رفتن به مطلب

توتال وار ایران

سایت و انجمن های مرجع رسمی توتال وار ایران آموزش مودینگ سری توتال وار و ساخت بسته های الحاقی، دانلود مود، آموزش های مرتبط با بازی های توتال وار، خرید سری توتال وار اسکایریم و مود های مرتبط با بازی اسکاریم
کانال تلگرام

عنوان جدید توتال وار Total War: THREE KINGDOMS

این بازی که به تازگی توسط شرکت CA معرفی شده است در پاییز 2018 منتشر می شود و بازیکن قادرخواهد بود تا برای اولین بار در سری توتال وار دوران فئودال چین را تجربه کند. پرسش و پاسخ از مدیر شرکت CA در سایت توتال وار ایران
کانال تلگرام مشاهده جزییات

دانلود نسخه کرک شده Total War Warhammer 2

شرکت توتال وار کریتیو اسمبلی با ساخت Total War: Warhammer II به خوبی به همگان ثابت کرد که عزم خود را برای ساخت هرچه بهتر سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer جزم کرده و قصد دارد رکوردی بزرگ از خود به جای بگذارد. رکوردی که در نهایت قرار است به بزرگ‌ترین تجربه‌ی توتال‌وار و چه بسا بزرگ‌ترین تجربه‌ی بازی‌های استراتژی تبدیل شود و نام این استودیو را برای همیشه به عنوان پرچم‌دار بازی‌های استراتژی نوبتی ثبت کند.
کانال تلگرام دانلود کنید

دانلودمستقیم آخرین نسخه روم 2 توتال وار 2017

کانال تلگرام دانلود کنید
آخرین اخبار
  • خبر جدید:
  • توتال وار ایران به روز رسانی شد
مهمان

آموزش جامع و کامل بازی total war : Rome 2 به همراه تجربیات کاربران

پست های پیشنهاد شده

در 9 ساعت قبل، Alireza Mashayekh گفته است :
در در 1395/10/19, 23:02:37، sahraee.m80 گفته است :

اگه شورشی هستن به نوع حکومت کردن تو بر میگرده

مردم  رو راضی نگه دار

پولت رو بیشتر کن

سعی کن کمترین نیرو رو برداری و کمترین دشمنی با حکومت ها رو داشته باشی و با کمترین نیرو سعی کن در محیط نبرد پیروز شی

گفتين كمترين نيرو منم گفتم با ٢٠٠٠ سرباز هميشه ميرم نميشه تعداد نيرو هارو كم كرد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
در هم اکنون، Arshia گفته است :

منظورم اینه که حدالامکان از آموزش نیرو خودداری کنی

چون حقوق میخوان و بیشتر پولت میره صرف حقوق اونا میشه

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، Alireza Mashayekh گفته است :
در 5 ساعت قبل، Arshia گفته است :

تو روم ١ وقتي شهري رو ميگرفتي ٣ گزينه ميومد يكي اين كه كردم از شهر برن و جاي ديگه كار و زندگي كنن دوم اين كه مردم برأي تو كار كنن و سوم اينكه شهر رو قتل و عام كني  منم بر أساس اون گزينه هارو ميزدم ميشه اين گزينه هارو بگي چي هست كه من باهاشون آشنا شم  

ميشه جوابمو بديد

لینک به ارسال
در در 1395/10/21, 21:48:33، Arshia گفته است :

ميشه جوابمو بديد

سلام دوست عزیز

بعضی از ویژگی های بازی رو سعی کن خودت بفهمی و تجربه کنی که این به هیجان بازی اضافه میکنه

بنابر این کمی صبور باش و مشکلات کیلیدی و حساس رو در اینجا بگو

لینک به ارسال
در در 1395/10/21, 21:48:33، Arshia گفته است :

سلام ،ببخشید حواسم نبود،ببین منم روم یک رو بازی کردم و میدونم چطوره،تسخیر شهر به سه گزینه هست،اولی اشغال کردنه،یعنی میری و تسخیر میکنی و اجازه میدی مردم اونجا بمونن و از این به بعد به تو(شما) مالیات بدن،دوم انسلیومنت(برده داری) هست،که از جمعیت شهر کم میکنه،بخاطر همینه که نمیتونی زیاد نیرو تشکیل بدی(البته داخل اون شهری که تسخیر کردی و گزینه برده داری رو زدی)گزینه سوم همه ی مردم رو تا می کشه فقط میذاره 400 یا 500 نفر بمونن تا برات کار کنن،این از این،اما برای دی ال سی یورش بربر ها یا باربارین اینویژن فکشن هایی هستن که گزینه های فرعی هم دارند،بگذریم،اما جواب سوالتون:بسته به نوع نیازت میتونی انتخاب کنی،من در مورد رضایت مردم کلی حرف زدم و خیلی از ناگفته هایی که اکثر پلیر ها و حتی مدر ها(مبتدی) نمیدونن میدونم،تسخیر شهر برای شما امری حیاتی هست،مخصوصا در روم یک چون اگر شهر نداشته باشید فکشن شما از بین می ره و نیروهاتون به شورشی ها تبدیل میشه،همچنین تسخیر شهر روی روند دیپلماسی شما خیلی تاثیر داره،مثلا اگر شما با فکشن روم در جنگ باشید (فرقی نمی کنه روم یک باشه یا دو) وقتی شهری رو تسخیر کنید و قتل و غارت کنید بشدت از شما تنفر پیدا میکنن  و...

موفق  باشید

لینک به ارسال
در در 1395/10/21, 07:03:49، Alireza Mashayekh گفته است :

سلام حتما راهنماییت میکنیم.

ببین  باید ب خرده از تاریخ بهت بگم،کلمه ساتراپ و ساتراپی در دوره هخامنشیان و بعمنای استان و استان دار بود،یعنی چی؟یعنی اینکه شما میای ی منطقه(یک شهر از یک استان)رو تسخیر میکنی اگر اخرین شهر اون فکشن باشه(که پایتختش هم میشه با علامت ستاره مشخصه) یعنی با این کار شما اجازه میدی اون فکشن نظام حکومتیش باقی بمونه اما در عوض باید مقداری پول و در هر ترن بهت ارتش بده ،دقیقا همون کاری که هخامنشیان میکردند. بعد از تسخیر گزینه ساتراپ یا کلاینت استیت یا Liberate و... میاد،معمولا ساتراپ برای شرقی ها استفاده میشه یعنی فقط شرقی ها میتونن از این گزینه استفاده کنن(فک کنم باختر (Bactria)هم این گزینه رو داشته باشه ،چون نظامشون شرقی بود)،و اگر باز هم برگردیم به تاریخ میبینیم که اشکانیان نظام ملک الطوایفی رو داشتند ،بگذریم،اما این گزینه چی کار میکنه و چطور میشه فکشنی رو تحت کنترل خودت دربیاری؟درضمن در فکشن های یونان و روم و چنتا دیگه میتونی کلاینت استیت بکنی،اینم شبیه ساتراپ هست فقط اسمش رو غربی کردن.

دوراه داری:اقدام نظامی،اقدام دیپلماسی

اقدام نظامی:یعنی با جنگ تا پایتخت میری بعد اون رو ساترپ خودت میکنی.

اقدام دیپلماسی:اگر فکشن به حدی ضعیف شد که دیگه نمیتونه ارتش بسازه یا در فقدان مالی هست(بسته به شرایط AI)گزینه Become Satrapy یا Client States رو بزن ،در پایین صفحه دیپلماسی احتمالش هست که چقد باشه اگر High بود یعنی صد در صد .

موفق باشید.

خیلی ممنون دوست عزیز. تشکر

لینک به ارسال

با سلام...آقایون داداشام

به کمکتون خیلی احتیاج دارم

یکی رو میخوام برام موضوع کنترل خاندان و ژنرال ها رو توضیح بده...مرسی...اینم شمارم

۰۹۳۵۸۱۶۴۱۰۹

وات

لینک به ارسال

داداشا گروه ندارید تو تل یا وات؟؟

لینک به ارسال
مهمان
در هم اکنون، Arshia گفته است :

ببخشيد تو تلگرام گروه برا چت كردم نداريد

عضو کانال شین لینک گروه هم هست

لینک به ارسال
مهمان
در در 1395/12/26, 14:17:35، Mhtstyle گفته است :

Chetori mishe kheily  pool darovoed?

dakhl va kharjeto doros kon, .yani ziad army nasaz ke natuni az pase makharejesh bar biai, 

sakhtemun haye eqtesadi besaz

trade kon ba keshvar haye qani

لینک به ارسال

سلام من نمیدونم چرا هر کاری میکنم غذام منفی میشه به همراه ی ایکون که نمیدونم چیه کنار غذا هست و حالت دایره داره الان هم منفی و روی 1150 هست؟

شهرمم مصر است

لینک به ارسال

سلام من امروز بازی رو نصب کردم و خیلی هم عالی اجرا شد ولی بعد از خاموشیه  کامپیونمیره  تو بازی بازی با dlcهانیبال هستش

لینک به ارسال

سلام من چند وقتی میشه که بازی رو نصب کردم و مهارت کافی رو توی بازی به دست آوردم  الان دارم با حکومت پارت بازی میکنم  ولی نمی‌دونم چطوری با پارت باید بازی رو به اخر برسونم.ممنون میشم اگه کمکم کنید.لطفا زود تر پاسخم رو بدید.

باتشکر

لینک به ارسال

سلام من چند وقتی میشه که بازی رو نصب کردم و مهارت کافی رو توی بازی به دست آوردم  الان دارم با حکومت پارت بازی میکنم  ولی نمی‌دونم چطوری با پارت باید بازی رو به اخر برسونم.ممنون میشم اگه کمکم کنید.لطفا زود تر پاسخم رو بدید.

باتشکر

لینک به ارسال

سلام با پارت ها اول باید نسارو تامیتونی ار تقا بدی بعد سعی کن نیروی سوار کماندار و پیاده نزام سنگین اسلحه(دهقان ها) بساازی و بعد روابت تو با حکومت اریا و همسایه ها خوب کن تا اگر خواستی با یکیشون بجنگی بقیه یا باتو باشن یا بی طرف بعد به تکنولوژیت رو در کنار اینا ارتقا بده و بعد به حکومت پارتهاوا حمله کن تا یه استان کامل داشته باشی تو جنگ با پرت هاوا عجله کن چون اگه قوی بشن نابودیشون سخته بعد از گرفتن یک استان با حکومت های اریایی متحد شو و با مقدونیه سلوکیه بجنگ یا با حکومت باختر بجنگ چند شهرو بگیر و بعد یا صلح کن یا ناتبودش کن برای صلح کردنم مقداری پول از او بگیر

لینک به ارسال

دوست عزیز.من سوالم این نبود که.سوال من این بود که چطوری با حکومت پارت بازی رو تموم کنم.وگرنه من خودم حکومت های پارتاوا،آریا رو نابود کردم وتا خلیج پارس و دریای عمان پیش رفتم بعدش با حکومت سلوکیان افتادم توی جنگ و نابودشون کردم.با مصر هم تجارت دارم و باهاش تو صلحم.الان هم دارم به سمت حکومت های اسپارت و آتن پیش میرم.و بعد از نابودی اونها میخوام به روم اعلام جنگ کنم.سوال من اینه:(چطوری با پارت ها بازی رو تموم کنم؟)

بازم ممنون از جوابتون چون دیگه داشتم نا امید میشدم از اینکه کسی جواب بده.

لینک به ارسال
مهمان
در در 1396/01/17, 13:23:28، mehtab7 گفته است :

دوست عزیز.من سوالم این نبود که.سوال من این بود که چطوری با حکومت پارت بازی رو تموم کنم.وگرنه من خودم حکومت های پارتاوا،آریا رو نابود کردم وتا خلیج پارس و دریای عمان پیش رفتم بعدش با حکومت سلوکیان افتادم توی جنگ و نابودشون کردم.با مصر هم تجارت دارم و باهاش تو صلحم.الان هم دارم به سمت حکومت های اسپارت و آتن پیش میرم.و بعد از نابودی اونها میخوام به روم اعلام جنگ کنم.سوال من اینه:(چطوری با پارت ها بازی رو تموم کنم؟)

بازم ممنون از جوابتون چون دیگه داشتم نا امید میشدم از اینکه کسی جواب بده.

دوست عزیز توی بازی وقتی که کمپین رو شروع میکنی اولش ماموریت هات برای اتمام بازیت نوشته شده

مثلا تعدادی ساتراپی بگیری و ... 

باید ببینی چه ماموریتی داده شده بهت

اون پایین یه دکمه هست دقیقا یادم رفته چه شکلی بود که بزنی روش ماموریتت رو نشون داده

لینک به ارسال

سلام من می‌خوام بازیرو نصب کنم نسخه هانیبال هستش.تا یک جاهایی شد پر میشه بعد یک ترور میاد می‌نویسه An error occurred while trying to copy a file:the source file is corrupted.سه تا گزینه هم اون پایین اومده یکیش اسمشAbort هست یکیشRtryیکیش Ignoreباید چیکار کنم دیگه این ترور نیاد؟

لینک به ارسال

باسلام.

من داشتم بامصر میجنگیدم که یک دفعه یک فکشن بوجود اومد و بدون هیچ جنگی شهر نیسا به دستش افتاد.(من با فکشن پارت بازی می‌کنم)الان شیش تا ژنرال داره که هرکدوم دوازده تا یونیت دارن.اسم فکشنشم Parthian Noble هستش .پرچمشم شکل پرچم منه فقط رنگش آبی کم رنگه.رضایت مردمم توی شهر نیسا ۱۰۰ بود که اونا بوجود اومدن.الان اگه اونا رو نابود کنم بازمیان یا دیگه نمیان؟از همون اولی هم که اومد فقط بامن دشمن بود.

ممنون میشم زود تر جوابمو بدین.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری