1 گفته است :

با سلام   من وقتی  درروم دو نیرو میسازم TAXESهمون میزان خرج ها میره بالا بعد از میزانپولی که هر ترن میده کم میشه چیکار کنم از اون خرج هام کم بشه همون جایی که میری یه صندق هست توش میزان رضایت مردم یا پولات رو نشون میده اونجارو میگم چیکارکنم که بعد خریدن نیرو که باز خرج میره بالا اون تکسس کم بشه لطفا کمکم کنید.

اون مقدار پولیه که هر سال به خزانت اضافه میشه

وقتی سرباز میگیری هر ترن ازت مقدار پولی میگیرن یجور مثل حقوق کارمندان بانک صادرات مثلا 

بعضی مهارت ها و ساختمان ها میزان حقوق رو کمتر میکنن یعنی سربازا حقوق کمتری میگیرن ولی این کار روشون اثر منفی میزاره چون اگه حقوق سربازا کم بشه خوب نمیجنگن مثلا خودتو در نظر بگیر آیا کار سختی رو بدون حقوق یا با حقوق کم انجام میدی؟ مثلا بدون حقوق یا با حقوق کم میری تو معدن کار کنی؟ مطمئنا جوابت نه یا اگه هم کار کنی خوب کار نمیکنی در کل سعی کن برای اینکه میزان پول دریافتی هر سالت زیاد بشه ساختمون های تجاری-اقتصادی بسازی و همچنین با سایر کشور ها تجارت کنی و ...

:3c3ekv0qnbz1:

لینک به ارسال

هیچ وقت  نیرو هاتونو از مسیر اصلی خارج نکنید چون به اونا تلفات وارد میشه. مسابقات گلادیاتوری و معبد شادی رو نسبت به بقیه زیاد میکنه چون خودم  مشکل غذا داشتم معبدی رو ساختم که هم غذا و هم شادی تولید میکرد. اگه دوست دارید سریع و با تلفات کم پیروز بشین از جاسوس استفاده کنید(بیشتر باشن بهتره) تا خرابکاری مثل آتش زدن ساختمان های دشمن و لشکر دشمن رو انجام بده.درکل بازی هدف خاصی نداره و  خسته کننده است مخصوصا در قسمت بدست آوردن رضایت که بیشتر وقت گیمر رو میگیره که البته این وضع در آتیلا بهتر شده و نظم دادن به شهر ها راحت تر و سریع تر انجام میشه.

لینک به ارسال

اینا همش مربوط به کمپینه!

توی بازی هر وقت با فکشنی وارد جنگ شدید حتما فکشن مورد نظر رو ارزیابی کنید، فکشن متمدنه، نیست، ارتش داره، نداره، متحد داره، نداره

اگه دیدید که توانایی نابود کردن فکشن رو دارید دریغ نکنید چون اگه مثلا 4 تا شهر داره 3 تا شهرشو بگیرید و بقیشو بیخی شید همون یه شهر و فکشنش بعدا براتون دردسر درست میکنن، نه اینکه بهتون حمله کننا، اگه خواستید دوباره بهشون حمله کنید به شدت مقاوت نشون میدن و ارتش هاشون پرشماره و براتون دردسر درست میکنن

هر از گاهی برده ها توی بازی شورش میکنن و یه ارتش بسیار بزرگ توی ایالت های ناراضی پیدا میشه، فقط کافیه یه جاسوس یا یه مغ یا یه هیرو بفرستید تا فرماندهشون رو ترور کنه، بعد دیگه نگران نباشید ارتششون کلا از بین میره!

تا جایی که میتونید با فکشن های دیگه روابط تجاری داشته باشین! چون روی پول دریافتی تون توی هر ترن خیلی تاثیر داره

ناوگان های دریایی رو دست کم نگیرید! سعی کنید تعداد ناوگان هاتون حداقل نصف تعداد ارتش هاتون باشه چون برای جنگ با فکشن هایی که بیشتر با دریا سر و کار دارن به دردسر میفتین

همیشه توی بازی سیاست و برنامه داشته باشین و با احساسات تصمیم نگیرید، برای مثال، اگه با فکشن پارت بازی رو شروع میکنید و فکشن ماد آترپاتیکان، بین النهرین رو میگیره و مجاور شما قرار داره، سعی کنید باهاش روابط خوبی داشته باشید چون این فکشن مثل دیوار از شما دربرابر فکشن هایی که در غرب قرار دارن ( مثل سلوکیه ) محافظت میکنه و شما رو درگیر مسائل غرب خاورمیانه نمیکنه، و این بهترین فرصته که شما فکشن های شرق نقشه رو نابود کنید مثل باختریه، پرسیس و........ و بعدش که تموم فکشن های شرق رو نابود کردین و از شرق مطمئن شدید به ماد آترپاتیکان حمله کنید یا حتی میتونید حمله نکنید و به روابط دوستانه ادامه بدید!

لینک به ارسال

سلام من در اجرای بازی توتال وار به مشکل بر خوردم کسی راه حلی داره بگه لطفا

لینک به ارسال

تورو خدا بگید چطور ژنرال هامو بیشتر از چهار تا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:bawling::confounded::confounded::confounded::bawling:

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mamad گفته است :

تورو خدا بگید چطور ژنرال هامو بیشتر از چهار تا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به بازی کردن ادامه بده بیشتر میشه 

سطح امپراطوری بره بالاتر میتونه ژنرال بیشتری داشته باشی

لینک به ارسال
در در 1394/07/21, 20:51:34، Ashkan.Gh گفته است :

سلام دوستان! من تازه شروع کردم توتال وار بازی میکنم.

یه سوال داشتم. اوایل بازی که با پارتیا شروع میکنم محبوبیتم خیلی بالاست ولی بعد از مدتی که لشکر کشی میکنم و کلا مدتی که از بازی میگزره محبوبیتم به شدت میاد پایین،نمیدونم علتش چیه

اگه میشه توضیح بدید چطور محبوبیتم رو بالا نگه دارم.

در ضمن یه چیز دیگه، خیلی طول میکشه تا اون نوار سبز پر بشه تا بتونم ساختمون بسازم ( بعد 4 یا 5 ترن یه بار پر میشه!) چیکار کنم سریع تر پر بشن؟

اون نوار سبز سرعتش بستگی به رضایت مردم داره

یکی از دلایل پایین اومدنش ساختموناس

سکس دیگه طبیعتا با خارج کردن سپاه از شهر این مشکل پیش میاد

ولی دلیل اضلی همون ساختمان هاست

بازی کن همشو خئدت یاد میگیری

لینک به ارسال

آموزش کامل و بسیار جامع تر در مورد بازی:

پارت ها:

1-اول نیسا رو پیشرفت بدید

2-بعد به susia حمله کنید.

3-سپس به زاکارتا حمله کنید تا یا پارتاوا یا آریایی ها فلج شن و برن تو قهطی!

4-بعد پایتخت پارتاوا را بگیرید

5- حالا آریایی ها خیلی ضعیفن با یه حمله نابودشون کنید!

6-در مورد داها نظری ندارم!!!

اما بعد از حمله به آریا سعی کنید با کشور های جنوبی دوست شید و فقط با غربی ها و شمالی ها بجنگید و رهق و اکباتان را بگیرید!!!!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری