رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

آموزش جامع و کامل بازی total war : Rome 2 به همراه تجربیات کاربران

پست های پیشنهاد شده

دوست عزیز اگه دقت کنید تو صفحه اول همین بحث هستش . 

دوستمون josef stalin  

گفتن که باید چیکار کنید 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان

به نام خدا

سلام دوست خوب شما داری از همون اول از سختش شروع می کنی برو یه فنکشن راحت تر بگیر تا بازی دستت بیاد مثل icen البته بازی دستت بیاد با همه  اب خوردنه چون یه کم دشمن خنگه من یه بار با 1000 نفر رفتم مر کز شهرش خالی بود گرفتم بدون تلفات با اینکه اونا 4000 خوردی بودن من خودم با پارت ها رفتم تقریبا 90% نقشه رو گرفتم بعد بی خیال شدم چون دارم سورنا رو شروع می کنم به امید خدا ببینیم چی می شه

از اقا شهاب گل یه سوال دارم دی ال سی جدید کی میاد دوست گل؟؟

لینک به ارسال

من با پارتها اول باخترارو نابود کردم بعد از شمال دریای خزر قلمرومو گسترش دادم. آتن و مقدونیه رو نابود کردم  الان اسپارتا و روم ساتراپی من شدن ولی بربرا جنگ سختی رو شروع کردن علت گسترش قلمروم هم پیروزی های بزرگ جنگی بود الان می خوام با ارتش کامل به کنفدراسیون. گل ها حمله کنم راستی پونتوس و سلوکیانم منقرض شدن

لینک به ارسال

سلام میخواستم بدونم تو روم توتال وار 2  چجوری باید یه دیوار دور شهر هایی که دیوار ندارن بکشم

اگه میشه با عکس برام توضیح بدین ممنون

لینک به ارسال

ای بابا آخه چرا؟

حالا یه سوال دیگه هم داشتم اینکه یکی از لشگر های من خود به خود دارن کشته میشن برای چیه؟ و چجوری باید جلوی مرگشون رو بگیرم؟

لینک به ارسال

چون یا وارد مناطق برفی یا صحرا های سوزان و یا باتلاق ها مثل دلتای نیل شدی و یا اینکه جاسوس های دشمن سم انداختن تو غذا های سربازا و باعث کشتنشون میشه اگه میخای جلوگیری کنی ارتشتو به قلمروی خودت برگردون

لینک به ارسال

سلام دوستان

مدی یا چیزی هست  که روابط خانوادگی و کنترل خانواده سلطنتی رو مثل بازی shogun2 به rom2 بیاره؟؟ 

لینک به ارسال

http://uupload.ir/files/wvw8_rome2_2015-09-02_05-08-00-52.bmp

درود. من یه نظر ازتون میخواستم. الان من با همه رابطه ی خوبی دارم بنظرتون به کدوم قسمت لشکر کشی کنم؟  از نظر خودم که به منطقهAETHIOPlA و ARABIA FELIX رو تصرف کنم. از اول بازی تا الان دولت نباتا باهام  متحد دفاعی بوده ولی الان احساس میکنم رو مخمه. بش حمله کنم؟ به دوتا سوال جواب بدید ممنون

لینک به ارسال

قسمت اول : منبع پردیس گیم

قسمت اول

همون طور که می دانید تمامی بازی های شرکت توتال وار دارای دو بخش می باشد: بخش اول و کلی بازی که به صورت TURN BASED یا نوبتی است و بخش دوم و جزئی بازی که به صورت REAL TIME یا بلا درنگ اجرا می شود.

ابتدا ما به بررسی و آموزش بخش نوبتی بازی می پردازیم و سپس بخش بلا درنگ بازی را نیز آموزش می دهیم.

در بخش نوبتی بازی از آنجا که بازیکن با یک نقشه عظیم سر و کار دارد پس ممکن است کمی در مدیریت این بخش سردرگم شود.اصولا بخش نوبتی در اکثر بازی های استراتژیک به تنظیم دیپلماسی(که بعدا پیرامون آن بیشتر توضیح خواهیم داد)،ساخت نیرو،ایجاد ساختمان،تکمیل تکنولوژی،حرکت سربازان بر روی نقشه اصلی و ... اختصاص دارد و بدین منظور گزینه های زیادی برای این امر در نظر گرفته شده است که ممکن است بازیکن را کمی گیج کند.

احتیاج اول:ایجاد ساختمان،ساخت نیرو و تکمیل تکنولوژِی

ایجادساختمان

اصولا هر شهری را که شما در کنترل خود داشته باشید می توانید ارتقا دهید.ارتقا به منظور بهره برداری از منابع.به همین منظور تعداد نسبتا زیادی ساختمان برای ساختن در هر شهر وجود خواهد داشت که بسیاری از آن ها در همان گام های اول قابل ساخت نیستند و به مرور با دستیابی به تکنولوژِی های بیشتر و افزایش جمعیت قابل استفاده هستند.اما توصیه ای که بیشتر می شود این است که چون در ابتدای بازی از نظر قدرت نظامی و دیپلماسی در سطح پایینی قرار دارید سعی کنید به تولید زمین های کشاورزی بپردازید تا در کنار راضی نگه داشتن مردم و افزایش جمعیت،راه را برای ساخت نیرو های بیشتر و جلوگیری از تلفات آن ها به دلیل گرسنگی هموار کنید.

76805463794062718059.jpg

همان طور که در تصویر می بینید شهر نیسا که به عنوان پایتخت حکومت اشکانی است دارای سه ساختمان می باشد که هر کدام تا درجه 2 ارتقا پیدا کرده اند.چند نکته در این جا لازم به توضیح است:

1.گزینه ای که با دایره قرمز رنگ مشخص شده منوی مربوط به مدیریت ساختمان های هر شهر است که با کلیک بر روی آن به صفحه ای مشابه آنچه در تصویر می بینید منتقل می شوید.

2.همچنین اگر بر روی هر یک از شهر های خود کلیک کنید مستقیما به این منو برده می شوید.

3.با دست یابی به برخی تکنولوژی ها یا رسیدن به حد خاصی از جمعیت می توانید ساختمان های خود را به درجات پیشرفته تر ارتقا دهید که این کار با پرداخت هزینه انجام می پذیرد.

4.در گوشه سمت چپ و بالای کادر مورد نظر عددی نمایان است با نواری سبز رنگ که به ترتیب نشان دهنده میزان جمعیت و همچنین میزان رشد جمعیت در هر ترن است.با توجه به همین تصویر جمعیت این شهر 4 است و میزان رشد جمعیت پس از این ترن نیز در نوار مقابل آن با کمی تیرگی مشخص است.هرگاه آن نوار سبز رنگ روشن(که نشان دهنده میزان پیشرفت جمعیتی شما برای اضافه شدن یک واحد به جمعیت است) به آخرین حد خود برسد شما از جمعیت 4 به 5 منتقل می شوید و ممکن است در مقابل نیز نیاز بیشتری به غذا پیدا کنید و یا بتوانید تعدادی از ساختمان هایتان را پیشرفته تر کنید.گاهی اوقات با تصرف یک شهر ملاحضه می کنید که نمی توانید برخی از ساختمان ها را احیا کنید.این به آن علت است که گاهی اوقات جمعیت شهر کمتر از میزان احیای آن ساختمان است و تا افزایش جمعیت باید کمی صبر کرد.

5.همان طور که می بینید ساختمان زمین زراعی به رنگ سبز،پرورش اسب به رنگ قرمز و ساختمان حکومتی به رنگ نارنجی مشخص است.سطح هر ساختمان هم با عدد رومی در گوشه آیکن مربوطه قرار دارد.با کلیک بر روی هر آیکن منوی کوچکی باز می شود و اگر شما بتوانید ساختمان خود را ارتقا دهید سطح پیشرفته آن روشن می باشد.

6.گاهی اوقات قصد تغییر یک ساختمان به ساختمان دیگری را دارید به همین منظور پس از کلیک بر روی آیکن ساختمان مربوطه گزینه سفید رنگی نیز در منوی ساختمان پدیدار می شود که با کلیک بر روی آن میزان ترن مشخصی نوشته می شود تا پس از آن، ساختمان به کلی حذف شود و بتوان در جای خالی آن ساختمان جدیدی بنا کرد.

7.کادر هایی هم در کنار کادر مربوطه به شهر نیسا وجود دارد که خالی است.این به آن معنا هست که شهر شما جزو ایالتی است که سه شهر دیگر دارد و چون شما مالک آن ها نیستید از کنترل ساختمان های آن ها نیز بی بهره اید.بعدا با تصرف آن ها به منو آن ها نیز دسترسی پیدا خواهید کرد و با توجه به همین منو به راحتی می توانید بین مدیریت این شهر ها سوئیچ کنید.

لطفا آموزش کامل بدید

لینک به ارسال

سلام دوستان من ی سوال دارم فقط میخوام خیلی زود جوابمو بدین خیلی مهمه ممنون

لینک به ارسال

ببخشید چطور میتونم دور شهر ها دیوار بکشم

مراکز استان ها دیوار دارند وبا هر بار ارتقا ساختمان اصلی،شهر بزرگ تر و دیوار ها نیز گسترده تر میشوند ولی شهر های دیگر استان دیوار کاملی ندارند و هیچگونه نمیشه یه دیوار کامل به دور شهر کشید

لینک به ارسال
مهمان

مراکز استان ها دیوار دارند وبا هر بار ارتقا ساختمان اصلی،شهر بزرگ تر و دیوار ها نیز گسترده تر میشوند ولی شهر های دیگر استان دیوار کاملی ندارند و هیچگونه نمیشه یه دیوار کامل به دور شهر کشید

ولی با مودینگ میشه

لینک به ارسال

ولی با مودینگ میشه

میشه آموزش تغییر پایتخت و دیواری کردن شهرهارو بزاری چون تو بازی شهرایی مثه جنوا و سیراکوس دیوار ندارن !

لینک به ارسال
مهمان

اون شصت گیگ هنوز دانلود نشده؟

لینک به ارسال
مهمان

ولی با مودینگ میشه

میشه آموزش تغییر پایتخت و دیواری کردن شهرهارو بزاری چون تو بازی شهرایی مثه جنوا و سیراکوس دیوار ندارن !

تغییر پایتخت گذاشته شده در تاپیک کارهای کمپین جامع startpos

دیوار شهر هم بزودی 

لینک به ارسال

ولی با مودینگ میشه

اون که بله.منظورم تو بازی هستش

لینک به ارسال

سلام دوستان! من تازه شروع کردم توتال وار بازی میکنم.

یه سوال داشتم. اوایل بازی که با پارتیا شروع میکنم محبوبیتم خیلی بالاست ولی بعد از مدتی که لشکر کشی میکنم و کلا مدتی که از بازی میگزره محبوبیتم به شدت میاد پایین،نمیدونم علتش چیه

اگه میشه توضیح بدید چطور محبوبیتم رو بالا نگه دارم.

در ضمن یه چیز دیگه، خیلی طول میکشه تا اون نوار سبز پر بشه تا بتونم ساختمون بسازم ( بعد 4 یا 5 ترن یه بار پر میشه!) چیکار کنم سریع تر پر بشن؟

لینک به ارسال
در در 1394/02/26, 23:18:16، Shahab گفته است :

با چه فکشنی میری ؟ هر کدوم از فکشن ها فرق دارن !

سلام خسته نباشی.من با پارت دارم میرم.هر حکومتی رو که کامل میگیرم.واز بین میبرمشون.دوباره تا میرم که جاهای دیگرو بگیرم.همون حکومت قبلی دوباره به وجود میادو بهم حمله میکنه.چطور باید کلا  از بین ببرمشون که دیگه بهم حمله نکنن.هرکاری تونستم کردم.مثلا شهرشونو خراب کردم تمام ژنرالاشونو  کشتم.ولی تا میرم به دشمنای دیگم برسم بازم یه گروهی از اونا به همونجای قبلی حمله میکنن.بی زحمت راهنماییم کنین.ممنون میشم.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، ira825 گفته است :

سلام خسته نباشی.من با پارت دارم میرم.هر حکومتی رو که کامل میگیرم.واز بین میبرمشون.دوباره تا میرم که جاهای دیگرو بگیرم.همون حکومت قبلی دوباره به وجود میادو بهم حمله میکنه.چطور باید کلا  از بین ببرمشون که دیگه بهم حمله نکنن.هرکاری تونستم کردم.مثلا شهرشونو خراب کردم تمام ژنرالاشونو  کشتم.ولی تا میرم به دشمنای دیگم برسم بازم یه گروهی از اونا به همونجای قبلی حمله میکنن.بی زحمت راهنماییم کنین.ممنون میشم.

مجبورن ساتراپ خودم میکنمشون ولی بازم شورش میکنن.راهی هست که کلا نابود بشن.مثلا حکومت بخارا رو نابود کردم ولی دست از سرم بر نمیداره.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری